dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 96
  1. #21

    Domyślnie

    nie nie wolę zrobić sama tak jak chcę Może sprzątną a może nie, podobno ma być jakiś drugi etap tej inwestycji, może poczekam i zobaczę o co chodzi.

  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Blanka_K
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Nowy Sacz
    Kod pocztowy
    33-300
    Posty
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał ekonoma Zobacz post
    Może zaufać komuś dużemu? Ja teraz przyglądam się bliżej inwestycji Park Ostrobramska sama planuje kupno, ale czekam ciągle na dobre ceny
    ja również jestem na kupnie mieszkania w Warszawie a nie jestem z stąd więc nie bardzo tez się orientuje gdzie najlepiej kupić a gdzie znajduje się to osiedle o którym ty piszesz blisko do centrum? i ceny aż tak wygórowane, że czekasz aż spadną?

  3. #23

    Domyślnie

    Osiedle Park Ostrobramska jest na południowej Pradze. Niedaleko centrum.

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Blanka_K
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Nowy Sacz
    Kod pocztowy
    33-300
    Posty
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał blueflue Zobacz post
    Osiedle Park Ostrobramska jest na południowej Pradze. Niedaleko centrum.
    Praga czy tam jest bezpiecznie?

  5. #25

    Domyślnie

    Praga Południe to nie Północ, na pewno bezpieczniej jest na południowej. Po za tym to jest nowe osiedle, także lokatorzy i sąsiedzi też będą inni.

  6. #26

    Domyślnie

    Pewnie dużo młodych małżeństw będzie w okolicy, chociaż w sumie trochę kawalerek też zostało sprzedanych, więc i pewnie karierowicze. Więc można powiedzieć, że bezpiecznie

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blanka_K Zobacz post
    Praga czy tam jest bezpiecznie?
    Nie można generalizować, co do bezpieczeństwa, wszędzie znajdziesz patologie i porządnych ludzi.

  8. #28
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Blanka_K
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Nowy Sacz
    Kod pocztowy
    33-300
    Posty
    23

    Domyślnie

    No to pewno obiekt będzie monitorowany jak sadzicie?

  9. #29

    Domyślnie

    W sensie podwórko? To chyba jest zależne od lokatorów czy będą płacić za firme ochroniarską.

  10. #30

    Domyślnie

    Bez przesady... Te tereny są bardzo bezpieczne.... Wiem, bo tam mieszkam

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał blueflue Zobacz post
    W sensie podwórko? To chyba jest zależne od lokatorów czy będą płacić za firme ochroniarską.
    takich rzeczy dowiadujesz się od dewelopera, on Ci powie co jest w czynszu, czy będzie ochroniarz itp. W przypadku nowych inwestycji ochrona jest w cenie czynszu zazwyczaj.

    Cytat Napisał doodles Zobacz post
    Pewnie dużo młodych małżeństw będzie w okolicy, chociaż w sumie trochę kawalerek też zostało sprzedanych, więc i pewnie karierowicze. Więc można powiedzieć, że bezpiecznie
    A myślisz, że ludzi o ktorych wspominasz jakoby mieli stworzyć nieprzyjemną atmosfere stać na nowe mieszkanie w Warszawie? Nie, to pewien standard, na który nie wszystkich stać chociaż na dobrą sprawę cena nie jest strasznie wysoka.

  12. #32
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Blanka_K
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Nowy Sacz
    Kod pocztowy
    33-300
    Posty
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał hewlett Zobacz post
    takich rzeczy dowiadujesz się od dewelopera, on Ci powie co jest w czynszu, czy będzie ochroniarz itp. W przypadku nowych inwestycji ochrona jest w cenie czynszu zazwyczaj.


    A myślisz, że ludzi o ktorych wspominasz jakoby mieli stworzyć nieprzyjemną atmosfere stać na nowe mieszkanie w Warszawie? Nie, to pewien standard, na który nie wszystkich stać chociaż na dobrą sprawę cena nie jest strasznie wysoka.
    Ok nie popadajmy w paranoje nowe osiedle, a poza tym ceny o których my mówimy, że są przystępne jednak nie każdego stać na taki wydatek wiec co o współlokatorów to akurat w ogóle bym się nie martwiła

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blanka_K Zobacz post
    No to pewno obiekt będzie monitorowany jak sadzicie?
    To nie jest osiedle zamknięte.

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blanka_K Zobacz post
    Ok nie popadajmy w paranoje nowe osiedle, a poza tym ceny o których my mówimy, że są przystępne jednak nie każdego stać na taki wydatek wiec co o współlokatorów to akurat w ogóle bym się nie martwiła
    Dużo osób rzuca się teraz na mieszkania póki nie trzeba mieć wkładu w własnego. Ceny też troszkę pospadały. No a jak już będzie nowy program dotacji do mieszkań, to myślę, że w ogóle boom się zrobi.

  15. #35
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Blanka_K
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Nowy Sacz
    Kod pocztowy
    33-300
    Posty
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał ekonoma Zobacz post
    To nie jest osiedle zamknięte.
    O widzisz a ja myślałam, że zamknięte, nie wiem czemu, ale to ok zamknięte osiedla tez nie są do końca fajne, to ma swoje plusy i minusy

  16. #36

    Domyślnie

    mają tam też miejsce na lokale usługowe, więc szkoda zamykać.

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał ekonoma Zobacz post
    mają tam też miejsce na lokale usługowe, więc szkoda zamykać.
    A ile takich lokali tam jest?

  18. #38
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Blanka_K
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Nowy Sacz
    Kod pocztowy
    33-300
    Posty
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał blueflue Zobacz post
    A ile takich lokali tam jest?
    wszystko masz na ich stronie, a najlepiej przedzwonić, a co myślisz o wynajęciu tam czegoś?

  19. #39

    Domyślnie

    Kurcze link do strony był podawany parę razy, a tu ciągle ile tego ile tego, ehh słabe macie te umiejętności korzystania z Internetu http://mieszkaj.skanska.pl/lokale-uslugowe

  20. #40

    Domyślnie

    Bardziej mnie zastanawia czy dużo ludzi będzie się przewijać pod blokiem.

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony