dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 96
  1. #41

    Domyślnie

    Dwa lokale usługowe tylko tam będą.

  2. #42
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar elissa
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Wa-wa/Grodzisk Maz.
    Posty
    18

    Domyślnie

    Ale to osiedle będzie chyba między CH Promenada a Leroy Merlin? Może być masakra z parkowaniem i hałasem....

  3. #43

    Domyślnie

    Na pewno jest jakiś wymóg ilości miejsc parkingowych. Pod każdą inwestycję taki jest. Trzeba by się było bliżej przyjrzeć w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, ale nie powinien być to problem.

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał doodles Zobacz post
    Dwa lokale usługowe tylko tam będą.
    w tym etapie inwestycji. Nie wiadomo co będzie w drugim.

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał elissa Zobacz post
    Ale to osiedle będzie chyba między CH Promenada a Leroy Merlin? Może być masakra z parkowaniem i hałasem....
    Jak jedziesz do sklepu lub centrum handlowego to przecież tam parkujesz.

    Cytat Napisał ekonoma Zobacz post
    w tym etapie inwestycji. Nie wiadomo co będzie w drugim.
    W sumie masz racje.

  6. #46
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Blanka_K
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Nowy Sacz
    Kod pocztowy
    33-300
    Posty
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał elissa Zobacz post
    Ale to osiedle będzie chyba między CH Promenada a Leroy Merlin? Może być masakra z parkowaniem i hałasem....
    Tym to bym sie nie martwiła, po pierwsze pod takim sklepami są parkingi a po drugie, przypuszczam, że pod blokiem tez będzie znak że tylko dla mieszkańców

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał ekonoma Zobacz post
    To nie jest osiedle zamknięte.
    innych osiedli się praktycznie terax nie buduje, taki trend moda i to bardzo dobry kierunek. Jednak w takim osiedlu człowiek czuje się jakoś lepiej,

    Cytat Napisał ekonoma Zobacz post
    Dużo osób rzuca się teraz na mieszkania póki nie trzeba mieć wkładu w własnego. Ceny też troszkę pospadały. No a jak już będzie nowy program dotacji do mieszkań, to myślę, że w ogóle boom się zrobi.
    Dzisiaj pojawiła się informacja, że kredyty hipoteczne potaniały, to dobra informacja dla nas, ewentualnych klientów.

  8. #48
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Blanka_K
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Nowy Sacz
    Kod pocztowy
    33-300
    Posty
    23

    Domyślnie

    [QUOTE=hewlett;6073324]innych osiedli się praktycznie terax nie buduje, taki trend moda i to bardzo dobry kierunek. Jednak w takim osiedlu człowiek czuje się jakoś lepiej,


    to prawda człowiek nie czuje się zamknięty jak w klatce

  9. #49
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Blanka_K
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Nowy Sacz
    Kod pocztowy
    33-300
    Posty
    23

    Domyślnie

    Dzisiaj pojawiła się informacja, że kredyty hipoteczne potaniały, to dobra informacja dla nas, ewentualnych klientów.[/QUOTE]

    Nie jestem zwolenniczka kredytów, ale wiem, że czasem się nie da, sama myślę, że będę musiała wziąć jakiś niewielki kredyt na wykończenie mieszkania, więc dobrze wiedzieć, że banki staja na przeciw młodym ludziom i takie rzeczy też tanieją bo procenty nie raz o jakich się słyszy to masakra jakaś

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał hewlett Zobacz post
    innych osiedli się praktycznie terax nie buduje, taki trend moda i to bardzo dobry kierunek. Jednak w takim osiedlu człowiek czuje się jakoś lepiej,
    .
    Ty się lepiej czujesz ktoś inny gorzej. I dla tych innych wymyślili właśnie osiedla zamknięte. To był swego czasu bardzo popularny trend w Warszawie, ale negatywne skutki społeczne trochę uspokoiły zapał developerów to budowy takich zespołów.

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blanka_K Zobacz post
    Nie jestem zwolenniczka kredytów, ale wiem, że czasem się nie da, sama myślę, że będę musiała wziąć jakiś niewielki kredyt na wykończenie mieszkania, więc dobrze wiedzieć, że banki staja na przeciw młodym ludziom i takie rzeczy też tanieją bo procenty nie raz o jakich się słyszy to masakra jakaś
    Kredytu hipotecznego nie dostaniesz na wykończenie mieszkania. Na to możesz wziąć kredyt gotówkowy, który przyznawany jest na innych zasadach i jest inaczej oprocentowany.

  12. #52
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Blanka_K
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Nowy Sacz
    Kod pocztowy
    33-300
    Posty
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał ekonoma Zobacz post
    Kredytu hipotecznego nie dostaniesz na wykończenie mieszkania. Na to możesz wziąć kredyt gotówkowy, który przyznawany jest na innych zasadach i jest inaczej oprocentowany.
    No to trudno, ale ten kredyt na pewno będzie o wiele mniejszy, ja zdaje sobie z tego sprawę

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał ekonoma Zobacz post
    Ty się lepiej czujesz ktoś inny gorzej. I dla tych innych wymyślili właśnie osiedla zamknięte. To był swego czasu bardzo popularny trend w Warszawie, ale negatywne skutki społeczne trochę uspokoiły zapał developerów to budowy takich zespołów.
    Zgadzam się z tobą. Każdy lubi co innego. Jedna osoba będzie chciała mieszkanie, druga dom gdzieś po za miastem.

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał hewlett Zobacz post
    Dzisiaj pojawiła się informacja, że kredyty hipoteczne potaniały, to dobra informacja dla nas, ewentualnych klientów.
    No i trzeba dodać, że ceny mieszkań też są bardzo niskie. Dobry rok na kupno mieszkania.

  15. #55

    Domyślnie

    Wybiera się ktoś dzisiaj na dzień otwarty?

  16. #56

    Domyślnie

    to był jakiś dzień otwarty? Kurka przegapiłam.

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał doodles Zobacz post
    No i trzeba dodać, że ceny mieszkań też są bardzo niskie. Dobry rok na kupno mieszkania.
    Nie wiadomo jak będzie jak ruszy nowy rządowy program dotacji do mieszkań. Może być jeszcze taniej ale nie chce spekulować.

  18. #58

    Domyślnie

    Cytat Napisał ekonoma Zobacz post
    to był jakiś dzień otwarty? Kurka przegapiłam.
    No był, był. Na ich stronie była informacja o tym. Być może jeszcze jakiś jeden zrobią. Do grudnia jeszcze trochę czasu.

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał blueflue Zobacz post
    No był, był. Na ich stronie była informacja o tym. Być może jeszcze jakiś jeden zrobią. Do grudnia jeszcze trochę czasu.

    no to dopiero start drugiego etapu więc pewnie nie raz będzie okazja zapoznać się z ofertą na miejscu.

    Cytat Napisał Blanka_K Zobacz post
    Nie jestem zwolenniczka kredytów, ale wiem, że czasem się nie da, sama myślę, że będę musiała wziąć jakiś niewielki kredyt na wykończenie mieszkania, więc dobrze wiedzieć, że banki staja na przeciw młodym ludziom i takie rzeczy też tanieją bo procenty nie raz o jakich się słyszy to masakra jakaś
    Czasem się nie da?
    Niestety żyjemy w takim kraju, że czasem się DA inaczej...
    A banki raczej nie pomagają a raczej stają przeciwko młodym ludziom ale trudno się dziwić bo to wina raczej całego systemu, nie ma się co wdawać w szczegóły...
    kawałek podłogi to trochę za mało

  20. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał ekonoma Zobacz post
    Kredytu hipotecznego nie dostaniesz na wykończenie mieszkania. Na to możesz wziąć kredyt gotówkowy, który przyznawany jest na innych zasadach i jest inaczej oprocentowany.
    Nieprawda, oczywiście ze dostaniesz. Zabepieczeniem jest wtedy dom/mieszkanie wykończone - czyli wartość powiększona o wkład związany z wykończeniem ....

    Pozdrawiam

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony