dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 27
  1. #1

    Domyślnie

    Myœlę o podłšczeniu wieży w salonie do oddzielnych głoœników w łazience.
    Może macie jakiœ typ głoœników do zamontowania w obniżony gipsowy sufit?
    I jakie sš niebezpieczeństwa podłšczenia takiego czegoœ?
    Widziałem taki bajerek w kilku hotelach (w Polsce) i jest to fajna sprawa.
    Czujecie bluesa? Sciemnione œwiatełko, kšpiel w piance, przy wannie stoi oszroniona flaszeczka piwka, a z głoœniczków leci relaksujšca muzyczka z ulubionego CD.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam u siebie załozone nagłośnienie w łazience od kilku lat jest to znakomite rozwiązanie bardzo relaksujące w różnych sytuacjach. Pozwala wysłuchać porannej pogody i wiedomości podczas golenia. Zaskakuje wszystkich gości Miałem stary radiomagnetofon z odczepianymi kolumnami które wrzuciłem na podwieszany sufit na zewnątrz jest tylko wylącznik taki na snurku jest pewien problem ze zmianą stacji bo musze podnieść płyte i przekręcić potencjometr. Co się tyczy głośników to wiem że są specjalne do pomieszczeń gdzie panuje duża wilgotnośc kupowałem takie w sklepie z mat elektrycznymi ale w Niemczech ale myślę że i u nas się coś dostanie zresztą do zwykłego słuchanie muzyki wystarczą normalne głośniki tylko umieszczone dalej od wanny i zlewu radia jest połączone z oświetleniem łazienki gaszę światło i radi sie wyłącza. W związku zpowyzszym jest problem z radiami samochodowymi które się rozkodowuja po wyłaczeniu pradu. Radio w łazience bardzo polecam w nowym domu tez układam instalacje pod radio w łazienkach

  3. #3

    Domyślnie

    ja planuję mieć ale nie hifi ale podłączone do radia w kuchni. Tą samą drogę chce wykorzystać na interkom.

  4. #4

    Domyślnie

    Ostatnio w chyba w KDC widziałam radio wbudowane w trzymak do papieru toaletowego. Firma Elta.

  5. #5

    Domyślnie

    Aha, też widziałem!
    Działa jak sroka - skrzeczy na całego ale nic nie można zrozumieć

  6. #6

    Domyślnie

    jestem na etapie rozprowadzania kabelków, myslałam o radiu samochodowych (obok lustra - w ścianie lub szafce) i głośnikach w suficie ale gdzieś widziałam (w katalogu wysyłkowym chyba)radio z CD (do kuchni) podwieszane pod szafką.

  7. #7

    Domyślnie

    Hej
    U mojej kochanej zony w pracy jest takie radio zamocowane w lazience. Jest to specjalne radio do takiego pomieszczenia. Bardzo estetycznie wykonane. Wlacza sie, gdy ktos wchodzil do pomieszczenia. Pewnie jakis wbudowany czujnik ruchu badz dzwieku. Okragle w ksztalcie czujki ppoz. Zamocowane jest do przykrecanej podstawy (tak jak wiszacy telefon bezprzewodowy). Mozna wiec je zabrac z soba, podstawe zostawiajac. Moze byc przymocowane na suficie badz scianie. Wybor stacji i glosnosc tez jest, dzwiek calkiem dobry.
    Marki i ceny nie podam, bo zona na urlopie. Pewnie kupione w jakims wieelkim supermarkecie.

  8. #8

    Domyślnie

    polecam stary patefon na korbkie w łazience -jak kogoś mocno przyciśnie na kupe to może do tej trąby-głośnika narobić....

    hehehehehehehehehehe
    snow

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    tylko pogratulowac poziomu dowcipu, snowdwarf!

  10. #10

    Domyślnie

    dziś piątek - weekend tuz tuż - trza sie trochę rozerwać nieprawdaż???


  11. #11
    Guest

    Domyślnie

    żałosny jesteś

  12. #12

    Domyślnie

    anonimku może sie przedstaw - potem pogadamy
    pozdrawiam
    snow

  13. #13
    Guest

    Domyślnie

    zrób to co napisałeś a potem wsadź tam łeb!

  14. #14

    Domyślnie

    hehehe -niezłe
    wymyśsl coś lepszego - ale humory też ci nie brakuje
    swoją droga byle gall anonim mi humoru nie popsuje...buahahaha
    pozdrawiam
    snow

    Ps. anonimie nie trać czasu na rzucanie uwag bez sensu - nie szkoda ci go? jeśli nie to oddaj mi go trochę
    mnie czasami go brakuje (szczególnie w poniedziałki i środy)
    s.

  15. #15

    Domyślnie

    Łazienka nie jest moim ulubionym pomieszczeniem, ale to całkiem niezły pomysł z zamontowanem radia, czy głośników. To wciąga

  16. #16
    Guest

    Domyślnie

    brawo Jola_, z wątku muzycznego robi się wątek kloaczny.

  17. #17

    Domyślnie

    a w jaką tonację trzeba w tą tubę walić ,żeby odnieść pożądany efekt??? - siedzi koło mnie mój mąż i pęka ze śmiechu, więc pozwoliłam sobie przytoczyc jego pytanie

  18. #18

    Domyślnie

    chodziło mi o okreslenie "Snowdwarf-a" tj. trąbę




  19. #19

    Domyślnie

    zależy o jaki efekt chodzi - zwykle tylko o taki żeby sie wypróżnić
    czyli do wypróżnienia - albo do napełnienia trąby po brzegi
    snow
    pozdrowka miłego weekendu

  20. #20

    Domyślnie

    W firmie Conrad kupisz takie cuda do lazienek
    jesli sie nie myle to to ich adres www http://www.conrad.com.pl

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony