dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Gutek2012

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Jarocin
    Kod pocztowy
    63-200
    Posty
    8

    Domyślnie wentylacja w garderobie i kuchni

    witam
    mam problem z wentylacją w kuchni(kuchnia połączona z salonem)
    znajduje się tam tylko jeden kanał wentylacyjny gdzie zamierzam wstawić kratkę niestety nie mam już wolnych kanałów na podłączenie okapu
    jest natomiast możliwość przebicia się na dach (domek jednorodzinny,kuchnia jest na piętrze) pytanie tylko co zastosować żeby z okapu nic mi nie ciekło oraz żeby zbytnio nie ziębił
    garderoba nie ma dostępu do żadnego kanału wentylacyjnego ale istnieje możliwość przebicia się przez ścianę lub dach pytanie tylko co lepsze
    oraz co w tym wypadku zastosować
    będę bardzo wdzięczny za udzieloną mi pomoc
    pozdrawiam

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysztofLis2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.295

    Domyślnie

    Nowy dom? To zrób zgodnie z projektem.
    Piszę bloga o sposobach na tanie ogrzewanie. A w ogóle to przymierzam się do budowy domu autonomicznego.

  3. #3
    Konto usunięte_12*
    Guest
    Konto usunięte_12*

    Domyślnie

    Krzysztof Lis ma rację - zrób według projektu a jeśli go nie masz, to najpierw go zleć.
    Twoje pytania są bardzo obszerne, gdyż w gruncie rzeczy dotyczą KOMPLEKSOWEJ wentylacji całego domu a nie jakiegoś pojedyńczego problemu z wentylacją. Chodzi Ci przecież i o problem rury poprzez poddasze, i skroplin w tejże, i okapu , i kratek wentylacji naturalnej, i.t.d., i.t.p.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar kominiarz
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    1.968

    Domyślnie

    bezpieczniej dziurawić ścianę niż dach.

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Gutek2012

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Jarocin
    Kod pocztowy
    63-200
    Posty
    8

    Domyślnie

    Niestety nie jest to nowy dom. Próbuję zaadaptować na mieszkanie piętro domu rodziców, który został wybudowany w 1964 roku. Nie wiem jak długo będę tu mieszkał . Staram się wszystko zrobić w miarę tanim kosztem, a z drugiej strony - gdyby okazało się, że będę tu mieszkał dłużej - chcę żeby mieszkało mi się dobrze .Projektu nie było, bo pierwotnie myślałem, że będę miał wolny kanał :/

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony