dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 77 z 146
Pokaż wyniki od 1.521 do 1.540 z 2906
  1. #1521
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Żółty będzie ładnie wyglądał w towarzystwie kolorów jakie masz u siebie. Jestem ciekawa co "ubierzesz" w ten kolor . Czy będą to tylko dodatki, czy też zaryzykujesz mocny akcent

  2. #1522
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Ivy przepraszam, że z opóźnieniem. Nie wiem czy jeszcze Ci potrzebne, ale wklejam obiecane fotki moich rolet i paneli. U sąsiada nie byłam dotąd, bo on wiecznie w rozjazdach, ale jestem czujna
    Rolety od środka:

    I z zwenątrz:


    Panele zsunięte (tak, od ponad dwóch lat nie mamy listew, części oświetlenia i większości dekoracji :/):

    I rozsunięte:

    Zdjęcie robione na szybko, a panele zmasakrowane przez dzieci. Nie zdążyłam odpowiednio wyrównać listew na dole, dlatego wiszą "jak chcą".

  3. #1523
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar ella&co
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Posty
    350
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    116

    Domyślnie

    Aniu, jak ja Ci zazdroszcżę tak pieknego, WYKOŃCZONEGO otoczenia domu....

    Możesz zrobić zbliżenie na te rolety rzymskie? Co to za materiał? Nie zaciemnia za bardzo? Czy jak je podwiniesz, to otworzysz okno?

    Ivy, sto lat temu pytałaś jak w domku - mieszkamy miesiąc i w środku wiele zmian nie widać. Brak czasu, z sił opadliśmy, a i finanse już nie te Na zewnątrz nadal robimy ogrodzenie - 350 mb siatki dookoła (znaczy są murki i słupki, siatki jeszcze nie założyliśmy), a front to 50 mb murku i 3 szerokie na metr słupki z piaskowca. Mają być. I drewniane poziome "sztachety". I tu wygląda to tak, że fundamenty wylane, kamień leży na podwórku i czekamy na fachowca. O dziwo taniej nas wyniósł piaskowiec, niż betonowe pustaki łupane Trzy razy mniej zapłaciliśmy Ale sami tego nie wymurujemy, więc dojdzie koszt murarza.
    PS. Piekarnik (póki co) sprawdza się bardzo. Raz już przypaliłam ciastka, bo nie spodziewałam się, że tak szybko się nagrzeje Dual cook działa - ciasto i łososia piekłam równocześnie, w różnych temp., nic nie przeszło zapachami. Jedyny minu, to oświetlenie - wyłącza się po 2 minutach, a nawet jak się świeci, to w środku jak dla mnie za ciemno.

  4. #1524
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Aniu,
    Pisałam już u mnie, ale tu też napiszę, bo napatrzeć się nie mogę. Tak świetnie zrobiłaś zdjęcia w środku, że widzę głównie to co na zewnątrz . A tam pięknie niemożebnie

    Ivy,
    Napisz proszę z jakiego drewna masz blat w łazience z cudną cegłą . Czym go zabezpieczyłaś? A może masz jakieś aktualne zdjęcie tej łazienki? Jest już lampa?

  5. #1525
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał ella&co Zobacz post
    Możesz zrobić zbliżenie na te rolety rzymskie? Co to za materiał? Nie zaciemnia za bardzo? Czy jak je podwiniesz, to otworzysz okno?
    Oczywiście. Zrobię, jak wrócę do domu. To jest bawełna. Wydaje mi się, że z satynowym splotem, bo jest bardzo gęsta i nie ma większych problemów z prasowaniem. Nie kurczy się w praniu.
    Materiał właśnie zaciemnia (nie całkiem, bo biały, ale jest nieprzejrzysty), dlatego pisałam wcześniej, że to takie rozwiązanie połowicznie dobre. U mnie się sprawdza, bo, jak widać, mam dużo i duże okna, a to strona południowo-zachodnia.
    Ella. Ewciu... Nie widać tego niestety we wnętrzu, ale mieszkamy już 2 lata (!!!) i dopiero teraz zabraliśmy się za ogród. Widać po skarpie, na której są roślinki jeszcze malutkie. Żywotniki były tylko wcześniej nasadzane, bo mamy sąsiadów bardzo blisko z każdej strony, a chcemy mieć minimum poczucia intymności. Dlatego postawiliśmy na zielony wysoki naturalny płot i to on będzie tłem dla ogrodu w przyszłości.

  6. #1526
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    westwing ma/mial kolorowe sztucce... zolte tez
    wiem , wiem ale bardzije mi chodzi o jakiś taki smaczek, może tak przemalować łyżki do sałat czy coś takiego ekstra
    hej
    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    co do sztućców - to rączka nie ma kontaktu z żywnością hehehe
    może jakieś farby do ceramiki??
    ludzie kubki malują i daje radę to może i sztućce by się udało?
    ale wtedy sądzę że zmywarka odpada - tylko ręcznie delikatnie myć
    no może jakos bym przezyła ze nie nadaje sie do zmywarki, ale własnie taki jeden elemencik bo cała reszta musi tam lądować...
    ....no i zmywarka ...nasza sie popsula zanim jeszcze zaczeła działać przy pierwszym uruchomieniu zalala nas, wyświetliła wszytskie możliwe błedy i czekamy na serwis tym sposobem ta częśc kuchni jest nie skonczona bo trzeba bedzie wyciągać/odkręcać ją z mebli
    Cytat Napisał Aniiita89 Zobacz post
    też mnie kusi zrobić u siebie jakis żółty akcent. Widziałam gdzieś na forum piekną żółtą ścianę i hakery przy wyspie kuchennej i 3 dzień szukam u kogo to było i nie moge znaleść, nie kojarzycie może ?

    też mam kilka inspiracji

    Załącznik 280624Załącznik 280625Załącznik 280626Załącznik 280627Załącznik 280628
    uwielbiam takie akcenty żółtego ...zobaczymy co u mnie finalnie będzie w tym kolorze
    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    żółty to mój kolor!

    uuuuuuwielbiam zaraz po czarnym hihi


    a tą ostatnią inspirację kradnę! te ciemne okiennice są mega!

    biały-czarny-żółty: to najlepsze połączenie

    Cytat Napisał asiazett Zobacz post
    Świetne DIY Jak nie znajdziesz nikogo na FM, kto coś doradzi to zapytaj w jakimś sklepie z farbami. Wg mnie jakaś farba do metalu, typu hammerite, tylko kwestia mycia w zmywarce i dostąpności kolorów
    Cytat Napisał Aniiita89 Zobacz post
    Polecam tą farbę

    http://www.farbyscala.pl/produkty.php

    Pracowałam w sklepie z artykułami do wyposażenia i wykończenia wnętrz i mieliśmy farby właśnie z tej firmy i naprawde są dobre I można ją barwić w systemie NCS Napewno by sie nadawała

    o dziękuję, musze zobaczyć co to za farba. Mysle zeby wybrac sie do sklepu dla plastyków i tam podpytać. Potrzebuję tego niewiele, bo ma być to tylko akcent
    Cytat Napisał mi_mała Zobacz post
    Żółto się tu u Ciebie zrobiło Też podobają mi się musztardowe i żółte dodatki do drewna, bieli i szarości

    Ale bałabym się tego koloru na stałe... Ale ja się boję kolorów, więc nie jestem dobrym doradcą...
    Ja tez raczej z kolorami jestem zachowawcza- świdczy o tym wybór kolorów na sciany - białay, białay, biłay ( chociaz to chyba nie kolor) odrobina czarnego, szarego i biały i biały....ale kusi mie coś jako akcent
    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    199zł west dziś
    Załącznik 280753
    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Mój faworyt - właśnie się rano zachwycałam. Tylko nie wiem, czy będę miała na to miejsce
    Dziękuję, widziałam ale chyba po testach muszę poszukać czegośc troszkę innego, znalazlam i jak znajde fotę to wstawię
    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Żółty będzie ładnie wyglądał w towarzystwie kolorów jakie masz u siebie. Jestem ciekawa co "ubierzesz" w ten kolor . Czy będą to tylko dodatki, czy też zaryzykujesz mocny akcent
    Ewo nie wiem sama....najbardziej mnie kusi wielki lustro w żoltej ramie...ale nie mam kiedy poszukać takiej ramy w "normalnej" enie, pewnie skonczy sie na jakimś targu staroci , kupię cos do przemalowania...ale to jeszcze trochę
    Cytat Napisał AniaS79 Zobacz post
    Ivy przepraszam, że z opóźnieniem. Nie wiem czy jeszcze Ci potrzebne, ale wklejam obiecane fotki moich rolet i paneli. U sąsiada nie byłam dotąd, bo on wiecznie w rozjazdach, ale jestem czujna
    Rolety od środka:

    I z zwenątrz:


    Panele zsunięte (tak, od ponad dwóch lat nie mamy listew, części oświetlenia i większości dekoracji :/):

    I rozsunięte:

    Zdjęcie robione na szybko, a panele zmasakrowane przez dzieci. Nie zdążyłam odpowiednio wyrównać listew na dole, dlatego wiszą "jak chcą".
    Aniu dziękuję za fotki, fajnie wyglądaj eto reltkirzymskie u Ciebie dzięki temu jasnemu materiałowi, ale tak jak piszesz coś za coś. Ja juz zgłupialam co i gdzie i jak a jak coś mi sie podoba to budzet odmawia wspolpracy
    Cytat Napisał ella&co Zobacz post
    Aniu, jak ja Ci zazdroszcżę tak pieknego, WYKOŃCZONEGO otoczenia domu....

    Możesz zrobić zbliżenie na te rolety rzymskie? Co to za materiał? Nie zaciemnia za bardzo? Czy jak je podwiniesz, to otworzysz okno?

    Ivy, sto lat temu pytałaś jak w domku - mieszkamy miesiąc i w środku wiele zmian nie widać. Brak czasu, z sił opadliśmy, a i finanse już nie te Na zewnątrz nadal robimy ogrodzenie - 350 mb siatki dookoła (znaczy są murki i słupki, siatki jeszcze nie założyliśmy), a front to 50 mb murku i 3 szerokie na metr słupki z piaskowca. Mają być. I drewniane poziome "sztachety". I tu wygląda to tak, że fundamenty wylane, kamień leży na podwórku i czekamy na fachowca. O dziwo taniej nas wyniósł piaskowiec, niż betonowe pustaki łupane Trzy razy mniej zapłaciliśmy Ale sami tego nie wymurujemy, więc dojdzie koszt murarza.
    PS. Piekarnik (póki co) sprawdza się bardzo. Raz już przypaliłam ciastka, bo nie spodziewałam się, że tak szybko się nagrzeje Dual cook działa - ciasto i łososia piekłam równocześnie, w różnych temp., nic nie przeszło zapachami. Jedyny minu, to oświetlenie - wyłącza się po 2 minutach, a nawet jak się świeci, to w środku jak dla mnie za ciemno.

    o super ze sie fajnie mieszka Ogrodzeni bedzie fajne, piaskowiec to przyjemny materiał- ja tez musze o czymś pomyślec od frontu ale to zostawiam sobie na przyszły rok piekranik....nadal kusi bo jeszcze nie kupiłam Z postępami wiem jak jest u nas wiec nic mnie nie zaskoczy
    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Aniu,
    Pisałam już u mnie, ale tu też napiszę, bo napatrzeć się nie mogę. Tak świetnie zrobiłaś zdjęcia w środku, że widzę głównie to co na zewnątrz . A tam pięknie niemożebnie

    Ivy,
    Napisz proszę z jakiego drewna masz blat w łazience z cudną cegłą . Czym go zabezpieczyłaś? A może masz jakieś aktualne zdjęcie tej łazienki? Jest już lampa?
    Ewo blat jest sosnowy bedzie zabezpieczony chyba olejem bo niestety jeszcze nie jest P. nie moze sie wybrac po syfon i tak jakoś łazienka czeka na wykończenie zdjęc nie mam bo jest tam teraz składzik i nie bardzo jest jak zrobić, lampa jeszcze nie wisi ale z braku śrpdkow bedzie tam wizisła może tymczasowo a moze na dłużej żarowka bulb - ediskonka na czarnym kablu tak jak przymierzałyśmy. Jak trafie na coś fajnego to pomyśle o zmianie
    Cytat Napisał AniaS79 Zobacz post
    Oczywiście. Zrobię, jak wrócę do domu. To jest bawełna. Wydaje mi się, że z satynowym splotem, bo jest bardzo gęsta i nie ma większych problemów z prasowaniem. Nie kurczy się w praniu.
    Materiał właśnie zaciemnia (nie całkiem, bo biały, ale jest nieprzejrzysty), dlatego pisałam wcześniej, że to takie rozwiązanie połowicznie dobre. U mnie się sprawdza, bo, jak widać, mam dużo i duże okna, a to strona południowo-zachodnia.
    Ella. Ewciu... Nie widać tego niestety we wnętrzu, ale mieszkamy już 2 lata (!!!) i dopiero teraz zabraliśmy się za ogród. Widać po skarpie, na której są roślinki jeszcze malutkie. Żywotniki były tylko wcześniej nasadzane, bo mamy sąsiadów bardzo blisko z każdej strony, a chcemy mieć minimum poczucia intymności. Dlatego postawiliśmy na zielony wysoki naturalny płot i to on będzie tłem dla ogrodu w przyszłości.
    Aniu bardzo ładnie u Ciebie

  7. #1527
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    aaa i jestem załamana bo tak jak wspomniałama mamy zepsutą zmywarkę...przez 5 minut sie cieszyłam ze będzie wreszczie w użyciu bo juz dość miałam jej braku a tu dup....... oczywiście jest na gwarancji bo to jej pierwszy raz miał być czekam na serwisanta , ma być sie odezwać w ciągu 2 dni ...zobaczymy
    tym sposobem kuchnia nadal czeka na skończenie ....

  8. #1528
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Ivy, nie strasz mnie zmywarka!
    bo ja swoja (glupia) wlaczylam wlacznikiem (byla podlaczona do pradu, ale nie do wody) i chyba cos spierniczylam... zaczela dziwnie buczec, pewnie z braku wodu i ja szybko wylaczylam... od tamtej pory nie dotykalam, czekam az bede w PL i ja podlaczymy do wody...
    Mam nadzieje, ze bedzie dzialac, bo mam ja ciagle w glowie (mezowi nic nie powiedzialam, a tania tez ona nie byla )

  9. #1529
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Ivy, nie strasz mnie zmywarka!
    bo ja swoja (glupia) wlaczylam wlacznikiem (byla podlaczona do pradu, ale nie do wody) i chyba cos spierniczylam... zaczela dziwnie buczec, pewnie z braku wodu i ja szybko wylaczylam... od tamtej pory nie dotykalam, czekam az bede w PL i ja podlaczymy do wody...
    Mam nadzieje, ze bedzie dzialac, bo mam ja ciagle w glowie (mezowi nic nie powiedzialam, a tania tez ona nie byla )
    pewnie buczała bo na sile chciała pociągnąc wodę na siłe a nie bylo jak nic jej sie pewnie nie stało, uruchom normalnie i bedzie ok

    Mja za to jak pociagnela wodę do której byla podlączona to bez opamiętania i wylewała sie wszędzie i nam zatopiło kuchnie. Szczęsliwie mamy płytki a nei jakies fajne drewno bo by byla masakra.

  10. #1530
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    cholera, faktycznie dobrze, ze to nie deski na podlodze

    Ivy, ja sie juz chyba zaczynam przyzwyczajac do sytauacji, ze jak cos nie pierdyknie to pieknie byc nie moze... ciagle cos

  11. #1531

    Domyślnie

    o matko - ale klops
    mam nadzieję że ten serwisant upora się raz dwa na miejscu z problemem, a nie że będzie ją zabierał na serwis

    a to zmywarka z I. czy inna?

  12. #1532
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    cholera, faktycznie dobrze, ze to nie deski na podlodze

    Ivy, ja sie juz chyba zaczynam przyzwyczajac do sytauacji, ze jak cos nie pierdyknie to pieknie byc nie moze... ciagle cos
    Mmeliska mam dwa pytania o twoją kuchni e- pamietasz jakiej wysokosci masz boczki szuflad w tej większej ?? oraz jakie masz "kosze" do segregacji śmieci ??

  13. #1533
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    o matko - ale klops
    mam nadzieję że ten serwisant upora się raz dwa na miejscu z problemem, a nie że będzie ją zabierał na serwis

    a to zmywarka z I. czy inna?
    tak to I. i nie wiem teraz czy to była dobra decyzja Znam pare osób które ją ma i jest wszystko ok, nasza niestety nie zdązyla sie sprawdzić. Czekam teraz na serwis

  14. #1534
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    Mmeliska mam dwa pytania o twoją kuchni e- pamietasz jakiej wysokosci masz boczki szuflad w tej większej ?? oraz jakie masz "kosze" do segregacji śmieci ??
    Ja mam zastosowany system mebli Kammodul i niska szuflada ma 12,8 cm. środkowa szuflada ma 22,4 cm. i dolna szuflada 35,2 cm.
    Ta dolna szuflada jest tak przewidziana, ze butelki 1,5l wchodza na pionowo.
    Natomiast sa to szuflady blum tandembox antaro boki szuflad szare z relingiem o przekroju kwadrata, ja dokupilam boki szklane.

    Pojemniki PEKA 600/09.445 (1.komplet 309zl) sa wysuwane z polka.
    mam tylko takie zdjecie

  15. #1535
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Ja mam zastosowany system mebli Kammodul i niska szuflada ma 12,8 cm. środkowa szuflada ma 22,4 cm. i dolna szuflada 35,2 cm.
    Ta dolna szuflada jest tak przewidziana, ze butelki 1,5l wchodza na pionowo.
    Natomiast sa to szuflady blum tandembox antaro boki szuflad szare z relingiem o przekroju kwadrata, ja dokupilam boki szklane.

    Pojemniki PEKA 600/09.445 (1.komplet 309zl) sa wysuwane z polka.
    mam tylko takie zdjecie
    ooo o to mi chodziło - bo w Ikei tez sa trzy rodzaje szuflad jesli chodzi o wysokośc boczków i tak sie zastanawiam czy czegoś nie zmienić jeszcze bo te największe jeszcze nie zlożone

    Kosze masz do servo drive - tak ??? one mają pokrywki ???

  16. #1536
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    on jest do servo drive, a pokrywa jest ta polka... chyba bo nie wyjmowalam ich tak jak widac na zdjeciu, to tyle i ja zobaczylam
    albo ta pokrywa, to moze sie na niej kosze stawia?
    ja mowilam ze chce miec kosze z polka... zadanie powierzylam kuchennemu
    moze na dniach doczekam sie wiecej zdjec po otwarciu szafek, to bede wiedziala

  17. #1537
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    on jest do servo drive, a pokrywa jest ta polka... chyba bo nie wyjmowalam ich tak jak widac na zdjeciu, to tyle i ja zobaczylam
    ooo super bo własnie szukam koszy- takich zeby miał sens servodrive czyli zeby nie trzeba bylo w koszach tez dekielków zdejmować a jednak zeby był

  18. #1538
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    albo ta pokrywa, to moze sie na niej kosze stawia?
    znalazlam

  19. #1539
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    tylko powiem ci, ze ten servo, to tak jakos mnie nie milo zaskoczyl, jak widzialam podczas montazu to jego wysuwanie...
    jesli mozna to tak nazwac, bo na pusta szafke, to mi tylko drzwi uchylal (cos jak we frontach na tip on)
    jezeli tak bedzie z koszami, to chyba sie pochlastam, bo zalezy mi na uzyskaniu efektu wyjezdzania szuflady a nie otwarciu drzwiczek
    albo zloze reklamacje i niech poprawiaja jego funkcjonalnosc

  20. #1540
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    znalazlam
    u mnie kosze sa rowne, nie sciete po skosie...

    qrcze bede musiala blagac szwagierke zeby mi pojechala i fotki cyknela, bo od tygodnia tak jedzie i jakos wybrac sie nie moze

Strona 77 z 146

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony