dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Tu może być sonda

Głosujących
0. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    0 0%
  • 2

    0 0%
Strona 3 z 537
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 10731
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Dziewczynki bardzo Wam dziękuję za odzew i profesjonalną opinię

    Ramki już zakupione (dzisiaj byłam na pchlim targu, kilka sztuk kupiłam. Kupiłam też kapitalne lustro do Ali - pochwalę się później )
    Pomysł z literkami na kominku zatem też zatwierdzony, wciąż tylko kwestia tego czy wypukłe (drogie i trudnjesze w utrzymaniu czysttości), czy płaskie naklejki (tanie, ale mniej efektowne )??? No i bez srebrnej farby...

    Wasza sugestia co do tapety jest bardzo spójna, więc... już o niej zapominam Nie wiem tylko czy całkowicie zapomieć o tapecie, czy akurat o tej, która wskazałam? Mogła bym też ewentualnie namalować na ścianie ręcznie jakieś czarne wzorki (mam taką jedną "Magiczną rączkę" wsród zdolnych koleżanek) - trzeba było by tylko fajny wzór znależć. Np.:









    Tylko jak zrezygnujemy z tapety to zostaną te pęknięcia na ścianach

    Wątek o pokojach dziecięcych znam i właśnie sukcesywnie go przeglądam. Przede mną jeszcze raptem 264 strony
    Jeśli chodzi o kolory to wydawało mi się, że już mniej więcej się określiłam, tylko skoro koncepcja nie przechodzi to faktycznie sprawa wciąż otwarta. Myślałam też o turkusie, mięcie, brązie - ale jeśli chodzi o te klimaty - to zwyczajnie się boję o efekt końcowy, bo wszelkie odcienie niebieskiego z jakimi miałam do czynienia w postaci farb, zawsze mnie rozczarowywały. W naszym domu przy malowaniu jedno pomieszczenie zostało przemalowane już "po" i był to turkuosowy (pierwotnie" gabinet. Nic poza tym nie okazało się rozbieżne z założeniem... Postaram się później też wrzucić jeszcze jakieś moje inspiracje, które sobie w międzyczasie pozapisywałam... Poza tym w tym przypadku detale muszą być już bardzo precyzyjnie wymyślone i dopracowane... No to ratuje mnie tylko ścisła współpraca z Wami - Doradzaczkami

    Lecę więc coś podłubać w takim razie... pozdr...

  2. #42
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Hej Asiu

    Widzę, że przybyłam trochę za późno

    Nie powiem nic innego niż dziewczyny
    Kompletnie nie widział mi się pomysł ze srebrną farbą na ścianie kominkowej Jeśli chodzi o literki to ja chyba bym się skłaniała ku takim: http://www.superwnetrze.pl/Napisy-na...ny,t51628.html

    Propozycja tapety do pokoju córci też nie przypadła mi do gustu. Jak dla mnie za męcząca Jeśli chcesz zamaskować te ryski na ścianach to ja bym poszukała jednak fajnej tapety. Wybór jest ogromny, więc na pewno znajdziesz coś co wpadnie Ci w oko

    Poszło pytanko na prv

  3. #43

    Domyślnie

    dzis tylko się melduję - jutro zerknę o co chodzi

  4. #44

    Domyślnie

    Asiu Ja też byłabym bardziej za jakimis pastelkowymi kolorkami do pokoiku Aluni, te co pokazalas to troche za ciezkie i za powazne dla malenstwa . Propozycje Diany bardzo fajne jak poszperasz w googlach to i sama mase znajdziesz. albo napisz w jakie kolorki chcesz isc to cos wykukam A i tapetki mozna sliczne znalesc

    O widze ze garderobka sie podoba A o co niby mam sie gniewac przeciez ja tez zapozyczylam Ale sliczna jest Mam nadzieje ze mojemu M. taka wyjdzie

    ASIU I ZAJRZYJ DO MNIE BO ZOSTAWILAM CI MEGA POSTA
    Zuzkolandia-Wykańczamy!!!



    Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro.
    Scarlett O'Hara !!!

  5. #45
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    OOO napis Ślężanki jest super i nie trzeba oddzielnie przyklejać literek no i cena podobna do naklejek ściennych a moim zdaniem ładnej się prezentuje.
    Co do tapety to z tego zdjęcia jakoś te domki najbardziej mi wpadły w oko, a może pasy lub kropki to chyba zawsze jest w modzie a w pokojach małych dziewczynek wygląda przeuroczo. Jakoś ten biało-czarny do takiego malusia mi nie pasuje, bo przeciez jak bedzie miało 1,5 roku już bedzie miało jakieś swoje zdanie (moja uwielbia granatowy i chabrowy i jak ma wybór to wybiera te kolory)

    Mój faworyt


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us
    Ta jest fajna bo możesz potem zmieniać dodatki jak Ci się kolor znudzi, inne poduszki i jakieś pierdoły i już masz inną kolorystykę a to bedzie pasować do wszystkiego


    Uploaded with ImageShack.us
    lub w wersji paskowej


    Uploaded with ImageShack.us
    A jeśli upierasz się przy biało-czarnym bardzo modnym w tym sezonie


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

  6. #46
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał asiazett Zobacz post
    Myślałam też o turkusie, mięcie, brązie - ale jeśli chodzi o te klimaty - to zwyczajnie się boję o efekt końcowy, bo wszelkie odcienie niebieskiego z jakimi miałam do czynienia w postaci farb, zawsze mnie rozczarowywały.
    Asia proponując turkus absolutnie nie mysle o malowaniu calej sciany ........... raczej o tapecie szarej czy czarno-bialej z elementami turkusu i to tylko na jednej scianie, pozostale sciany biale lub szare
    tutaj są piekne tapety (to sklep wskazany przez Piu i przyznam, ze tapety sa śliczne i trudno się zdecyowac, wiec uprzedzam, jak wejdziesz, to szybko nie wyjdziesz )
    np taka
    http://www.wallpaperdirect.co.uk/products/albany/cassandra/91982


    turkus lub inny przewodni kolor dodalabym pozniej tylko w dodatkach
    na scianach kolory jak najbardziej neutralne, ktore jesli za jakis czas zmieni sie koncepcja beda dalej sluzyly za tlo
    dzieci szybko rosną i warto pokoj urzadzic nieco na wyrost (tzn mniej dzieciecy niz wiek dziecka, mam nadzieje, ze rozumiesz o co mi chodzi, bo wczesna pora jeszcze i w glowie sen a nie intensywne myslenie )

    na wspomnianej stronie są tez tapety do malowania, maja ciekawa fakturę, a możesz nią zakryć sciane z peknieciami nie narzucajac intesywnej kolorystyki czy wzoru ............. tu przyklad, ale jest to cala masa




    lub dla odmiany zrobic jedna sciane z toaletka w takie wyrazistej wersji (ale chyba Ala za mala na to


    turkusy (ale chyba ich za duzo)







    i kilka inspiracji






    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  7. #47

    Domyślnie

    Witam Cię serdecznie

    Cytat Napisał asiazett Zobacz post

    Ramki już zakupione (dzisiaj byłam na pchlim targu, kilka sztuk kupiłam.
    mam ścianę ramkową od 5 lat. ramki są różnokolorowe. oczywiście po takim okresie już bym je chętnie zmieniła na inne.

    zwróć uwagę na sposób mocowania haczyków do ramek. ja mam niestety haczyki wkręcone w karton gipsową sćianę i być może to jest powodem, że strasznie się te haczyki kręcą i zdjęcia się notorycznie przekręcają.

    lubie zdjecia, lubię je oglądać jednak te ich niestatnne ukrzywienia są mocno denerwujące

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał KasiaTS Zobacz post
    Witam Cię serdecznie
    Ja Ciebie Kasiu rówinież i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej

    Zacznę zatem od ramek. Oto moja dotychczasowa kolekcja:



    Oczywiście wymaga jeszcze interwencji, bo brakuje czarnego. Myślę, że te 3 różowe zmienią się w czarne i jeszcze conajmniej 1 - 2 z tych większych. Takie ustawienie będzie ok. na ścianie, czy coś jeszcze zamieszać? Oczywiście wszystko będzie się z biegiem lat rozrastało, ale jako baza - jest to, bo od czegoś trzeba zacząć

    Dzisiaj pojadę do marketu budowlanego i postaramsię coś specjalnie do ramek kupić (haczyli jakieś). U mnie to będzie zwykła ściana nie karton gips, więc, może nie będzie tak źle z tym "przemieszczaniem". Kiedyś miałyśmy takie coś z mamą w starym mieszkaniu, w starym budownictwie, przy dość ruchliwej ulicy i nie obserwowałam żadnego "tańca" tych zdjęć, ale dobrze, że zgłaszasz Kasiu taką właściwośc, bo jeśli mi się uda postaram sie przed tym zabezpieczyć

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Obiecałam to chwalę się swoim łowem:



    Lusterko zawiśnie gdzieś u Ali. Jeszcze nie wiem w jakiej postaci, bo może też je trzeba będzie podrasować przystosowując do otoczenia, ale póki nie wiadomo jak to otoczenie wyglądać ma...

    Bo w ogóle to powiem Wam, że mi się bardzo podobają marynistyczne wystroje, ale jakoś mimo wszystko to chyba bardziej chłopakowe klimaty. Tym bardziej, że skąd noworodek ma wiedzieć o co chodzi w tym wszystkim to by było zbyt samolubne - hihi. Co innego dla kilkuletniego chłopca, który czai o co kaman i lubi...

  10. #50

    Domyślnie

    Lustereczko ŚWIETNE ja tez lubie marynistyczne klimaty O ładnie by wygladalo w mojej morskiej lazience z muszelkami

    Faktycznie takie troche bardziej chlopiece klimaty ale jak fajnie dobierzesz dodatki i mebelki to i dziewczynce mozna cos oryginalnego wymyslic. Poszperam potem to moze cos znajde
    Zuzkolandia-Wykańczamy!!!



    Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro.
    Scarlett O'Hara !!!

  11. #51
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    No i skoro już wywołałam wilka z lasu to przejdę płynnie do pokoiku Alicji.

    Wieć jeśli chodzi o tapety, to ja się wcale nie upieram. Tym bardziej, że :

    1) osobiście nie specjalnie je lubię - trochę sztuczny to twór mi się wydaje i z bliska przecież widać te łączenia...
    2) będę musiała się z Darem wykłócać, bo on jest na NIE jeszcze bardziej niż ja
    3) obawiam się tego co potem... w sensie jak się tapetę przy remoncie zdejmie. Pewnie to trzeba gładzić potem, a my unikamy tych gładzi jak ognia :/

    Ale... wymyśliłam sobie tapetę, bo:

    1) jak inaczej skutecznie zamaskować te pęknięcia?
    2) obawiam się, że pomalowanie całego tego pokoju w kolorze odejmie mu przestrzeni
    3) skoro 2) to jak inaczej osiągnąć ciekawy efekt, który coś wniesie, a jednocześnie nic nie przyłoczy...?

    Jeśli chodzi o doprecyzowanie mojej koncepcji to jest tak, że ja bym tą jedną ścianę w coś ubrała (jak i w co?). Pozostałe zostawiła bym białe, żeby nie zminiejszać optycznie pokoju, bo i tak wydaje mi się on mały (oczywiście bez przesady, nie jest malutki i tyci, ale szału nie ma jeśli chodzi o przestrzeń, więc co zrobić, żeby mu dodać, a nie odebrać?). Ale również jestem otwarta na inne opcje i patenty ozdobienia pozostałych ścian pod warunkiem, że pokoju nie przytłoczą. Co do czarnego to wybrałam go, jako, że to najlepiej rozpoznawany kolor przez maluszki, a do tego pasował by do wszelkich kolorowych dodatków. Same wiecie jakie zabawki są kolorowe. Ściany i meble to nie wszystko, bo w takim dziecięcym pokoju dość często zbawki leżą na wierzchu, choć mamy pewnie wolały by, żeby były pochowane . A ja sobie pomyślałam, że po co zakazywać dziecku deptać po trawie - może lepiej zrobić mu ścieżkę? I wtedy wszystkie te żywe kolory stały by się wystrojem tego całego pokoju.

    Jak damy na którąkolwiek ścianę jakiś konkretny kolor - to już wszystko musi być podyktowane pod to i pasować. A skoro ja nie znam preferencji dziecka (diana_teresa ) to każda opcja może się za jakiś czas okazać "do weryfikacji"...

    Jeśli już jednak uznacie, że ta moja koncepcja kupy się nie trzyma i brzydko to wszystko wyjdzie, to mam też kilka propozycji, na których kiedyś mi się oko zawiesiło...

    Brązy/beże:











    O ile pięknie i słodko (bez bezy ) wyglądają, mam wrażenie, że szybko się opatrzają...

    Turkusy:

    - Ten pokój jest powalający, ale conajmniej niemożliwy u mnie do zrealizowania - inna podłoga i brak takiego okna, które mozna by tak bujnie w załonę ubrać







    Jak pisze ZUZIA5 - samo szukanie inspiracji to nie problem. Problemem jest wybrać kierunek...

    Dianko - Twojego faworyta też mam zapisanego w ukradzionych z neta fotkach

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Skoro o ramkach, to się wtrącę
    Polecam zrobienie próby na ścianie.
    Z szarego papieru wycinamy kawałki o takich samych kształtach i wymiarach jak ramki.
    Przy pomocy taśmy klejącej możemy wtedy bezproblemowo wypróbować naszą galarię.

    U mnie w fazie projektowej wyglądało to tak:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	23032013882.jpg
Wyświetleń:	189
Rozmiar:	98,0 KB
ID:	186564 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	23032013881.jpg
Wyświetleń:	228
Rozmiar:	100,3 KB
ID:	186565

    I realizacja:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	08042013902.jpg
Wyświetleń:	269
Rozmiar:	97,8 KB
ID:	186566

    Powodzenia!
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  13. #53
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ślężankaaa Zobacz post
    Jeśli chodzi o literki to ja chyba bym się skłaniała ku takim: http://www.superwnetrze.pl/Napisy-na...ny,t51628.html
    Ja już ten napis przerabiałam. Jest za mały na tą ścianę - zginie. Pytałam nawet tą firmę o wykonaie mojej propozycji napisu. 400 zł!

    Aniu, nie przychodzisz wcale za późno I odp na priv też już poszła wczoraj

    pozdrawiam

  14. #54
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał asiazett Zobacz post
    Ja już ten napis przerabiałam. Jest za mały na tą ścianę - zginie. Pytałam nawet tą firmę o wykonaie mojej propozycji napisu. 400 zł!
    Asia, a myślałaś, żeby samej zrobić projekt, kupić materiał (np. sklejkę) i dać firmie do wycięcia?
    Czy koniecznie musi być z metalu?
    Ja tak chcę zegar ażurowy zrobić.

    Zajrzyj jeszcze do dekornika. Też robią takie rzeczy a może będzie taniej?
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Skoro o ramkach, to się wtrącę
    Witaj Oświecona Góro! Skoro Olimp tak poleca to ja na pewno tak zrobię! Bo ja jestem grzeczną dziewczynką

    Na poważnie - faktycznie dobry patent! Miło mi Cię gościć i zapraszam częściej

  16. #56
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Asia, a myślałaś, żeby samej zrobić projekt, kupić materiał (np. sklejkę) i dać firmie do wycięcia?
    Czy koniecznie musi być z metalu?
    Ja tak chcę zegar ażurowy zrobić.

    Zajrzyj jeszcze do dekornika. Też robią takie rzeczy a może będzie taniej?
    Nie miało być z metalu - najbardziej to pleksa. te 200 zł co mi powyceniali to właśnie na tej zasadzie, że oni sami to wyrżną Obawiam się, że koszt tego wycięcia + materiał i malowanie to i tak by wyszło zbliżenie. A do tego biegania dużo. Ale podrążę jeszcze tamat - dzięki. Bo to moje to rozmiar ma mieć solidny: 150 x 90 cm...

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Acha - jeszcze jeden - tym razem drobny dylemacik. Znalazłam taką firankę/zasłonkę i zastanawiam się, czy pasowała by do salonu na okno tarasowe (to za kominkiem):





    Jest w kolorze "kawa z mlekiem", a w pozostałych oknach miały by docelowo zawisnąć rolety rzymskie w odcieniach szarości. Nie wiem, czy się kolor nie będzie za mozno odznaczał, no i sama forma tej zasłonki taka "puchata", a na reszcie będzie gładko i minimalistycznie... Ale podoba mi się baaaardzo i nie wiem...

  18. #58
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Lustro prześliczne, ja zakochana jestem w klimatach marynistycznych i moje dziecko posiada chyba z 10 sukieneczek marynistycznych tez myślałam by zrobić jej pokój w tym stylu ale w końcu zrezygnowałam, choć mała przejawia symptomy lubienia tegoż stylu, wybrała sobie w sklepie z butami granatowe z kotwicą sama.
    Jesli chodzi o Twoje inspiracje to mnie się podoba ta beżowo-różowo-brązowa i turkusowa cudna, ale ja pastelowa z natury jestem.
    Ramki fajne bardzo i jak będe z czernią to sądze ze już zupełnie będzie rewelacja.
    A co do firany to hmmm jakoś mi się nie widzi w połączeniu z eleganckimi roletami, trochę jakby boa do garnituru założyć aczkolwiek jakos ciżko mi sobie to wyobrazić jak byto wyglądało bo może właśnie na zasadzie kontrastu fajnie nie wiem

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Skoro o ramkach, to się wtrącę
    Polecam zrobienie próby na ścianie.
    Z szarego papieru wycinamy kawałki o takich samych kształtach i wymiarach jak ramki.
    Przy pomocy taśmy klejącej możemy wtedy bezproblemowo wypróbować naszą galarię.

    U mnie w fazie projektowej wyglądało to tak:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	23032013882.jpg
Wyświetleń:	189
Rozmiar:	98,0 KB
ID:	186564 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	23032013881.jpg
Wyświetleń:	228
Rozmiar:	100,3 KB
ID:	186565

    I realizacja:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	08042013902.jpg
Wyświetleń:	269
Rozmiar:	97,8 KB
ID:	186566

    Powodzenia!
    Narendil patent Super zapożycze
    Zuzkolandia-Wykańczamy!!!



    Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro.
    Scarlett O'Hara !!!

  20. #60

    Domyślnie

    Asiazett wracam z propozycjami pokoiku dla Ali , poszperalam w netku i znalazłam fajne marynistyczne dekoracje pokoi dla dziewczynek . Chodzi mi o kolorystyke jaka mozesz wykorzystac do jego tworzenia.

    Tapeta jesli bedziesz wybierac to wybieraj tylko flizelinowa lub winylowa ( nie papierowa) , bo one gdy tapeta sie znudzi schodza calym paskiem nie trzeba zrywac czesciami i nie uszkadzaja gladzi .U mnie corcia w obecnym domu naderwala spory kawalek posmarowalismy ponownie klejem i sladu nie ma
    I wcale nie musisz tapetowac calego pokoju poloz tylko na scianke ktora chcesz zakryc i Gotowe

    Tapeta zaglądnij na ta stronke maja cudne tapetki, wysylke do polski a i jak poszperasz w necie to mozna i tansze znalesc :http://estahome.nl/nl/collecties/regatta-crew.html

    Lub



    Uploaded with ImageShack.us

    Dodatki obrazki :



    Uploaded with ImageShack.us

    http://www.etsy.com/listing/10874836...ction-for-home



    Uploaded with ImageShack.us

    http://www.etsy.com/listing/10872391...int-home-decor

    Pokoje:



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us

    Te już ciezkie do wykonania ale tez fajne :



    Uploaded with ImageShack.us

    Nie wiem czy masz juz dla malej mebelki ale moje propozycje to biale :
    Ikea Hensvik "poczciwa" Ikea:



    Uploaded with ImageShack.us

    Juz drozsze Bellamy Hubi:



    Uploaded with ImageShack.us

    Lub Pinio Marsylia:



    Uploaded with ImageShack.us

    Zajrzyj jeszcze na stronke z muratora w pokoikach dzieciecych tu masz linka:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...acie-)/page240

    Mega post co nie pasi pisz edytuje
    Zuzkolandia-Wykańczamy!!!



    Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro.
    Scarlett O'Hara !!!

Strona 3 z 537

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony