dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 42
  1. #21
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kasia1981.06

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    99-000
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,

    Jestem po zakupie drzwi wewnętrznych Windoor, czytałam wiele nie zbyt obiecujących wpisów i opinii, jedno co we wszystkich było wspólne to większość była z datami 2010-2013, Później się kończą złe opinie, a nawet niekiedy da się coś dobrego wyczytać.
    Jestem z pod Warszawy, wyczytałam, że drzwi Windoor dostępne są też w Castoramie, udałam się tam i w kilka innych miejsc celem wybrania drzwi do swojego nowego domu
    Co zauważyłam: Na dzień dobry w Castoramie Pan sprzedawca bardzo mnie namawiał na drzwi Windoor, opowiadał jak się dobrze sprzedają i że jakość od jakiegoś czasu bardzo poprawili, termin realizacji 3-4 tygodnie bo dużo zamówień. Wizualnie drzwi naprawdę niczego sobie, przynajmniej te które oglądaliśmy z mężem były naprawdę ładne no i cena 399zł brutto też nie za wysoka, w porównaniu z tym co oglądaliśmy wcześniej. Znaleźliśmy nawet model za 299zł w promocji, ale nie odbiegał wizualnie i jakościowo od tych droższych.
    Po rekonesansie w jeszcze kilku punktach sprzedaży drzwi w Warszawie udaliśmy się do domu, siadłam przed komputerem i postanowiłam jeszcze poszperać w internecie…
    Znalazłam kilka stron oferujących drzwi Windoor w podobnych cenach e-drzwi, drzwidladomu, sklep.windoor, drzwi-wewnetrzne-windoor, każda z tych stron oferowała głównie drzwi producenta Windoor w nieco lepszych cenach niż Castorama i rzekomo z wiele szybszym terminem realizacji.
    Kolejnym moim krokiem był [moderowano], znalazłam tu chyba z 20 stron z drzwiami Windoor, większość sprzedających miała naprawdę dobre i pozytywne opinie od kupujących. Poczytałam i wybrałam jedną z firm [moderowano], komentarze 100% pozytywne, czas realizacji 3-7 dni, dostawa i płatne w trakcie dostawy, ceny atrakcyjniejsze niż w Castoramie, zwłaszcza jeśli chodzi o futryny regulowane (znacznie taniej niż w marketach).
    Dokonałam zakupu po przez [moderowano] 7kpl drzwi Windoor Minoris wybraliśmy kolor SILVER (ponieważ ten nam się spodobał w CASTORAMIE) pan sprzedawca bardzo wygadany (wręcz jak nakręcony) zachwalał pod niebiosa, gwarantował, że drzwi dotrą maksymalnie w terminie 5-14 dni obiecywał, że osobiście dostarczy nam drzwi co za tym idzie sprawdzi czy są ładne zanim je nam dowiezie. Był to poniedziałek 6 czerwca 2016r drzwi zostały zamówione, nie dłużej jak 10 czerwca ok południa otrzymałam telefon od p. [moderowano], że drzwi będą wysyłane i mogą być dostarczone w sobotę w godzinach 10-14, ku mojemu zaskoczeniu, że to tak szybko, umówiłam się na odbiór moich nowych drzwi. Sobota godzina chwile po 14 dojechał Pan z moimi drzwiami, wypakował wszystko z auta, wniósł z mężem całość do garażu, pomógł rozpakować chyba ze 3szt drzwi i futryn w celu sprawdzenia jakości. Drzwi były dobrze zabezpieczone, wszystkie które mi dostarczono spełniały moje oczekiwania, powiem więcej są naprawdę bardzo ładne, zapłaciłam za całość 4326zł, zakładając, że bardzo podobne drzwi z PORTY pan w FACHOWCU wycenił mi na niecałe 6800zł po rabacie.
    Moje przemyślenia, są takie, dla tego też zdecydowałam się napisać tą opinie, myślę, że zadowolonych ludzi którzy kupili drzwi Windoor jest bardzo dużo, a nawet pokuszę się o stwierdzenie, że większość. Sama pracuję w handlu i wiem jak jest z ludźmi, jedni są z natury szukający dziury w całym, a inni podchodzą do spraw inteligentnie. Złych opinii znalazłam kilka może kilkanaście, dobrych niewiele. Kupiłam i jestem bardzo zadowolona, kasa zaoszczędzona, drzwi po zamontowaniu wyglądają prześlicznie i nadają charakter mojemu mieszkaniu, jestem bardzo zadowolona i zachęcam do zakupu bo warto.
    Po kilku dniach mój mąż oglądał jakąś gale boksu i tam w każdym narożniku reklama [moderowano].
    W przeciągu ostatnich 3 miesięcy użytkujemy cały czas te drzwi i zero zastrzeżeń, nie ukrywam, że 2 z 3 sąsiadów też wstawili te drzwi i też podobnie jak my są zadowoleni…
    Myślę, że firma sprzedaję bardzo dużo i zawsze trafi się ktoś nie zadowolony, na setki zadowolonych
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 01-11-2016 o 17:44 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  2. #22
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kasia1981.06

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    99-000
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaro1005 Zobacz post
    witam serdecznie
    kupiłem u przedstawiciela firmy windoor w pruszkowie na ul. Prusa 9 kpl. Drzwi minoris.
    Po czym okazało się że jedna futryna oraz skrzydło są nie takie jak zamawiałem. Odwiozłem je na własny koszt do pruszkowa pani oczywiście je przyjęła i powiedziała ze za moja prośbą zostaną wymienione na właściwe. Od tej pory minęło 30 dni i nic - słyszałem tylko że a to transport nie dojechał a to nie ma zamówień itd. Warto tutaj nadmienić że pierwsze zamówienie było zrealizowane w ciągu 7 dni. Dzwoniąc dziś po raz n-ty to pani z pruszkowa dowiedziałem się że firma windoor nie ma obowiązku wymienić drzwi w przypadku błędnego ich zamówienia/dostarczenia - podobno jest to gdzieś w regulaminie. Tak wiec powinienem sie cieszyć że dostałem to co dostałem a wymiana to raczej nie wchodzi w grę no może za pół roku - słowa pani z filii windoor.
    Mocno zdziwiony zadzwoniłem do producenta do radomia gdzie nikt nie chciał ze mną na ten temat rozmawiać.
    Reasumując w tej chwili nie mam ani tych drzwi i futryny, która błędnie mi dostarczono bo ją oddałem ani wymiennej i może według ww. Firmy będę miał za pół roku, a pieniądze zapłaciłem - pytam się za co?.
    Więc jak nie chcecie być w podobnej sytuacji nie kupujcie tam drzwi - szkoda waszych nerw i pieniędzy.
    coś to nie tak jest ja kupiłam i jestem zadowolona polecam każdemu kto szuka ładnych drzwi a oczerniać może każdy raptem 3-4 złe wpisy na kilka lat działalności firmy każdemu może się trafić reklamacją nawet auta nowe w salonie czasem są 2 razy malowane bo w transporcie się zarysowało… kwestia dogadania… ja jestem zadowolona i myśle, że dużo więcej jest takich osób jak ja

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Żenada

  4. #24

    Domyślnie

    Moze coś powiem na temat tych drzwi po 3 latach użytkowania, to jak niektórzy piszą że brakowało części czy termin dostawy był dłuższy to nie ma nic wspólnego z jakością drzwi. Kupując drzwi do całego domu w markecie o dziwo nic wtedy nie brakowało. Jedne czy dwie sztuki były porysowane ale widać że wina leżała po stronie albo transportu albo magazynowania jednak bez problemu następnego dnia zostały wymienione na nowe. Dlatego takie drzwi warto kupić w markecie przeważnie mają na stanie i nie ma problemu później z ich zwrotem czy wymianą. Co do jakości: przecież widać przy oglądaniu że się różnią od drzwi które kosztują drożej. Jak by jakość oklein i płyt była taka sama jak drzwi droższych to by nie kosztowały 300zł.
    To samo dotyczy ludzi którzy kupując meble w markecie narzekają na ich jakość. Takim ludziom proponuje udać się do hurtowni meblowej to się przekonają że same płyty na takie mebelki będą dwa razy droższe niż ich gotowe meble kupione w markecie. Oczywiście jakość tych płyt jest nieporównywalnie lepsza, ale większość patrzy tylko na cenę. Mało kto rozumie że tańsze produkty mimo ze wyglądają podobnie jak te droższe muszą być wykonane z cieńszych płyt i tańszych oklein które niestety szybciej niz w tych droższych będą się zużywać.

    A teraz co do tego jak się sprawują moje drzwi po 3 latach. Mam drzwi w kolorze wenge i niestety drzwi od wiatrołapu które się często używa zaczynają się wycierać tzn. wyciera się barwnik z okleiny na rogu tych drzwi robią się w tym miejscu jaśniejsze( spowodowane jest to tym że zamiast chwytać za klamkę nieraz po prostu chwyta się ręka za bok drzwi i okleina się w tym miejscu robi jaśniejsza. Kupując drzwi jasne nie było by to kompletnie widocznie . Po za tym nie widzę żadnych niepokojących objawów. Jak bym wybierał drzwi teraz najprawdopodobniej padło by na tego samego producenta tylko inny kolor. Drzwi od łazienki mi się nie wypaczyły tak jak ktoś tu kiedyś wyżej napisał, są w bdb stanie mimo ze nie mam w niej najlepszej wentylacji. Żadna płyta wiórowa nie lubi wilgoci i jak drzwi nie będą zalane to się płyta nie rozlezie. Rozłazi mi się za to szafka pod umywalką która jak wiadomo jest narażona na częsty kontakt z wodą . Uważam że te drzwi to dobry kompromis pomiędzy ceną i jakością. A większość tu wpisów dotyczy raczej kiepskiej obsługi a nie produktu.

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Blady, Twoja opinia jest jak najbardziej przydatna. I mam nadzieję, ze nie nikt nie ma wątpliwości co do prawdziwości.
    Za to pani Kasia to się napisała ze hoho. Za oryginalność wpisu nie usunąłem go w całości, a jedynie wyleciały akcenty które miały być wyróżnione.. Ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że cały tamten wpis był wyłącznie reklamą sprzedawcy..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  6. #26
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    chlam123

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    lublin
    Kod pocztowy
    20-320
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    To ja powiem cos od sleiebie
    mam sklep z drzwiami i handlowalem windoorem ponad rok , nie wiem jakim cudem tyle wytrzymalem.
    Chlam jakiego malo wiekszosc oklein to FF folia finisz cienki papier kartka papieru jest grubsza.
    Non stop reklamacje a to okleina schodzi a to odprysk a to szyby z plamami , kierowca z schenkera ktory mi zwozil i wozi te drzwi zawsze sie smial zebym posprawdzal ile sztuk uszkodzonych przy dostawie bo nie potrafia pakowac binduja na scisk ze polowa oscieznic porysowana , drzwi w dostawie ujebane jakims czarnym gow... chyba wozkiem spalinowym jezdza w magazynie bo jak wnosilem drzwi do sklepu to sie musialem przebierac , ostatnie zamowienia polowa uszkodzona zamiast lewych wysylaja prawe zamiast bialych dostalem brazowe , drzwi reklamacyjne i to jeden plus reklamacje uwzgledniali dlatego dziwie sie opisom ze o to trudno , ale drzwi reklamacyjne zjezdzaly mi gorsze niz te ktore reklamowalem ostatnie zamowienie to autentycznie wszystko nie tak xzamawialem drzwi na 2 zawiasy dostalem na 3 oscieznice uszkodzone , drzwi z wadami na szybach , szczeliuny miedzy szprosami uszkodzona okleina przy szybie zamazana mazakiem nie pod kolor i to jeszcze wjechane mazakiem na szybe jak to u klienta montowalem to az mi wstyd bylo. ogolnie nie polecam firmy wiecej dolozylem na jezdzenie po reklamacjach niz zarobilem na tych drzwiach , jak zamowienia szly przez hurtownika nie bezposrednio z fabryki to bylo calkiem inaczej , co jeszcze dodam drzwi ze stanu magazynowego poloczone z swiezo z pod igly wyciagnietymi co za tym idzie inna dostawa okleiny i inny odcien, sory ze troche nieskladnie pisze ale co tylko mi sie przypomni to wykladam wam na lawe i odradzam , drzwi przesuwne wykonczone technologia na rant na to mialem duzo reklamacji , pamietam jeszcze klienta co zamawial biale przesuwne to drzwi byly ala biale a maskownica prawie zolta jakby z 2 lata lezala na skladzie , ok koncze bo tak mozna pisac do jutra...

  7. #27

    Domyślnie

    Witam handluje z windoorem juz ponad 10 lat i moge powiedziec.wiecej.niz amatorzy ktorzy handlowali rok . Jezeli chodzi o jakość drzwi to odpowiada ona w100% ich niskiej cenie. Nie oszukujmy sie i nie oczekujmy od drzwi za 300-zl cudów na kiju i nie poruwnujmy jakosci do drzwi w cenach 800 i wiecej za skrzydlo . Za te pieniadze sa to drzwi dobre i niczego im nie brakuje .,Owszem zdarzaja sie buble przy dostawach typu zarysowane czy pomazane silikonem szkla itp ale sa odrazu zwracane.i nigdy producent nie robil problemow z tym i jezeli sprzedawca robi wam problem to wynika to glównie.z jego woli nie producenta z ktorym ja nigdy problemow nie mialem .A nie wierze ze u bardziej reklamowanych producentow nie zdarzaja sie takie wpadki . Mysle ze wiekszosc.pomylek przy dostawach wynika glownie z duzej rotacji ludzi na fabryce jak to bywa w duzych fabrykach typu stazysci i inni ktorzy robia pomylki,typu np naklejaja etykiete z kolorem orzech na oscieznicy w ktorej jest kolor wenge itp. Ogólnie.na.1000 ce przerzuconych sztuk ich drzwi srednia wypada dobrze Podsumowujac jezeli interesuja was drzwi w cenie adekwatnej do jakosci wyrobu to produkt jest godny polecenia i nie szukacie cudow za 300zl i mniej to drzwi spelnia.wasze wymagania. Najgorsi sa klienci typu chce jakosc Porty lub Dre w.cenie ponizej 300 zl to oni zazwyczaj o zgrozo zaskoczeni po zakupie ze jednak jest troszke inaczej pisza negatywne komentarze i robia innym metlik .Mowimy tu oczywiscie o podobnych seriach drzwi np ramiak vs ramiak lub plaster miodu vs plaster miodu. Firma ogólnie.caly czas sie rozwija wprowadza nowe wzory i kolory jak rowniez nowe oklejny typu poliprepylen ,3d ogulnie dla kazdego cos sie znajdzie. A mentalnosci ludzi i tak sie nie zmieni sknera sknerą pozostanie i nawet w zlotych drziach znajdzie wade. Pozdrawiam

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Bzdury reklamowe piszesz, kolego waja12 i kręcisz sam na siebie bata - dobry sprzedawca, jakim się mianujesz, przekazuje klientowi wszystkie "za i przeciw" sprzedawanego produktu i nie ma potem zniesmaczonego jakością klienta o którym piszesz. Dla Ciebie to sknera, dla innego człowiek, który proporcjonalnie do swojego dochodu ma duży wydatek - fajnie piszesz o klientach.
    Duża rotacja pracowników w fabryce, o której wspominasz, też jednoznacznie świadczy o firmie - dobre firmy, z odpowiednią polityką jakościową, wiedzą jak wpływa zwiększona rotacja pracowników na jakość produkcji.
    I oczywiście wpadki jakościowe/reklamacje zdarzają się pewnie u każdego producenta - o jego klasie jednak świadczy sposób ich rozwiązywania.

    Ciekawe też, że tak bardzo nie zgadzasz się z negatywną opinią o tej firmie, że aż postanowiłeś się zarejestrować na forum w celu wyrażenia swojego przeciwnego zdania
    Ostatnio edytowane przez przemo1 ; 21-03-2017 o 11:35
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  9. #29
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Samar

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    257

    Domyślnie

    Cytat Napisał przemo1 Zobacz post
    Bzdury reklamowe piszesz, kolego waja12 i kręcisz sam na siebie bata - dobry sprzedawca, jakim się mianujesz, przekazuje klientowi wszystkie "za i przeciw" sprzedawanego produktu i nie ma potem zniesmaczonego jakością klienta o którym piszesz. Dla Ciebie to sknera, dla innego człowiek, który proporcjonalnie do swojego dochodu ma duży wydatek - fajnie piszesz o klientach

    Jest taki jeden typ klienta, którego słusznie Waja nazywa sknerusem. Klient ten zawsze żąda. Cena najnizsza, ale jakosć najwyższa. Przy zakupie informujesz takiego o wszystkich "za", a bardziej "przeciw" kupowania niskiej ceny. On Ci wtedy odpowiada,że drzwi kupuje tylko na chwilę, mieszkanie czy dom właśnie zamierza sprzedać i chodzi mu tylko o wizualne doznania estetyczne potencjalnego nabywcy. zarzeka się,że przeciez nie bedzie nimi trzaskał, nie bedzie ich kopał, nie będzie przed nimi siedział i na nie patrzał, a nawet nie będzie ich tak naprawde zamykał. Po sprzedaży okazuje się,że czepia sie każdego szczegołu, bo przeciez kupił drzwi na lata. Co z tego,że były tanie, że człowiek go informował o ewentualnych wadach, on zapłacił i wymaga. Jeszcze powie,że to była kupa kasy. wcale nie chodzi o osoby mało zamożne, bo one zwykle staraja sie odłożyć pieniążki na coś lepszego, a jak kupią tanie to nie wymagają nie wiadomo czego. Na szczęście po latach praktyki wyczuwam takich "buraczków" na odległość i szkoda dla nich mojego zdrowia .

  10. #30
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ok**se

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Raszyn
    Kod pocztowy
    00-940
    Posty
    645

    Domyślnie

    słuszna uwaga

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Pamiętajcie Panowie sprzedawcy - nie każdy klient musi być Wasz. Gamonie trafią się wszędzie, ale bubel jest bublem - nie ma co bronić firmy, która nie umie obronić się sama (jakością, serwisem itp - oczywiście adekwatnie do poziomu cenowego). Nawet tani produkt nie powinien mieć wad - może być mniej trwały, co wynika z niższej trwałości materiałów.
    Samar - z punktu widzenia klienta to słuszne podejście (oczywiście nie mówię o gburowatym awanturniku, tylko o normalnej formie składania zastrzeżeń) - jak się sprzedawcy do spółki z monterem nie chce zadbać o zabezpieczenie produktu na magazynie czy w transporcie bo to "tani bubel", to niech potem wymieniają. Dlaczego to ma być koszt klienta? No i w końcu po co sprzedawcy tym handlują, jak to taki problem ?
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  12. #32
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Samar

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    257

    Domyślnie

    Cytat Napisał przemo1 Zobacz post
    Pamiętajcie Panowie sprzedawcy - nie każdy klient musi być Wasz. Gamonie trafią się wszędzie, ale bubel jest bublem - nie ma co bronić firmy, która nie umie obronić się sama (jakością, serwisem itp - oczywiście adekwatnie do poziomu cenowego). Nawet tani produkt nie powinien mieć wad - może być mniej trwały, co wynika z niższej trwałości materiałów.
    Samar - z punktu widzenia klienta to słuszne podejście (oczywiście nie mówię o gburowatym awanturniku, tylko o normalnej formie składania zastrzeżeń) - jak się sprzedawcy do spółki z monterem nie chce zadbać o zabezpieczenie produktu na magazynie czy w transporcie bo to "tani bubel", to niech potem wymieniają. Dlaczego to ma być koszt klienta? No i w końcu po co sprzedawcy tym handlują, jak to taki problem ?
    No właśnie, sam piszesz :" tani produkt moze byc mniej trwały, co wynika z niższej trwałości materiałów". W moim poprzednim poście wyłącznie to miałam na myśli. Ramiak drewniany i ramiak z mdf , okleina papierowa, a okleina dajmy na to CPL, gęstość -struktura płyciny . Niby szczegóły, a istotne róznice mające wpływ na dalszą eksploatację. Nikt, a przynajmniej ja nie usiłujemy klientowi na siłę zamontować bubla. Na magazynie i w transporcie z towarem obchodzimy się jak z przysłowiowym jajkiem , przed przystapieniem do montażu towar jest oglądany przez montera. w asyście klienta. Towaru z wadami jawnymi , które nie figurują w AT jako dopuszczalne nikt na siłę klientowi nie wciska.

  13. #33
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    "No i fajnie" - zatem się zgadzamy
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  14. #34

    Domyślnie

    Cóż nam *** nie przeszkadza. Wiem co kupuje, chciałem oszczędnie wykończyć mieszkanie pod wynajem i windoor miał ciekawe ceny (plus wysyłkę, nie musiałem biegać z majstrem po budowlanym i wybierać drzwi).
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 10-06-2017 o 13:03 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  15. #35

    Domyślnie

    Firma to oszuści !!!!
    Kupiłam drzwi przez sklep Drzwi dla domu i niestety raz próbowali mnie oszukać przy wymianie, dopisując kwotę za "zamianę". Zapytani na jakiej podstawie przestali rozmawiać, a pracownik dokładnie cytując "Nikt nie kazał Pani u nas zamawiać". Żenada. Reklamacja została skierowana do producenta, myślałam, że koszmar dwumiesięczny się skończy, ale niestety tu również nie lubią klientów po zapłacie za towar. Po wielu, wielu telefonach, pismach musiałam sama jechać do Radomia z drzwiami aby je wymienili z łaską.
    Moim zdaniem niestety wszyscy i również ja jesteśmy za bardzo zapracowani aby usiąść i napisać kilka zdań i to jest powodem braku aktualnych wpisów. Ja mam nadzieję, że choć jedna osoba zastanowi się nad zakupem po moim wpisie. Finał był taki, że poniosłam koszt dodatkowych drzwi, aby doprosić się obsługi klienta, która była powtarzam na ŻENUJĄCYM poziomie.
    Co do jakości to również marnie - nie są spasowane, uszkodzenia materiału, zarysowania - po prostu niska jakość. Zostawiłam u nich prawie 10,000 zł i nie mogę tego odżałować.

  16. #36
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Sasza31

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Kod pocztowy
    42-520
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kasia1981.06 Zobacz post
    coś to nie tak jest ja kupiłam i jestem zadowolona polecam każdemu kto szuka ładnych drzwi a oczerniać może każdy raptem 3-4 złe wpisy na kilka lat działalności firmy każdemu może się trafić reklamacją nawet auta nowe w salonie czasem są 2 razy malowane bo w transporcie się zarysowało… kwestia dogadania… ja jestem zadowolona i myśle, że dużo więcej jest takich osób jak ja
    Powiem szczerze, że sama podchodziłam do tych produktów bardzo sceptycznie, ale tak naprawdę przy remoncie całego domu, każdy grosz dla mnie się liczył. Jak się okazało, jednak drzwi Windoor "dają radę". Co więcej, skoro nawet mój wilczak nie był w stanie ich zniszczyć, znaczy to, że jednak o jakość nie musimy się obawiać, bo jednak pies jest w stanie w ciągu tygodnia zniszczyć nawet najtrwalsze meble. Taka miła niespodzianka.

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasza31 Zobacz post
    Powiem szczerze, że sama podchodziłam do tych produktów bardzo sceptycznie, ale tak naprawdę przy remoncie całego domu, każdy grosz dla mnie się liczył. Jak się okazało, jednak drzwi Windoor "dają radę". Co więcej, skoro nawet mój wilczak nie był w stanie ich zniszczyć, znaczy to, że jednak o jakość nie musimy się obawiać, bo jednak pies jest w stanie w ciągu tygodnia zniszczyć nawet najtrwalsze meble. Taka miła niespodzianka.
    I myślisz że ktoś uwierzy, ze kolejna osoba z pięcioma postami (w dodatku już moderowanymi) jest wiarygodnym użytkownikiem ?
    Ps. A mógłby ktoś z tej fabryki znający się na produkcie zwyczajnie po ludzku się zarejestrować i stawić otwarcie czoła tym komentarzom ... (oczywiście bez uprawiania nachalnej reklamy)
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 15-01-2018 o 11:51 Powód: dopisek
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  18. #38
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Casio80

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Opalenica
    Kod pocztowy
    64-330
    Posty
    2

    Domyślnie

    No to ja też ponarzekam trochę na tą firmę. Otóż tak drzwi 2x 80tki i raz łazienkowe 60 doszły i są ok ale nie o to mam pretensje.
    Chodzi o ościeżnice regulowane (futryny) które były zamawiane na konkretny wymiar co do 80tek (grubość ścian 300mm) wszystko było ok po montażu ale z 60 to polecieli konkretnie po bandzie futryna która przyszła była od 70 a grubość ściany która była podana to 200mm a przysłali standardowy wymiar czyli 140-160mm. Termin 3 tygodnie czekania na towar. Zakupione w Brikomarche i teraz pytanie kto dał Du.. sklep czy producent?
    Napiszę jak się wszystko wyjaśni po reklamacji.

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Producent. To dość częsta wada (jak na bardzo nieliczne które się zdarzają) i to u wielu producentów. To jest przypadek, można się złościć, nie ma co psioczyć.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  20. #40
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Casio80

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Opalenica
    Kod pocztowy
    64-330
    Posty
    2

    Domyślnie

    No to się wyjaśniło jakaś oferma w sklepie źle wpisała wymiary w zamówieniu. Z futrynami sobie poradziłem za pomocą kolegi(stolarza).
    Jakość drzwi i futryn ok.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony