dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Tu może być sonda

Głosujących
0. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    0 0%
  • 2

    0 0%
Strona 2 z 537
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 10731
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Na razie nie ma nigdzie naszych wnętrz Może z czasem coś powstanie. Jak już będzie co pokazywać Póki co męczymy się jeszcze z końcówką wykończeniówki (dół - malowanie, brak mebli kuchennych, podłogi w salonie bo jeszcze nie wiemy jaka będzie To tak z grubsza. Niby bliżej niż dalej ale jednak trzeba na to przeznaczyć spore fundusze.

    No tak łączy nas łączy Aaaa jeszcze jedno - my też planujemy wykładzinę w sypialni

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    No witaj Szociku i odzyskuj szybko dobry nastrój! Miałam Ci mówić, że byłam w IKEI i faktycznie nie ma takich narzut jak te ze zdjęcia, które u siebie wstawiłaś - są tylko te pikowane w podłużne paski.

    Śpieszę szybko z odpowiedziami:

    1) Wieszak z Castoramy za bagatela 62 zł! Czarny identyczny mam w wiatrołapie Kupując tylko trzeba uważać, bo lubią się trafić takie, którym spaw puszcza (ja trafiłam na 2 takie, ale wymieniłam - te moje działają i nic się z nimi nie dzieje...)

    2) łóżko Zuzi to MALM (znów AJKIJA) 160 cm szerokie. Pomysł wziął się z tego, że postanowiliśmy sobie kupić nowy materac, a że ten ma raptem ze 3 - 4 lata to szkoda było wyrzucać, więc gówniarzyk dostał w spadku, więc rama była kupowana do materaca, a przy okazji ma łóżko na wyrost. Poza tym pomyślałam, że ona taka mała w tym wielkim łożu to nie spadnie w nocy, a przy tym nie trzeba będzie żadnych barierek instalować. Tu akurat udało się jej raz przechytrzyć moje oczekiwania, ale kazaliśmy jej już więcej nie spadać z łóżka i teraz już liczę, że sprawa jest naprawdę dograna i dogadana między nami Przynajmniej łóżko jest niskie to się za bardzo nie poturbowała...

  3. #23

    Domyślnie

    Hej asiazett, bardzo fajne wnętrza, najbardziej rzuciły mi się w oczy schody (są zrobione z kamienia?) ze szklaną balustradą, planujemy taką samą, tylko bez pochwytu, doczytałam, że u Was ma być założony. Fajna jasna, optymistyczna górna łazienka, ładna kuchnia (planujemy bardzo podobny okap), super duży pokój Zuzi. W salonie i jadalni masz lampy jakich poszukuję, ładnie proszę o namiar

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Cześć Monia_22

    Schody to nie kamień W pewnym momencie rozważaliśmy też taką opcję, ale wyszło nam, że są twarde, zimne, śliskie i do tego jeszcze drogie, więc szybko od pomysłu odstąpiliśmy... Nasze schody to drewno, konkretnie jesion w kolorze łamanej bieli. Osobiście jednak musze odradzić aż tak jasny odcień, bo widać na nich każdy pyłek (nawet nie włos czy kłaczek, tylko dokładnie PYŁEK!) co potęguje jeszcze oświetlenie ledowe :/ Faktycznie schody prezentują się ładnie i po włączeniu ledów powodują u oglądających "efekt WOW" (hihi), ale gdybym wiedziała, że będą tak trudne w utrzymaniu to chyba bym z tej bieli zrezygnowała

    Szyba - poręcz też powoduje zgrzytanie zębów, bo widać na niej strasznie ślady, ale to jakoś jestem w stanie olać i i tak nie chciałabym innej

    Lampy są z Castoramy. Te w salonie i jadalni są z serii COLOURS - wypustu samej Castoramy, a ta w kuchni (bardzo podobna) jest jakiejś innej firmy. Oryginalnie była dość droga, bo kosztowała ponad 500 zł, ale ja ją kupiłam jako powystawowy egzemparz, nie dostałam oryginalnego opakowania, więc nie wiem co to za producent. Ale też ma mankament, bo nie da rady dporowadzić kloszy do czystości - ciągle się jakieś mazy pokazują... wrrr...

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Ej no,

    sprzątam i sprzątam - już od 3 dni, bo chcę wreszcie obcykać niesfotografowane jeszcze pomieszczenia (albo zaktualizować posiadane) i ni cholery nie chce się posunąc żadna praca - co uprzątnę to zaraz się rodzi nowa robota... Brrr...

    A przez to sprzątanie nawet nie mam kiedy wrzucić do dziennika kontynuacji o podjeździe i tarasie...

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    A jednak coś tam się udało + 2 pomieszczenia! Jutro kontynuacja, choć mamy ambicję jutro "odgruzować" garaż, żeby móc sobie w nim parkować - skoro już mamy podjazd

  7. #27

    Domyślnie

    Hej Asiazett

    Witam sie po weekendowo widze ze nowe zdjęcia doszły , bardzo fajnie z tymi "zielonymi scianami" bardzo ciekawy efekt ,mam taka pusta sciane w kuchni na ktorej nic nie planowalam dac ale jest ona w przejsciu i kombinuje czy tam by takich podwieszanych doniczek nie powiesic zrobie potem zdjecia i zamieszcze u Siebie !!!
    Zuzkolandia-Wykańczamy!!!



    Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro.
    Scarlett O'Hara !!!

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Jak widać powoli ogarniam się z zamieszczaniem zdjęć Jednocześnie wykorzystam forum do "zsuperwizowania" kilku moich pomysłów, które mam plan zrealizować. Pierwszy pomysł wrzuciłam do postu o korytarzu na górze - czekam na informacje zwrotne.

    Kolejną mniejszą sprawą jest wspomniana tam ściana kominkowa. Przypominam, wygląda to tak:



    Natknęłam się kiedyś na taki napis:

    Ten jednak okazał by się zbyt mały na całą tą ścianę. Zaczełam więc drążyć i szukać i znalazłąm taką naklejkę:

    Naklejka z kolei boję się, że szybko stanie się "oklepana", "opatrzona" - generalnie chyba chodzi mi o to, że jest płaska, a znacznie ciekawiej wyglądają przestrzenne ozdobniki na ścianach. Więc istanieje również opcja wykonania takiego napisu z kilkumilimetrowej, czarnej pleksi. Kosztowałao by to blisko 200 zł - i to też mnie trochę przeraża. Poza tym musiała bym sama te literki równiutko poprzyklejać i boję się, że może nie wyjść idealnie równo (prz naklejce nie ma tego problemu, bo dostaje się materiał rozmieszczony i gotowy do przyklejenia. No i cena - raptem ok 70 zł. W obydwu przypadkach rozmawiamy o rozmiarze dekoracji zbliżonym do 90 x 150 cm.

    Co Wy na to?

    Kolejna opcja "ozdabiania" tej ściany wiąże się z tym, że zostały mi 2 puszki farby Dekoral Fashion włoskie Impresje - kolor Arrivederci, czyli srebrny. Można nią uzyskać mniej więcej takie efekty:









    Żadne maziaje mi się nie podobają - tylko takie "szczotkowane" smugi. Myślałam czy by w jakiś sposób nie wykorzystać tego do dekoracji - np. pas Arrivederci pod napis. Ale z drugiej strony myślę, czy to nie będzie naciapkane...? Co za dużo to niezdrowo

    Tu też liczę na Wasze porady i wskazówki - wreszcie sugestie i możliwość zweryfikowania pomysłów przed zrobieniem zamiast "po".

    Najwięcej jednak do zrobienia będzie w pokoju Ali, o którym już wkrótce...

    pozdrawiam

  9. #29

    Domyślnie

    Hi

    Asiazett pomysł z ramkami i scianami zdjec Rewelacyjny , Sama o nich myśle zeby na scianach przy schodach i na korytarzu wieszac ramki ze zdjeciami . Zwylke zdjecia poupychane gdzies w albumach lub w kompie, a jest taka masa slicznych zdjec i szkoda je chowac po katach, a na meblach znowu nie poustawiasz badz ile bo teraz to przewaznie kazdy mebli niezbedne minimum i nie ma gdzie stawiac

    Jesli chodzi o ozdobe kominka to pomysl z lierkami czy napisami fajny tylko ja byłabym bardziej jednak za naklejkami a to z tego wzgledu ze łatwiej utrzymac je w czystosci , taki wypukły napis ma jednak tyle zakamarków ze ciezko wyczyscic z kurzu. Ale to tak moim zdaniem bo wizualnie wyglada swietnie !!!
    Zuzkolandia-Wykańczamy!!!



    Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro.
    Scarlett O'Hara !!!

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie



    Dzięki Zuziu

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    witam

    przychodzę z rewizytą
    Ala ma bardzo duży pokój i własną garderobę :O super
    ale chyba Wasz dom jest bardzo duży, to i pokoje duże

    drzwi Simple ??

    tak po ciuchu (i absolutnie nie złośliwie zazdroszczę szklanej balustrady ............. my nie daliśmy rady ........ no ale coś za coś to się nazywają "kompromisy budowlane"
    jednak mam nadzieje, że i tak będzie ślicznie

    pozdrawiam
    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    O jak miło!

    To Zuzia ma duży pokój (największy pokój w całym domu poza salonem)! Garderobę też ma większą od nas! Ali pokoju jeszcze nie obcykałam fotkami - się zbieram. Ten będzie dopiero urządzany, bo Ala dopiero w drodze. Czekaliśmy z urządzaniem na wieści o tym co będzie, żeby stosownie do płci pokój dopasować. Ali pokój jest duuuużo mniejszy niż Zuzi. Bez garderoby. I trochę się obawiam usłyszeć za parę lat: "Mama, a dlaczego?!" Hihi. Prezentacja pokoju Ali i pomysłów na jego realizację - wkrótce i liczę na pomoc i podpowiedzi

    Dom nie jest jakiś wielki. Może nie jest też mały, ale jak dla nas - w sam raz. Chciałam, żeby był trochę na wyrost, żeby za kilka lat nie stwierdzić, że mi tu "duszno" i czas pomyśleć o czymś większym . Założyłam wybudować się 1x w życiu, no to żeby było tak porządnie nasz projekt: http://projekty.muratordom.pl/projek...2y&search=&t=1 góra została trochę zmodyfikowana: nr 16 stał się łazienką, 19 + 18 - jednym pokojem - to ten Zuzi, a do niego 17 to garderoba, 20 został lekko wydłużony kosztem 19, no i 22 stało się garderobą przy naszej sypialni (21). Dom troszkę powiększyliśmy, więc ostatecznie ma powierzchni użyttkowej w okolicach 170 - 180 m2.

    Nie wiem o które drzwi pytasz - jeśli wewnętrzne to Masonite. Bardzo tanie, a wyszły całkiem fajnie. Zewnętrzne drzwi robiliśmy u dobrego lokalnego stolarza i też są w dechę

    Szklana balustrada mnie osobiście troszkę zawiodła - miała wyjść taniej, a do tego trochę jest nierówno zamontowana, za cienka i takie tam, ale to do siebie możemy mieć pretensje, bo chcieliśmy tanio Problem jest też z utrzymaniem jej w czystości - szczególnie przy dzieciaczku. Nie narzekam broń boże - i tak się cieszę, że ją mam (tzn. i dzieciaczka i balustradę ), ale mówię Ci po to, żebyś mniej zazdrościła

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał asiazett Zobacz post
    ale mówię Ci po to, żebyś mniej zazdrościła
    oki, juz nie zazdroszcze
    u nas szklany bedzie tylko kawalek na gorze, bezpieczniej dla dzieci

    dom duzy fajnie
    szkoda, ze pokoje dziewczynek (sorry za pomylke )nie sasiaduja ze soba, bo w przyszlosci moglabys wydzielic garderobe dla Ali z wiekszego pooju Zuzi
    a moze dziewczynki sie dogadaja i beda mialy wspolna garderobe kto wie

    odnosnie pokoi dzieciecych mozemy porozmawiac
    ja juz mam wszystko obmyslone szare sciany, rozowa tapeta w kwiatki na 1 scianie (mialy byc biedronki, ale corka wybrala inna ), biale meble, debowe panele,biale drzwi nad lampami dumam, bo mam 3 typy ......... ale i troche czasu na nie

    aaaaaa i pytalam o drzwi wewnetrzne - sadzilam, ze to Polskone Simple, ale jesli to Masonite New Line (jak sie domyslam) i sa tak podobne, ze mnie zmyliły, to musze nad tym pomyslec
    masz wypelnienie plaster miodu czy plyte otworowa ??
    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał ~~slonko~~ Zobacz post
    masz wypelnienie plaster miodu czy plyte otworowa ??
    pif paf! - zastrzeliłaś mnie tym pytaniem

    Ale pośpiesznie sprawdziłam na stronie producednta, że plaster miodu (choć i tak nie mam pojęcia co to dla mnie oznacza... )
    Drzwi były kupione bardzo spontanicznie. Do momentu zakupu mieliśmy dość mętne koncepcje, ale w sklepie (Leroy Merlin) korzystając z rabatu w programie lojalnościowym (a i tak ich cena, nawet bez rabatu była fajna) - rzutem na taśmę wzięliśmy te. Wyglądały mi tam na takie dość "papierowe", ale stwierdziłam, że mają przyjanmiej tą fajną właściwość, że można je swobodnie przemalować, co stwarza dużo różnych możliwości, więc SRUU - kupiliśmy. A jak już zostały pomontowane, to się w nich zakochałam, czyli taka miłość od drugiego wejrzenia. I nie wiem dlaczego wydawały mi się "papierowe", bo teraz wyglądają mi normalnie.

    Pokoje dziewczynek sąsadują ze sobą, ale zabranie z pokoju Zuzi nie wchodzi w grę, bo by wyszły jakieś dziwne twory, a poza tym to wspólna ściana jest w miejscu gdzie jest skos i na dodatek na nim okno połaciowe - to i tak słaba z tego garderoba by wyszła. Można ewentualnie przenieść wejście do Zuzi garderoby na ścianę z korytarza i wtedy garderoba była by autonomiczna i tym samym mogła by być wspólna. Ale mam pewien pomysł (z resztą zapożyczony od ZUZI5 - o czym Ona jeszcze nie wie ) żeby Ali brak osobnej garderoby zrekompensować. Jak porobię zdjęcia pokoju to wszystko nakreślę...

    Opisy Twoich dziecięcych pokoi rysują się super! Tylko u mnie już więcej szarego nie przejdzie, bo Daro chyba by mnie z domu wygnał Ale ja osobiście uwiellbiam, bo to fajna baza do podkreślenia innego koloru (np. różowego). Wygląda czysto i elegancko. Dlatego mam go sporo w domu

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    z tymi drzwiami takie pytanie, bo u mnie na tapecie sa teraz i tyle opcji juz przerobilam, ze mnie glowa boli ......... az mi sie nie chce ........
    ale dzis bylismy wybrac panele, tzn dopasowac do schodow, bo mamy ze soba kawalek drewna z docelowym wybarwieniem i wg tego wybieramy podloge
    i przy okazji tez o drzwich bylo .......... podobaja mi sie Simple, cena skrzydla calkiem calkiem, ale razem z regulowanymi oscieznicami, wypelnieniem otworowym wlasnie to koszty rosna (a troche tych drzwi potrzebujemy
    wiec nie wiem, jakie wybiorę

    jestem ciekawa pomyslu od Zuzi na garderobe
    mi coreczka juz powiedziala, ze to nie fair, ze ja mam garderobe, a ona nie wytlumaczylam, ze ta szafa 3-drzwiowa z lustrem to jej garderoba i obiecalam, ze zrobie piekny pokoik
    pomysl przyjela, wiec zrobilam duze uffffffffffffffff

    a szarosci u mnie bedzie duzo intensywnych kolorow raczej malo, jedynie tapeta u corki bedzie mocniejszym akcentem kolorystycznym
    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Urządzanie pokoju Alicji

    Na ścianę z drzwiami wymyśliłam tapetę. Jako, że to pokój dla malutkiego dziecka, to pomyślałam, że czarno - białe barwy mogą dodać charakteru wnętrzu, być neutralnym podkładem dla innych kolorów i wpływać stymulująco na rozwój (choć to może zbyt szumnie brzmi ). Moja propozycja - tapeta firmy Marburg, nazwa: Alice Jeans 78848 (dopiero się kapnęłam, że nazywa sie tak samo jak córuś ). Wygląda tak:









    Choć jakoś nie lubię tapet, bo w tym pokoju wydaje mi się to dobre rozwiązanie choćby ze względu na liczne pęknięcia jakie w nim wyszły.







    Co do wzoru tapety, to tylko moja propozycja, ale jestem też otwarta na inne opcje - jeśli coś macie do podsunięcia...

    Jak widać w tą ścianę z drzwiami wmontowane są 2 belki stropowe, więc na tej ścianie pęknięć jest najwięcej. Poza tym wydaje mi się to trudne do oklejenia tą tapetą, bo takie wystające ze ściany "wyskoki" zburzą cały wzór. Myślałam, żeby może dołożyc na niej karton - gipsy, żeby zlicować tą powierzchnię, ale wtedy drzwi były by "zatopione" w ścianie
    Jak widzicie jest dylemat

    Z bardziej przyjemnych rzeczy - inspiracje. Jeden różowy pokój już mamy. Inne odcienie różu nie za bardzo mi podchodzą, więc pomyślałm zmienić front. Wyszło mi, że może zostawić sporo białego (poza wytapetowaną ścianą) i nawet meble dać białe, ale żeby nie było źle to pójść w wielobarwne, intensywne w kolorach dodatki. Przykłady:















    Nawet jeden taki "intensywny" dodatek znalazłam w Ikei - dywan Balum:





    No i kwestia garderoby. O ile ZUZIA5 się na mnie nie obrazi to chyba ściągnęła bym od niej pomysł garderoby. Widziała bym ją po prawej stronie pokoju. Na szerokość mam miejsce jedynie do okna, ale chyba by wystarczyło:





    To chyba lepsza opcja niż zwykła szafa zabudowana pod wymiar? Tyle, że chyba mniej pomieści ubrań... Ale liczę, że przynjamniej finansowo lepiej by to wyszło

    No to opiniujcie
    Ostatnio edytowane przez asiazett ; 28-04-2013 o 01:40

  17. #37
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam zaglądam, ja zaganiana wczoraj pogoda prawie dopisała i posadziłam 110 świerków, a dziś pada a miałam resztę sadzić. Wypowiadam się więc moim zupełnie nieprofesjonalnym okiem.
    Pomysł z ramkami na ścianie świetny niesamowicie mi sie takie podobają, jedna z naszych forumowych koleżanek ma taką ścianę super to wygląda ma tam też tablicę i przyklejone zaramkowane scrabble i naprawdę rewelacja, fajnie też że są 3 kolory ramek bedzie super.

    Co do ściany kominkowej to jakoś ta srebrna farba nie komponuje mi się z resztą, szczególnie pomarańczową kanapą, choć niby siwy pasuje do wszystkiego to jakoś tam go nie widzę. Natomiast pomysł z literkami jest super, mnie się podobają takie wypukłe, no ale fakt przyklejenie i sprzątanie ich to ciężka sprawa, a naklejki można faktycznie różne fajne znaleźć (jeśli chcesz moja znajoma ma firmę i produkują takie naklejki, może zrobić np wybrany przez was cytat czy coś)

    Co do zabawek to ja u swoojej małej księżniczki się ich pozbywam i zauważam prawidłowość że im ma ich mniej tym lepiej się nimi bawi, ale ona mała i moze ją to przytłaczało bo ma dopiero rok i 7 miesięcy i piękne imię Alicja.
    Jeśli chodzi o pokoik maleńkiej Ali to tapeta mis się nie widzi ale ja nietapetowa, myślę że mogłaby zmniejszyć pokój optycznie, a jakoś jakbym miała na nią patrzeć z bliższej odległości to osobiście dostałabym oczopląsu więc myślę że mały bobas też. Ja np proponowałabym czarno-białe obrazki nad łóżeczkiem, takie bardzo proste fajne jest to że jak mała podrośnie to można je wymienić. A co do koloru to tu masz dużo możliwości. Dobra dodam posta i poszperam z inspiracjami

  18. #38
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Jakies takie na szybko znalezione, ogólnie to w dziale pokoje dziecięce są setki inspiracji i też pięknych wynalezionych tapet


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

    Tak ogólnie to jakbyś mogła bardziej określić co Ci się podoba to poszukałabym takich inspiracji

  19. #39

    Domyślnie

    Hej asiu

    Odnośnie górnego korytarza - zdjęcia w ramkach to super pomysł. U nas planujemy całą ścnianę antresoli, czyli przechodzącą przez 2 piętra ozdobić zdjęciami, więc jestem jak najbardziej na taaak

    Kominek - ja nie pomalowałabym kominka tą farbą. Uważam, że najfajniejsze byłyby literki 3d, ale też nie takie na całą ścianę, a jedynie jakiś cytat kilku wyrazowy mniej więcej na wysokości końca okna. Moja przyjaciółka ma w sypialni napis sweat dreams, do zamontowania były dwa wyrazy, namiar na wykonawcę prześlę Ci na pw wówczas będziesz mogła dopytać jak to wygląda cenowo i technicznie.

    Pokój Ali - poszłabym w turkus, miętę lub pastele, bardzo podobają mi się inspiracje Mooreli do Pokoju Małej: http://forum.muratordom.pl/showthrea...83#post5944983

    Bardzo fajne wrzuciła powyżej Diana

    Edit: Zrezygnowałabym z tej tapety, którą proponujesz, dla mnie jest zbyt ciężka, smutna. Nie mam nic konkretnego na zastąpienie, ale w tym wątku pada milion ciekawych pomysłów i propozycji tapetowych: http://forum.muratordom.pl/showthrea...ie-%29/page299
    Ostatnio edytowane przez Monia_22 ; 28-04-2013 o 07:54

  20. #40
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Asia odnosnie sciany kominkowej - mnie Pesteczka polecala kamien, plytke kamienna, lupek (u mnie w watku troche rozwazan na ten temat)
    i mysle, ze u Ciebie tez by sie to sprawdzilo (jak bede miala wiecej czasu to odszukam Ci info na temat kamienia
    jesli mialaby to byc farba to ja bym nie dawala nic swiecacego - po prostu dobra farba i tyle i jeszcze szara - ale ja to ja u mnie szarosci ciagle w glowie

    pokoj Ali - ooo widzialam gdzies ta szafe od Zuzi kojarze fajne rozwiazanie

    tapeta nie bardzo mi pasuje, ale jesli szukasz czegosc czarno-bialego to postaram sie cos wyszukac
    latwiej byloby cos doradzic, gdybys okreslila kolor przewodni
    wersja z turkusem - bardzo ciekawa propozycja
    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

Strona 2 z 537

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony