dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 55 z 56
Pokaż wyniki od 1.081 do 1.100 z 1112
  1. #1081

    Domyślnie

    Cytat Napisał waniliana Zobacz post
    Wspaniałe to cudo Pasuje idealnie
    Ale poprzednie cudo tez było cudne. To co już wisi nad stołem. Ja bym e e... nie zmieniała powiem szczerze
    Ciesz się w życiu drobiazgami, bo któregoś dnia możesz spojrzeć za siebie i zobaczyć, że były to rzeczy wielkie.

  2. #1082

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewelyna Zobacz post
    Ale poprzednie cudo tez było cudne. To co już wisi nad stołem. Ja bym e e... nie zmieniała powiem szczerze
    Nie wiem co wisi w tej chwili ale podobno lepsze jest wrogiem dobrego

  3. #1083
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aniaklasyka

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Mieronice
    Kod pocztowy
    28-366
    Posty
    262

    Domyślnie

    lampa piękna,ale ta poprzednia pasuję idealnie do całej koncepcji kuchni,biblioteka jako mebel piękna,ale kolor rzeczywiście odbiega od zamiarzonego.ja za takim nie przepadam i pewnie bym ją przyciemniła,ale to już kwestia gustu i indywidualnego odbioru,taką samą lampę jaką masz w bibiotece zamówiłam do sypialni w pierwszym momencie jak ją zobaczyłam wydała mi się ogromniasta ale postanowiłam sobie nie bać się dużych lamp i w sumie jestem nią zachwycona,pozdrawiam

  4. #1084

    Domyślnie

    Tutli musisz nam pokazac ta bibliotekę w świetle dziennym bo nic nie widać tego koloru, widać ale jest przycmiony ta lampa hehe
    Ciesz się w życiu drobiazgami, bo któregoś dnia możesz spojrzeć za siebie i zobaczyć, że były to rzeczy wielkie.

  5. #1085
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Prace wykończeniowe w bibliotece wciąż trwają. W związku z tym mam pytanie jaki kolor sofy dałybyście do tej tapety: Tapeta na ścianie nie wygląda tak niebiesko jak tutaj. Jest w rzeczywistości bardziej blada i raczej szaro miętowa niż błękitna.

    Tutaj wzornik jaki biorę pod uwagę, ale może macie jakieś swoje typy kolorów? Mnie najbardziej podoba się nr 1 ale nie wiem czy będzie dobrze się komponował z resztą?





    wzór sofy któryś z tych dwóch poniżej:



  6. #1086

    Domyślnie

    3, 5 i 2 odrzuciłabym w ogóle. Przydałoby się zestawienie razem: drewno, tapeta, tkanina.

  7. #1087

  8. #1088
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    hmmm 1, pięknie podkręci kolor drewna, ale nie wiem czy się z tapetą zgra... szkoda, że tapeta nie jest czysto szara.

  9. #1089
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    hmmm 1, pięknie podkręci kolor drewna, ale nie wiem czy się z tapetą zgra... szkoda, że tapeta nie jest czysto szara.
    Ta jedynka też najbardziej mnie korci. Na ścianie w mega ciemnym pokoju, gdzie nawet o tej porze roku w dzień musi być palone światło to ta tapeta jest jak szara. To że jest w chłodno szarym odcieniu mięty powoduje że jednak rozproszenie światła i dobrze rozjaśnia. Ciepła szarość pochłonęła by mi światło do reszty i nie chciałam znowu robić jak wszędzie takiej samej szarej ściany.

  10. #1090

  11. #1091

  12. #1092

    Domyślnie

    A w ogóle to mam do ciebie ogromną prośbę. Pokaż parę ujęć połączenia białej lamperii i wzorzystej tapety. Zaczynam się coraz mocniej zastanawiać nad tym zabiegiem i sama już nie wiem, co robić. Myślę o moim przedpokoju i klatce schodowej. Na razie zawisłam w martwym punkcie - naklejone listwy, zagruntowane ściany i tak chyba, niestety, zostanie na święta, nie dam rady. Myślę, co dać nad lamperią. Pierwotnie nie brałam pod uwagę nic innego jak total white, ale teraz coraz mocniej zaczyna mnie korcić tapeta.

  13. #1093
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Hej tutli
    Dawno mnie u Ciebie nie było...
    Zacznę od modelu kanapy - ta prostsza będzie lepsza do tego wnętrza (bo nie jest duże)
    Kkolor obicia moim zdaniem to 1 lub 4, bo będzie to takie inne i eleganckie
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  14. #1094
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał **lw** Zobacz post
    Albo 4.
    Ależ ty masz tam pięknie <3
    Iw Jesteś kochana
    ...ta 4 wydaje mi się taka jakaś wyblaknięta i za niebieska do tej miętowej tapety. Pierwotnie rozważałam też ten odcień ale coś mi w nim nie gra

  15. #1095
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał moniss Zobacz post
    Hej tutli
    Dawno mnie u Ciebie nie było...
    Zacznę od modelu kanapy - ta prostsza będzie lepsza do tego wnętrza (bo nie jest duże)
    Kkolor obicia moim zdaniem to 1 lub 4, bo będzie to takie inne i eleganckie
    Cześć moniss o 4 już pisałam niżej - jakoś nie bardzo mi leży taki blady błękit. Prostsza to rozumiem ta pierwsza, prostokątna?

  16. #1096
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał **lw** Zobacz post
    A w ogóle to mam do ciebie ogromną prośbę. Pokaż parę ujęć połączenia białej lamperii i wzorzystej tapety. Zaczynam się coraz mocniej zastanawiać nad tym zabiegiem i sama już nie wiem, co robić. Myślę o moim przedpokoju i klatce schodowej. Na razie zawisłam w martwym punkcie - naklejone listwy, zagruntowane ściany i tak chyba, niestety, zostanie na święta, nie dam rady. Myślę, co dać nad lamperią. Pierwotnie nie brałam pod uwagę nic innego jak total white, ale teraz coraz mocniej zaczyna mnie korcić tapeta.
    Mnie już znudziły z kolei wszędzie gładkie szare ściany i postanowiłam dać tym razem do ponurego pomieszczenia wzorzystą tapetę Pan Mąż właśnie stoi nade mną i kończy malować listwy przysufitowe. Mam jeszcze ogromy bałagan i nierozpakowane kilka pudeł a do tego stare biurko z krzesłem wywalone na środek więc nie bardzo jak jest zdjęcia cykać. Zrobiłam moim nędznym aparacikiem jednak kilka, na szybko specjalnie dla Ciebie.










  17. #1097
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    jak tak patrze to ta 1 taka troche turkusowa jest, to nie jest czysty granat, więc może przypasować, Chociaż ten morski też nie jest taki zły.... może nie będzie za jasny, to malutki pokoik a kolorem się dopasuje idalnie do tapety. która jest przeboska.

    w sumie biblioteka jest bardzo ciemna, może nie dawać kolejnego mebla - kolubryny w ciemnym kolorze?

  18. #1098
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post


    Ta właśnie. Prosta, elegancka i nie przytłaczająca swą formą wnętrza.
    Wygląda też na wygodną

    P.S.
    Ładna ta Twoja biblioteka
    Ostatnio edytowane przez moniss ; 17-12-2015 o 19:59
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  19. #1099
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Sprawa z sofą wygląda następująco. Ta prosta jest super ale ponieważ musimy mieć dodatkowe awaryjne miejsce do spania to niestety nie bardzo nadaje się do takiej funkcji. Musiałaby rozkładać się do przodu (taki stelaż na wzór łóżka polowego) a nie mamy tyle miejsca.
    Taki sposób rozkładania sofy zdecydowanie odpada.


    Druga sofa może być bez problemu rozkładana wzdłuż ściany jak wersalka i ta opcja w przypadku małego pomieszczenia jest dużo korzystniejsza.


    Znalazłam też świetne kolory i materiały w jasnych odcieniach.




  20. #1100
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Witam się serdecznie z gospodynią wątku Przepiękne wnętrza a temat biblioteki bardzo mi bliski bo chcę skończyć swoją i też będę szukała kanapy z funkcją spania Pewnie nie pomogę podjąć ostatecznej decyzji ale moim zdaniem te intensywne barwy zupełnie nie pasują do tego wnętrza. Biblioteka ciemna to chociaż niech kanapa będzie "świetlista". Jeśli można by było nie dopasowywać się do koloru tapety ( bardzo eleganckiej zresztą ) to widzę tam kanapę w starym złocie, coś jak kolor nr 5 na próbniku. Ten może wpada trochę w zgniłą zieleń ale coś z podobnej palety kolorystycznej. Będzie wyrafinowanie jak na bibliotekę przystało. Te jasne to takie majtkowe kolory. Pozdrawiam.

Strona 55 z 56

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony