dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    DanielSt

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-398
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam. Wtrącę się z pytaniem. Którą wełnę polecacie? Najbardziej jestem zdecydowany na Rockwool, ale może ktoś z doświadczenia doradzi coś lepszego. Chodzi mi o ocieplenie poddasza, które w przyszłości będzie użytkowe. Dach czterospadowy, odległość między krokwiami 90cm, membrana. Będę wdzięczny za pomoc

  2. #22

    Domyślnie

    Panowie, a co powiecie na to aby dać wełnę isovera uni mata plus o grubości 20cm między krokwie o głębokości też 20cm? Chodzi mi o to, że podobno te sprasowane wełny nie uzyskują tej grubości po rozłożeniu, łatwo się poddają ściśnięciu i dałbym sznurki od strony desek (2-3cm od desek) i od spodu tak aby zamknąć tą wełnę pomiędzy - ktoś się zetknął z takim rozwiązaniem (ściskamy 20cm do 17-18cm)? Oczywiście na to jeszcze jedna warstwa wełny 10-15cm też tego PLUSA. Dodatkowe pytanie - czy jest uzasadniona różnica pomiędzy UNI MATĄ, a UNI MATĄ PLUS (za wyjątekiem lambdy, która jest niższa w PLUS o 0,001) - np. sprężystość, gęstość, sztywność itp....... warto dopłacić ciutek do PLUSA?

  3. #23

    Domyślnie

    Sorki, ale potrzebuję odpowiedzi bo zamawiam ten materiał - proszę o pomoc - wpis powyżej.

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mario632

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    wyszkow
    Kod pocztowy
    07-201
    Posty
    32

    Domyślnie

    Poszukaj welny 18. Rocwool chyba ma. Jak scisniesz 20cm welny do 17, ma ona parametry 17cm

  5. #25

    Domyślnie

    Witam. Odświeżę trochę temat.
    Mam pytanie - jak lepiej zrobić ?

    wariant 1: między krokwie wełna gr 15 cm lambda 0,032 + na krokwie przemiennie wełna gr 5 cm lambda 0,032

    wariant 2: między krokwie wełna gr 15 cm lambda 0,039 + na krokwie przemiennie wełna gr 10 cm lambda 0,039

    wariant 3: między krokwie wełna gr 15 cm lambda 0,032 + na krokwie przemiennie wełna gr 10 cm lambda 0,039


    Proszę o pomoc

  6. #26

    Domyślnie

    lepiej znaczy cieplej
    albo optymalny kompromis ciepło / cena

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał 12michal Zobacz post
    Witam. Odświeżę trochę temat.
    Mam pytanie - jak lepiej zrobić ?

    wariant 1: między krokwie wełna gr 15 cm lambda 0,032 + na krokwie przemiennie wełna gr 5 cm lambda 0,032

    wariant 2: między krokwie wełna gr 15 cm lambda 0,039 + na krokwie przemiennie wełna gr 10 cm lambda 0,039

    wariant 3: między krokwie wełna gr 15 cm lambda 0,032 + na krokwie przemiennie wełna gr 10 cm lambda 0,039


    Proszę o pomoc
    Najlepiej gdybyś dał między krokwie 15cm 0,039 i na 10cm 0,032

    EDIT: jak masz kasę daj między 0,035 będziesz Pan zadowolony
    Ostatnio edytowane przez rafał2011 ; 29-09-2014 o 20:58

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony