dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 95 z 95
  1. #81
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    olinek1

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Piła
    Kod pocztowy
    64-920
    Posty
    24

    Domyślnie

    Cieszą się że forum jeszcze żyje! To przecież fajny dom.
    Właśnie dostałam projekt, jestem na etapie ustalania zmian w projekcie.
    Chcę powiększyć(wydłużyć) kuchnię o 1,3m , myślę też o przeniesieniu kominka na ścianę między wejściem do kuchni a schodami.
    Zastanawiam się nad zamianą łazienki na dole z pomieszczeniem gospodarczym .
    Poszerzam garaż o 0,5m. Wstawiam okna w garażu i nad garażem. Zastanawiam się nad ich wielkością.
    Boję się tylko czy nie będzie za mało miejsca w salonie na jadalnię
    Zdjęć chciała bym jak najwięcej
    Na pewno jak wygląda dom od frontu , od strony garażu i za domem.
    Mój e-mail [email protected]

  2. #82
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Pio_trek
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    21

    Domyślnie

    cześć,

    Łukasz_B: na wiosnę rozpoczynam budowę tego domku. Czy mógłbym Cię prosić o zdjęcia z wnętrza domu na etapie stanu surowego? możesz również wysłac na mój mail: [email protected].
    Z góry bardzo dziękuję
    Piotrek

  3. #83

    Domyślnie

    Witam wszystkich budujących oraz osoby które już mieszkają.

    Obecnie jesteśmy już po SSO i montażu okien, czekamy na montaż instalacji - czy macie dla nas jakieś uwagi, które zauważacie po wprowadzeniu? Jaką wełnę używaliście do poddasza? pozdrawiamy

  4. #84

    Domyślnie

    Witam wszystkich !

    Na 90% dołączymy do galileuszy wybraliśmy projekt Galilea BIS.
    To pozostałe 10% pozstawiamy sobie do decyzji po zobaczeniu budowy na żywo - głównie chodzi mi o wymiary czy będą nam odpowiadać.
    Czy ktoś z forumowiczów jest w stanie poświęcić 15 minut na pokazanie budowy Galilea Mała, jest bardzo podobna do BIS.
    Mogło by to nam pomóc w decyzji. Jesteśmy ze śląska, możemy pokonać trochę kilometrów w tym celu

    pozdrawiam
    Gienas

  5. #85
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bydz

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Oleśnica
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, Równeiż chcę wybrać projekt Galilea BIS 2m czy jest ktoś z okolic Wrocławia, Opola, Śląska lub Łódzkiego kto wybudował dom lub jest w trakcie i mógłby pokazać jak wygląda. Odwdzięczę się jak będę mógł.

  6. #86
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    olinek1

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Piła
    Kod pocztowy
    64-920
    Posty
    24

    Domyślnie

    Galilea BIS to piękny dom. Ja w kwietniu kupiłam projekt domu Galila Mała, miesiąc prac na zmianami, a po otrzymaniu pozwolenia na budowę okazało się, że został wprowadzony nowy , udoskonalony projekt tego domu o nazwie GALILEA BIS. I bardzo żałuję. Bo kupiła bym ten właśnie projekt.
    Co prawda wymiary pomieszczeń są takie same, ale chciałbym znać szczegóły jak zrobić wykończenie domu, żeby wyglądał tak jak GALILEA BIS.
    Budowa domu ruszyła na początku października. Za kilka dni będzie robiony strop

  7. #87
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    olinek1

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Piła
    Kod pocztowy
    64-920
    Posty
    24

    Domyślnie

    Co do wymiarów to ja w GALILEI MAŁEJ (która pomieszczenia ma takie same jak GALILEA BIS ) poszerzyłam garaż o 50cm i wydłużyłam budynek w części mieszkalnej o 60cm( po 30 z każdej strony) i jest idealnie.
    Salon jest salonem, a jak będę chciała mieć kiedyś zamkniętą kuchnię, to wystarczy tam miejsca na stół

  8. #88
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    olinek1

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Piła
    Kod pocztowy
    64-920
    Posty
    24

    Domyślnie

    Bardzo proszę o zdjęcia elewacji domu ,na i jeśli to nie problem to może kilka od środka: salon, kuchnia i łazienka na piętrze

  9. #89

    Domyślnie

    Witam,
    Ja też będę zaczynał, i bardzo by mi pomogły zdjęcia z wnętrzna - cały czas się zastanawiamy czy rozmiarowo dom będzie nam odpowiadał.
    Będę bardzi wdzięczny za zdjęcia, adres wysłałem na priva do Łukasza i Piotrka.

    pozdrawiam
    G.
    Ostatnio edytowane przez gienas ; 19-11-2016 o 22:23

  10. #90
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    olinek1

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Piła
    Kod pocztowy
    64-920
    Posty
    24

    Domyślnie

    Do GIENAS
    Kiedy zaczynasz? Masz już projekt?

  11. #91

    Domyślnie

    Cytat Napisał olinek1 Zobacz post
    Do GIENAS
    Kiedy zaczynasz? Masz już projekt?
    Planuję jesienią przyszłego roku. Jestem przed zakupem projektu w wersji BIS.

    pozdr.
    G.

  12. #92
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    olinek1

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Piła
    Kod pocztowy
    64-920
    Posty
    24

    Domyślnie

    Ja miałam w warunkach zabudowy dom z kalenicą prostopadłą do drogi.
    Ze wszystkich przejrzanych projektów uważam , że ten jest najbardziej "praktyczny".
    Przy wydłużeniu kuchni do 4m brakowało mi miejsca w salonie. Wydłużyłam więc dom o 60 cm.( Dom ma taką długość jak w GALILEI 2M).
    Teraz jest idealnie. Bez problemu zmieści się kanapa i stół

  13. #93
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar AG_home
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    170

    Domyślnie

    Witam Galilejczyków!

    My wyruszamy z budową domu na wiosnę. Zastanawiamy się z mężem nad rozmieszczeniem ścianek działowych ( w szczególności w przedpokoju), trudno jest sobie to wyobrazić tak "na papierze". W związku z tym mamy prośbę o odezwanie się kogoś z okolic Krakowa. Chcielibyśmy obejrzeć taki domek "na żywo". Da nam to jakieś wyobrażenie.
    Proszę pisać na maila [email protected]
    Dziękuję

  14. #94
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar AG_home
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    170

    Domyślnie

    Witam ponownie,

    Pobawiłam się trochę w modyfikację ścian w holu na parterze. Swoje wypociny załączam. Co o tym myślicie? Czy ktoś zdecydował się na podobne rozwiązanie? Na ile sprawdziło się ono w rzeczywistości? Generalnie chcielibyśmy mieć jakiś mały wiatrołap, jeszcze jedno, boczne wejście do kuchni, żeby nie latać z zakupami przez salon i drzwi do salonu, albo przeszklone, albo takie zwijane na bok.

    Czy moglibyśmy obejrzeć dom kogoś z okolic Krakowa? + - 150 km? w zamian za dobre wino?. Zależy mi szczególnie na tym przedpokoju, wtedy łatwiej byłoby podjąć decyzję.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	projekt.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	66,0 KB
ID:	380203

  15. #95
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Slickkriss94

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Okolice Krosna
    Kod pocztowy
    38-460
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam
    Czy ktoś buduje dom z rodziny galilea w okolicy województwa Podkarpackiego i mógłby czy miałby chęć zaprezentowania domku?
    Chciałbym zobaczyć ten domek na żywo przed podjęciem ostatecznej decyzji w sprawie projektu.
    Pozdrawiam

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony