dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    TadeuszPan

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Posty
    1

    Domyślnie [Wrocław] Jaki developer???

    Szukam Mieszkania we Wrocławiu,
    Możecie polecić jakieś ciekawe inwestycje, blisko centrum?
    Może jest jakaś lokalna strona www. z inwestycjami?

    Tadeusz,

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Zimaa

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cześć Tomasz,

    Na Kościuszki buduje "ATC Developmen"
    Przesyłam ci wirtualny spacer po inwestycji:

    http://rynekpierwotny.com/mieszkania...tualny-spacer/

    Pa.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar 5parkiet
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-502
    Posty
    7

    Domyślnie

    Tadeusz jak nie jesteś z Wrocławia, to powinieneś wiedzieć moim zdaniem że z Kościuszki jest bliżej niż z Partynic do centrum. Natomiast Kościuszki to bardzo "niespokojna" lokalizacja, Partynice są dalej ale za to spokojniej. Tyle mogę Ci podpowiedzieć odnosząc się do tych propozycji, jako człowiek człowiekowi. Dokładniejsze informacje jak będziesz potrzebował to na pw.
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  4. #4

    Domyślnie

    Ponawiam pytanie. Szukam właśnie mieszkania . W sumie podobnie jak wyżej szukam w takiej lokalizacji abym mogła szybko się dostać do centrum.

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kdrozd

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-207
    Posty
    18

    Domyślnie

    To może faktycznie okolice Partynice, Ołtaszyn. Tam teraz sporo inwestycji jest prowadzonych wiem na pewno o dwóch nenckiego i Active Agrestowa. Dobre połączenie komunikacji miejskiej – do centrum, a samochodem też ujdzie.

  6. #6

    Domyślnie

    Znalazłem dobrą wyszukiwarkę mieszkań, obejmującą także wrocławskich deweloperów Nazywa się to Mapa Nieruchomości i to już w zasadzie mówi wszystko. Dużo szczegółów o poszczególnych inwestycjach, wiele ofert - bardzo fajna rzecz przy poszukiwaniu mieszkania.

  7. #7

    Domyślnie

    A to moim zdaniem o wiele lepiej wyglądają mieszkania Wrocław od sprawdzonego dewelopera PCG, który realizuje teraz trzy inwestycje: osiedle Nova Sołtysowicka, Primera i Ritmo Park. A każdy z projektów wygląda naprawdę nowocześnie i funkcjonalnie. Przy czym osiedla te są również zlokalizowane w bardzo ładnych i spokojnych dzielnicach.

  8. #8

    Domyślnie

    Mój Dom, mamy od nich mieszkanie, wszystko ok ale i tak trzeba uważać i sprawdzać, koleżanka mówiła, że z mężem po 2 latach musieli remontować NOWE! mieszkanie, bo wszystko zaczynało się sypać... Niestety, nie wspomniała nazwy dewelopera.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony