dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    eadym

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Nisko
    Posty
    3

    Domyślnie Petecki(veka) vs. Aluplast 4000 6k

    Witam,to mój 1 post mam nadzieje że się przysłużę na forum jak i dowiem tego czego oczekuje.Stoje przed wyborem okien w bloku.Nie znam sie na oknach za bardzo ale coś juz ogarniam.Chce wybrać najlepszą ofertę cena/jakość i zeby nikt kosztem mojej małej wiedzy nie zrobił mnie w bambuko .Z Mojego miasta proponują mi okna Peteckiego na profilu veka(5 komorowy nie pamietam dokładniej nazwy) i okuciach roto nt oraz Aluplast 4000 (5 komor na okuciach romb i Aluplast 4000 6k (6 komor ) na okuciach roto. i teraz co wybrać aby nie stracic i aby sie nierozpiernicyzło o oknach Peteckiego niemoge wyczytac zbyt dużo opini a z kolei na aluplascie zalezy kto produkuje.Ceny po wycenach rożnia sie zaledwie 80 zł (aluplast 4000 taniej o 300zł).Możecie mie doradzić co brać jak to z tym Peteckim jest i czy warto??

  2. #2

    Domyślnie

    Ja bym brał Peteckiego. Profil i okucie bardzo dobre, producent też bez jakiś zastrzeżeń.

    p.s. aluplast 6 komorowy ma oznaczenie 7000

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    eadym

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Nisko
    Posty
    3

    Domyślnie

    dzięki za odpowiedz w jednej firmie mi powiedizecli ze aluplast 4000 6k ma 6 komor i na stronie producenta sie to zgadza http://www.aluplast.com.pl/index.php...strona=1&id=15

    jeśli moglbym prosić o radę to jaki profil Veki byłby najodpowiedniejszy? bo też jest do wyboru kilka u Peteckiego a jaki to dla mnie to już wyższa matematyka .
    Petecki jakos mnie tym okuciem przekonuje bo widziałem takie w 10 letnich oknach u znajomej i okna jak nowe bez zadnych zacinek problemow czy uszkodzen

  4. #4

    Domyślnie

    faktycznie, sorki, nie spotkałem się z taką wersja Ideala 4000

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    eadym

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Nisko
    Posty
    3

    Domyślnie

    A profil veki u peteckiego który najlepiej wybrać?

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    odnośnie Peteckiego napiszę tak: jakiś czas temu pojawił się u nas ich przedstawiciel. Popytałam, poczytałam i zamówiłam na próbę 2 domki. Jestem bardzo zaskoczona ich jakością. W pozytywnym sensie. Na tyle bardzo, że zrezygnowałam z okien firmy, od której do tej pory brałam i rozpoczęłam współpracę z firmą Petecki. Okna bardzo dobrej jakości w niższej cenie niż od poprzedniego dostawcy.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony