dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wonskip

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Posty
    3

    Domyślnie Stary dach z papy przecieka.

    Witam.
    Jak w temacie, potrzebuję pilnie rady na temat przeciekającego dachu z papy. Dach jest płaski, papa dosyć stara, kiedy jest ulewa robią się spore przecieki. Takie, że trzeba coś podstawiać na strychu, żeby nie zalało mieszkania. Podobno kiedyś już zrobiły się dziury w papie i było to łatane jakimś środkiem, który się stosowało na zimno. (nie znam nazwy) Na kilka lat wystarczyło, ale znów wróciło. Mam pytanie i prośbę , czy ktoś mógłby mi polecić taki środek i podpowiedzieć jak to załatać? Budżet mam okrojony, więc proszę nie proponować zmiany papy.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jan P.

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Brwinów Milanówek 506391113
    Posty
    2.475

    Domyślnie

    Nie zmiany a położenie 1 warstwy na starą ( po wyreperowaniu) . Koszt +- M +R 30 zł m2. Jan.
    Po mnie nie ma poprawek

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wonskip

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dach jest spory i na pewno mnie jako studenta nie będzie stać na taki krok. Chodzi mi o rozwiązanie typu jakiś dacholit(?), coś w tym stylu. Wiem, że to nie wystarczy na nie wiadomo ile, ale dla mnie to jest jedyne rozwiązanie. Ktoś może mi polecić właśnie taki środek, który by podołał tym dziurkom w papie? I przy okazji prosiłbym o jakieś wskazówki jak to zrobić.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony