dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 24 z 56
Pokaż wyniki od 461 do 480 z 1112
  1. #461

    Domyślnie

    Tutli - pokój córki piękny. Ja chcę taką sypialnię!!!

  2. #462
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    padłam z wrażenie, boski pokój córki, boska kuchnia. Gratuluję świetnych wieści i życzę spokojnej przeprowadzki.

  3. #463
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Ja myślę że u Ciebie będzie
    Pomódlmy się za to !

    Kochana u mnie w VIP-ie nie ma nic ciekawego, oprócz osób, które tam przychodzą. Mamy taką mini kawiarenkę
    Mamy miec dom, ale cos nam nie wychodzi. Ktoś nas przeklął czy co ?
    Same kłopoty.....
    Dlatego też, pozwolisz, ze przynajmniej u Ciebie, nacieszę swoje zapłakane oczęta, co ?

    Już ktoś wprowadził serię głupich pytań, więc i Ja sie podepnę.
    Pytanko numer jeden.
    Skąd zlew kuchenny ? Czy nie boisz sie obtłukiwania ? Ja tak i dlatego ciężko mi się do niego przekonać. Nie zmienia to faktu, że jest przecudnej urody i chyba jako jedyny ze wszystkich zlewów świata, pasuje do tego typu kuchni jak ulał.
    Pytanko numer dwa.
    Skąd łóżko córki ? Też chciałam Ludwikowskie ale z własną chorą akcja tuningową. Mam problem ze znalezieniem łóżka w odpowiednich wymiarach.
    Szukam 180x200 a wszędzie znajduję 140 lub 160 i to też rzadko.

  4. #464
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Jak nie lubię ciemnych pomieszczeń-pokoi, tak wpadałam jak śliwka w kompot i zmieniłam zdanie Pokój Twojej córci jest fantastyczny!!!
    Łóżko w oknie, jak i samo łóżko cud!!!! Nie zmieniać nic!!!

  5. #465
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Marimag - no przykro mi bardzo, że nie wychodzi z domem ale głowa do góry i nie trać nadziei a na pewno i dla Was przyjdzie odpowiedni czas na budowanie
    Będę trzymała kciuki żeby się udało.

    Zlew to Domsjo z Ikea - nie mam pojęcia jak to będzie z tym obtłukiwaniem. Pewnie jest takie ryzyko, że się może obić ale tak bardzo ten zlew był moim marzeniem, że praktyczna strona w ogóle mnie nie interesowała Chociaż gdzieś czytałam że to raczej mało prawdopodobne przy normalnym użytkowaniu. I tak mało zmywam w zlewie - bo zmywarka za mnie odwala całą brudną robotę.
    Łóżko młodej kupiliśmy we Wrocławiu - ale wcześniej wynalazłam je na allegro.
    Muszę Cię zmartwić wałkowałam ten temat rozmiarów ze swoim małżeńskim łóżkiem i nie ma szans na większe, oryginalne, francuskie łóżko niż do materaca 150 cm. Chyba, że zrobiłby Ci ktoś takie na zamówienie - tylko wtedy koszt kolosalny pewnie będzie. Ewentualnie polecam śledzić Ci stronę Camelote - albo pogadać z jej francuskim właścicielem, może coś by się udało mu sprowadzić większego?

  6. #466
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Jak nie lubię ciemnych pomieszczeń-pokoi, tak wpadałam jak śliwka w kompot i zmieniłam zdanie Pokój Twojej córci jest fantastyczny!!!
    Łóżko w oknie, jak i samo łóżko cud!!!! Nie zmieniać nic!!!
    Marta ja też nie lubiłam ciemnych pomieszczeń i mocno się denerwowałam szalonym pomysłem mojej pociechy - ale nie dało rady wybić jej z głowy ciemnych ścian. Jedyne czym się pocieszałam, to tym że sam pokój jest bardzo jasny bo ma dwa wielkie okna. Na szczęście dla Młodej pokój się obronił. Podczytywała ze mną co piszecie i słyszę dzisiaj tylko "a nie mówiłam!"

  7. #467
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał nita83 Zobacz post
    padłam z wrażenie, boski pokój córki, boska kuchnia. Gratuluję świetnych wieści i życzę spokojnej przeprowadzki.
    Dzięki - ale spokojna jak nas znam to ona raczej nie będzie

  8. #468
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karram Zobacz post
    Tutli - pokój córki piękny. Ja chcę taką sypialnię!!!
    Karram cóż ja Ci mogę powiedzieć - ja myślę, że założysz w końcu jakiś swój wątek i choćby na razie inspiracje będziesz mogła zbierać. I wkrótce pochwalisz się wnętrzami?

  9. #469
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał mugatka Zobacz post

    Ile lat ma właścicielka tego łoża ?
    W grudniu skończy 15

  10. #470
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Tutli, może pisałaś, ale ja nie doczytałam , a w jakim kolorze będą mebelki w pokoju córci?

  11. #471
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Marta będę się raczej trzymać kolorystyki z ramy łóżka..myślałam, myślałam i nic innego tam jakoś nie widzę.

  12. #472
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Marta będę się raczej trzymać kolorystyki z ramy łóżka..myślałam, myślałam i nic innego tam jakoś nie widzę.
    Chyba to najlepszy pomysł jakoś nie pomyślałam , byłam przekonana że napiszesz białe
    Choć wydaje mi się że obie wersje by pasowały

  13. #473
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Białe miały być w pierwszej wersji ale im dłużej się nad nimi zastanawiam i przeglądam zdjęcia ewentualnych egzemplarzy tym jakoś mniej mam do nich przekonanie. Ale ponieważ nigdy nie mówię nigdy i bywam nieobliczalna to nie wykluczone, że jak trafiłabym na coś bezwzględnie urzekającego to mogło być i białe

  14. #474
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Tutli dziękuję, wiem ze masz teraz męczacy czas wiec kiedy Ci sie uda wyslać to bedzie ok
    Kuchnia jak dojda fronty będzie rewelacja ...

  15. #475
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Dziękuję Ci Tuśka, ale póki co to nawet najmniejszego swiatełka w tunelu nie widać
    Nie będziemy się budować. Myslimy o kupieniu czegoś gotowego, ale ceny w naszej wsi są

    Co do mebelków u córki to w kolorze ramy łózkowej jak najbardziej ale widziałabym tez jeszcze coś czarnego dla podkreslenia i wprowadzenia akcentów.
    Złoto też będzie tam wskazane.
    Nosz kurna, poszalałabym......

  16. #476

    Domyślnie

    Tutli,

    Przepięknie u Ciebie.

    Tapeta w garderobie, pokój Młodej, kuchnia... no ale sypialnia

    Szaleństwo. Nazwa:  [dblpt]111[dblpt].gif
Wyświetleń: 2493
Rozmiar:  7,2 KB

    Jestem zachwycona i czuję niedosyt, że tak mało fotek...

  17. #477
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar MOLLIK
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Leicester/Roztocze
    Posty
    83

    Domyślnie

    Nie bylo mnie kilka dni a u Ciebie takie zmiany! Wszystko podoba mi sie niesamowicie. Garderoba z tapeta, listwami i podloga wyglada pieknie. Spizarka obok kuchni to moje niestety niewykonalne marzenie, z przesuwanymi drzwiami wyglada u Ciebie pieknie. O takim okapie myslalam tez u nas, na razie wybralismy troche inny ale nie wykluczone ze do wlasnie takiego wrocimy okap jest mocowany 80 cm nad blatem?
    Widze tez ze masz baterie dokladnie taka jak chce gdzie ja kupilas?

    Gratuluje przeprowadzki za niedługo

  18. #478
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar MOLLIK
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Leicester/Roztocze
    Posty
    83

    Domyślnie

    I nie moge sie doczekac zdjec kuchni z frontami

  19. #479
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Dziewczyny odpisze na szybko. Ponieważ lodówka i pralka została przewiezione do nowego domu - śpimy od wczoraj już na stałe na nowych włościach. Jestem wykończona - wszędzie bałagan i w nowym i starym lokum są wszędzie kartony i masa rzeczy do spakowania lub wypakowania Nie mam z tego powodu czasu na forum ani możliwości zrobienia zdjęć bo wszędzie jest bałagan
    Marimag- złoto bedzie na pewno, czarny jakoś nie koniecznie mi tam pasuje, ale temat biorę do przemyślenia
    Illu - dzięki jak już ogarnę ten chaos to wtedy będzie czas na zdjęcia bo na razie nie ma co pokazywać
    okap jest mocowany 80 cm nad blatem?
    Widze tez ze masz baterie dokladnie taka jak chce gdzie ja kupilas?
    Molliczku tak okap jest 80cm nad blatem, jest jeszcze nie wykończony a bateria jest z Ikea, podobnie jak zlew.

    buziaki dla wszystkich

  20. #480
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kocimieta
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    700
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    [QUOTE=tutli_putli;6015678] śpimy od wczoraj już na stałe na nowych włościach. Jestem wykończona - wszędzie bałagan i w nowym i starym lokum są wszędzie kartony i masa rzeczy do spakowania lub wypakowania Nie mam z tego powodu czasu na forum ani możliwości zrobienia zdjęć bo wszędzie jest bałagan
    A to nam się zbiegło w czasie Gratuluję tutli

Strona 24 z 56

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony