dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 146
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 2906
  1. #41
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Alija
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Rybnik/Herne
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    661

    Domyślnie

    Witam sie i ja. Z przyjemnoscia bede do ciebie zagladac.
    Zapowiada sie bardzo interesujaco

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał channel8 Zobacz post
    Nie no, taczka pierwsza klasa !!!! To ile tych taczek przytaszczyłaś?? Ja za to z cegłami w plecaku na rowerze jechałam!!!

    Takich gości tylko witać - pięknie ubarwiają domek
    szczęśliwie jedne, ale kazałam sobie koło dopompować żeby dobrze jechały po wertepach
    Cytat Napisał Alija Zobacz post
    Witam sie i ja. Z przyjemnoscia bede do ciebie zagladac.
    Zapowiada sie bardzo interesujaco
    witam serdecznie

    -----------------------------------------

    jeszcze ostatnie porównanie lampek ..i projekt kuchni z lampkami
    Zdjęcia porównujące od Basi :

    Cytat Napisał Barbara74 Zobacz post
    a teraz zdjęcia
    lampa duża massive nero,lampka mała(brakuje żarówki) aquaform pet fine.Ja Pet fine daję do łązienki ,bo w kuchni za małe
    Rozmieszczenie lampek tez u Basi - Kochana mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, jesli mam usunąć napisz Basia w kuchni ma massive, te większe, chyba u mnie tez takie bedą. Ewentualnie inny producent -może Kanlux.


    a taką wyglądają wstępnie na projekcie:
    [IMG][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/8vp1.jpg/]

    Kwestia wyjaśnienia- znowu biała nim jeszcze trafiłam na forum miała być biała w połysku, od zawsze. Mimo, że jest ich sporo- raczej na forum, niż w moim otoczeniu- bardzo chce żeby taka była. Czyści się idealnie i dla mnie jest super. O ile w otoczeniu toleruję "twórczy bałagan" to w kuchni nie. Nie lubię zbyt wielu przydasi na wierzchu, wszystko ma mieć swoje miejsce .
    najlepiej tak:


    jeśli ktoś wie gdzie te powyższe pojemniki można kupić proszę o podzielenie się namiarem
    lub tak powinno być :

    tutaj Ikea mnie wesprze

    Uwielbiam gotować, ale po ma byc wszystko schowane

  3. #43

    Domyślnie

    Ivy, nieźle z tą taczką, ale każdy tak mów, a czuję, że zanim dojechałaś do domu to cała wyładowana była puszkami aluminium

    Super masz wizualizacje, kto robił? Cieszę się, że też wybierasz biały połysk w kuchni. Ja mam taką samą fazę, w kuchni latam ciągle ze ścierką i odkładam wszystko na swoje miejsce No i cieszę się, że pokazałaś porównanie petitów z masivami - które w końcu wybierasz? Ja sama nie wiem, byłam bliżej petitów po namowie Basi ale jeszcze nie jestem zdecydowana na 100%.

  4. #44

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    Uwielbiam gotować, ale po ma byc wszystko schowane
    U mnie dokładnie odwrotnie
    Gotowania nie lubię, ale gadżety na blacie to i owszem

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Hello!
    Witam sie i ja

    Jak miło bedzie podgladac kolejny domek na etapie wykanczania

    Co do kuchni, to ja niecierpie gotowac i gadżetów na blacie tez nie lubie

    Edit: własciwie to nie wiem po co mi kuchnia???
    ach no tak...piec ciasta i ciasteczka czasem lubie
    Ostatnio edytowane przez vesila ; 28-07-2013 o 23:53
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  7. #47
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Panna Z.
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Gdańsk/Wrocław
    Posty
    460

    Domyślnie

    Widzę że dwie frakcje się tworzą Ja tez z tych "pudełkowo-szafkowych", żadnych rzeczy na blacie, blat jest od tego, żeby na nim nic nie było Kwiaty może, i czajnik elektryczny

  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Spora różnica pomiędzy tymi tubkami. Nie wiem czy to coś pomoże, ale wrzucam zdjęcia tubek pet fine w mieszkaniu o wys. 2,55 cm.


    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  9. #49
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar amglad1
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    NADMORZE
    Posty
    1.615
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    cześć Ivy, witam sie u Ciebie - nareszcie
    cieszę się, że masz już swój wątek - będę podglądać, bo już mi się kuchnia straszliwie podobuje
    z czego planujesz blat?
    pozdrawiam, ciesze się, że już u Ciebie możemy pogadać
    am glad

  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moorela Zobacz post
    Ivy, nieźle z tą taczką, ale każdy tak mów, a czuję, że zanim dojechałaś do domu to cała wyładowana była puszkami aluminium
    Niestety taczki się nie zwróciły Na naszym osiedlu jest calkiem czyto, nie ma zbyt wielu „śmieci”
    Cytat Napisał Moorela Zobacz post
    Super masz wizualizacje, kto robił? Cieszę się, że też wybierasz biały połysk w kuchni. Ja mam taką samą fazę, w kuchni latam ciągle ze ścierką i odkładam wszystko na swoje miejsce No i cieszę się, że pokazałaś porównanie petitów z masivami - które w końcu wybierasz? Ja sama nie wiem, byłam bliżej petitów po namowie Basi ale jeszcze nie jestem zdecydowana na 100%.
    Wizualizację robiła mi Agnieszka – ta sama co Basi, Juliannie i kilku innym
    Co do „tubek” to nie wiem sama, myślę że trzeba będzie kupić po 1 szt i porównać już na suficie.
    Cenowo – Pet fine ok. 120 zł , Massive 95 zł . Musze poszukac bo widziałam tez innych producentów 
    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    U mnie dokładnie odwrotnie
    Gotowania nie lubię, ale gadżety na blacie to i owszem
    Tylko u Ciebie te przydasie wyglądają super, u mnie wygląda to na bałagan.
    Cytat Napisał Moorela Zobacz post
    Acha, jaki blat planujesz?
    Blat będzie z laminatu – chyba 40 mm ale to się okaże . Robiony z nogą aby udawł granit.
    Chciałam bardzo z granitu aby mieć zlew podwieszany. Niestety cena przy mojej kuchni to róznica min 6000zł. Mam na ta kwotę inny plan…

    Cytat Napisał vesila Zobacz post
    Hello!
    Witam sie i ja
    Jak miło bedzie podgladac kolejny domek na etapie wykanczania
    Co do kuchni, to ja niecierpie gotowac i gadżetów na blacie tez nie lubie
    Edit: własciwie to nie wiem po co mi kuchnia???
    ach no tak...piec ciasta i ciasteczka czasem lubie
    Kuchnia się czasem przydaje, kawkę mrożoną można zrobic, cos pogrzac gotowego - jakies plusy się znajdą 
    Cytat Napisał Panna Z. Zobacz post
    Widzę że dwie frakcje się tworzą Ja tez z tych "pudełkowo-szafkowych", żadnych rzeczy na blacie, blat jest od tego, żeby na nim nic nie było Kwiaty może, i czajnik elektryczny
    Ja lubię sterylnie – ale tylko w kuchni. W pracy na biurku mam raczej „artystyczny nieład” lub inaczej mówiąc burdello bum bum z papierów 

    Cytat Napisał Magda 34 Zobacz post
    Spora różnica pomiędzy tymi tubkami. Nie wiem czy to coś pomoże, ale wrzucam zdjęcia tubek pet fine w mieszkaniu o wys. 2,55 cm.
    Czyli wysokość jak u mnie, musze się zastanowić co wybrać 
    Cytat Napisał amglad1 Zobacz post
    cześć Ivy, witam sie u Ciebie - nareszcie
    cieszę się, że masz już swój wątek - będę podglądać, bo już mi się kuchnia straszliwie podobuje
    z czego planujesz blat?
    pozdrawiam, ciesze się, że już u Ciebie możemy pogadać
    Dziękuję za miłe słowa 
    Witaj , o blacie pisalam wyżej. Niestety będzie laminat ale liczę ze wyjdzie fajnie. Muszę poszukac fajnego zlewu i będzie git.


    ----------------------------------------
    Dzisiaj tez dogadałam temat schodów – będą „Moorel’kowe”
    Klatka schodowa jest zamknięta, nie ma ekspozycji na część dzienną
    Dolny bieg


    Uploaded with ImageShack.us

    Jedynie co mi się nie podoba to ten wielki, pierwszy schodek. Niestety nić z nim nie robimy.


    Uploaded with ImageShack.us
    Widok z górnego poziomu :


    Uploaded with ImageShack.us
    Schody dywanowe na betonie -Okładzina dębowa- poł mat
    ( tu czekamy na dzisiejszą odsłonę schodów u koleżanki z Zielonej Jeszcze chwile i posczuje si ejak u siebie w domu
    Barierka będzie identyczna jak u Mooreli – tylko odbicie lustrzane

    szczegóły dla lepszej pamięci :
    Cytat Napisał Moorela Zobacz post
    Ivy, z barierką jest tak: słupki pionowe mają przekrój prostokąta o wymiarach 2,5 x 4 cm, początkowe, końcowe i na zakrętach słupki pionowe mają przekrój kwadrata o wymiarach 4 x 4 cm, tralki mają przekrój kwadrata o wymiarach 1 x 1 cm. Poręcz to płaskownik o szerokości 4 cm.
    Załącznik 199351 Załącznik 199352 Załącznik 199353 Załącznik 199354
    Nie wiedomo tylko czy da sie u nas zamontować jeden element w całości, jeśli nie to będzie skręcane z dwóch
    Bardzo chciałam żeby ten wykonawca u nas robil schody, więc ustalenia już. Niestety schody będą pewnie w listopadzie ??!
    Ostatnio edytowane przez ivy17 ; 29-07-2013 o 12:48

  11. #51
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    U mnie dokładnie odwrotnie
    Gotowania nie lubię, ale gadżety na blacie to i owszem
    Dropcia ja mam podobnie

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Ivy biała kuchnia w połysku jest super łatwa w utrzymaniu czystości u mnie założenie było takie, że wszysko pochowane ale jak dla mnie było zbyt sterylnie...i tym sposobem powywlekałam na blat różności aaa zanim zamieszkałam w swoim domu to się łudziłam, że jak już będę miała kuchnię marzeń to może gotowanie polubię...kurna pomyliłam się
    Ostatnio edytowane przez aneta s ; 29-07-2013 o 13:44

  13. #53
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Iwonko, widzę, że przez wyjazdy przegapiłam taaaki moment
    Bardzo się cieszę z Twojego wątku
    I mam nadzieję, że się gdzieś nawet przydam.
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar amglad1
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    NADMORZE
    Posty
    1.615
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    u mnie założenie było takie, że wszysko pochowane ale jak dla mnie było zbyt sterylnie...i tym sposobem powywlekałam na blat różności aaa zanim zamieszkałam w swoim domu bo się łudziłam, że jak już będę miała kuchnię marzeń to może gotowanie polubię...kurna pomyliłam się [/QUOTE]

    u mnie też było takie założenie i tak jest ciągle - nic na blacie, wszystko schowane. a gotować i jeść uwielbiam
    pozdrawiam z Nadmorza
    am glad

  15. #55
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Panna Z.
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Gdańsk/Wrocław
    Posty
    460

    Domyślnie

    Jedynie co mi się nie podoba to ten wielki, pierwszy schodek. Niestety nić z nim nie robimy.
    Wielki - w sensie, ze wysoki, czy że szeroki? Bo na wysokosci to on straci, jak dojdą podłogi A szerokosć może okazać sie przydatna (przy podchodzeniu do schodów "z boku" ), albo do ustawiania jakis dekoracji.

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ivy, czemu Ci się ten stopień nie podoba ?
    Te narysowałam dla Lukarny i pierwszy stopien nieźle by wyglądał, gdyby go poszerzyć na ścianę. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Lukarna_stairs-wiz01_night.jpg
Wyświetleń:	514
Rozmiar:	45,1 KB
ID:	203298 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Lukarna_stairs-wiz01_day.jpg
Wyświetleń:	475
Rozmiar:	46,9 KB
ID:	203299
    Tu powstały platformy niemal wprowadzające na schody Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wooden-staircases.jpg
Wyświetleń:	478
Rozmiar:	22,5 KB
ID:	203302 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	house-niche-modern.jpg
Wyświetleń:	389
Rozmiar:	36,7 KB
ID:	203303
    Tu pierwszy stopień jest obłożony tym samym co podłoga Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ar_050611_16.jpg
Wyświetleń:	445
Rozmiar:	84,4 KB
ID:	203304

    Wszystko zależy od podejścia i pomysłu. Pewnie, że takie betony jak w tej chwili są, to nic ładnego, ale z każdych schodów można perełkę zrobić.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Ivy biała kuchnia w połysku jest super łatwa w utrzymaniu czystości u mnie założenie było takie, że wszysko pochowane ale jak dla mnie było zbyt sterylnie...i tym sposobem powywlekałam na blat różności aaa zanim zamieszkałam w swoim domu to się łudziłam, że jak już będę miała kuchnię marzeń to może gotowanie polubię...kurna pomyliłam się

    Cytat Napisał amglad1 Zobacz post
    u mnie założenie było takie, że wszysko pochowane ale jak dla mnie było zbyt sterylnie...i tym sposobem powywlekałam na blat różności aaa zanim zamieszkałam w swoim domu bo się łudziłam, że jak już będę miała kuchnię marzeń to może gotowanie polubię...kurna pomyliłam się
    u mnie też było takie założenie i tak jest ciągle - nic na blacie, wszystko schowane. a gotować i jeść uwielbiam
    pozdrawiam z Nadmorza[/QUOTE]

    Chwilę miałam okazję mieszkac z białą sterylna kuchnią...i uwielbiam taką Zobaczymy jak inni domownicy sie do tego ustosunkują
    Bardzo lubię gotować, przyjmowaqc gości. Teraz mam 60 cm blatu i wszytskie nizbędniki na wierzchu ...ni elubię tego.
    Jedynie co będzie stało to czajnik/ekspres + taca z młynkami i karafkami na oliwę/olej a może kiedyś KA...myślę ze na takiej długości blatu będzie w miarę sterylnie ...dobra może maksymalnie jeszcze jakies zioła w sezonie ...

    mam takie doniczki to może "powieszę" zioła

    [

  18. #58
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Iwonko, widzę, że przez wyjazdy przegapiłam taaaki moment
    Bardzo się cieszę z Twojego wątku
    I mam nadzieję, że się gdzieś nawet przydam.
    Aniu spędziłas miło czas u Agi a jak widzisz u mnie raczej jeszcze nic fajnego.Niewiel straciłaś
    Mam rózne fajne szlifiereczki więc pewnie niebawem pomyśle o jakimś hand made drewnianym...
    Mam o tyle problem ze niezbyt do przodu wizualizuję sobie moj domek, wiec sama nie wiem co jeszcze bede działac

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Panna Z. Zobacz post
    Wielki - w sensie, ze wysoki, czy że szeroki? Bo na wysokosci to on straci, jak dojdą podłogi A szerokosć może okazać sie przydatna (przy podchodzeniu do schodów "z boku" ), albo do ustawiania jakis dekoracji.
    szeroki ...wysokośc to jeszcze odejdzie 21 cmwszelkich wylewek i styropianów wiec tutaj się nie martwię . Jedynie wchodzenie z boku może być wygodniejsze to fakt
    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post

    Wszystko zależy od podejścia i pomysłu. Pewnie, że takie betony jak w tej chwili są, to nic ładnego, ale z każdych schodów można perełkę zrobić.
    teraz jest to raczej taki kloc...wystaje poza " klatkę: tak dośc mocno i teraz mnie denerwuje. Pewnie jak dojda schody to sie to jakoś naturalne zrobi.

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Ivy ubawiłam się dla mnie sterylnie to nicccc, u mnie właśnie stoi ekspres, czajnik , młynki i oliwy na tacy i w oknach co nieco dla mnie sterylnie to nie jest

Strona 3 z 146

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony