dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 37 z 56
Pokaż wyniki od 721 do 740 z 1112
  1. #721

    Domyślnie

    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Natomiast zdecydowałam w końcu o tym co zawiśnie w holu wybór padł na poniższe latarnie w ilości 3szt:

    Zostały zamówione więc nie ma już odwrotu.
    Mam taką w wersji z 1 żarówką, z Westa i jestem z niej bardzo zadowolona. Kupiłam na Westwingu 4 różne lampy, ta prezentuje się właśnie najlepiej, mimo że z bliska wygląda raczej niepozornie (czarne rameczki z profilowanej blaszki, w które trzeba wpiąć szybki )

  2. #722
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Iw one sa też w reguralnej sprzedaż np. w Mivienie, ja jedną biorę właśnie od nich a dwie udało mi się też kupić na Wescie z tym, że z niezłym rabatem. Nie dość, że na Wescie sporo tańsze niż w sklepie to jeszcze miałam kupon na 200 zl.

  3. #723
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Ostatnio kompletnie brakuje mi czasu na wszystko, stąd spore zaległości i zaniedbania w galerii. Jednak od czasu do czasu pojawiają się w domku nowe gadżety. I żeby nie było, że żyję tylko oświetleniem to wklejam zakupiony już jakiś czas temu na Weście tradycyjny czajnik z gwizdkiem, który uwielbiam.




  4. #724
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Świetny Znakomicie wyglądają te wszystkie elementy na tych zdjęciach.

  5. #725
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Fajny czajnik. Ewidentnie kupiony aby pasował do kuchennej podłogi

    P.S.
    Czy możesz zdradzić, gdzie sprzedają takie wzorzyste czajniki?
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  6. #726
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    cudnie wygląda czy on się nadaje również na płytę gazową ?
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  7. #727
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Temat lamp nad stół ugrzązł w martwym punkcie niestety. Chociaż ze względu na to, że te które muszę zwrócić były bardzo podobne do takiej jak na fotce poniżej, będę chyba właśnie szukać czegoś takiego. Oczywiście ten poniżej to Eichholtz kasbah oval w cenie przyprawiającej o ból zębów, szczególnie jak się ją pomnoży x 3 ,więc mimo swej anielskiej urody odpada w przedbiegach.




    Natomiast zdecydowałam w końcu o tym co zawiśnie w holu wybór padł na poniższe latarnie Lanterns firmy Searchlight w ilości oczywiście 3szt:

    Zostały zamówione więc nie ma już odwrotu.
    Mimo że na Westwingu dali ciała zrobiłam u nich kolejne zamówienie - dzisiaj w jednej z kampanii pojawiło się lustro jakiego długo szukałam w odpowiednim rozmiarze. Marzyło mi się bardzo lustro Constellation od Laury Ashley.

    Jednak mniejsze (65cm) było za małe a większe (104cm) niestety sporo za duże. Tymczasem na weście pojawiło się takie oto cudo w idealnym rozmiarze 89cm.
    Lustro zawiśnie w klasycznym miejscu - czyli nad kominkiem.

    Z tematów oświetleniowych to zamówione zostały jeszcze kinkiety zewnętrzne - niestety ani czarne anie srebrne w rozsądnej cenie i pożądanym kształcie u nas nie do dostania, więc niestety muszą być w kolorze przecieranego mosiądzu. Tak sobie myślę, że jak bardzo mi będzie ten kolor zgrzytał to je przemaluje na czarno i tyle. Kinkiety są z hiszpańskiej firmy Faro a nazywają się Dado-G.
    Mam pewną watpliwość ..czy to lustro zawsze było tylko lustrem ??
    Darek B

  8. #728
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał mugatka Zobacz post
    cudnie wygląda czy on się nadaje również na płytę gazową ?
    Mugatko - dziękuję ja go na indukcji używam. Ale chyba był przeznaczpny na wszystkie rodzaje płyt on od spodu jest też emaliowany. Nie mogę zlokalizować pudełka niestety bo tam był opis.

  9. #729
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał moniss Zobacz post
    Fajny czajnik. Ewidentnie kupiony aby pasował do kuchennej podłogi

    P.S.
    Czy możesz zdradzić, gdzie sprzedają takie wzorzyste czajniki?
    Moniss kupiłam go w lutym na Westwingu. Ale jak sprawdzalam po producencie to można go było kupić bez problemu przez ebay od niemieckich sprzedawców. Oczywiście producenta nie pamiętam ale to jakaś niemiecka firma. Jak dorwe pudełko to mogę napisać dokładnie co i jak.

  10. #730
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zdun Darek B Zobacz post
    Mam pewną watpliwość ..czy to lustro zawsze było tylko lustrem ??
    Szanowny Panie Darku Zdunie chyba nie zrozumiałam pytania.

  11. #731
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Moniss kupiłam go w lutym na Westwingu. Ale jak sprawdzalam po producencie to można go było kupić bez problemu przez ebay od niemieckich sprzedawców. Oczywiście producenta nie pamiętam ale to jakaś niemiecka firma. Jak dorwe pudełko to mogę napisać dokładnie co i jak.
    Będę więc poszukiwała wzorzystych czajników na Westwing, bo zauważyłam, że sporo akcji co pewien czas sie powtarza (kilka dni temu znów były moje wakacyjne kieliszki).
    Ale jeśli natkniesz się na pudełko po czajniku, to chętnie się dowiem co to za frma
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  12. #732
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    hej Tutli,
    mam wreszcie chwile na pobieganie bo ulubionych wątkach, więc wpadłam, a tu proszzz jakie cudeńka, lustro jest fantastyczne, koniecznie pokaż jak zawiśnie. A czajnik; WOW! jak z bajki Alicja w krainie czarów, robi wrażenie i doskonale pasuje w Twojej kuchni. Też bym go uwielbiała. no i zazdroszcze wyboru kinkietów, ja ponad dwa lata szukam plafonu-latarenki nad wejście do domu i nic ładnego nie mogę znaleźć.

    buziaki


    Heh pan Darek faktycznie zabił ćwieka tym pytaniem, też nie zakumałam
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  13. #733
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cześć Vesi
    Dzięki za ciepłe słowa
    Niestety u mnie czasu coraz mniej na cokolwiek.
    Moja zła passa z Westwingiem trwa nadal. Dzisiaj dotarło moje wymarzone lustro - i okazało się po rozpakowaniu przy kurierze, że ma potrzaskane promienie. W związku z tym przesyłka nie została odebrana. Wyć mi się chce normalnie w związku z tym bo nie wiem gdzie ja teraz znajdę takie cudne lustro w odpowiednim rozmiarze i w takiej fajnej cenie.

  14. #734
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Tutli, tych luster jest mnóstwo zagranicą, ja przynajmniej szukałam w Holandii, ale w Anglii jest jeszcze więcej I za grosze używane można kupić
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lustro sun.JPG
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	51,5 KB
ID:	285883

  15. #735
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    a z nowych widziałam na belgijskim wescie tylko takie jakieś bardziej rdzawe złoto

  16. #736
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Oj szkoda lustra, ja też ze strachem otwierałam przesyłkę z lustrami marokańskimi, na szczęście dotarły całe. Westwing faktycznie słabo zabezpiecza lustra do transportu, szkoda, myśle że dużo na tym tracą, ja wcześniej jedno tez odsyłałam rozbite, było zapakowane w jeden zwykły karton i jedynie na rogach usztywnione styropianem, masakra...
    Tutli, na pewno uda Ci sie kupic to wymarzone lustro
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  17. #737
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał dardurdka Zobacz post
    a z nowych widziałam na belgijskim wescie tylko takie jakieś bardziej rdzawe złoto
    Dardurko no za granicą to ja całą masę widziałam ale zazwyczaj nie chcą wysyłać luster do innego kraju. Jak by Ci się coś rzuciło w oczy o średnicy między 80 - 90 cm. Wszelkie namiary mile widziane. Teraz z Westwigu to się boję już lustra zamawiać bo widziałam jak było zapakowane.
    Co do koloru to w moim przypadku najlepsze jest klasyczne złoto lub tzw. szampańskie.

  18. #738
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał vesila Zobacz post
    Oj szkoda lustra, ja też ze strachem otwierałam przesyłkę z lustrami marokańskimi, na szczęście dotarły całe. Westwing faktycznie słabo zabezpiecza lustra do transportu, szkoda, myśle że dużo na tym tracą, ja wcześniej jedno tez odsyłałam rozbite, było zapakowane w jeden zwykły karton i jedynie na rogach usztywnione styropianem, masakra...
    Tutli, na pewno uda Ci sie kupic to wymarzone lustro
    Vesi opakowane było faktycznie fatalnie wiec nic dziwnego, że się uszkodziło.
    Mam ostatnio przez te nieudane zamówienia jakiegoś doła normalnie. Nie dość że mnie jakieś grypowe choróbsko złapało i już drugi tydzień nie puszcza to jeszcze wczoraj całą radość straciłam po tej kolejnej przygodzie z przesyłką. I na znalezienie lustra w Polsce w odpowiednim rozmiarze i przystępnej cenie straciłam już nadzieję. Za granica co znajdę coś fajnego to nie wysyłają poza obręb swojego kraju.

  19. #739
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Witam się u ciebie. Właśnie skończyłam czytać i muszę to napisać. Masz przecudny domek

  20. #740
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Witaj Doriko
    Ślicznie dziękuję za i komplement.

Strona 37 z 56

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony