dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1620

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    TwojPan
    Guest
    TwojPan

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barth3z Zobacz post
    A co będziesz kleił na zewnątrz? Styro, czy wełnę ? Ile cm ?
    Uprzedzając odpowiedź, wiesz, że klejenie styro na zewnątrz takiego bloczka jest nieco ryzykowne ? Tym bardziej przy grubszych warstwach styro. Producent zaleca wełnę. W przeciwnym wypadku warto pomyśleć o paroizolacji.
    Bartek,temat izolacji na moim domu,rozwiązywało biuro projektowe Ja się na tym nie znam.
    Udział ścian zewn. w odprowadzeniu pary wodnej (wilgoci) na zewnątrz, powstałej wewnątrz mieszkania w wyniku naszego funkcjonowania (pranie, gotowanie, oddychanie, kompanie, itp) jest tak minimalny (zaledwie 0,5 do niespełna 3%)....http://www.styropiany.pl/index.cgi?oper=1&kod=oddychaj
    Wiem,że to Twój i kilku kolegów z forum-konik (hobby),jak stężenie CO2.
    Jak rozumiem,zadałeś to pytanie,bo pisałem o instrukcjach i technologiach
    Odpowiem twoimi słowami:Trzeba mieć świadomość tego co się robi.Zgadzam się z tym w 100%.Dodam tylko,że do tego trzeba nie dać się zwariować.

    Postaram się zrobić WM z rekuperacją -najlepszymi możliwymi środkami-bo wiem jaka jest w tym temacie ważna.To,plus klimatyzacja-powinno mnie uchronić przed zagrożeniem o jakim piszesz Liczę też,na zbawienny wpływ tynku tradycyjnego wewnątrz (innego sobie w domu nie wyobrażam).
    Chyba,że system izolacji jaki wybiorę-będzie przewidywał taką paroizolację.
    W moim przypadku wełna odpada.Elewację pokrywa płytka klinkierowa CRH Classic 2cm.
    Ostatnio edytowane przez TwojPan ; 21-02-2016 o 16:26

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony