dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Napęd Wiśniowskiego do bramy przesuwnej w słupku

    Zaoferowano mi bramę firmy Wiśniowski z napędem AWso 2000 montowanym w słupku.
    Nie powiem jestem lekko zaniepokojony.
    Skoro to takie rewelacyjne rozwiązanie to dlaczego inni producenci jakoś masowo tego nie oferują?
    Czy ktoś (wykluczam partnerów handlowych firmy Wiśniowski) mógłby zabrać głos w tej kwestii?
    Jak to się sprawdza w eksploatacji?
    Jeśli coś można bardzo ładnie zrobić to zawsze moża znaleźć kogoś, kto to zrobi

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3.226
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tez zamowiłem taką bramę szeroką na 5 m
    u sasiadow są takie i raczej nie ma problemu pod warunkiem ze sie snieg odgarnie.
    z tego co widziałem siłownik jest dosc słaby i troszke sniegu powoduje ze brama staje.
    wszystko na temat
    nowoscia podobno jest to ze ze brama idzie na 24 v
    nie trzeba instalowac zasilacza w garazu tylko jest w słupku
    Powierzchnia użytkowa 200 m2 .Dom budowany przez Dewelopera, BK Ytong 30cm / Styro 12 cm !!!!!! KABE THERM NV / Dach ocieplony wełną około 20 cm , 2 okna dachowe / Podłogówka na dole co 10 cm na górze tylko przedpokój , garderoba , łazienka / 3 Pokoje ne górze grzejniki / okna profil Rehau z pakietem 3 szybowym / Kocioł Viessmann Vitodens 343 F 3.8-19 Kw / Kominek Spartherm Varia Bh + nasada wodna około 4kW /Reku Thessla Green AirPack 500H Enthalpy. CleanBox XL.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony