dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 36
  1. #1

    Domyślnie jaki zlewozmywak?

    narożny czy nie? prosze o argumenty za i przeciw

  2. #2

    Domyślnie

    Narożny - nie,
    będziesz się czuła jakbyś przy nim stała za karę
    A poważnie - chyba mało wygodny.

  3. #3

    Domyślnie

    a miałas doświadczenia z narożnym, czy to tylko przypuszczenia?

  4. #4

    Domyślnie

    szczerze mówiąc chyba będę "skazana" na narożny i może szczęśliwi lub nieszczęśliwi użytkownicy podziela się wrażeniami

  5. #5

    Domyślnie

    Niestety tylko przypuszczenia. Ale wyobraź sobie, albo stań w miejscu, gdzie się schodzą szafki pod kątem prostym.

  6. #6

    Domyślnie

    chyba nie muszą schodzić się pod kątem prostym, to zależy od rodzaju zlewozmywaka.
    Widziałam też takie w kształcie trójkąta i takie też dobiera się do nich szafki, czyli stoisz przy "linii prostej"

  7. #7

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Spoko - narożny może być. Nie ma różnicy w użytkowaniu. Chyba, że rzeczywiście obłożysz go ściankami pod kątem prostym - wtedy odpada. Ale wokół narożnego jest więcej miejsca, co bardzo często przydaje się podczas korzystania z niego.

  10. #10

    Domyślnie

    dzięki, a masz ze stali szlachetnej, czy z modnego ostatnio fragranitu (np. franke), ciekawa jestem który lepszy i jak się sprawuje ten drugi...

  11. #11

    Domyślnie

    Ze stali. Ale on ma już dobre kilka lat, funkcjonuje w mieszkaniu. Natomiast do domu mam zamiar zakupić z fragranitu. Ale to jeszcze w sferze planów. Kupowała będę gdzieś jesienią, wtedy zobaczymy...

  12. #12

    Domyślnie

    no właśnie słyszałam rżne opinie o fragranicie m.in. , że łatwo się rysuje i pęka

  13. #13

    Domyślnie

    wiesz, w sumie nie sądzę. Bez przesady. Koleżanka użytkuje go trzeci chyba rok i nic się z nim nie dzieje. Piękny non stop. U mnie jest o tyle problem, że mamy wodę z dużą zawartością czegoś tam, co powoduje, że stalwy nieustająco trzeba osuszać i wycierać, bo inaczej jest cały w białe plamy. Fatalnie to wygląda i doprowadza mnie do szaleństwa. Nie dajmy się zwariować. Przecież te materiały muszą spełniać jakieś normy itd. To nie są firmy z rodzaju "uduś". Nikt nie ryzykowałby masowej produkcji bubli. Chociaż, różnie w życiu niby bywa...

  14. #14

    Domyślnie

    mi też się bardzo podobaja te zlewozmywaki, ale ostatnio właśnie dowiedziałam się, że znajomej się wykrusza na brzegach, nie wim jakiej firmy ma to cudo, może jakaś produkcja "stodołowa"

  15. #15

    Domyślnie

    Wiesz, taki materiał musi trochę kosztować i jeżeli ktoś liczy na to, że zakupi zlewozmywak za 200 zł, to chyba będzie rozczarowany Ja tam mam zamiar go kupić. Tylko naprawdę nie rozglądałam się ani specjalnie za kolorystyką (jakaś kaweczka, pewno, kwestia - z mlekiem czy bez ), ani firmami. Jesteś może teraz na etapie kupna? Chętnie posłucham później opowieści na temat. Acha, baterię też chcesz taką samą?

  16. #16

    Domyślnie

    szczerze mówiąc jak usłyszałam o tych "wadach" to przestałam się interesowac tymi zlewami, choć jak widac nie daje mi spokoju (tak łatwo nie odpuszczam ) Jak wcześniej ogladałam te zlewy, to tez podobały mi się kolory beżu i super wygladały do tego krany w podobnej kolorystyce...

  17. #17

    Domyślnie

    Narożny, bo ładnie wygląda - no i oczywiście zmywarka, wtedy nie bedzie uczucia kary jak to sugeruje Józia S

  18. #18

    Domyślnie

    Witam Forumowiczów,

    Odpowiadam na pytanie o fragranit.

    Od kwietnia 2003 mam zlewozmywak FRANKE zrobiony z fragranitu, model Atlantis, kolor grafit. Nic się nie zarysowuje, nic się nie tłucze, jest baaaardzo wytrzymały i śliczny, tylko trzeba go co jakiś czas (ok.1,5 miesiąca) natłuścić olejem jadalnym. Jest cudowny, niestety dużo kosztował 1.500 pln plus bateria 500 pln (wylewkowa, którą też gorąco polecam, bo jest bardzo praktyczana w kuchni). Jestem absolutną fanką tego zlewozmywaka i codziennie się cięszę jego widokiem, fajnie pasuje mi do ciemnej płyty ceramicznej (tu już bez fajerwerków - AMICA). A plotki o tym że fragranit jest nietrwały to wg mojego doświadczenia bzdura, może ktoś kto dawał opinię nie wiedział po prostu co to jest.
    Ja bardzo chwalę fragranit !

    Pozdrawiam

  19. #19

    Domyślnie

    A my mamy stalowy, z taką fakturą tkaniny. Duży 2 komoryz ociekaczem. Polecam. Odradzam narożne bo nie są praktyczne - to zdanie naszych znajomych którzy jak to mówią już w życiu nie dadzą się na taki namówić.

  20. #20

    Domyślnie

    W mojej,niewielkiej kuchni najbardziej zgrabnie wyglądałby zapewne zlewozmywak narożny.
    Ale czy jest wygodny,poręczny, a tym samym funkcjonalny??- muszą wypowiedzieć się jego posiadacze.

    Cena,niestety, odstrasza.
    cele budzą szacunek

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony