dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 33 z 33
  1. #21
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał symbor Zobacz post
    I super. Poszłam do profesjonalnego salonu kominkowego (a nawet trzech). I przemili "fachowcy" od kominków poinformowali mnie, że nie mogę zamontować wkładu pod kominem bo co z wyczystką? Ze oczywiście jak chcę profesjonalnie i dobrze to powinnam kupić oczywiście wkład tylko z ich salonu itd. pitu pitu. A ja wiem na dzień dzisiejszy choć jestem 100% laikiem, ze wystarczy niezły wkład a podstawa to super wykonana usługa bo bez tego to i mercedes nie pojedzie.
    Nie pisz do niego bo odpowiedzi ci nie udzieli no chyba ,że którychś chłopiec z Branży wypowie się przed nim.Taki element posiada to nasze FM.

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    No tak...
    Jedyna rada to zaprosić usługodawcę realizującego (budującego) kominki do siebie... a takowy nie przesiaduje w salonie... bo ubiór nie ten, rękawy podwinięte i brak czasu z reguły.
    Wiem to z własnego doświadczenia i obserwacji firm kominkowych które z nami współpracują ściśle. Wpadną zabiorą zamówiony materiał, wkłady kominkowe i do klienta.
    W salooonie to gadkę radosną typu "będzie pani zachwycona" można uskutecznić i kawkę wypić, no i zobaczyć to co ma być widoczne do zobaczenia i dotykania...

  3. #23
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał bohusz Zobacz post
    No tak...
    Jedyna rada to zaprosić usługodawcę realizującego (budującego) kominki do siebie... a takowy nie przesiaduje w salonie... bo ubiór nie ten, rękawy podwinięte i brak czasu z reguły.
    Wiem to z własnego doświadczenia i obserwacji firm kominkowych które z nami współpracują ściśle. Wpadną zabiorą zamówiony materiał, wkłady kominkowe i do klienta.
    W salooonie to gadkę radosną typu "będzie pani zachwycona" można uskutecznić i kawkę wypić, no i zobaczyć to co ma być widoczne do zobaczenia i dotykania...
    Moszna.....?Bohuniu może ty ją zaproś???

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    I super. Poszłam do profesjonalnego salonu kominkowego (a nawet trzech). I przemili "fachowcy" od kominków poinformowali mnie, że nie mogę zamontować wkładu pod kominem bo co z wyczystką?
    No to już wiesz że z fachowością te salony miały mało wspólnego ...
    Teraz poszukaj takich gdzie poinformują Cię że jak najbardziej jest to wykonalne i normalne do zrobienia ...
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar symbor
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    okolice Gdańska
    Dzielnica
    Lublewo
    Posty
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał bohusz Zobacz post
    No tak...
    Jedyna rada to zaprosić usługodawcę realizującego (budującego) kominki do siebie... a takowy nie przesiaduje w salonie... bo ubiór nie ten, rękawy podwinięte i brak czasu z reguły.
    Wiem to z własnego doświadczenia i obserwacji firm kominkowych które z nami współpracują ściśle. Wpadną zabiorą zamówiony materiał, wkłady kominkowe i do klienta.
    W salooonie to gadkę radosną typu "będzie pani zachwycona" można uskutecznić i kawkę wypić, no i zobaczyć to co ma być widoczne do zobaczenia i dotykania...
    Nic dodać nic ująć. Dlatego ludzie "biegają" po necie w nadziei, że znajdą specjalistę z prawdziwego zdarzenia, który kocha to co robi i wykona im cuuuda za przyzwoite pieniądze. Ja właśnie takiego chcę

  6. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar symbor
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    okolice Gdańska
    Dzielnica
    Lublewo
    Posty
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura Zobacz post
    Witam.

    No to już wiesz że z fachowością te salony miały mało wspólnego ...
    Teraz poszukaj takich gdzie poinformują Cię że jak najbardziej jest to wykonalne i normalne do zrobienia ...
    Pozdrawiam.
    salon Jotul i Sparherm. Jak nie oni to niby kto mnie poinformuje?

  7. #27
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura Zobacz post
    Witam.

    No to już wiesz że z fachowością te salony miały mało wspólnego ...
    Teraz poszukaj takich gdzie poinformują Cię że jak najbardziej jest to wykonalne i normalne do zrobienia ...
    Pozdrawiam.
    Forest ty to i bez reklamy potrafisz się zareklamować i jakich dydaktycznych podpowiedzi używasz.

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Do Trójmiasta mam za daleko żeby sobie tam reklamę robić ...
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  9. #29
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura Zobacz post
    Witam.
    Do Trójmiasta mam za daleko żeby sobie tam reklamę robić ...
    Pozdrawiam.
    No chyba cię poniosło przecież kiedyś żyłeś z reklamy na FM,a te twoje krótkie wejścia to skoro masz tak daleko to czemu innemu mają służyć???Przecież nie rozmówkom Polsko -branżowym ???

  10. #30
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar symbor
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    okolice Gdańska
    Dzielnica
    Lublewo
    Posty
    96

    Domyślnie

    Panowie ja wiem, że testosteron daje się Wam we znaki ale prosimy wrócić do tematu. Jaki wkład o dobrych parametrach i przyzwoitej cenie.

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Moszna.....?Bohuniu może ty ją zaproś???
    No wiesz...
    Aż nie wypada...
    Stoły się trzęsą, mieszalniki kręcą, nieraz pochlapią, faceci z workami szamotu się kręcą, hałas totalny. Elektrodami błyskają, jakieś iskry od szlifierek.
    Totalny chaos... albo po prostu sezon na kominki i materiały.
    Tu u nas się pracuje a nie salooonuje.
    Dyskusje są zbędne, każdy łapie temat bez dysput

  12. #32

    Domyślnie

    Idea leżąca u źródeł niniejszego tematu jest jak najbardziej słuszna. Faktycznie trudno czasem rozróżnić reklamę od rady, ale ... Byłem w kilku salonach kominkowych w Łodzi (no bo jestem z Łodzi) i w każdym z salonów usłyszałem, co innego. Nie powiem, pod pewnym kątem wizyty były pomocne, ale w wyborze konkretnego modelu lub choćby producenta niewiele to pomogło. Od Hajduka, po KWL, od Sparkle po Piazzettę itp. Handlowcy w ciepłych słowach zachwalali walory jednej firmy, a ganili wady drugiej. Poznałem pełną gamę produktów, jakie oferuje nasz rynek, ale źródłowy dylemat pozostał. Gdyby nie inicjator tematu i odpowiedzi, jakie padły, zadałbym to samo pytanie. "Jakiej firmy kominek wybrać?" - bądź choćby od jakiej trzymać się z daleka. A gdybym pytanie postawił tak: Kotłowni w salonie nie będzie, płomień zapłonie i dekoracyjnie i czasem by ogrzać zimowe wieczory, a ważne jest by służył długo i bezawaryjnie. Cena oczywiście ma znaczenie, ale drugorzędne. Czy to wystarczy pod jakieś bardziej precyzyjne wskazówki?

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Wątpliwości zawsze pozostaną. "Każdy Żyd chwali swój towar", szczególnie w Łodzi . Generalnie każdy oferowany produkt nadaje się do palenia, a to już spory sukces....Jeśli nie widzisz różnicy w wyglądzie, wybierz najtańszy. Płacić warto za urządzenia do zadań specjalnych.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony