dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 137 z 146
Pokaż wyniki od 2.721 do 2.740 z 2906
  1. #2721
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Catti Zobacz post
    znalazłam tylko coś takiego, ale jak się na coś natknę to podrzucę

    ze strony: http://www.silvan.pl/drzwi-wewnetrzne/

    Poniżej prezentujemy nietypową szafę z drzwiami uchylnymi, za którą kryje się pomieszczenie łazienki. Prowadzą do niego drzwi wewnętrzne wykonane z lakierowanego mdf.



    Dziękuję, tak to coś takiego jak mam na myśli
    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Wpadłam na forum więc przyszłam pomachać

    Cytat Napisał ~~slonko~~ Zobacz post
    Ivy podrzucam inspiracje

    tutaj pod schodami







    oooo takkkkkk, tego mi było potrzeba , dziękuję
    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    Ukryte przejście?? Rewelacj@
    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    Świetny pomysł
    tez coraz bardziej mi sie podoba ten pomysł
    Potrzebuje miejsca w sypilani wiec pomyślałam o zabudowie Mam alebo do zrobienia taką jak na powyższych inspiracjach z wejsciem do lazeinki albo druga sciana to ta naprzeciwko łózka z TV, coś jak tu :




    --------------------
    Mało mnie bo wnętrzarsko niewiele a właściwie nic sie nie dzieje Zbieram siły i fundusze i moze na wiosnę coś ruszy. ale pewnie wtedy będe myślala o ogrodzie

  2. #2722
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    O ogrodzie, to Ty myśl już teraz. Zaplanuj i posprawdzaj czy masz dobre pomysły. Elfir wróciła na forum, więc warto podpytać.
    Wiosną zwykle na wiele rzeczy robi się nie wiadomo czemu za późno, jeśli wcześniej tego nie przemyślisz i nie zorganizujesz
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  3. #2723
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    O ogrodzie, to Ty myśl już teraz. Zaplanuj i posprawdzaj czy masz dobre pomysły. Elfir wróciła na forum, więc warto podpytać.
    Wiosną zwykle na wiele rzeczy robi się nie wiadomo czemu za późno, jeśli wcześniej tego nie przemyślisz i nie zorganizujesz
    Pesto to racja Mysle i powoli planuje a nwet ma juz troche zaplanowane. Pewnie w przewie świtecznej bede miala wiecej czasu na konkrety
    Wiosna to raczej myslenie skąd kase na to wszystko wytrzasnąć

  4. #2724
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Moja rada – nie rób wszystkiego na raz. Zaplanuj i zrób na początek szkielet, czyli wyznacz rabaty, zdecyduj, które chcesz podwyższyć (ładniej rośliny się prezentują na spadzistym terenie), ile i gdzie trawnik, ścieżki, jak poprowadzić rozprowadzenie wody i prądu do oświetlenia. Potem posadź duże rośliny, czyli najpierw drzewa, a potem krzewy. Zrób trawnik, bo nawet jeśli nie zrobisz od razu ścieżek i instalacji, to nie problem naciąć już wyrośniętą murawę i położyć co trzeba.
    Pamiętaj o borderach przeciw przerastaniu korzeni – to trzeba zakopać wokół rabat.

    Sadzenie drobiazgów będziesz robić sukcesywnie. co roku więcej. Nie będzie tak bolało finansowo, bo wiele roślin po 2-3 sezonach będziesz mogła dzielić i rozsadzać.

    Aha i najlepiej nie spiesz się. Wybierz na początek jedną rabatę i ją zrób. Jak skończysz to zabierz się za drugą, itd Ogrodnik to cierpliwy człowiek.

    Trochę mogę podpowiadać. O ważniejsze rzeczy pytaj Elfir i... będziesz mieć piękny ogród
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  5. #2725
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Moja rada – nie rób wszystkiego na raz. Zaplanuj i zrób na początek szkielet, czyli wyznacz rabaty, zdecyduj, które chcesz podwyższyć (ładniej rośliny się prezentują na spadzistym terenie), ile i gdzie trawnik, ścieżki, jak poprowadzić rozprowadzenie wody i prądu do oświetlenia. Potem posadź duże rośliny, czyli najpierw drzewa, a potem krzewy. Zrób trawnik, bo nawet jeśli nie zrobisz od razu ścieżek i instalacji, to nie problem naciąć już wyrośniętą murawę i położyć co trzeba.
    Pamiętaj o borderach przeciw przerastaniu korzeni – to trzeba zakopać wokół rabat.

    Sadzenie drobiazgów będziesz robić sukcesywnie. co roku więcej. Nie będzie tak bolało finansowo, bo wiele roślin po 2-3 sezonach będziesz mogła dzielić i rozsadzać.

    Aha i najlepiej nie spiesz się. Wybierz na początek jedną rabatę i ją zrób. Jak skończysz to zabierz się za drugą, itd Ogrodnik to cierpliwy człowiek.

    Trochę mogę podpowiadać. O ważniejsze rzeczy pytaj Elfir i... będziesz mieć piękny ogród
    taki jest plan - wtym roku chciala bym zrobić teren+ trawnik + z jednej strony czymś sie oddzielić od sąsiadów - coś zielonego wysokie - tuje, świerki, nie wiem jeszcze + drobne nasadzenia typu hortensje zeby już rosły
    Ogród jest mały ok 500 m2 wiec wielu sciezek itp nie bedzie i raczej płaski przy tej powierzchni. Nawodnienie/pkt poboru wody jest rozłożone, ewentualnie do dolożenia czy poprawek reszta. Musze jakoś rozrysowac co bym chciala i pokaże czy to ma sens Raczje planuje ogród na te najbliższ ekilka lat dośc prosty bo musze poznac sie z rolsinami i moze bed emiala kiedyś na niego wiecej czasu

  6. #2726
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    U mnie niewiele dekoracji ale choinka już jest


  7. #2727
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Ivy
    Prześliczna choinka. Bardzo elegancka
    I widzę, że kupiłaś te roletki dwustronnie opuszczane. Jesteś zadowolona?

  8. #2728
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Ivy
    Prześliczna choinka. Bardzo elegancka
    I widzę, że kupiłaś te roletki dwustronnie opuszczane. Jesteś zadowolona?
    Choinka bardzo dziękuje
    Roletki to tymczasowe rozwiązanie Do końca nie wiem co bym tam chciała, pewnie rolety rzymskie na podwójnym mechanizmie - firanka/zasłona ale moj budżet nie jest teraz w stanie tego zrealizować A jednocześnie czymś musimy się osłonić Wybrałam takie plisy których nie trzeba wiercić w okno. Nie jest to szczyt designu ale spełniają swoją funkcje i wtapiają się w otoczenie, jak wymyśle co tam chce a głownie nazbieram do skarbonki nie będzie żal wyrzucić a okna nie będą miały dziur

  9. #2729

    Domyślnie

    Choinka super! Uwielbiam Twoje sople Też zwróciłam uwagę na rolety, ale najbardziej wzrok mój przykuła cekinowa poduszka idealnie pasująca do skrzącej się kokardy na drzewku Świetnie to wygląda

  10. #2730
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Choinka super! Uwielbiam Twoje sople Też zwróciłam uwagę na rolety, ale najbardziej wzrok mój przykuła cekinowa poduszka idealnie pasująca do skrzącej się kokardy na drzewku Świetnie to wygląda
    Dziękuję Sople i ja uwielbiam, "robią robotę" i sa piękne
    Poduszka na żywo mieni sie jeszcze bardziej, ślicznie wygląda na tle ciemnej kanapy u mnie. Polecam bo sa teraz w dobrej cenie w h&m home

  11. #2731
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie


  12. #2732

  13. #2733
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za życzenia
    Okres świąteczny byl bardzo intensywny , a noworoczny jeszcze bardziej Niestety nie wnętrzarsko a zdrowotnie Teściowa złamała rękę tak nieszczęśliwie ze potrzebna była operacja , a ze dzieli nas spora odległość to trochę pozmieniały się plany i Nowy Rok spędziliśmy poza domem mimo planowanej imprezki u nas Jednak mając trochę czasu i dystansu od domku kulka drobnych postanowień noworocznych jest, kilka planow dla domku również
    Mam tylko nadzieję ze nie będzie tak :


    Pytanko - jakie modele baterii umywalkowych podtynkowych macie ?

  14. #2734

    Domyślnie

    Iwonka, pomyślności w Nowym Roku!!
    Z bateriami nie pomogę, ale cieszę się z tego pytania Bo to może oznaczać, że ruszacie z drugą łazienką Umieram z ciekawości, co wymyśliłaś

  15. #2735
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    Hahahahaha dobre.
    Dołączam się do życzeń noworocznych

  16. #2736
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Czyli byliście w moich okolicach? Przykro mi z powodu Teściowej. Mam nadzieję, że już lepiej?

    Na dole mam kludi booz


    Estetycznie bardzo mi odpowiada. Działa bez zarzutu

  17. #2737
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Iwonka, pomyślności w Nowym Roku!!
    Z bateriami nie pomogę, ale cieszę się z tego pytania Bo to może oznaczać, że ruszacie z drugą łazienką Umieram z ciekawości, co wymyśliłaś
    Aniu niestety nie będzie to tak szybko, zbieram kasę i powoli chce skompletować potrzebne elementy ...i najwazniejsze wybrac plytki Ne jestem na bieżąco i musze wrocić do tematu, odwiedzić klka salonow i zebrać myśli
    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    Hahahahaha dobre.
    Dołączam się do życzeń noworocznych

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Czyli byliście w moich okolicach? Przykro mi z powodu Teściowej. Mam nadzieję, że już lepiej?

    Na dole mam kludi booz


    Estetycznie bardzo mi odpowiada. Działa bez zarzutu
    Ewuś byliśmy nawet dośc blisko ale tylko kilka godzin na samego Sylwestra u kuzyna P. z Twoich okolic. Mama miala operacje w Sylwestra więc do poźnego popoludnia byliśmy w szpitalu a juz w Nowy rok ok poludnia ponownie w szpitalu zeby nie byla sama w taki świąteczny czas Wyjazd byl szybki i intensywny, jakoś ciagle takie mamy
    Muszę wybrać spokojny czas i ...kawka

    Dziekuję za baterię , zapisuje

  18. #2738
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Myślę cały czas o zabudowie, wygrywa na razie ta np łóżka w sypialni, bo wydawała mi sie szybka i ...tania ...jednak nie jest szukam stolarza Jakiegoś co liczy po bożemu bo mam wyceny które zabijają jak do tej pory

    zabudowa coś jak u - biała- połmat

  19. #2739
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Ivy, oby Nowy Rok był lepszy niż koniec starego

    Daj znać koniecznie jak będziesz na Śląsku. Zapraszam Cię do nas bardzo, bardzo serdecznie

    Świetna ta zabudowa, choć domyślam się ceny . Nam zaśpiewano za meble do zabudowy nad wc tyle, że będą tam tymczasem (a pewnie na stałe) drzwi ażurowe.

  20. #2740
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Ivy, oby Nowy Rok był lepszy niż koniec starego

    Daj znać koniecznie jak będziesz na Śląsku. Zapraszam Cię do nas bardzo, bardzo serdecznie

    Świetna ta zabudowa, choć domyślam się ceny . Nam zaśpiewano za meble do zabudowy nad wc tyle, że będą tam tymczasem (a pewnie na stałe) drzwi ażurowe.
    Ewo dam znać jak tylko uda sie wybrać na wycieczkę w Twoje strony
    Zabudowa...kosmos praktycznie w cenie mojej kuchni Dzisiaj mam wizytę poleconego przez malą mi stolarza i zobaczymy co z tego wyniknie

Strona 137 z 146

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony