dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Kolejna reklama... mikrocement - nie imituje betonu. Jest betonem. O tych czy innych parametrach... ale jest.

  2. #42

    Domyślnie

    Wątek ma już prawie cztery lata to może coś więcej już wiadomo
    Napastuję od jakiegoś czasu firmy z betonem polerowanym ale wszyscy mnie zlewają i nie uzyskałem żadnej wyceny więc ja też ich oleję i teraz się przymierzam do mikrocementu lub żywicy.
    Znalazłem firmę z bydgoszczy najbliżej mnie więc pewnie do nich uderzę we wtorek ale może podpowiecie mi jeszcze jaka jest różnica między mikrocementem a żywicą bo jeszcze nie wiem co wybrać.
    Jak wygląda sprawa z wytrzymałością mikrocementu i czy jest bardziej trwały od żywicy?
    Ewentualna naprawa uszzkodzeń to prosta sprawa i czy po naprawie będzie już inny odcień barwa itd.

    Użytkownicy polecają jeszcze czy może by wybrali coś innego?

  3. #43
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Sfilmowaliśmy wykonywanie posadzki z mikrocementu krok po kroku. Zapytaliśmy eksperta z firmy Bautech o cechy betonu dekoracyjnego. Zobaczcie:

    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  4. #44

    Domyślnie

    Mikrocement jest bardziej wytrzymały.

  5. #45
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    jnow: pitolenie.... to czy jest mocniejszy czy nie decyduje klasa cementu i rodzaj wsadu który wzmacnia sam beton (dokładniej posadzkę, czy to co z niego jest akurat robione)

  6. #46

    Domyślnie

    balto:dzięki za to naukowe wyjaśnienie.

  7. #47

    Domyślnie

    Beton dekoracyjny ładnie wygląda ale użytkowo to tragedia, zaczynając od tego że mając tak twardą i zimną podłogę w salonie po prostu źle się mieszka a z drugiej strony jest bardzo podatny na uszkodzenia i zarysowania - przynajmniej taki jaki ja miałem, a nie był tani 350/m2

  8. #48

    Domyślnie

    Dekoracyjna posadzka betonowa może być bardzo ekonomiczna. Kolory i wzory dowolne, zależnie od wyobraźni. Jej trwałość zależy od tego czym jest zabezpieczona. W mieszkaniu często wystarczy odpowiedni dobrany uszczelniacz. To uszczelnienie pokryte dodatkowo warstwą wosku daje piękne efekty, a wosk może być wielokrotnie odnawiany, co nadaje podłodze nowy blask. Dobór odpowiedniego produktu w zależności od miejsca i sposobu użytkowania oraz obciążenia powierzchni ma tu decydujące znaczenie.Żywica na posadzkę,nawet w warunkach mieszkaniowych jest coraz częściej stosowana w wielu różnorodnych pomieszczeniach, wewnątrz lub na zewnątrz, to bardzo dobre rozwiązanie. Nowoczesne żywice to produkty przyjazne dla użytkownika,doskonale zabezpieczają powierzchnię betonowej posadzki, która może być uprzednio zabarwiona, posiadać teksturę lub wzór. Więcej informacji o takich produktach
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 22-07-2018 o 20:01 Powód: Reklama

  9. #49
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nie_zapominajka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    katowice
    Kod pocztowy
    40-123
    Posty
    132

    Domyślnie

    Dobry film i sporo wyjaśnia, ale sama też raczej bym się nie zdecydowała by kłaść go na podłogę

  10. #50
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    concreat

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-656
    Posty
    7

    Domyślnie

    Hej,

    ja nie narzekam, jak spadło kowadło to dziura została ale ładna

    Cytat Napisał habzimierz Zobacz post
    Czy ktoś z Was robił u siebie posadzkę z betonu dekoracyjnego / architektonicznego?
    Jak to się sprawdza ( czy się rysuje, brudzi, pęka, wytrzymuje spadające kowadła )? Różne opinie się przewijają...
    My chcemy zrobić taką ciemnoszarą / grafitową lub bardzo jasną, prawie białą.
    O jakąś taką o
    Załącznik 200740 Załącznik 200741 Załącznik 200742

    Mam wrażenie, że na rynku jest tragedia. Firmy są albo kompletnie rozleniwione albo nie wiem co ale wysłałem zapytania do chyba 8 firm i tylko 2 odpowiedziały z czego jedna lakonicznym mailem o treści "koszt to 300zł/m2" i to był cały mail

    2 firmy wydzwoniłem i panowie przepraszali i obiecywali przesłać informacje ale na obiecankach się skończyło. Przecież błagać o ofertę nie będę...

    Wczoraj jeszcze wydzwoniłem 2 kolejne firmy i przynajmniej rozmowa była ok ale jak dalej będzie to nie wiem.

    Jeśli możecie kogoś polecić to walcie śmiało bo ja zaczynam wątpić w tych wykonawców posadzek.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony