dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1

    Domyślnie Amberline czy oknoplast co wybrać - wasze opinie

    Witam.

    Mam pytanie, do wyboru dwie firmy amberline i oknoplast cena podobna, amberline około 1000zł taniej, okucia WINK HAUS activPilot, 5 komorowe, dwie szyby profil Swingline - oknoplast ten sam profil Orion Plus okucia Maco dESIGN+

    profile takie same tylko fabryki składające inne, okucia lepsze według mnie stosuje amberline

    oknoplast znany opinii dużo

    amberline ma mniej opinii prawie zero - może i dobrze wnioskuje żę jeżeli ktoś kupi dobre okno i jest zadowolony nic nie pisze a kupi okno coś nie tak to od razu smaruje

    często ja odpowiadam na innych pytania teraz sam jestem ciekaw opinii ekspertów w tej dziedzinie

    profil, szyby - takie same
    ciepła ramka, uzupełnienie wrębu okna na dole - każdy daje to w standardzie

    którą firme wybrać

  2. #2

    Domyślnie

    z tego co wiem to amberline to dobra firma. Dobrze wykonane okna. A ze opinii nie ma za dużo to też efekt tego że jest to lokalny producent. A oknoplast ma ludzi którzy sztucznie napędzają opinie o ich produktach więc stąd można więcej znaleść informacji o nich.

    I bardzo dobrze wnioskujesz, że jeśli nie piszą o nich źle to można im zaufać. A tego tysiąca przeznaczyć na wyjazd majowy np.


    Pozdro

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał slaku Zobacz post
    z tego co wiem to amberline to dobra firma. Dobrze wykonane okna. A ze opinii nie ma za dużo to też efekt tego że jest to lokalny producent. A oknoplast ma ludzi którzy sztucznie napędzają opinie o ich produktach więc stąd można więcej znaleść informacji o nich.

    I bardzo dobrze wnioskujesz, że jeśli nie piszą o nich źle to można im zaufać. A tego tysiąca przeznaczyć na wyjazd majowy np.


    Pozdro
    dzięki za odp

    też tak myślałem ale chciałem się upewnić, w turku jest punkt gdzie można kupić veke składaną przez amberline, podejście do klienta mają dobre, pytałem jak montują okna i według mnie wszystko ok ale na ten temat wypowiem się po ich montażu, serwis blisko

    chyba nikt nic negatywnego nie napisze

    myśle że nie ma się co zastanawiać

    nie ma co przepłacać za nazwe faktycznie lepiej na majowe przeznaczyć

    pozdro

  4. #4

    Domyślnie

    w sumie temat dodany wczoraj a więc jak macie jakieś opinie piszcie

  5. #5

    Domyślnie

    nie jestem znawcą tematyki okiennej, ale pozwolę sobię wtrącić swoje trzy grosze....osobiście uważam że dobry produkt nie wymaga nagłośnienia...reklamy w mediach itd....ten tysiączek rożnicy to dokładnie tyle, co firma dolicza każdemu klientowi za reklamę....był czas , że starałem się .....reklama w mediach...na Budmie....teraz wiem że najlepszą reklamą jest, gdy sąsiad powie sąsiadowi że to dobry produkt i dzięki temu klientowi pozostaje tysiączek w kieszeni..,..
    Nigdy nie szukaj prawdy, jeśli nie wiesz co zrobisz gdy ją znajdziesz.

  6. #6

    Domyślnie

    nie mogę spać i tak przeglądam maile i znalazłem wycenę firmy oknoplast cena 17 959.00 100% wpłaty ale niżej jest suma za montaż 2 230.00 czyli przepraszam za wprowadzenie w błąd wycenę robiłem w styczniu a zamawiać będę na początku kwietnia i zapomniałem o tym montażu teraz szukałem bo będę podpisywał umowę i różnica jest dużo większa bo w sunday za okna amberline zapłacę około 16900 z montażem a w oknoplast ponad 20000

    różnica około 3000zł duża i nie duża jak wiesz że produkt za który płacisz jest dobry , porównywalny to różnica bardzo duża

    chce kupić okna które posłużą mi długo dla tego nie byłem pewien co do amberline ale ich okna wydawały się bardzo dobre, opinii nie ma negatywnych więc nie ma się nad czym zastanawiać , szukałem po sieci też nic nikt negatywnego nie pisze więc myślę że to dobry wybór

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Powiedzmy, ze jako "starszy stażem" kolega z forum dodam od siebie:
    - nie pamiętam złych wpisów na Amberline. A trochę podczytuję różne fora

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał slaku Zobacz post
    ...........A ze opinii nie ma za dużo to też efekt tego że jest to lokalny producent...............
    Nie taki lokalny, to nie jest jakaś mała fabryczka. Punkty sprzedaży chyba w każdym województwie. Po prostu za mało się reklamują w stosunku to innych producentów.
    Złych opinii nie widziałem, producenta śmiało można polecać.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Powiedzmy, ze jako "starszy stażem" kolega z forum dodam od siebie:
    - nie pamiętam złych wpisów na Amberline. A trochę podczytuję różne fora
    też szukałem i nic nikt nie pisze, to spokojnie zamawiam i jest ok

    w dzisiejszych czasach lepiej poczytać i poszukać opinii, firm jest mnóstwo dlatego jak ktoś będzie szukał to na temat amberline opinie ma

  10. #10

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ola04

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Ostrołęka
    Kod pocztowy
    07-410
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja w tym roku zakupiłam komplet okien do domu z Amberline.Ładnie się prezentują,3 szybowe, profil Veka ,ciepła ramka ,dodatkowa uszczelka.Cenowo wyszły o 2 tyśki mniej niż Sucko ,czy inne znane.Też nic o tej firmie nie wiedziałam,skuśiła mnie cena,obsługa w sklepie i wygląd okien.

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał ola04 Zobacz post
    Ja w tym roku zakupiłam komplet okien do domu z Amberline.Ładnie się prezentują,3 szybowe, profil Veka ,ciepła ramka ,dodatkowa uszczelka.Cenowo wyszły o 2 tyśki mniej niż Sucko ,czy inne znane.Też nic o tej firmie nie wiedziałam,skuśiła mnie cena,obsługa w sklepie i wygląd okien.
    I z tej radości znalazłam to forum i przeszłam proces rejestracji tylko po to by napisać jeden pean pochwalny i zniknąć na zawsze. Nie ma to jak profesjonalny marketing

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Muszę przyznać że A. pojawia się ostatnio w wielu miejscach co może wydawać się nienaturalne...

  14. #14
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    budowapoznan

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-683
    Posty
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał bwojtek Zobacz post
    I z tej radości znalazłam to forum i przeszłam proces rejestracji tylko po to by napisać jeden pean pochwalny i zniknąć na zawsze. Nie ma to jak profesjonalny marketing
    pewnie, że podejrzane,ale ostatnio też miałem spotkanie z klientem na budowie i powiedział, że obiecano mu dodatkowy rabat, jeśli wypowie się pochlebnie po montażu,jednakże pod warunkiem, że będzie zadowolony...nie wiem, czy chodziło akurat o Amberline, ale nie wszystkie wpisy muszą być "oszukane"...sam skorzystałem z oferty Amberline i jestem zadowolony. Okna na okuciach ukrytych, profil Alphaline90, szyba Ug=0,5, ciepła ramka, i jest ok. więc polecam. nie twierdzę, że są najlepsi...klient decyduje, co mu najbardziej odpowiada...wpisu nie robiłem, ale " szeptaną " reklamę mieli za darmo...

  15. #15
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    doniudondiego

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Koszalin
    Kod pocztowy
    75-587
    Posty
    1

    Domyślnie

    Amberline ma dobre profile ale gorzej z jakością wykonania
    Mam te okna już jakiś czas
    Jedno okno reklamuje od pół roku i tylko obiecanki słyszę
    Nie traktują poważnie klienta To nie jest profesjonalna firma która jak coś nie gra to przyjeżdża załatwia sprwawę i zapominasz .
    Bujam się już nimi pół roku
    Partacze

  16. #16
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    aniulek

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-509
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja tez chcę wyrazić swoją opinię na temat okien Amberline. Przed zakupem okna oglądaliśmy w sklepie i u znajomych, którzy chwalili zakup, ale większość okien które zakupili to nieotwierane fixy. Zamówiliśmy i nasze okna zostały zamontowane w czerwcu, od września nie można było już zamknąć do końca klamki, zgłosiliśmy i po wizycie monterskiej okazało się że drzwi balkonowe są wypaczone i że nadają się do wymiany. U znajomych pojawił się ten sam problem. Zobaczymy jak się to dalej rozwinie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony