dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie piach do wylewek - cena?

    Witam,

    Ile u was kosztuje piach do wylewek? U mnie (lubelskie) ceny to 60 zł/t (z dowozem). Wydaje mi się trochę sporo przeglądając informacje z netu, ale na obdzwonionych sześciu dostawców trzymają cenę na tym samym poziomie (różnice 5 zł + - ). Dowozu nie mam dalekiego, średnio ok. 5 - 10 km od składu.

    Druga sprawa to jak kupować ten piach, aby nie zostać krótko pisząc naciągniętym? Wiadomo, że może być mniej lub bardziej mokry lub mniej lub bardziej ubity, ale na co zwrócić uwagę i kiedy (przy rozładunku, czy zażyczyć sobie, że chce się być przy ładowaniu)?

  2. #2

    Domyślnie

    Ja placilem 6 zl za tone, ziarnistość 0,2. 60 zl to jakas chora cena...tyle kosztuje kamien plukany np 16-32. A moze żle zrozumiałeś i cena jest xa samochod np 10-cio tonowy
    Dom o powierzchni użytkowej 160 m2 plus nieogrzewana piwnica 40 m2. Pompa ciepła 7,7 Viessmann Vitocal 222-G.Uruchomiona 2010r. Wbudowany zbiornik na CWU 170 ltr. 100 % podłogówka. DZ pionowe 2x80 mb. Ściany suporeks 24 cm + styro 20 cm grafitowy swisspor 0,031. Poddasze 30cm wełny. Okna 3-szybowe 6 - komorowe, U szyby 07, okna pewnie koło 1. Wentylacja mechaniczna z reku Vitovent 300 - 300m3/h z automatycznym baypasem. Oczyszczalnia Eko-Bio 2500. Odkurzacz centralny Beam SC 335 Platinium

  3. #3

    Domyślnie

    cena 60zł to normalna cena, tyle samo ostatnio płaciłem. Nie wiem gdzie i u kogo kolega kupuje po 6zł bo ta cena nie jest realna. Nikt za darmo żwiru nie wydobywa i nie przerabia. Kolego kupując piach na składzie albo zostaniesz oszukany albo dostaniesz go więcej, gdyż nikt nie waży tego piachu, składy znają wagę jednej łyżki i ładują na oko. Wiec czy piach mokry czy suchy dostaniesz go tyle samo.

  4. #4

    Domyślnie

    Na posadzki nie idzie żwir...Cena żwiru rzeczywiście waha sie w granicach 60 zl tona....Piasek o ziarnistości 0,2 to koszt okolo 6 zl tona- tak placilem, teraz moze 7.
    Gdzie kupiłem? na żwirowni. Ale jak się ktoś uprze to zapraszam dam namiar i możecie placić po 60 zl, Sprzeciwiać się nie bada.
    Jeśli chodzi o wage. Takie malutkie firemki rzeczywiscie nie ważą, ale żwirownie z prawdziwego zdarzenie nawet nie wpuszczą na swoj teren samochodu bez wjazdu na wage. I na takiej wlasnie żwirowni kupilem piasek 0,2 za 6 zł
    Dom o powierzchni użytkowej 160 m2 plus nieogrzewana piwnica 40 m2. Pompa ciepła 7,7 Viessmann Vitocal 222-G.Uruchomiona 2010r. Wbudowany zbiornik na CWU 170 ltr. 100 % podłogówka. DZ pionowe 2x80 mb. Ściany suporeks 24 cm + styro 20 cm grafitowy swisspor 0,031. Poddasze 30cm wełny. Okna 3-szybowe 6 - komorowe, U szyby 07, okna pewnie koło 1. Wentylacja mechaniczna z reku Vitovent 300 - 300m3/h z automatycznym baypasem. Oczyszczalnia Eko-Bio 2500. Odkurzacz centralny Beam SC 335 Platinium

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony