dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 96 z 96
  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Napisał doodles Zobacz post
    Do tego kupując teraz mieszkanie w Parku Ostrobramska można skorzystać z promocji 20/80.
    Właśnie nie do końca to rozumiem, skoro nowe zasady wymagają od nas 5 procentowego wkładu własnego to na jakiej zasadzie promocją jest 20/80 skoro trzeba wpłacić 20 % w tym roku?
    Domyślam się, że doradca by mi to wyjaśnił...
    kawałek podłogi to trochę za mało

  2. #82

    Domyślnie

    Cytat Napisał hewlett Zobacz post
    To nie jest wtedy kredyt hipoteczny tylko zwyczajny kredyt.
    .
    Nie żartuj, a skąd masz takie informacje ? Wydaje Ci sie ? To jest kredyt hipoteczny - sam taki mam.
    Proszę o nie prowadzanie ludzi w błąd wiedzą zasłyszaną...

  3. #83
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar KajetanKajtek
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-240
    Posty
    35

    Domyślnie

    Nasi znajomi mieszkają na os. Las zbudowanym przez Aras Developer. Ale już chyba tu nie ma mieszkań, a muszę ci powiedzieć, że są warte polecenia. Naprawdę fajnie się tam mieszka, z tego co opowiadają znajomi i co sami zaobserwowaliśmy podczas naszych wizyt u nich. Ale widziałem, że Aras ma nową inwestycję, os. Stoczniowców. Pierwszy etap wyprzedany i oddany, drugi niedługo kończą podobno. Inwestycja naprawdę przyzwoita, dobry dojazd do centrum, bo nie mamy problemu, gdy odwiedzamy znajomych, to blisko tej nowej inwestycji. No i kuszący jest brak czynszu
    kajtek & żona

  4. #84
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar zoska.jedynak
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-005
    Posty
    17

    Domyślnie

    kolega długo szukał mieszkania a przed pragą zawsze sie wzbraniał... aż go kiedyś w końcu zabrałam nad wisłę po praskiej stronie właśnie. Zrobiliśmy spory spacerek bo z Saskiej przesliśmy na Gocław, nad Balatonem siedzieliśmy a potem rundka po okolicy... Przechodziliśmy właśnie przy Międzyborskiej 11 i stwierdził że mu się tu bardzo podoba i że nawet mógłby tu mieszkać. Popatrzył na ceny, sprawdził internety no i od pół roku tam mieszka już.

  5. #85
    Banned
    kowalt

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-569
    Posty
    71

    Domyślnie

    W zasadzie to warto byłoby przejrzeć sobie wszystkie inwestycje jakie aktualnie powstają w stolicy ponieważ jest ich sporo. Tutaj:
    http://targimieszkaniowe.net/nowe-mi...domy-warszawa/ - znajduje się na przykład lista wszystkich jakie są obecnie budowane. W zasadzie to cała Wawa jest w budowie.
    Na pewno niższe ceny są na przedmieściach i sama jednak wolałabym zakupić mieszkanie właśnie tam - co jak co ale cena odgrywa bardzo dużą rolę. Szczególnie,zę wiele mieszkań na przedmieściach pasuje do programu Mieszkanie dla Młodych w ramach , którego można licyć na dopłatę do 15% ( cena m2 nie może w takim przypadku przekroczyć 6126 zł ).

  6. #86
    Banned
    elizabethh

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-509
    Posty
    18

    Domyślnie

    najlepszą opcją jest możliwość porównania kilku inwestycji. Dla tych którzy nie mają czasu na poszukiwania odsyłam do ciekawego zestawienia http://perfectspace.pl/nowe-inwestyc...w-w-warszawie/ , oczywiście nie obejmuje wszystkich inwestycji ale za to ujęte są różne lokalizacje, w zależności od preferencji

  7. #87
    Banned
    piotrwalicki

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Strzegom
    Kod pocztowy
    58-150
    Posty
    11

    Domyślnie

    Dobry dojazd z Wilanowa do Centrum powiadasz? No nie wiem, czy tak jest. Moi znajomi narzekają i to dość mocno. Z kolei moja siostra kupuje teraz mieszkanie na Białołęce na Osiedlu Ostródzka. Moim zdaniem to zdecydowanie lepszy punkt komunikacyjny jest, a poza tym, Białołęka nie jest przereklamowana.

  8. #88
    Banned
    piotrwalicki

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Strzegom
    Kod pocztowy
    58-150
    Posty
    11

    Domyślnie

    No pomijam jakieś kwestie wypadkowe. Ale sprawdzałem, z osiedla MODEROWANO komunikacją miejską do centrum było bardzo szybko, samochodem też nie najgorzej, tak więc oceniam inwestycję naprawdę fajnie.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 21-11-2015 o 10:25 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  9. #89

    Domyślnie

    Mnie się podoba Osiedle San Marino w Ząbkach. Siostra kupiła tam mieszkanie ostatnio i trochę jej zazdroszczę - wypas.

  10. #90

    Domyślnie

    Na Białołęce jest Osiedle Ostródzka. Bardzo fajna lokalizacja, wszędzie praktycznie jest blisko. Teraz w promocji można zakupić mieszkanie z wykończeniem, dzięki czemu zostaje kasa na wkład własny. Myślę, że warto z takiej promocji skorzystać.

  11. #91

    Domyślnie

    Sprawdzaliśmy Białołękę - szczerze mówiąc to trochę się boję dojazdów do Centrum, niby Most Północny nieco odciążył, ale ludzie marudzili. Byliśmy też na Targówku - tam RSM Praga buduje całkiem spoko bloki, w planach jest budowa drugiej linii metra, ale jakoś ta okolica nam nie przypadła do gustu - nie wiem czemu. Byliśmy w weekend u przyjaciół, którzy trzy lata temu zamieszkali w Ząbkach i są zadowoleni - mówią, że kluczem do sukcesu jest jeżdżenie do pracy na 9, bo wtedy spokojnie można podjechać do Warszawy Wileńskiej kolejką, a i samochodem już się nieźle jedzie. Jedziemy w sobotę zobaczyć osiedle San Marino w Ząbkach - oferta jest zachęcająca, zwłaszcza cenowo fajnie wygląda.

  12. #92
    Banned
    trpkcd

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Warszawa/Kraków
    Kod pocztowy
    02-972
    Posty
    17

    Domyślnie

    My w przyszłym tygodniu jedziemy obejrzeć mieszkanie, na które najprawdopodobniej się zdecydujemy .Znajduje sie na Teodorowicza , inwestycja Zora Wilanów. Dopytaliśmy się o cenę i było to 6900 zł za m2 ale jeszcze będziemy oczywiście negocjować.
    To co mi się podoba to okolica oraz sam budynek. Mieszkania są dwustronne, to które idziemy oglądać ma okna na wschód oraz zachód czyli tak jak chcieliśmy.
    Obecnie mieszkamy na Wilanowie i dobrze się tutaj żyje. Raczej nie będziemy zmieniali okolicy.

  13. #93

    Domyślnie

    Na Grochowie powstaje fajny pięciopiętrowy apartamentowiec z dużymi balkonami i komórkami lokatorskimi. Okolica wydaje się być ładna , zielona niedaleko parku jordanowskiego

  14. #94

    Domyślnie

    Łatwo nie było wybrać mieszkania. Wszyscy mają podobne oferty. Ja zdecydowałem się kupić mieszkanie na Duracza 10. Mnie przekonała lokalizacja i dobra oferta. W końcu do pracy będę jeździł metrem a nie samochodem. Już nie mogę się doczekać kiedy skończą budowę i odbiorę klucze

  15. #95

    Domyślnie

    Moja siostra ze szwagrem teraz szukają wspólnego gniazdka chociaż oni bardziej za segmentem się rozglądają, bo mówią że mieszkania w bloku i kiszenia się w trzydziestu paru metrach już mają dość i ja się im w sumie nie dziwię:/ ani dużej kuchni, w łazience ciężko się ruszyć, pokoje też niewielkie no dajcie spokój:/ ostatnio jak się widzieliśmy to mówili o jakiejś inwestycji chyba Forest Estate (mam nadzieje że nie przekręciłem) w Wawrze to tam już podobno klasa, dwieście metrów z garażem i poddaszem, swoje kosztuje ale w przeliczeniu na metr to wychodzi chyba niecałe 3600zł to już przyzwoicie. Kasy na wkład własny trochę odłożyli więc teraz tylko czekać i oglądać

  16. #96
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Interesują mnie domy pod Warszawą.... W zasadzie nie mnie nawet ale moją siostrę, która obecnie intensywnie szuka czegoś dla siebie. Dom nie musi byc w samej Warszawie ale dobrze jakby miał dobry dojazd do miasta ( dojazdy godzine czy dwie w jedną stronę zdecydowanie odpadają>.....).
    Siostra aktualnie zastanawia się nad zakupem domu na osiedlu [moderowano] na terenie Nowej Woli. Orientujecie się jak przedstawia sie jakość wykonania tych domów?
    Oraz czy dojazd jest ok?
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 01-06-2017 o 09:11

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony