dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie PEREŁKA - ARCHIPELAG ! Prawie idealny dla Naszej rodziny :)

    Długo zbierałam się do założenia własnego dziennika budowy. Zawsze było "coś" innego do zrobienia niż pisanie na forum. Aż w końcu powiedziałam sobie, że jeśli uda mi się obronić pracę licencjacką, w końcu założę dziennik budowy i poprowadzę go do końca. Mam nadzieję, że wytrwam w tym postanowieniu.
    No więc tak, budujemy domek wg projektu Perełka z pracowni Archipelag, tyle, że odbicie lustrzane. Jedyna zmiana jaką postanowiliśmy wprowadzić, to dać dwa duże okna tarasowe, zamiast 4 mniejszych.
    http://www.archipelag.pl/projekty-do...rojectMirror=1
    Jesteśmy 3 osobową rodzinką, w maju doczekaliśmy się nowego członka rodziny i teraz potrzebujemy pilnie własnego kąta, ponieważ na razie mieszkamy z rodzicami, a jak wiadomo to nie służy żadnemu małżeństwu.
    W marcu został wylany fundament, a 8 kwietnia 2014 r. postawiony pierwszy suporeks.
    Mamy już stan surowy zamknięty naszego domku, zrobiona jest również instalacja elektryczna, a obecnie działa hydraulik. Musimy mocno podkręcić tępo, gdyż planujemy wprowadzić się na święta wielkanocne. Oczywiście liczymy się z tym, że nie wszystko będzie zrobione od razu, na razie będziemy korzystali tylko z dolnych pomieszczeń.
    Przyznam, że bardzo liczę na Waszą pomoc przy urządzaniu naszego domku.


    Kilka tygodni temu w domu, było tak:











    Teraz nie wiele się zmieniło, no może tyle, że ściany zostały zdewastowane, pod rury, ale tym pochwalę się jutro

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o wnętrza (czyli to co najbardziej mnie cieszy ), będą w większości urządzone w kolorystyce biało-grafitowej.
    Cały dół, prócz małego pokoju, pom.gospodarczego i toalety będzie wyłożony białym gresem ( Opoczno Kando White - mamy już kupiony). W małym pokoju będą ciemne panele, ale jakie dokładnie to jeszcze nie wiem. Natomiast toaleta będzie biało-czarna. W salonie, żeby nie było zbyt mdło od bieli i szarości, będą królowały czerwone dodatki, a najważniejszym z nich będzie piękny czerwony dywan Meble do salonu też już stoją i czekają na złożenie. Szafka RTV jest biała na wysoki połysk z grafitowymi wstawkami, natomiast narożnik i pufa, są grafitowe z małymi białymi wstawkami. Jeśli chodzi o kuchnię, będzie biała w połysku, czarny będzie blat, sprzęt AGD oraz płytki (bądź szkło, jeszcze nad tym myślę).
    Być może wnętrze z mojego opisu wyda Wam się mało ciekawe i takie jak ma większość, ale zapewniam, że będzie ciekawie
    Na zdjęciach, które wstawiłam kilka dni temu widać zaokrąglone ścianki, w nie będą wpasowane schody. Wczoraj otrzymaliśmy ich projekt






  3. #3

    Domyślnie

    przylazłam. zgodnie z zaproszeniem
    projekt już sobie oblookalam. i podziwiam za chęci sprzątania takiej powierzchni
    a te schody mega są. i szarości tez po mnie przemawiają

  4. #4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony