dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 18 z 34
Pokaż wyniki od 341 do 360 z 663
  1. #341

    Domyślnie

    No powiem Ci, że ja też mam ostatnio spadek formy i straszną niemoc, i tak jak piszesz brak słońca dobija

  2. #342
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Atenko i ode mnie ciepłe mysli lecą ! trzymaj się !

    jjana czytałam tu na forum sporo negatywnych opinii o roletach i zasłonach z Dekorii- były narzekania na kieska jakośc materiału i fatalne szycie.

  3. #343

    Domyślnie

    Jestem.
    Chyba czas wyjść z dołka.
    Nadal nie podjęłam ostatecznej decyzji co do podłogi..
    Czasowo remont się oddala więc mogę jeszcze się zastanawiać..
    Ostatnio oglądałam drewniane podłogi w Castoramie i nawet dwie mi się tam spodobały..
    Obie dębowe , ale jedna olejowana , a druga lakierowana i muszę powiedzieć że
    ta olejowana jest obłędna w dotyku.
    Pytałam się czy jest dostępna też z olejowoskiem ale chyba o takiej tam nawet nie słyszeli , sądząc po minach..
    Zastanawiam się jaka w dotyku jest podłoga z olejowoskiem..?
    Znajoma namawiała mnie na panele z górną warstwa drewna , ale zupełnie mnie to nie przekonuje..
    "MAŁE KROKI PROWADZĄ DO WIELKICH ZMIAN"

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...k-pod%C5%82ogi

  4. #344

    Domyślnie

    Justynko ja w tygodniu zawożę córcię do logopedy , psychologa i na integrację sensoryczną (od ponad roku)
    Czasem już zmęczona tym wszystkim jestem , a przecież nie pracuję..
    A co z roletami?
    A fotel już jest? Szary ?
    Kasiu ostatnio jak oglądałam pogodę to zapowiadali na dziś słońce u nas
    Niestety jak wstałam to okazało się że , jest szaro , buro , deszcz kropi , wiatr wieje..
    Może jutro będzie lepiej.
    Kamilko dzięki
    "MAŁE KROKI PROWADZĄ DO WIELKICH ZMIAN"

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...k-pod%C5%82ogi

  5. #345

    Domyślnie

    [Wychodź z dołka Anetko, bo szkoda czasu Ja bym już chyba w niego popadła, gdyby nie ta codzienna gonitwa. Praca, lekarze, angielski 2 razy w tygodniu,a dzisiaj jeszcze służbowy obiad i kolacja. W dodatku jestem na diecie i nie wiem jak się wykpić od jedzenia! A już mi tak dobrze szło! Nie lubię przerywać, nawet na chwilę.
    Fotel w poniedziałek zabrałam na przejażdżkę. Woziłam cały dzień, bo pan tapicer b. mnie prosił, żebyśmy przełożyli na sobotę. Miał jakieś pilne zlecenie, a zakład zawalony. Aż tak strasznie mi nie zależy, więc go jutro zawiozę. Chyba zostanę przy szarościach.

    Z roletami sprawa nie ruszona. W dodtaku nie wiem jak zmierzyć te rolety. Ile mają wychodzić poza okno po bokach? A jak się je wiesza od góry? Równo z karniszem?
    W dodatku miałam problem z samochodem i kilkaset złotych "zainwestowalam". Na szczęscie panowie uwinęli się b. szybko. Dostalam też auto zastępcze, bo nie wiem jak bym Tośkę woziła na te rehabilitacje. Na szczęscie pomógł znajomy właściciel salonu Miałaś dostać Opla Mokkę i ciepło mi się zrobiło bo to kawał auta. Postarali się jednak i dostałam Opla Corsę. Fajne, małe autko. Na co dzień jeżdże większym, ale to mi sie spodobało.

    Mam nowe poduszki (w pepitkę) na moich niby - eamsach. Zrobię zdjecie i wkleję. Oczywiscie jak pozwolisz

  6. #346

    Domyślnie

    Cytat Napisał jjana Zobacz post

    Mam nowe poduszki (w pepitkę) na moich niby - eamsach. Zrobię zdjecie i wkleję. Oczywiscie jak pozwolisz
    Fotki u mnie zawsze mile widziane więc wklejaj
    "MAŁE KROKI PROWADZĄ DO WIELKICH ZMIAN"

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...k-pod%C5%82ogi

  7. #347

    Domyślnie

    Hej!
    W sobotę od rana cieszyłam się w końcu słońcem.
    Wieczorem spędziłam bardzo przyjemny wieczór z mężem przy świecach.
    A niedzielę spędziłam cały dzień w łóżku z gorączką.
    Rano mąż zajął się córcią i zaprowadził ją do przedszkola.
    Wracając kupił mi na śniadanie croissanty
    Dostałam rogalika z late do łóżka i pożegnałam się B bo wybierał się do pracy.
    W piątek wieczór ma wrócić..
    Dziś czuję się lepiej bo nie mam gorączki ale jakaś słaba jestem..
    Miłego weekendu życzę.

    Justynko gdzie te fotki ?
    "MAŁE KROKI PROWADZĄ DO WIELKICH ZMIAN"

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...k-pod%C5%82ogi

  8. #348

    Domyślnie

    Cytat Napisał atena0 Zobacz post
    Hej!

    Dziś czuję się lepiej bo nie mam gorączki ale jakaś słaba jestem..
    Miłego weekendu życzę.

    Justynko gdzie te fotki ?
    Sprawdź jeszcze raz tą gorączkęprzecie dopiero poniedziałek ale za to jaki piękny

  9. #349

    Domyślnie

    A u mnie jak widać skleroza Obiecałam zdjęcia i zniknęłam. Intensywny weekend miałam. Fotel u tapicera. Będzie średnioszaryw aksamicie. A teraz moje krzesła z nowymi poduszkami. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pepitka 1.jpg
Wyświetleń:	219
Rozmiar:	91,8 KB
ID:	174310Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pepitka 2.jpg
Wyświetleń:	202
Rozmiar:	87,8 KB
ID:	174311

  10. #350

    Domyślnie

    O, widzę moje ulubione zasłony

    Poduszeczki fajne, ale lampa jest...

  11. #351

    Domyślnie

    Witam się i baaardzo się cieszę że tu trafiłam bo ile tu inspiracji dla mnie
    Po pierwsze salon wygląda super a krzesła czerwone rannny ja właśnie zakochana jestem w takich czy możesz napisać skąd je masz ?

  12. #352

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bastki Zobacz post
    jeszcze raz fotki




    Zostawiam tylko jedną
    Bardzo ładne zdjęcie

  13. #353

    Domyślnie

    Cytat Napisał jjana Zobacz post
    Załącznik 168525Załącznik 168526Załącznik 168527Załącznik 168528Załącznik 168529Tej reszty to niewiele Sypialnia zupełnie nie urządzona - łożko z dawnego mieszkania. Kompletnie nie mam na nią pomysłu. Czekam na wenę. Pokój córki dopiero obfotografuję, ale konwencja zachowana: białe ściany i meble Jedna ściana czarna. Kolejny pokój zupelnie nieurządzony. Robi za "gościnny". Łazienki niezmieniane. Niedługo pomaluję płytki w jednej. Jest gabinet, który bardzo lubię, z witryną przerobioną wg mojego pomysłu. Tego dywanu w ganbinecie juz nie ma - za duży był.
    jjana super ta witryna szklano metalowa Można wiedzieć co to ?
    Do tego zazdroszczę zdolności mamy , fantastyczna poduszka i lampa, też chce takie
    Ostatnio edytowane przez kanka9 ; 06-03-2013 o 14:01

  14. #354

    Domyślnie

    Kamilcia i barbe-cue boskie podłogi. Ja właśnie marze o takiej . U mnie w sercu cudna jodełka ale mąz raczej deski i tu pytanie Kamilcia Twoja to lakier mat tak ? Ile warstw , jakoś rozjaśniany albo specjalnie wykańczany ?
    Kamilcia sypialnia też rewelka a szafa gratuluje wyszła super .

  15. #355

    Domyślnie

    Kanka9 witaj
    Miło mi że salon się podoba , a krzesła są z Ikei , ale już wycofane.
    "MAŁE KROKI PROWADZĄ DO WIELKICH ZMIAN"

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...k-pod%C5%82ogi

  16. #356

    Domyślnie

    Kanka dopiero zobaczyłam Twoje pytanie Odpowiadam, bo gościnna Gospodyni pozwala Anetko,witaj. Jak się czujesz? U mnie szpital.

    Witryna jest... ze szpitala. Nowe kupiono za unijne pieniadze,a stare miały trafić na złom. Wzbudzałam śmiech konserwatorów ze szpitala, gdy podjechałam elegancka i w szpileczkach i poprosiłam o załadowanie do samochodu tych witryn stojących od kilku dni pod gołym niebem i czekających na wybicie szyb. Drugą też mam. Wklejałam wcześniej u Anetki - czarna, z tapetą za szybą. Marzę o kolejnej, ktorą chcę pomalować na turkusowo/miętowo. Zresztą znalazłam kilka w starej, teraz zamkniętej przychodni. Przedstawicielom władz zapowiedziałam, żeby broń Boże nie wyrzucali, tylko mi oddali (zapłacę). Wyobraźcie sobie zdziwione spojrzenia burmistrza: Po co to Pani? Chyba myślą, że skup złomu otwieram.

    Mam już większą część czarnych sewetek na czarną lampę. W tym tygodniu mama ma dorobić kolejne.

  17. #357
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Cytat Napisał kanka9 Zobacz post
    Kamilcia i barbe-cue boskie podłogi. Ja właśnie marze o takiej . U mnie w sercu cudna jodełka ale mąz raczej deski i tu pytanie Kamilcia Twoja to lakier mat tak ? Ile warstw , jakoś rozjaśniany albo specjalnie wykańczany ?
    Kamilcia sypialnia też rewelka a szafa gratuluje wyszła super .
    lakier to mat traffic Bona - mat, żywiczny, dwie warstwy , niczym nie rozbielane. ale to fotka zaraz po nałożeniu prawie- wiec z czasem ściemnieje, jak to drewno

    A sypialni to ja nie kojarzę, zebym wklejała, bo nie mam własciwie wykończonej, chyba, ze dawałam tu fotke starej z poprzedniego lokum - mdf przemalowywany na turkus?

  18. #358
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Atenko jak zdrowie?

    jjana ja do ciebie po instrukcje w sprawie lampy serwetkowej w stosownym czasie chyba zapukam ( gdybym rady nie dawała ) planuje w sypialni, ale nie kule tylko półkole

  19. #359

    Domyślnie

    Kamila półkole też fajne, tylko dobrze serweki będziesz musiała wymierzyć. Mojemu bratu mama zrobiła całą lampę na szydełku - nie serwetki, tylko całą kulę.

  20. #360

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamilcia Zobacz post
    lakier to mat traffic Bona - mat, żywiczny, dwie warstwy , niczym nie rozbielane. ale to fotka zaraz po nałożeniu prawie- wiec z czasem ściemnieje, jak to drewno

    A sypialni to ja nie kojarzę, zebym wklejała, bo nie mam własciwie wykończonej, chyba, ze dawałam tu fotke starej z poprzedniego lokum - mdf przemalowywany na turkus?
    Ah tak w jednym poście Was spisałam i się pomyliłam bo o sypialni barbe-cue mi chodziło

Strona 18 z 34

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony