dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 52 z 52
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał MMichal Zobacz post
    Witam

    bwojtek - jeżeli masz coś do mojej osoby do zapraszam do powiedzeni mi tego prosto w oczy, a za artykuły czy inne publikacje gdzie ktoś będzie przytaczał moje słowa w sposób bardziej lub mniej udolny odpowiadać nie będę.

    pozdrawiam
    To jest artykuł reklamowy twojej firmy. Pojawiasz się w nim z imienia i nazwiska. I uważasz, że nie masz z nim nic wspólnego?
    Nie mam nic do twojej osoby. Mam alergię na wszelkie fałszywe i kłamliwe reklamy. A ty właśnie w takim procesie uczestniczysz. Przykre

  2. #42
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Cytat Napisał bwojtek Zobacz post
    To jest artykuł reklamowy twojej firmy. Pojawiasz się w nim z imienia i nazwiska. I uważasz, że nie masz z nim nic wspólnego?
    Nie mam nic do twojej osoby. Mam alergię na wszelkie fałszywe i kłamliwe reklamy. A ty właśnie w takim procesie uczestniczysz. Przykre
    no cóż poradzę ? jak będziesz w tak samo gorliwy sposób naznaczał jak to nazwałeś " fałszywe i kłamliwe reklamy" we wszystkich artykułach jakie pojawiają się na portalach branżowych to chwała Ci - proponuję zacząć od zaraz w tej samej kolumnie no tak ale tam się nikt nie podpisał

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez MMichal ; 22-04-2014 o 19:06

  3. #43
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar _artur_
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Bolmin
    Kod pocztowy
    26-060
    Posty
    2.906

    Domyślnie

    jako osoba zwizana z branżą okienną o tyle że mam w mieszkaniu i domu okna muszę powiedzieć ze się czepiacie.. przeczytałem i jest tam wzmianka o wentylacji, i mnie raczej nie dziwi że na portalu "okiennym" wypowiada się czlowiek który sprzedaje/produkuje coś do okien i gada o tym czym a nie np. o wentylacji mechanicznej..
    " Tak się domów nie buduje !!" czyli parterówka w podkieleckiej wiosce..
    jestem nienormalny bo grzeję czystym prądem (kable Elektra, grzane ~120m2, 4 osoby)
    od sezonu 2014/15 -zużycie na CO ostatnio poniżej 8000kWh

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał MMichal Zobacz post
    no tak ale tam się nikt nie podpisał
    Nie wiem o jakim artykule piszesz. Zawsze jeżeli znam autora czytanej publikacji (albo osobę powoływaną w tekście) to zgłaszam swoje obiekcje.

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał _artur_ Zobacz post
    jako osoba zwizana z branżą okienną o tyle że mam w mieszkaniu i domu okna muszę powiedzieć ze się czepiacie.. przeczytałem i jest tam wzmianka o wentylacji, i mnie raczej nie dziwi że na portalu "okiennym" wypowiada się czlowiek który sprzedaje/produkuje coś do okien i gada o tym czym a nie np. o wentylacji mechanicznej..
    Widać nie pojąłeś przekazu artykułu

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.214

    Domyślnie

    Cytat Napisał MMichal Zobacz post
    odpowiedni układ folii czy innych uszczelniaczy powoduje odprowadzenie wilgoci z połączenia na zewnątrz budynku i tyle w temacie.
    Hm... myślę, że odprowadzenie wilgoci z połączenia "powoduje" temperatura (osuszanie złącza przez odparowanie wilgoci), a odpowiedni układ folii jedynie umożliwia to odparowanie i sam z siebie temperatury nie zastąpi. Chyba dopiero teraz tyle w tym temacie.
    PRO QUALITY

  7. #47
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar _artur_
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Bolmin
    Kod pocztowy
    26-060
    Posty
    2.906

    Domyślnie

    właśnie chyba pojąłem.. a tu wyczuwam jakąś wewnętrzną branżową wojenkę/niechęć...
    nie jest napisane że tylko ten czy inny sysyem, wzmianka o słabej wentylacji jest.. reszta chyba też grubsza się zgadza.. zresztą w 3 czy 4 akapitach ciężko zawrzeć jakieś kompendium
    Ostatnio edytowane przez _artur_ ; 22-04-2014 o 20:41 Powód: literówki
    " Tak się domów nie buduje !!" czyli parterówka w podkieleckiej wiosce..
    jestem nienormalny bo grzeję czystym prądem (kable Elektra, grzane ~120m2, 4 osoby)
    od sezonu 2014/15 -zużycie na CO ostatnio poniżej 8000kWh

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Artykuł stawia tezy:
    Wchodzące w skład systemu taśmy zapewniają odprowadzenie nadmiaru pary wodnej z wnętrza budynku
    BZDURA!
    oraz "bardziej na okrętkę":
    Wykorzystanie wysokiej jakości, nowoczesnego systemu uszczelnień połączenia okno-mur umożliwi długotrwałą i bezproblemową eksploatację stolarki okiennej. Dzięki skutecznej izolacji we wnętrzu będzie panować przyjemny dla domowników klimat, a ryzyko pojawienia się grzybów i pleśni zostanie ograniczone do minimum.
    że ten system uszczelnień zapobiega pleśni i grzybów (w całym pomieszczeniu?).

    Czyta sobie "Jasiek" taki tekst i od razu wie, że ten grzyb na jego lewej ścianie w kabinie prysznicowej to przez to, że przy montażu okna 3m dalej fachowcy nie zastosowali "nowoczesnego systemu".

  9. #49
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Cytat Napisał T12345T Zobacz post
    Hm... myślę, że odprowadzenie wilgoci z połączenia "powoduje" temperatura (osuszanie złącza przez odparowanie wilgoci), a odpowiedni układ folii jedynie umożliwia to odparowanie i sam z siebie temperatury nie zastąpi. Chyba dopiero teraz tyle w tym temacie.
    tak masz rację, odpowiedni układ folii czy innych uszczelniaczy "wyznacza kierunek przepływu" wilgoci a oczywiście czynnikiem twórczym jest temperatura.

    bwojtek - skoro masz problem z szukaniem to zacytuję:
    "Proponowany pakiet jest wyjątkowy szczególnie za sprawą folii ... o unikalnych właściwościach, która zamontowana w systemie ... pozwala na aktywne osuszanie złącza okiennego"
    "Ta szczególna właściwość „aktywnego osuszania” nie dopuszcza do rozwoju szkodliwych grzybów i pleśni, które tworzą się na skutek ciągłego wykraplania się wilgoci w strefie izolacji oraz strefach przyokiennych – w ciepłych pomieszczeniach, na wychłodzonych powierzchniach."

    Pozdrawiam

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał MMichal Zobacz post
    .... folii ... o unikalnych właściwościach.....
    Jaka to unikalność?
    MM czy nie widzisz, że Bwojtek mimo wszystko ma rację ? Pisanie tekstów marketingowych osiąga już szczyt głupoty. Wyśmialiśmy Leika z firmy Drutekst, teraz AB się podłożyła i obiektywnie rzecz ujmując powinieneś wziąć to na klatę a nie bez sensu bronić ogólnego wrażenia że dwu chlapnęło głupotę i dalej jest ona rozpowszechniana

  11. #51
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Cytat Napisał nikt ważny Zobacz post
    Jaka to unikalność?
    MM czy nie widzisz, że Bwojtek mimo wszystko ma rację ? Pisanie tekstów marketingowych osiąga już szczyt głupoty. Wyśmialiśmy Leika z firmy Drutekst, teraz AB się podłożyła i obiektywnie rzecz ujmując powinieneś wziąć to na klatę a nie bez sensu bronić ogólnego wrażenia że dwu chlapnęło głupotę i dalej jest ona rozpowszechniana
    napisałem co myślę o tym tekście i koniec tematu, a jak atakujecie - i słusznie i tak Wojtek ma rację, takie artykuły są o kant d... roztrzaskać - ale ... róbcie to w stosunku do wszystkich, a nie tego zaatakujemy tamtego nie, pseudoreklamę uprawiają wszyscy i często w artykułach nazwiska pojawiają się bo właśnie "ładnie wygląda" i możecie nie wierzyć ale wpływu na to brak.

    a co do unikalności i innych właściwości "osuszających" to zapytaj autora.

    Pozdrawiam

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał MMichal Zobacz post
    a co do unikalności i innych właściwości "osuszających" to zapytaj autora.
    I tu zabrakło mi ironicznego uśmieszku na koniec

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony