dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 88
  1. #1

    Domyślnie Urządzanie... ciąg dalszy :)

    Witam wszystkich bardzo serdecznie ... po raz kolejny... bo byłam tu już kiedyś i musiałam wrócić Czy na chwilę... nie wiem, może na dłużej,zależy jak mi z tym tematem pójdzie no i przede wszystkim z urządzaniem... Wątpię, żeby ktokolwiek pamiętał mój poprzedni skromny wątek, bo nie był on jakiś spektakularny, ale jedno jest pewne: Wasze rady były i są BEZCENNE! Dlatego musiałam wrócić bo stoję przed kolejnymi dylematami... i liczę po cichu,że popatrzycie, doradzicie, wspomożecie

    Ostatnio wciągnął mnie wątek lw i czytam go od wczoraj... u nas podobna sprawa, bo mieszkamy już trochę i ten remont trwa i trwa...ciągnie się z różnych przyczyn... choć w sumie mnie to bawi, jest na spokojnie i nie wiem co bym zrobiła gdybym miała sobie powiedzieć:acha... to już po,już koniec,już po robocie Uwielbiam się urządzać ! To prawdziwa odskocznia od codziennych problemów !

    A zatem... większy bałagan już za nami (łazienka,kuchnia,przedpokój,duży pokój)...jak to wyszło... hmm... zobaczycie Najważniejsze,że nam się dobrze mieszka

    A zatem na początek garść inspiracji,to co mi się podoba, co mnie zachwyca, jakie wnętrza powodują u mnie szybsze bicie serca... Pewnie niektóre będą Wam dobrze znane ale skoro są piękne... warto do nich wrócić

  2. #2

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie





























    zdjęcia: Pinterest

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    Kasia! Jak fajnie, że wróciłaś
    Czułam podświadomie,że to TY będziesz pierwsza !

  6. #6

    Domyślnie

    Te inspiracje to tylko część tego co mi się podoba. Jak widzicie najwięcej zdjęć dotyczy salonu ( w moim przypadku nie ośmielam się tego tak nazwać...) Tak czy siak to duży pokój jest teraz na tapecie. Jutro wrzucę fotki stanu pierwotnego, stanu obecnego i ... no właśnie , później liczę na burzę mózgów i Wasze porady! Nie będzie łatwo ale z Wami na pewno lepiej niż samemu, szczególnie,że mi już głowa paruje od myślenia nad tym wszystkim, jak to połączyć, z czego zrezygnować... itd. eh...

  7. #7

    Domyślnie


    Dosłownie minutę po pojawieniu się Twojego wątku odpaliłam forum

  8. #8

    Domyślnie

    Ha ! Widzisz! Ściągnęłam Cię myślami

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    jeszcze nie za bardzo w temacie ale część Twoich inspiracji zapisałam ( nie gniewasz się ? ), mam nadzieję że dużo się nauczę z tego wątku

  10. #10

    Domyślnie

    Juskra Zapisuj ile wlezie. Mam nadzieję,że inspiracji pojawi się tu jeszcze więcej A uczyć będziemy się od siebie nawzajem

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    trzymam Cię za słowo

  12. #12

    Domyślnie

    I jeszcze parę fotek... uwielbiam oglądać inspiracje galerii ściennych...Nazwa:  pray.gif
Wyświetleń: 1428
Rozmiar:  681 Bajtów






















    Zdjęcia: Pinterest
    Ostatnio edytowane przez Kasia_1982 ; 17-11-2014 o 22:36

  13. #13

    Domyślnie

    No to zaczynamy... Wrzucam Wam na pożarcie kilka fotek dużego pokoju, który to mam nadzieję w końcu urządzić tak,żeby dobrze się w nim czuć...

    Wymiary pokoju:

    szerokość: 3,04m

    długość: 4,5m

    Jest to typowy blokowy pokój, wąski i nieustawny Dodatkowo mieszkamy w tym mieszkaniu, a jak wiecie takie urządzanie jest chyba najtrudniejsze...

    Nie patrzymy na:

    - ciemne meble (one wylatują w tę sobotę Nazwa:  yahoo.gif
Wyświetleń: 1406
Rozmiar:  6,2 KB , są to nasze pierwsze meble sprzed dooobrych kilku lat... )

    - komodę hemnes

    - kanapę (wylatuje do średniego pokoju, o którym będzie mowa później...)

    Komoda Hemnes stoi w tym miejscu tymczasowo, bo w mniejszym pokoju będzie jeszcze mały remoncik A zatem do dyspozycji mamy cały pokój, można ustawiać, przestawiać, wymyślać do woli! Wiem,że to lubicie ! Żeby nie było jednak tak łatwo są pewne rzeczy, które będą MUSIAŁY się tu znaleźć i tu właśnie mam problem...i liczę na Was!

    Jedziemy z fotkami...

    Tak wyglądało to dłuższą chwilę temu, po przeprowadzce:



    Później były remonty i w trakcie zmian w przedpokoju postanowiliśmy pójść na całość i powiększyć przestrzeń optycznie, wyburzając ścianę z drzwiami , doszła zmiana koloru na biały, białe listwy przypodłogowe, przysufitowe, ramka wokół drzwi,cyklinowanie i olejowanie parkietu w całym mieszkaniu:










  14. #14

    Domyślnie

    Specjalnie pokazuję Wam fotki ze wszystkimi meblami, bo może w ten sposób łatwiej będzie zobaczyć wymiary pokoju i jego "możliwości"...

    Co na pewno MUSI się tu znaleźć?

    - stolik pod tv

    - regał na "pinkle" z komody ciemnej i książki

    - narożnik

    Tu się rozpiszę... wiem,że pewnie mi powiecie,że w tak małym pokoju narożnik będzie porażką... I ja wiem,że kanapa i dwa stoliczki i na nich 2 lampki fajnie by wyglądały (tak było zanim władowałam tam drapak ) Niestety w związku z tym,że pozbywamy się obecnego narożnika z sypialni,a biała kanapa tymczasowo tam wyląduje jako spanie zapasowe, będziemy spać w dużym pokoju. I tu pojawia się problem... bo o ile ja mogę spać na kanapie, o tyle druga połówka już nie (i jest to kategoryczne NIE) Narożnik do spania i nic innego, bo pomieszczenia na łóżko z prawdziwego zdarzenia brak... Jak zapewne wiecie... o ładny (estetyczny) narożnik ciężko jak cholera, same kolumbryny i do tego brzydkie jak noc... Narożnik , który mnie się osobiście podoba to ektorp, ale on nie ma (już??) funkcji spania ... więc lipa.

    Te rzeczy muszą się tu znaleźć... no chyba,że pokażecie mi kanapę z jakimś mega wygodnym systemem do spania... ,ale pewnie takiego nie ma... Pewnie zostanie też stoliczek hemnes, jako taki boczny obok narożnika. Jeśli chodzi o oświetlenie to brakuje i na przedpokoju i w pokoju, marzy mi się też lampa stojąca (MG ) i jakiś fajny fotel... Ale czy wlezie?? Nie nastawiam się... narazie punktem nr 1 jest stolik pod tv i przechowywanie, bo jak mówiłam w sb wylatują ciemne dziady i gdzieś to wszystko muszę upchać

  15. #15

    Domyślnie

    Widzicie inspiracje, widzicie troszkę kuchni Chciałabym żeby było jasno, przytulnie, ciepło, elegancko,pastelowo... Biały,szarości,kropla koloru (czarny?mięta? koral?) ... grafiki na ścianie (nad tv??nad kanapą??) Nie lubię "ołtarzyków" tv , więc myślałam właśnie żeby powiesić nad tv jakieś grafiki... Chciałabym, żeby nie był to bardzo określony styl, bo podoba mi się wiele rzeczy ... Jeśli chodzi o regał/witrynę to chyba trzeba będzie postawić ją koło tv tak jak ten ciemny słupek? Chciałabym uniknąć wrażenia "tramwaju"... przełamać ten prostokąt...Ja już nie patrzę "świeżym spojrzeniem" na ten pokój... dlatego liczę na Wasze sugestie !

  16. #16

    Domyślnie

    Kochana, ale czy nie łatwiej będzie znaleźć wygodną kanapę z funkcją spania niż narożnik właśnie?
    Oj, w prostokątnym wnętrzu taki mebel może okazać się przekleństwem. Ja narzekam na swój, a pokój jest kwadratowy i całkiem ustawny.

  17. #17

    Domyślnie

    Wiem, ja też tak uważam... Ale generalnie wszystkie te kanapy mają jeden system (szczebelki) ,a tu chodzi o materac na sprężynach...

  18. #18

    Domyślnie

    U Ciebie ten narożnik wygląda super

  19. #19

    Domyślnie

    No niby fajnie się wypoczywa całą rodziną, ale mam utrudnione wyjście na taras. Wózkiem np. ledwo się przeciskam, denerwujące to bywa

  20. #20

    Domyślnie

    No tak.. u mnie jak coś ten narożnik musiałby być dłuższym ramieniem pod oknem, to jedyne miejsce... Mierzyłam np ten ( nie jest to ektorp...BACKABRO/ MARIEBY, ale chciałabym jeśli już coś w ten deseń...) :



    Boję się,że narożnik przytłoczy pokój... ale naprawdę nie wiem, jaka kanapa musiałaby być żeby przekonać uparciucha

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony