dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 27
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 521
  1. #41
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Remika2

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Posty
    345

    Domyślnie



    kolorowaa witaj i dziękuję za miłe słowa!!!
    Odpowiadam na pytanka:
    - grzejniki łazienkowe ze stali nierdzewnej z Eko metal.
    - szafki pod umywalkami (mdf lakierowany) oraz kuchnie i szafę w wiatrołapie wykonywała firma z Krakowa,
    - mebelki w sypialni gościnnej to Ikea seria MALM a w sypialni "głównej" łóżko zamawiane z netu PRIMA czy coś w tym rodzaju + szafki nocne. Komoda z BRW seria Creatio
    - stolik kawowy jak i jadalniany kupiony w Max flizie (to jedna seria) ale obawiam się że już wycofana, bo pamiętam że kupiliśmy je w promocyjnych cenach.
    - w łazienkach sztuczna trawka z Ikei Donice czarne Lechuza Cubico a białe okrągłe z Ikei.

    gosia-goja witaj i Ty również dziękuję, będę do Ciebie zaglądać bo masz bosko!
    Włączniki mamy identyczne w całym domu tylko czasami inny kolor (łazienka piętro). To Simon seria Classic.
    Przycisk do WC - to Geberit Sigma.

    amglad1 - Witam serdecznie u siebie
    Ja nadal mam przed oczami Twoje widoki zza okien i piękne wnętrza.

    hazeleyes1982, bardzo, bardzo, dziękuję! Zaraz pooglądam Twoją galerię

    POZDRAWIAM

  2. #42
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Remika2

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Posty
    345

    Domyślnie

    Zaktualizowałam galerię z pierwszej strony. Doszedł dywan w salonie oraz poducha. Wrzuciłam zdjęcia betonowej ściany i schodów. A teraz zmykam do kuchni... mam misję do wykonania
    Ostatnio edytowane przez Remika2 ; 16-03-2013 o 20:59

  3. #43

    Domyślnie

    Dziekuj bardzo Remiko za odpowiedz jeszcze mam pytanie odnośnie płytek i farb -jakie to kolory jakue serie jakue firmy? Jak sprawdza sie w łazience ściana bez płytek?? Bo bardzo mnie to zaciekawilo - i czy w prysznicu rowniez nie ma płytek?? To co to za farba i jak to wyglada jak sie zmoczy hmm...?

  4. #44
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Remika2

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Posty
    345

    Domyślnie

    Cytat Napisał kolorowaa Zobacz post
    Dziekuj bardzo Remiko za odpowiedz jeszcze mam pytanie odnośnie płytek i farb -jakie to kolory jakue serie jakue firmy? Jak sprawdza sie w łazience ściana bez płytek?? Bo bardzo mnie to zaciekawilo - i czy w prysznicu rowniez nie ma płytek?? To co to za farba i jak to wyglada jak sie zmoczy hmm...?
    Płytki na parterze Refin Artech Grigio - kolor szary, ściany również lekki popiel - farba KABE zmywalna , na górze płytki z nord gris< ściany ten sam popiel z KABE. Podłogi z Tau Ceramica Corten Bianco. Ściany bez płytek dzięki odpowiedniej farbie są w 100 % zmywalne. Jak na razie nie mam problemu z zabudzeniem tych ścian, po prostu się nie brudzą bardzo. A pod prysznicem oczywiście, że mamy płytki Nie wyobrażam sobie takich miejsc bez) Widziałam też inne rozwiązanie np. ściany ze szkła.

  5. #45
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Remika2

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Posty
    345

    Domyślnie

    przemo123 - rolety z roletexu to te w kuchni, paneltracki (salon i jadalnia) zamawiane w innej firmie. Jeśli chodzi o kuchenne, to jest mały mankament którego się spodziewaliśmy (bo robione były na naszą odp.) - na środku dłuższego okna, troszkę marszczy się materiał. Najprawdopodobniej rurka wewnętrzna nie wytrzymuje aż takiej szerokości i ciężaru, że lekko się wygieła w kasecie i teraz materiał troszkę marszczy. Jest to niezauważalne dla kogoś kto przychodzi w gości, ale my niestety widzimy
    Mamy też od nich zewnętrzne rolety i one są jak najbardziej ok.

  6. #46

    Domyślnie

    hehe dziekuje za odpowiedz
    a jakie plytki sa w prysznicu? białe? bo nie widze zdjecia tzn na tym ktore jest to sciana wyglada jakby byla bez plytek zupelnie dlatego tez mnie to zaintrygowalo
    pozdrawiam goraco

  7. #47
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Remika2

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Posty
    345

    Domyślnie

    Cytat Napisał kolorowaa Zobacz post
    hehe dziekuje za odpowiedz
    a jakie plytki sa w prysznicu? białe? bo nie widze zdjecia tzn na tym ktore jest to sciana wyglada jakby byla bez plytek zupelnie dlatego tez mnie to zaintrygowalo
    pozdrawiam goraco
    A o którą łazienkę chodzi? W każdej łazience na ścianach pod prysznicem są te same co na ścianach w łazience + dekor z tej samej firmy i serii. Czyli parter Refin grigio-Artech a na piętrze Nord Gris.

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Przepiękne wnętrza....elegancko z klasą
    Pozdrawiam
    Beata
    LAZUR

    Beata

  9. #49
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kwadratowo

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Kod pocztowy
    63-400
    Posty
    11

    Domyślnie

    przy okazji oglądania nowych zdjęć dopatrzyłam się przy kominku a raczej pod nim szybę, czy dobrze widzę? szukam alternatywy do płytek w okolicy kominka ponieważ podłogi wszędzie będą w panelach i chciałabym uniknąć ich zniszczenia przy użytkowaniu kominka. czy to faktycznie szyba czy może coś innego? jesli tak to pewnie jakaś specjalna? pozdrawiam

  10. #50
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kwadratowo

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Kod pocztowy
    63-400
    Posty
    11

    Domyślnie

    ach i jeszcze podpytam o zlew w kuchni, a konkretnie o firmę?

  11. #51

    Domyślnie

    Pięknie......
    Jak się ogląda Twoje wnętrze to mam ochotę burzyć - to co dopiero wykończyłam i zacząć od początku....hmmmm
    Pięknie...
    Napisz proszę co masz za obrazek za kanapą w salonie i z jakiej firmy masz ławę bo jest świetna.....

    No i miłego mieszkania!!!!!

  12. #52
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    meeru

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    3

    Domyślnie

    Od kilku miesięcy przegladam internet w poszukiwaniu inspiracji do wnetrz w moim wykańczanym domu i kilka dni temu znalazłam wzorcowy dom!!!!TWÓJ!!!Jest perfekcyjny pod każdym względem, dopracowany w najmniejszym szczególe i widać że masz do tego dar!!! Pozwól uszczknąć choć mały procent z Twojego królestwa...

    Proszę o informację jakie płytki są w kuchni i jadalni, o białe cokoły do tych płytek i kolor lacobelu w kuchni na ścianie.

  13. #53
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam i ja

    Pieknie urządzony dom kolory takie jak lubie
    cudne lampy nad stolem (ale az sie boje pytac

    Jestes zadowolona z płytek Nord ? Bardzo mi sie podobaja (wlasnie do mnie jada chyba ) 2 kolory i mam nadzieje, ze efekt na scianie bedzie rownie piekny, jak u Ciebie (chodz widzialam, ze polaczylas je z innymi).

    pozdrawiam
    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  14. #54
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Remika2

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Posty
    345

    Domyślnie

    bogumil, talent11, meeru, slonko i dziękuję za miłe słowa!!!

  15. #55
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Remika2

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Posty
    345

    Domyślnie

    Cytat Napisał kwadratowo Zobacz post
    czy to faktycznie szyba czy może coś innego? jesli tak to pewnie jakaś specjalna? pozdrawiam
    kwadratowo - tak to hartowana szyba. Miałam te same dylamety, płytki jakoś nie do końca tam widziałam. Pod taflą szkła mam zciety wierzch deski 3- warstwowej takiej jak w salonie. Jestem bardzo zadowolona, choć nie wiadomo dlaczego, i z której strony wchodzą mi pod nią "paprochy".

    Zlew to Teka Aura 45.

  16. #56
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Remika2

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Posty
    345

    Domyślnie

    Cytat Napisał talent11 Zobacz post
    Napisz proszę co masz za obrazek za kanapą w salonie i z jakiej firmy masz ławę bo jest świetna..
    talent11 - akurat z obrazka to ja za bardzo nie jestem zadowolona , wisi tam jeszcze tylko dlatego, że nie mam na chwilę obecną zamiennika Zakupiony w sklepie internetowym. Obecnie szukam. To coś, musi być zdecydowanie radośniejsze i lżejsze.... A ława kupiona w Max Flizie KRK, nie mam pojęcia czy miała jakąś nazwę, całkiem możliwe, że została już wycofana ze sprzedaży.

  17. #57
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Remika2

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Posty
    345

    Domyślnie

    meeru pisałam na priva - Dziękuję!!!

  18. #58
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Remika2

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Posty
    345

    Domyślnie

    Cytat Napisał meeru Zobacz post
    Proszę o informację jakie płytki są w kuchni i jadalni, o białe cokoły do tych płytek i kolor lacobelu w kuchni na ścianie.
    Płytki podłoga: Dessau Grey Tau, lacobel w kuchni biały.

  19. #59
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Remika2

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Posty
    345

    Domyślnie

    Cytat Napisał ~~slonko~~ Zobacz post
    cudne lampy nad stolem (ale az sie boje pytac
    Jestes zadowolona z płytek Nord ? Bardzo mi sie podobaja (wlasnie do mnie jada chyba ) 2 kolory i mam nadzieje, ze efekt na scianie bedzie rownie piekny, jak u Ciebie (chodz widzialam, ze polaczylas je z innymi).
    pozdrawiam
    Lampy to Sotto Luce Itekki udało się nam je zdobyć taniej
    Płytki Nord to ceramiczna płytka, choć wolę gresy to ona bardzo mi się podoba i jestem zadowolona. Faktycznie połączyłam ją z inną na podłodze Corten z TAu ale widziałam zestawienie z jaśniejszą na podłodze z tej samej serii i wygląda rewelacyjne. Dlatego na pewno będziesz zadowolona

  20. #60

Strona 3 z 27

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony