dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 45

Temat: Dobra rada !

  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Cytat Napisał pracoholik Zobacz post
    Ja w moim zawodzie zarabiam od 100 do 200 zł na godzinę.
    Podejrzewam, ze w tym przypadku też zostałbym pracoholikiem

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  2. #22
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Bullineczka

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    RSR
    Posty
    133
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Nie bądźcie tacy skromni "MY"( samoroby) też dobrze zarabiamy, pierwszy etat to tak dla ubezpieczenia a na drugim zarabiamy - budując sami Ostatnio w ciągu dwóch tygodni zarobiłem na czysto 8000zł, dodam że TYLKO na drugim etacie! Przy dachu wyjdzie jeszcze lepiej może 20k w 14 dni

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    To przy ociepleniu zarobisz jeszcze więcej. Szczególnie jak na rusztowaniu zaczniesz wić się wokół rurek
    Można dołożyć dla atrakcyjności jakieś wypróbowane pozy:



    Sąsiadki będą zachwycone

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    inwestorki pewnie też

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kinia81

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    61
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Ja wierze, że bez dużych zasobów finansowych też się da zbudować dom. Może nie będzie to pałac z podgrzewanym podjazdem i cały w marmurach, ale dom - MÓJ WŁASNY DOM. Pare odcisków, troche bóli i wysiłku, ale jaka satysfakcja, że SAM to zbudowałem. Ci co najwięcej krytykują SAMOROBÓW to osoby z kasą i tak naprawdę osoby które nic nie umieją same zrobić. Nie problem powiedzieć "ZBUDOWAŁEM DOM" (a tak naprawdę tylko zapłaciłem ekipom za postawienie go). Dlatego WIELKI SZACUN DLA WSZYSTKICH SAMOROBÓW - TAK DALEJ PANOWIE I PANIE, bo to WY naprawde budujecie swoje domy

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał pracoholik Zobacz post
    Ja w moim zawodzie zarabiam od 100 do 200 zł na godzinę i w tym kontekście założyłem temat - szkoda mojego czasu na układanie cegiełek i wylewanie betonu, bardziej się opłaca robotnikom zapłacić, oni się na tym znają.
    oj człowieku tak przeczytałam to co żeś na wstępie napisał, teraz ile zarabiasz...dwie sentencje przesłane w obrazkach.


    a na marginesie, wraz z mężem zarabiamy niecałe 3000 zł miesięcznie, on handlowiec, dorabia jako hydraulik, ja bankier - wyremontowaliśmy od podstaw sami 34 m2 mieszkania, ciułamy na działkę, więc jeśli tyle zarabiasz, ok, Twoje szczęście, ale przestań siać swoją hipokryzję na forum muratora. Żyję budowami ludzi tych co budują sami, bo są moją weną, natchnieniem, inspiracją, cieszę się ich szczęściem, marzę ich marzeniami, bo w końcu mamy podobne i są moim sensem więc nie rozumiem, dlaczego wątpisz w to, co niejeden pokazał, że chcieć to móc. Pokonują swoje słabości, rozwijają się, uczą, potykają by wstać, są siłą, wspierają się, razem się śmieją i razem ryczą. Poczytaj, popatrz, warto!
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tu się jebnij.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	16,7 KB
ID:	187083   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zycie_skarci_lamusow_i_zlamie_obibokow__2013-02-27_17-45-38_middle.jpg
Wyświetleń:	82
Rozmiar:	58,3 KB
ID:	187084  

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tomasz Antkowiak
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    WLKP
    Kod pocztowy
    62-030
    Posty
    2.105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szodzików marzenia Zobacz post
    Żyję budowami ludzi tych co budują sami, bo są moją weną, natchnieniem, inspiracją, cieszę się ich szczęściem, marzę ich marzeniami, bo w końcu mamy podobne i są moim sensem więc nie rozumiem, dlaczego wątpisz w to, co niejeden pokazał, że chcieć to móc. Pokonują swoje słabości, rozwijają się, uczą, potykają by wstać, są siłą, wspierają się, razem się śmieją i razem ryczą. Poczytaj, popatrz, warto!

    ladnie napisane

    nawet jakos tak milo mi sie zrobilo...
    Tomasz Antkowiak
    GG 7772401

    Nasz Dziennik Budowy - bez murarzy, bez ekip, wlasnorecznie - budujemy Nasz Dom

    ...i wiem ze moge, wiem ze moge
    choc mam pod skora cos jakby strach...

    ...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń
    chcę ubrudzić ręce by wybudować szczęście...

    ...w domu będzie ogień a do domu proste drogi
    wiodą słusznie moje stopy - nie zabraknie mi sił...

    MIESZKAMY od 23.12.2014

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bullineczka Zobacz post
    Nie bądźcie tacy skromni "MY"( samoroby) też dobrze zarabiamy, pierwszy etat to tak dla ubezpieczenia a na drugim zarabiamy - budując sami Ostatnio w ciągu dwóch tygodni zarobiłem na czysto 8000zł, dodam że TYLKO na drugim etacie! Przy dachu wyjdzie jeszcze lepiej może 20k w 14 dni
    Ja na podłogówce i wszystkich instalacjach hydraulicznych w 14 dni- 16000zł.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  9. #29

    Domyślnie

    Się tak zastanawiam - po co żeś kolego przylazł do samorobów i mieszasz ? Wydałeś 1 mln na dom w kredycie i ci fachmury spierdoliły chatę i załapałeś, że nie dopilnowałeś ? Masz średnio 24 koła co miesiąc a mimo tego nie jesteś szczęśliwy i nie możesz patrzeć na tych co pomimo braku kasy prą jakoś do przodu ???
    Ja ostatnio "zarobiłem" 100 zł tracąc 1h - w innym tartaku kupię drewno, 1300 zł "zarobiłem" w ciągu 6h - wkład kominowy kupiłem w innej hurtowni, 2800 zł "zarobiłem" w ciągu 2 tygodni - podłączenia prądu - materiały kupowałem przez net - a elektryków obdzwoniłem wszystkich. Własnie dlatego "zarabiam" bo termin mnie nie goni - no niby goni bo wypadałoby skończyć te sciany, ale dzięki temu, że robię samemu "zarobiłem" w ciągu miesiąca 3 krotność swojej miesięcznej pensji - kredytu nie mam - zarabiam sporo poniżej średniej krajowej, a mimo tego jakoś ciągnę budowę.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    A ja trochę stanę w obronie pracoholika.
    Rozumiem to co chce powiedzieć, ale biedusia coś wysłowić się nie może
    A znam temat ze swojego podwórka.
    Wielokrotnie prosiłam mojego męża o pomoc w pracach budowlanych,często przystawał na to, lecz kiedyś wykonał prostą kalkulację - czas poświęcony budowie vs. praca zarobkowa.
    Wyszło,że jest najdroższym pracownikiem budowlanym jakiego znam
    Odpuściłam. Korzystniej ekonomicznie jest zapłacić fachowcy niż eksploatować męża Tym bardziej,że złotą rączką nie jest

    Cóż nie dane jest mu to cudne uczucie satysfakcji "tymi rencami zrobiłem".

    A ja niezarabiająca , na podłogach "zarobiłam" jakieś 2 tysie w 4 dni (noce), na kafelkowaniu kotłowni też z 2 ,ale jeszcze nie skończyłam na porządkowaniu terenu (najtańsza firma wyceniła na 12 tyś w tym 2 kontenery 12m³ po 600 zł każdy) czyli na czysto 10800, przez 3 miesiące z przerwami (pogoda).
    O szukaniu tanich materiałów,ekip i całej logistyce nie wspomnę.
    Chyba nieźle, nie ?

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tomasz Antkowiak
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    WLKP
    Kod pocztowy
    62-030
    Posty
    2.105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka Zobacz post
    A ja trochę stanę w obronie pracoholika.
    Rozumiem to co chce powiedzieć, ale biedusia coś wysłowić się nie może
    A znam temat ze swojego podwórka.
    Wielokrotnie prosiłam mojego męża o pomoc w pracach budowlanych,często przystawał na to, lecz kiedyś wykonał prostą kalkulację - czas poświęcony budowie vs. praca zarobkowa.
    Wyszło,że jest najdroższym pracownikiem budowlanym jakiego znam

    malka, ale chyba nie powiesz ze Twoj maz poswieca na prace zarobkowa 16h dziennie nie robiac w tym czasie nic innego? Bo wiesz, ja tez pracuje, Netbet tez pracowal podczas budowy, i MSU i Kwitko i Bash i kupa innych. Praca zawodowa, zzarobkowa to jedno, przeciez nikt z nas nie rzuca roboty zeby tyrac na budowie bo tak jest taniej (w takiej sytuacji oczywiscie taniej by nie bylo...) tylko zapierdziela PO pracy, w czasie "wolnym" ktory KAZDY jednak ma w jakms tam stopniu.

    Tomasz Antkowiak
    GG 7772401

    Nasz Dziennik Budowy - bez murarzy, bez ekip, wlasnorecznie - budujemy Nasz Dom

    ...i wiem ze moge, wiem ze moge
    choc mam pod skora cos jakby strach...

    ...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń
    chcę ubrudzić ręce by wybudować szczęście...

    ...w domu będzie ogień a do domu proste drogi
    wiodą słusznie moje stopy - nie zabraknie mi sił...

    MIESZKAMY od 23.12.2014

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar aiki
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Chojnice
    Kod pocztowy
    89-600
    Posty
    2.626
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Po pracy dopiero zacznę bo stan zero jak na razie udało się na urlopie zrobić (już prawie) a teraz się dopiero zaczną wieczory i nocki nie przespane bo coś do przemyślenia będzie.
    Ale póki co to nadal obstaję zrobię sam (z pomocą rodziny) bez ekip.Podobno najgorsze wyjść z ziemi mi się udało i wcale zapału nie straciłem.
    I choćbym zarabiał sporo (a tak niestety nie jest) to i tak robiłbym w podobny sposób. (zostało mi dokończyć dom i posadzić drzewo)

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  13. #33

    Domyślnie

    PRACOCHOLIKU sumy które zarabiasz wcale mnie nie szokują (pracowałem poza Polską) jak byś był bogaty to umiał byś tom kasą rozporządzać a Ty nią szastasz i się chwalisz czyli jesteś biedny.
    Milionerzy których poznałem byli zwykłymi ludźmi nigdy nie dawali po sobie poznać że stać ich na to by im ktoś pupkę podcierał, sami wykonywali ciężkie prace fizyczne i cieszyli się zwykłym życiem, a pieniążki inwestowali w domy które kupowali i jakąś część własnymi rękoma remontowali a tylko do fachowych prac zatrudniali takich jak Ja. Mówili krótko "każdy człowiek musi mieć dom więc to najlepsza inwestycja naszych pieniędzy nigdy nie stracimy ale nie sztuka postawić drogo sztuka postawić dobrze i bardzo tanio bo wtedy zysk jest największy"
    Wyciągnąłem wnioski i stałem się samorobem pomimo że jestem budowlańcem pewne prace wykonywałem po raz pierwszy i jak podliczyłem kasę ostatnio to mam szansę z wykończeniem i podstawowym umeblowaniem zamknąć się w 200k
    dom szkieletowy 106mpu, 35cm styropianu i wełny, GWC żwirowe 30m3 , ogrzewanie nadmuchowe płaszczowe i zwykłe z reku bufor oraz kominek wodny, wszystko "tymi rękami zrobione"

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomasz Antkowiak Zobacz post
    malka, ale chyba nie powiesz ze Twoj maz poswieca na prace zarobkowa 16h dziennie nie robiac w tym czasie nic innego? Bo wiesz, ja tez pracuje, Netbet tez pracowal podczas budowy, i MSU i Kwitko i Bash i kupa innych. Praca zawodowa, zzarobkowa to jedno, przeciez nikt z nas nie rzuca roboty zeby tyrac na budowie bo tak jest taniej (w takiej sytuacji oczywiscie taniej by nie bylo...) tylko zapierdziela PO pracy, w czasie "wolnym" ktory KAZDY jednak ma w jakms tam stopniu.

    Czasem jest to 16 godzin,czasem 20 a innym razem 10 i tak przez sześć dni w tygodniu.
    Czym innym jest praca na etacie, czym innym wolny zawód czy praca "u siebie".
    I o ile ja godziny swojej pracy mogę ustawiać sobie bardzo elastycznie, o tyle mój mąż jest zależny od innych i ich czasu pracy.
    Niemniej w obu przypadkach - nie pracuję nie zarabiam. Urlop płatny nie istnieje, płatne święta i długie weekendy nie istnieją - taki lajf
    Ale dzięki takim jak my, budowlańcy mają pracę

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał pracoholik Zobacz post
    szkoda mojego czasu na układanie cegiełek i wylewanie betonu, bardziej się opłaca robotnikom zapłacić, oni się na tym znają.
    Brałem do czasu tych "co się znają", płaciłem grube pieniądze a i tak musiałem po WSZYSTKICH poprawiać. Aktualnie wykończeniówkę robię tylko sam. Zawód? Grafik komputerowy, nigdy wcześniej w budowlance. Uczę się obserwując pracę innych, z internetu i używając własnej głowy.

    Ps. jak pracujesz godzinę na 3 dni to te 200 żadna rewelacja.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar santosz@wp.pl
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Debnica Kaszubska
    Kod pocztowy
    76-248
    Posty
    1.089
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał BigPiotr Zobacz post
    Zapominasz, że nie wszystko da się przeliczyć na pieniądze ("opłaca się").
    Wybudowanie samemu daje też satysfakcję stworzenia czegoś, daje radość i poczucie mieszkania w miejscu które sam własnymi rękami zrobiłem. Tego nie da się kupić.
    Jeśli dla Ciebie liczą się tylko pieniądze bo wolisz kupować to żal mi Ciebie (jeśli).
    Podpisuję się pod tym Jedną ręką bo akurat w drugiej trzymam piwo ale tez obiema nogami - dla mnie to satysfakcja z tego że zrobiłem to sam - a kasa to nie wszystko.

    Mój przypadek jest troche inny - wielu z Was uzna że zwariowałem (a może tak jest?) - jak zdecydowana wiekszość dom buduje z kredytu - dostałem go w marcu, w kwietniu wypłacili mi pierwszą transzę, miałem niezła robotę, dobrze płatną ale bardzo czasochłonna - myślę jednak z zona racjonalnie (choć stac mnie było na kredyt 700-800tys to wziąłem 320 - bo załozyłem sobie ze własnym wkładem w tej cenie postawie chatę - może nie pałac, może nie hektary - mała stodółkę 160m2 po podłogach ale za to za kase zaoszczedzona na robociżnie bede mogł pozwolic sobie na reku, pompe ciepła, ciepłe szyby i takie tam. I wiesz co - 3 tyg. po uruchomieniu kredytu zwolniłem się z pracy.... żeby mieć czas na płyte fundamentową - bo w dotychczaspwym systemie pracy (od 8.00 do 21.00) tego czasu było brak. Obecnie do końca maja jestem na wypowiedzeniu - ale w moim temacie widać jakie są postępy na mojej budowie - co prawda płyte fundamentową robiłem sam a mury, strop i dach robi mi ekipa - gdybym dwa miesiace temu wiedział ze tak sie stanie - pewnie dzis murowałbym sam (decyzja o ekipie do tych prac podyktowana była brakiem czasu). Na dziś nie pracuje, nie mam pracy i nie wiem jak bedzie - ale buduje a kazdy dzien spędzony na budowie przybliza mnie do realizacji celu, realizacji marzenia mojego i mojej zony - więc pracoholiku - bujaj się ze swoimi pożalsięboże radami
    Ostatnio edytowane przez [email protected] ; 14-05-2013 o 23:26
    Dziennik budowy - komentarze wręcz pożądane

    Dom Z183 pow. użyt.131, grzewcza 161, garaż w bryle, użytkowy z poddaszem, płyta fundamentowa własnoręczna 20cm EPS200, ściany ytong 24 plus 22cm styro lambda 0,40, okna Iglo Energy trzy szyby u=078, WM z reku Dospel 400, PC Panas Aquarea 9kW oraz całość podłogówka,

    Od 01.09.2014 do 31.05.2015 rachunek za CO i CWU - 1300zł,
    Od 01.10.2015 do 05.01.2016 rachunek za CO i CWU - 530zł

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  17. #37
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pracoholik

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-513
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał kajmanxxl Zobacz post
    PRACOCHOLIKU sumy które zarabiasz wcale mnie nie szokują (pracowałem poza Polską) jak byś był bogaty to umiał byś tom kasą rozporządzać a Ty nią szastasz i się chwalisz czyli jesteś biedny.
    Milionerzy których poznałem byli zwykłymi ludźmi nigdy nie dawali po sobie poznać że stać ich na to by im ktoś pupkę podcierał, sami wykonywali ciężkie prace fizyczne i cieszyli się zwykłym życiem, a pieniążki inwestowali w domy które kupowali i jakąś część własnymi rękoma remontowali a tylko do fachowych prac zatrudniali takich jak Ja. Mówili krótko "każdy człowiek musi mieć dom więc to najlepsza inwestycja naszych pieniędzy nigdy nie stracimy ale nie sztuka postawić drogo sztuka postawić dobrze i bardzo tanio bo wtedy zysk jest największy"
    Wyciągnąłem wnioski i stałem się samorobem pomimo że jestem budowlańcem pewne prace wykonywałem po raz pierwszy i jak podliczyłem kasę ostatnio to mam szansę z wykończeniem i podstawowym umeblowaniem zamknąć się w 200k
    Tylko, że ja pracuję w kraju.
    Muszę też wyjaśnić, że moja praca jest bardzo, ale to bardzo odpowiedzialna i nie są to wcale łatwo zarobione pieniądze.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  18. #38

    Domyślnie

    Ale czym się podniecać , masz dobrą pracę pracuj, zlecaj wszystkie prace tzw, fachowcom i żyj złudzeniami że będziesz miał lepiej niż Ci co wykonali to własnymi rękoma. Ja też nie narzeka na zarobki ale budując własny dom przez ok. 2 lata zaoszczędziłem lekko licząc 100 000 PLN dzięki własnej pracy mojej i mojej rodziny. Mam wielki szacunek dla osób które potrafią realizować swojej marzenia o własnym domu wykonując dużą cześć prac własnoręcznie. PS mogłeś sobie darować tekst o bardzo odpowiedzialnej pracy w kraju ( łza w oku mi się zakręciła - a jeśli skojarzysz mój nik to co nieco o odpowiedzialności wiem również ). Trzymajcie się SAMOROBY !!

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Daenerys

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-309
    Posty
    3

    Domyślnie

    A ja niby z branży, ale sama będę z mężem budować. nikt mi nie będzie marudził za uchem, że ma to wyglądać tak czy siak. Zaczynamy w przyszłym roku. Życzcie mi powodzenia
    Piękne i nowe mieszkania w Rzeszowie. deweloper rzeszów

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  20. #40
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Daenerys - życzę Ci powodzenia.
    Pracoholiku - to aż nie wypada żeby osoba na odpowiedzialnym stanowisku - jak o sobie mówisz - pisała takie brednie. Nie pokazałeś tymi postami swojego dobrego wizerunku. Kiedyś były takie stereotypowe określenia "dzieci neostrady", "nethoolsi" - teraz używa się "gimbusy" - jest tego jeszcze więcej -pomyśl czy chciałbyś żeby ktoś miał taką opinię o Tobie? Możesz to mieć w nosie,ale widze że nie zirytowałeś tylko mnie swoimi wypowiedziami.
    BTW -Jakoś sobie nie wyobrażam, że jesteś np. chirurgiem, który pisze takie głupoty..

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony