dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 16
Pokaż wyniki od 301 do 307 z 307
  1. #301
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar MateuszMateusz
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Kod pocztowy
    41-306
    Posty
    312

    Domyślnie

    Czy ktoś może pokazać zdjęcia tego domu w wersji z poddaszem użytkowym jak wyglądają schody z perspektywy parteru ?

  2. #302
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar MateuszMateusz
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Kod pocztowy
    41-306
    Posty
    312

    Domyślnie

    hm, żyje ktoś jeszcze w ogóle ???

  3. #303
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kbud78

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Stalowa Wola
    Kod pocztowy
    37-450
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał MateuszMateusz Zobacz post
    hm, żyje ktoś jeszcze w ogóle ???
    Hej! Ja też próbuję się czegoś dowiedzieć ale bezskutecznie. Jeśli chcesz zobaczyć fotki to wejdż na str z500 i jak wejdziesz w projekt z273ph+st to tam w opcjach budowy innych pojawią się zdjęcia (nie pamiętam jakiego użytkownika), chyba z województwa opolskiego. Jakbyś coś miał to podaj, ponieważ ja też planuję budowę tego domu w wersji z poddaszem.

  4. #304
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar MateuszMateusz
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Kod pocztowy
    41-306
    Posty
    312

    Domyślnie

    Hm, no oczywiście, że widziałem tamte blogi i śledzę bardzo dokładnie, ale nie widziałem tam domu z poddaszem skończonego gdzie mógłbym zobaczyć w całej okazałości schody z perspektywy parteru.

  5. #305

    Domyślnie

    Witam.
    Taki domek ,tylko w parterze jest do obejrzenia w Jemielnicy (koło Strzelec Opolskich) .Jest do dom modelowy wykonany w technologi szkieletu prefabrykowanego. Byliśmy z żoną 3 tygodnie temu na "oględzinach" .Całokształt robi ogromne wrażenie . Jest tam zamontowana pompa ciepła P-W,rekuperacja ,podłogówka 100% i inne udogodnienia .
    Na szybko można zobaczyć na stronie zimmerman-haus dom modelowy. Od razu uprzedzam że nie jestem żadnym przedstawicielem firmy o której napisałem.
    Co do realnego wrażenia z rozkładu pomieszczeń to wszystko jest na duży + .Foremne i ustawne pokoje,2 łazienki jedna z prysznicem druga z wanną .W pomieszczeniu gospodarczym można urządzić pralnię (pod warunkiem że do ogrzewania będzie gaz lub pompa ciepła ) Delikatnie może brakować spiżarni przy kuchni.
    Pozdrawiam Rafał

  6. #306

    Domyślnie

    Witam, interesuje się również wątkiem tej Zetki (Z273) i miałbym prośbę do osób które mają etap budowy za sobą, bądź sa dużo z przodu. Dysponujecie Państwo zestawieniem materiałów użytych przy budowie waszych domów według tego projektu? Jakimś kosztorysem (nawet do banku)? Jak się mieszka, jakie zmiany wprowadzilibyście w perspektywnie czasu? Pozsoatwiliście wiązary dachowe? (jaki koszt)? Pozdrawiam i liczę na jakąś odpowiedź.

  7. #307
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tentypmich

    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Skąd
    Kraków
    Posty
    240

    Domyślnie

    Cześć ! Budował ktoś w ostatnim czasie z273?

Strona 16 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony