dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 10
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 192
  1. #161
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Jest pięknie....
    Drzwi wejściowe pomaluj na biało, jeszcze bym jakieś listwy dołożyła do nich, zobacz jak zrobiła to blogerka Ushii KLIK
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  2. #162
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Witam serdecznie, taraz ja przyszłam z rewizyta i właśnie zbieram szczękę z podłogi.zabudowy masz niesamowite i sofkę również. czy prześlesz mi na priv wymiary szafy i cene zabudowy w przedpokoju? wogóle śliczne cudne to Twoje mieszkanie
    Ostatnio edytowane przez anitka89 ; 19-10-2014 o 20:00

  3. #163
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar dzazgunia
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    181
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał vesila Zobacz post
    Jest pięknie....
    Drzwi wejściowe pomaluj na biało, jeszcze bym jakieś listwy dołożyła do nich, zobacz jak zrobiła to blogerka Ushii KLIK
    Dziękuje i dzięki za info, tak się bałam tej okleiny a tu wystarczy je podkleić jakąś cienką płytą i po sprawie. Zastanawiam się co z futryną, bo ona też w okleinie a jej chyba nie da rady okleić a nie wiem czy da się pomalować.... Ale jest to już jakiś pomysł. Zasięgniemy chyba opinii stolarza.

    Cytat Napisał anitka89 Zobacz post
    Witam serdecznie, taraz ja przyszłam z rewizyta i właśnie zbieram szczękę z podłogi.zabudowy masz niesamowite i sofkę również. czy prześlesz mi na priv wymiary szafy i cene zabudowy w przedpokoju? wogóle śliczne cudne to Twoje mieszkanie
    Dziękuję Anitko serdecznie i witam Cię w moich skromnych progach
    Już piszę privka do Ciebie

    Z przykrych rzeczy sąsiedzi zalali nam mieszkanie Wróciliśmy po weekendzie do mieszkania i taka niespodzianka nas czekała na trzech ścianach. Powoli to wszystko schnie, w kuchni już farba odeszła, w pokoju i przedpokoju na razie wszystko się trzyma. Zobaczymy czy nie wyjdą jakieś plamy. Taki peszek.

  4. #164

    Domyślnie

    Zbieram szczękę z podłogi Genialne! Szafa w przedpokoju - ideał! Gratuluję! W sypialni boska! Zazdroszczę! Zapisuję Twój wątek w ulubionych

    A jak ma się sprawa z zalanymi ścianami?

  5. #165

    Domyślnie

    Piękne szafy. Wszystkie! Ja widziałabym na nich jakieś ładne gałeczki (w sypialnianej po 2 na szufladach).

    A drzwiom wejściowym faktycznie dobrze zrobiłoby malowanie. Teraz trochę "ciążą" tej boskiej zabudowie

  6. #166
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar dzazgunia
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    181
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agulla Zobacz post
    Zbieram szczękę z podłogi Genialne! Szafa w przedpokoju - ideał! Gratuluję! W sypialni boska! Zazdroszczę! Zapisuję Twój wątek w ulubionych

    A jak ma się sprawa z zalanymi ścianami?
    Witam serdecznie i dziękuję za miłe słowa. Ściany jeszcze schną, plamy niestety zostały, więc czeka nas ponowne malowanie przedpokoju, pokoju i kuchni.

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    Piękne szafy. Wszystkie! Ja widziałabym na nich jakieś ładne gałeczki (w sypialnianej po 2 na szufladach).

    A drzwiom wejściowym faktycznie dobrze zrobiłoby malowanie. Teraz trochę "ciążą" tej boskiej zabudowie
    Dropciu cieszę się, że wpadłaś. Przy Maluchu pewnie czas pędzi jak szalony. Doceniam Drzwi są tematem jak na razie odległym. Musimy się uporać z bardziej bieżącymi sprawami. Na chwilę obecną staram się jak najmniej patrzeć w ich stronę Jeżeli chodzi o szafy, to zdecydowaliśmy się na uchwyty. Szuflady mają po 50cm i wydaje mi się, że może być niewygodnie z gałeczkami. Sama jestem ciekawa jak to będzie wyglądało. Wolałabym przymierzyć uchwyty do szafy przed zakupem, ale niestety nie miałam takiej okazji. Po cichu liczę, że będę mogła wymienić

    Zrobiliśmy projekt półek do kuchni



    Zawisną po obu stronach okapu. Mam nadzieję, że kolor uda się dobrać taki sam jak ikeowskich szafek.

  7. #167

    Domyślnie

    Dzazgunia, piękne mieszkanie. Aż się dziwię, że wcześniej do Ciebie nie trafiłam, niemniej jednak teraz obiecuję być na bieżąco Nie mogę się napatrzeć zabudowom, jeśli możesz prześlij proszę koszt poszczególnych szaf. Mam też pytanie o to gdzie można nabyć lampę, którą planujesz nad stów (z postu #105).
    Jak tam sytuacja ze ścianami po zalaniu? Dogadaliście się z sąsiadami o to, kto pokryje poniesione przez Was szkody?

  8. #168
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar dzazgunia
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    181
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dzustaa Zobacz post
    Dzazgunia, piękne mieszkanie. Aż się dziwię, że wcześniej do Ciebie nie trafiłam, niemniej jednak teraz obiecuję być na bieżąco Nie mogę się napatrzeć zabudowom, jeśli możesz prześlij proszę koszt poszczególnych szaf. Mam też pytanie o to gdzie można nabyć lampę, którą planujesz nad stów (z postu #105).
    Jak tam sytuacja ze ścianami po zalaniu? Dogadaliście się z sąsiadami o to, kto pokryje poniesione przez Was szkody?
    Dziękuję Dzustaa i witam, cieszę się z odwiedzin Lampa niestety jest z hameryki, wlepiłam bo może trafił ktoś na coś w tym stylu. Ja jeszcze nie znalazłam swojego ideału nad stół i naprawdę obawiam się, że goła żarówka długo będzie nad nim dyndać. Jeżeli chodzi o zalanie, to ściany dosychają, sąsiad zadeklarował się, że pokryje koszty malowania. Na szczęście mamy jeszcze farby. Trzeba tylko zmobilizować się do roboty

  9. #169

    Domyślnie

    Ja też mam ją zapisaną w inspiracjach, również z hameryki i miałam nadzieję, że znalazłaś w Polsce Mam jeszcze taką
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Crystal-Base-Pendant-Chandelier-L12456113a.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	35,6 KB
ID:	287127  

  10. #170

    Domyślnie

    Cudne meble, też mnie korci, żeby drzwi wymaźgać na biało , reszta piękna, bardzo podobają mi się nowe nabytki lampowe.

  11. #171
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rozaliafashion
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    [QUcóż to za piękny sklep? Chciałam jeszcze dopytać z czego jest zrobiona szafa szara w sypialni? OTE=dzazgunia;6402046]Witam Nelli Sza, dziękuję za odwiedziny. Najgorzej jak się nic nie podoba. Traci się ochotę i zapał , rozumiem.


    Dobre wiadomości Jak się okazuje, zamówienie klamki, składającej się z dwóch różnych modeli nie jest niemożliwe. Termin realizacji zamówienia troszkę długi, bo od 4-6 tygodni, ale nieważne

    Na liście zakupów:

    lampy - kuchnia szt 3, jedna główna i dwie nad mini wyspę-barek, salon szt 2, przedpokój 1szt i sypialnia 1szt,
    wiadomo ból, ale mam ciekawe kąski na oku



    sofa ????
    stół i krzesła ????
    szafka rtv ????
    szafa do sypialni ?????

    nie mówiąc już lustrach, szafce na buty, szafkach nocnych. My gooood! Co to są klamki przy tym wszystkim.....[/QUOTE]

  12. #172
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rozaliafashion
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Witam jestem początkująca na forum...coś mi ten post powyżej nie wyszedł....Chciałam zapytać co to za sklep ze zdjęć. Pozdrawiam

  13. #173
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar dzazgunia
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    181
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał rozaliafashion Zobacz post
    Witam jestem początkująca na forum...coś mi ten post powyżej nie wyszedł....Chciałam zapytać co to za sklep ze zdjęć. Pozdrawiam
    Witam rozaliafashion Tak się właśnie zastanawiałam co mogłaś mieć na myśli Zdjęcie jest ze sklepu http://www.mintgrey.pl/, a szafa zrobiona jest z mdfu

    Nic się przez ten czas nie wydarzyło, aż do zeszłej środy. Przyjechał stolarz zamontował blat w łazience, uchwyty i wyposażenie w szafie w sypialni. Zrobił także półki do kuchni, jednak kolor zupełnie nie dobrany. Musieliśmy oddać. Posprzątam zrobię zdjęcia

  14. #174
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    Justyna posprzątałaś? czekam na zdjęcia!
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  15. #175
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar dzazgunia
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    181
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Marta no cały czas sprzątam Czekam aż Damian powiesi lampy nad blatem (może mu się trochę zejść)
    Obiecuję, że w tym tygodniu coś wrzucę a na razie zostawiam

  16. #176

  17. #177
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar dzazgunia
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    181
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Zapłon mam trochę spóźniony, ale lepiej późno nić wcale

    Wrzucam moją skromną choineczkę, nowe oraz stół z nowymi krzesłami.



    Pod ścianą widać hoker, zakupiliśmy sztuk 2





    Obiecuję sobie na nowy rok zakup aparatu, bo tak nie idzie nic pokazać.
    Ostatnio edytowane przez dzazgunia ; 03-04-2016 o 17:40

  18. #178
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar dzazgunia
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    181
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Udało się także zamontować uchwyty.

    Zabudowa w przedpokóju



    Pawlacz w łazience



    Szafa w sypialni

    Ostatnio edytowane przez dzazgunia ; 03-04-2016 o 17:41

  19. #179

    Domyślnie

    Ja czuję ciągle niedosyt zdjęć z Twojego domu. Twoje meble w zabudowie są przepiękne! Marzą mi się szersze kadry

  20. #180
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar dzazgunia
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    181
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A moge kupic najpierw aparat?
    W zwiazku z powyzszm wystosowuje prosbe o polecenie jakiegos aparatu fotograficznego ☺

Strona 9 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony