dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 50
  1. #21
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MA86

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Posty
    25
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam,

    Jeżeli Twoja oferta jest dalej aktualna prosiłbym o doradzenie w sprawie elewacji i wejścia. Chcieliśmy przeciąć elewację wzdłuż okien ciemniejszymi pasami .

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...84#post6420884

    Wszelkie sugestie mile widziane.

  2. #22
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MaciekTyr.
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-503
    Dzielnica
    Arturówek
    Posty
    641

    Domyślnie

    Oferta jest aktualna, jednak, jak pisałem we wstępie - tylko płaskie dachy. Nie podejmuję się "nowoczesności w tradycyjnych ramach", wiem, że to (jeszcze) najpopularniejszy kierunek, ale zupełnie nie mój Zatem pierwsza sugestia dotyczyłaby przeróbki dachu a to byłoby dobijające skoro własnie powstał dwuspadowy...

    Szkoda, że nie miałem możliwości wcześniej, bo zaproponowałbym coś od siebie dla tego budynku
    Ostatnio edytowane przez MaciekTyr. ; 26-03-2014 o 10:21
    Dom ma być jedynie zewnętrzną warstwą chroniącą i umilającą nasze życie a nie wewnętrzną warstwą naszego życia. konstrukcje przyszłości: http://www.facebook.com/media/albums...14864131886813
    --------

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MA86

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Posty
    25
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no właśnie zapomniałem o pkt pierwszym. Dach już jest wiec pozamiatane. dzięki za odpowiedź.

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar airfrance
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    16
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    To SUPER. Jeśli chodzi o wybór między MODERNĄ a FUTURĄ to powiem szczerze że mi nawet bardziej leży FUTURA ale obawiam się, że może być zbyt droga w realizacji. Co do otworów to przyznam szczerze ze będzie ciężko to pozmieniać bo jadą już okna (Vetrex V90+ w kolorze RAL7016), jest też zamówiona brama garażowa Normstahl Secura Flair w kolorze RAL7016. W razie pytań pozostaję do dyspozycji tutaj lub pod [email protected].
    Raz jeszcze dziękuję za chęci i już się cieszę na efekt.
    Pozdrawiam
    Marek

  5. #25
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MaciekTyr.
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-503
    Dzielnica
    Arturówek
    Posty
    641

    Domyślnie

    Wesołych Świąt.
    Jestem w Polsce, chętnie zrobię domek Airfrance. Futura nie jest droższa, ale skoro tak wygląda zrobimy na futura. Zobaczę jak z otworami, zwykle do dyspozycji potrzebuję tylko 2 rzeczy - operowaniu w dociepleniu i właśnie otworów; zobaczymy, sam jestem ciekaw - więcej ograniczeń, to większe wyzwanie.
    Dom ma być jedynie zewnętrzną warstwą chroniącą i umilającą nasze życie a nie wewnętrzną warstwą naszego życia. konstrukcje przyszłości: http://www.facebook.com/media/albums...14864131886813
    --------

  6. #26
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MaciekTyr.
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-503
    Dzielnica
    Arturówek
    Posty
    641

    Domyślnie

    Długi weekend przeciągnął sprawę. Przysiądę w pt lub pn i skończymy domek @airfrance.

    tymczasem malutka zajawka :


    Ostatnio edytowane przez MaciekTyr. ; 07-05-2014 o 15:10
    Dom ma być jedynie zewnętrzną warstwą chroniącą i umilającą nasze życie a nie wewnętrzną warstwą naszego życia. konstrukcje przyszłości: http://www.facebook.com/media/albums...14864131886813
    --------

  7. #27
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MaciekTyr.
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-503
    Dzielnica
    Arturówek
    Posty
    641

    Domyślnie

    Ok wizualizacje gotowe

    W skrócie.
    Mamy niewykończony dom o ciekawej bryle, który zgodnie z projektem ma wyglądać tak:

    elewacja od ulicy (w moim odczuciu niestety ta właśnie jest najsłabsza):


    stan obecny:


    widok od ogrodu



    Moje zadanie - przeróbka na "futura". Pozostawiam otwory okienne, ponieważ są już zakupione okna. Posłużę się dociepleniem i wykończeniem. Pozwolę sobie też na dołożenie niewielkich elementów (w koronie i "dźwigary"), ale jest to tylko OSB + styropian. Unikam drogich materiałów i "szlachetnych" drobiazgów i jakichkolwiek ingerencji w konstrukcję.

    od ogrodu:


    od ulicy:


    oraz pozostałe:


    wejście oraz wjazd do garażu:



    Wykonanie.
    Dom ocieplony styropianem, pokryty tynkiem mineralnym, cienkowarstwowym. W dolnej kondygnacji stosujemy tynk o grubszej fakturze (baranek) pomalowany na czarno. Pięcio- i sześciokąty wykonujemy przez nacinanie flexem rowków po zaznaczonych wcześniej liniach.
    Górna kondygnacja - tynk drobnoziarnisty pomalowany na jasnoszaro i pomarańczowo.
    Korona oraz elementy "dźwigarów" wykonane są poprzez pogrubienie warstwy styropianu w miejscach styku z murem a z użyciem OSB - gdy wymagany jest dystans. Wykończone tynkiem pomalowanym na biało.
    Narożniki (ścięte) i krawędzie w dolnej (czarnej) kondygnacji wykończone są blachą aluminiową, blacha ta jest tam także w zewnętrznych ościeżach.
    Balustrady, jak w poprzednim projekcie) - "statywowe": linka stalowa naciągnięta (na łukach - pręt) pomiędzy trójnożnymi filarkami, przy czym tu zamiast pochwytu płaskiego, proponuję rurę poliwęglanową, w obejmach metalowych (na obrazku brak obejm):


    O ile to możliwe, proponuje wymianę słupka betonowego przy drzwiach, na stalowe kratownice. Technicznie jest to wykonalne przy zastosowaniu tymczasowych stempli. W wersji ekonomicznej, pozostawmy słupek, otulając go styropianowym, niesymetrycznym stożkiem ściętym, zwężającym się dół (mogę zwizualizować).
    Luksfery są tu zlicowane z elewacją (jest to wykonalne), ale można je też wpuścić w mur.
    Dołożyłem na górze 3 skośnie okienka - mogą być to same szyby zespolone w ceowniku PCV, osadzone w murze.

    Zakładałem, że na taras są wyjścia z 2 stron. Radzę też dobrze rozpatrzyć, czy faktycznie cała kondygnacja ma być tarasem, jak pisałem, zwykle nie jest to potrzebne a sporo podnosi koszty i przysparza kłopotów w użytkowaniu (przecieki). Obecnie dźwigary ograniczają komunikację - jeśli będzie potrzeba, należy przeprojektować otwory, umożliwiając przechodzenie.

    Doślę jeszcze propozycję zadaszenia od strony ogrodu.
    Ostatnio edytowane przez MaciekTyr. ; 13-05-2014 o 16:32
    Dom ma być jedynie zewnętrzną warstwą chroniącą i umilającą nasze życie a nie wewnętrzną warstwą naszego życia. konstrukcje przyszłości: http://www.facebook.com/media/albums...14864131886813
    --------

  8. #28
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar airfrance
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    16
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Witam
    Dopiero teraz mogliśmy na spokojnie popatrzeć na tą propozycję. Jest ciekawa, faktycznie futurystyczna i nietuzinkowa. Bardzo ciekawe zastąpienie słupa przy wejściu kratkami estradowymi jednak technicznie chyba nie chciałbym likwidować tego elementu więc pewnie ta druga opcją mogłaby być bardziej realna w wykonaniu , ciekawie wyglądające ścięte, aluminiowe narożniki, fajne dorzucenie ramy przy małym tarasiku, tam gdzie nr 12 od wsch. strony. Korona i dźwigary są ciekawymi rozwiązaniami, choć dźwigary chyba jednak lekko "przyciężkie". Ich lokalizacja i grubość chyba zbyt mocno przysłonią światło dzienne i nie pozwolą się mu dostać do salonu i sypialni (akurat zasłaniają światło od południa i zachodu) - zastanawiam się czy ich odchudzenie,a bardziej pewnie powiększenie otworów mogłoby wnieść lepszy efekt. Otwory dźwigarów w górnej części też zdecydowanie musiałyby być powiększone ze względu na konieczność przejścia na boczne tarasy . Barierka - ciekawe rozwiązanie z poliwęglanowym pochwytem, natomiast trójnogi mocowane od góry, przy płaskim dachu chyba mogą powodować zbyt duże ryzyko możliwych przecieków.
    Kolorystyka też interesująca, aczkolwiek te nacięcia na czarnej części będą chyba zbierały sporo kurzu . Pomarańczowy kolor w górnej części na żywo może wyglądać całkiem ciekawie, również pomarańczowe wstawki w ciekawy sposób łamią monotonię...
    Reasumując bardzo ciekawa propozycja, jednak z punktu widzenia inwestora z pewnymi wadami. Porwanie się na wersję futura chyba okazuje się zbyt ciężkim wyzwaniem do uniesienia. Jest wiele elementów, które faktycznie są realne do wykonania, a inne tak jak Pan pisał będą musiały ulec mniejszym lub większym modyfikacjom. Nie oznacza to oczywiście że odrzucamy tą koncepcję, wręcz przeciwnie ciekawi jesteśmy pozostałych elementów, o których rozmawialiśmy i myślę, że z pewnością wyciągniemy z tej wizji to co dla nas będzie "esencją".
    Bardzo dziękujemy Panie Maćku za dotychczas poświęcony czas i liczymy na dalszą współpracę...
    Pozdrawiamy

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MaciekTyr.
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-503
    Dzielnica
    Arturówek
    Posty
    641

    Domyślnie

    Propozycja zadaszenia. Dopełnił koncepcję, choć w innym budynku może wyglądałby "biednie". 2 trójkątne żagle (płótno lub płachta syntetyczna), stalowe naciągi, odciągi i słupek - proponuję transparentną rurę poliwęglanową.





    Dźwigary są przemyślane; pionowe wypusty w kolorze białym nie zmniejszą ilości światła w salonach. Redukcja będzie miała miała miejsce tylko w godzinach, gdy dźwigar rzuca cień na szybę - a to oznacza okres światła prosto w okno, co zwykle i tak redukuje się zasłoną. W kontekście światła zwracam uwagę na sens użyci a zadaszenia - każdy jego typ (także ten z makiety) obniży ilość światła na parterze znacznie bardziej niż elementy pionowe a do tego przez cały dzień.

    Barierka. Ten rodzaj filarka może być zespawany z blaszanym pasem przyklejonym do tarasu całą swą powierzchnią, a to oznacza najmniejszy z możliwych stopień ingerencji w izolacje.

    Nacięcia są powszechnie stosowane (tzw bonie). Nie gromadzą kurzu nawet gdy są szersze i poziome.

    Z praktyki wiem też, że obawy budzi użycie koloru białego, bo "bardziej się brudzi". Każdy kolor brudzi się tak samo, jedynie kolor ciemnoszary, też się brudzi, ale zlewa się z brudem.

    Zachęcam do odważnego podejścia
    Ostatnio edytowane przez MaciekTyr. ; 16-05-2014 o 23:00
    Dom ma być jedynie zewnętrzną warstwą chroniącą i umilającą nasze życie a nie wewnętrzną warstwą naszego życia. konstrukcje przyszłości: http://www.facebook.com/media/albums...14864131886813
    --------

  10. #30
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar airfrance
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    16
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Panie Maćku
    Ja broń Boże nie twierdze że tu jest coś nieprzemyślanego... Ów komentarz był pierwszą reakcją - koncepcja zaskakująca więc i reakcja lekko obronna. Powiem szczerze że im dłużej na to patrze tym więcej znjaduję za niż przeciw. Zadaszenie, tak jak Pan napisał, gdzie indziej wyglądałoby biednie - tutaj ma swój urok. Co do dźwigarów to jednak ciągle chodzi mi po głowie jak je odciążyć. Czy jakieś odchudzenie poprzez powiększenie otworów dałoby pozytywny efekt. A może też jakoś w części zrobić to transparentne - z plexiglasu na stalowej ramie lub z poliwęglanu?!?!? Chyba jeszcze trochę musimy to wszystko "potrawić".

    Tymczasem pozdrawiam... i myślimy dalej

    MS

  11. #31
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tomches

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Kargowa
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dzień dobry Panie Maćku,
    Jeśli Pańska oferta jest nadal aktualna, to bardzo bym chciał aby zajął się Pan moją kostką W grę wchodzi jedynie nowa elewacja (ewentualnie bardzo małe przeróbki, fundusz jest ograniczony). Całkowicie odpowiadają mi warunki, które przedstawił Pan na początku, także załączam zdjęcia i czekam na odpowiedź - nie wiem czy te zdjęcia będą dla Pana wystarczające.
    Serdecznie pozdrawiam,
    Tomasz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0064.jpg
Wyświetleń:	121
Rozmiar:	90,3 KB
ID:	262705Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0065.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	89,5 KB
ID:	262706Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0066.jpg
Wyświetleń:	97
Rozmiar:	94,8 KB
ID:	262707Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0067.jpg
Wyświetleń:	96
Rozmiar:	98,1 KB
ID:	262708Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0068.jpg
Wyświetleń:	91
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	262709

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MaciekTyr.
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-503
    Dzielnica
    Arturówek
    Posty
    641

    Domyślnie

    Ok, poproszę o 3 główne wymiary i zdjęcie z profilu od ogrodu.
    Okna jakieś wymieniamy, dodajemy otwory?
    Dom ma być jedynie zewnętrzną warstwą chroniącą i umilającą nasze życie a nie wewnętrzną warstwą naszego życia. konstrukcje przyszłości: http://www.facebook.com/media/albums...14864131886813
    --------

  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tomches

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Kargowa
    Posty
    3

    Domyślnie

    Wymiary to 1050x1000x700, jeżeli chodzi o zmiany to do wymiany tylko dwa małe okna (skrajne) na piętrze od strony wejścia z tyłu, reszta zostaje bez zmian, ewentualnie jakieś zmiany co do balkonu i bocznego wejścia. Mam nadzieję że zdjęcia będą wystarczające
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0065.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	90,5 KB
ID:	262722Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0067.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	262723

    No i moje pytanie: jak się Pan na to zapatruje na wstępnie?
    Ostatnio edytowane przez tomches ; 29-05-2014 o 18:14

  14. #34
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MaciekTyr.
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-503
    Dzielnica
    Arturówek
    Posty
    641

    Domyślnie

    Kosteczka gotowa wersja "Green Onion"

    Założenia - minimalna ingerencja w ramach docieplania.
    Zakres zmian inwestycje planowane - ocieplenie z tynkiem, wymiana małych okien nad wejściem (zastosowałem pas), ew. powiększenie balkonowych, wymiana balustrad. Moje dodatki - skrócenie płyty balkonów i dostawienie ścianek + korekta ścianki przy schodkach. Obudowa komina. Wymiana zadaszenie wejścia na szklane (Novaglass). Schody (bardzo ładne) oraz pozostałe okna - zostają.

    Zaproponowałem docieplenie styropianem z 2 uskokami i w kolorach. Podstawowy - jasnoszary. Biały - 2cm grubsze, stosujemy w liniach okien. Zielony +8cm. Pod szarym i białym tynk mineralny drobnoziarnisty, pod zielonym tynk o b.grubej fakturze, kornik lub baranek.




    Uwagi dodatkowe. Pochwyt balustrady balkonów w kolorze "kora brzozy" (okleina), W górnej części rozpięte naciągi lub rurka i puszczamy bluszcz. Pnące rośliny wskazane także na zielonych częściach elewacji, szczególnie na prawo od szklanego zadaszenia (już tam są obecnie). Szopka z prawej, pod balkonem może pasować, ale pomalujmy na heban, w konwencji prymitywnej - solidna, ale wykończona ręcznie i nierówno.
    Ostatnio edytowane przez MaciekTyr. ; 18-06-2014 o 23:55
    Dom ma być jedynie zewnętrzną warstwą chroniącą i umilającą nasze życie a nie wewnętrzną warstwą naszego życia. konstrukcje przyszłości: http://www.facebook.com/media/albums...14864131886813
    --------

  15. #35
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tomches

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Kargowa
    Posty
    3

    Domyślnie

    Jestem pod dużym wrażeniem projektu wyeksponowanie i zamknięcie balkonu dało bardzo fajny rezultat! Mam natomiast pytanie dotyczące orynnowania dachu - czy przy takim projekcie w założeniu jest 'schowanie' rynien? Jedynie kolor 'zielony' wzbudził wśród domowników dyskusję, ale to już inna kwestia

  16. #36
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MaciekTyr.
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-503
    Dzielnica
    Arturówek
    Posty
    641

    Domyślnie

    Rynny. Od strony balkonu rynna nie będzie przeszkadzać - zadaszanie jest tam dość niezależne, by nie mnożyć kosztów. Nie wiem jak planują Państwo wykończyć dach po ocieplenie, oczywiście najlepiej wyglądałyby elewacja bez widocznych rynien, ale to już kwestia zakresu przewidywanych zmian. Natomiast bardzo ważne jest by biały pionowy pas z oknami przecinał obróbkę dachową i lekko ponad nią wystawał.

    Kolor. Zielony ma być stłumiony - naturalnie dojrzały. Wybierając ten kolor usankcjonowałem formę elementów (zaokrąglenia), grubą, mocną fakturę, jak i otoczenie budynku. Nie chodzi o to "czy zielony jest modny" albo "ładny" a o spójność organicznego zamysłu.
    Dom ma być jedynie zewnętrzną warstwą chroniącą i umilającą nasze życie a nie wewnętrzną warstwą naszego życia. konstrukcje przyszłości: http://www.facebook.com/media/albums...14864131886813
    --------

  17. #37

    Domyślnie

    Witam.
    Jeżeli sprawa jest aktualna przesyłam zdjęcia oraz wymiary domek to typowa kostka "10x10- parterówka. Zależy nam na wygospodarowaniu jednego dodatkowego pokoju, dlatego pomysł z rozbudową w górę gdyż trochę posiadamy mało obejścia dookoła domku. Wszelkie podpowiedzi mile widziane.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0468.jpg
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	94,3 KB
ID:	269100Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0469.jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	95,2 KB
ID:	269101Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0470.jpg
Wyświetleń:	103
Rozmiar:	96,1 KB
ID:	269102Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0471.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	93,1 KB
ID:	269103

  18. #38
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ANIWIKA

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    M-WO
    Kod pocztowy
    11-700
    Posty
    2

    Domyślnie

    WITAM

    Panie Macieju jeśli miał by pan ochotę pokombinować przy naszej kostce to byłabym wdzięczna . Chciałabym nieco ją odświeżyć zależy mi na tym aby zmienić wejście do domu i z jej części zrobić garaż, oraz dołożyć wykusz aby przełamać fakturę budynku (elewacja wschodnia), natomiast od strony ogrodu(elewacja zachodnia) dać duże okna tarasowe z wyjściem z parteru a zlikwidować obecne wejście do domu . Zastanawiałam się z mężem nad nałożeniem na naszą kostkę dachu , ale może pan odwiedzie nas od tego planu .Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	86,4 KB
ID:	270206Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom2.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	83,7 KB
ID:	270207

  19. #39
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MaciekTyr.
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-503
    Dzielnica
    Arturówek
    Posty
    641

    Domyślnie

    Urlop zakończony, chętnie wezmę zadania

    Ami23 - piękna, modernistyczna bryła! Nikt nie zdążył popsuć jej późniejszymi "ozdóbkami" i folklorystycznymi daszkami - brawo. Samym odświeżeniem elewacji możemy zrobić rasowy, najmodniejszy neomodernizm.
    Docieplenie to ekonomiczna konieczność - styropian zwróci się szybko a umożliwi lifting elewacji. Okna wymieniamy? Jak duży dodatkowy pokój?

    Aniwika - żadne skośne daszki, błagam przeskocz modę z końca ubiegłego wieku i zróbmy to nowocześnie. Zdjęcia by mi pomogły
    Ostatnio edytowane przez MaciekTyr. ; 25-08-2014 o 14:48
    Dom ma być jedynie zewnętrzną warstwą chroniącą i umilającą nasze życie a nie wewnętrzną warstwą naszego życia. konstrukcje przyszłości: http://www.facebook.com/media/albums...14864131886813
    --------

  20. #40
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mp.paluch

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Ostrów Wlkp.
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam

    Panie Maćku bardzo podobają mi się wizualizacje w Pana wykonaniu. Sam mam do modernizacji (styro + tynk) moją kostkę, termin na październik-listopad.
    Jednak z moją drugą połową nie mamy koncepcji jak to ciekawie zrobić.
    Proszę o podanie maila na który mogę przesłać zdjęcia.

    Pozdrawiam i życzę wielu ciekawych realizacji

    Dodam jednak tu bo na maila jakoś nie chce mi wysłać
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05993.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	97,6 KB
ID:	276940Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05995.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	98,0 KB
ID:	276941Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05999.jpg
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	93,0 KB
ID:	276942Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06001.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	276943Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SCAN0004.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	95,9 KB
ID:	276944
    Ostatnio edytowane przez mp.paluch ; 27-08-2014 o 21:06

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony