dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Marta31992

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    1

    Domyślnie Gdzie mogę kupić taki czajnik?

    witajcie chciałabym urządzić sobie moj domek letniskowy w klimacie "cottage house". upatrzyłam sobie taki oto czajnik,

    jednak jest od niestety dla mnie za drogi - http://www.dla-kobiety.pl/dom/dopaso...jska-elegancja - czy możecie mi polecieć jakiś inni w tym stylu do 70-

    80zł? bylabym wdzieczna

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEMODERATOR FORUM Avatar netbet
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marta31992 Zobacz post
    witajcie chciałabym urządzić sobie moj domek letniskowy w klimacie "cottage house". upatrzyłam sobie taki oto czajnik,

    jednak jest od niestety dla mnie za drogi - http://www.dla-kobiety.pl/dom/dopasowane-wnetrze/205-dom/dopasowane-wnetrze/938-propozycje-akcesoriow-do-aranzacji-wiejska-elegancja - czy możecie mi polecieć jakiś inni w tym stylu do 70-

    80zł? bylabym wdzieczna
    cholera ... nawet nie wiem gdzie to przenieść...?????
    do samorobów to "niebardzo" pasuje... my czajniki sami robimy

  3. #3

    Domyślnie

    Otóż to - sami robimy - net pomoże przy pomocy wujka google wpisać "decoupage motyw owocowy" i gotowe - 880 zł w kieszeni ( no może 800 - 35zł za czajnik ceramiczny + grzałka elektryczna 35zł + serwetka 0,15gr + klej i inne duperele )]:->

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar tomasz_ka
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    05-205
    Posty
    35

    Domyślnie

    W Twoim budżecie to się nie mieści, ale my mamy w domu czajnik firmy Haen (taki), a wiem, że mają oni linię właśnie taką owocowo-kwiatową. Ale jak mówię - przekracza to jednak 80 zł, chociaż z drugiej strony 800 zł też to nie jest.
    Myślę, że pomysł Dragoona jest bardzo dobry. Moja żona jakiś czas temu bawiła się w decoupage i naprawdę ciekawe i ładne rzeczy robiła.

  5. #5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony