dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sQunik

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-808
    Posty
    2

    Domyślnie Jak zrobić ala antyrame?

    Witam wszystkich, mój problem polega na tym że nie wiem jak złączyc ze sobą dwie szybki o wymiarach 17 x 35 cm, grubość kazdej szybki to 4mm. Mam nietypowy "wydruk" własnie o tych wymiarach, szybki idealnie pasuja i własnie miedzy nie chce włożyc grafike. Pytanie jak złączyc te szybki? Chciałbym żeby sie obeszło bez specjalistycznego sprzętu. Z powieszeniem/postawieniem nie powinno być problemu. z góry wszystkim Dziekuje.

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    LidkaDiD

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Żerków
    Kod pocztowy
    63-210
    Posty
    52

    Domyślnie

    jeśli tylko do postawienia, to można czterema wąskimi kawałkami drewna z nacięciem na grubość szyb (taki jakby mini ceownik z drewna) z kleksem silikonu bezbarwnego w środku żeby kawałki drewna trzymały się szyb...

  3. #3

    Domyślnie

    Może coś w tym rodzaju?
    http://haczyki.pl/2011/05/03/ikea-spinacz-hak-haczyk-s-kroken-5szt-7cm/
    Dwa haczyki na górze, dwa na dole. Dolne i górne połączone gumką recepturką.
    Albo:
    http://sklepkleks.com/index.php?p7028,spinacz-klip-biurowy-1-5-8-41-mm-sea-gull
    W wersji ubogiej, tylko dwa na dole (może będzie to nawet samo stało?)
    W wesji wiszącej, dwa na dole, jeden na górze
    W wersji bogatej, dwa na dole, dwa na górze
    Druciane ściskacze, wyjmujesz po montażu. Chyba, że jest to wersja wisząca, wtedy w górnym spinaczu zostawiasz jeden drut do powieszenia (spinacz dla pewności możesz przykleić do szyby silikonem)

    Oczywiście są to tylko niesprawdzone pomysły i nie mogą stanowić podstaw do ew. gwarancji. Mogą jedynie służyć do dalszych eksperymentów z przedmiotami codziennego użytku.
    Powodzenia
    Ostatnio edytowane przez free_shop ; 04-05-2013 o 13:10

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sQunik

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-808
    Posty
    2

    Domyślnie

    Hmm dziękuje wszystkim za rady, napewno sie przydadzą, tak jak napisal kolega wyżej musze cos poeksperymentowac. Jak ukończe moje "dzieło" zrobie zdjęcie i wrzuce, opisze jak to zrobiłem, może sie komuś to przyda.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony