dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 4947

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    przyszłam pomachać łapką
    jestem, przeczytałam - ale się dzieje

    drzwi ładniutkie, choć ja nie lubię tych metalowych wstawek osobiście... sama nie wiem jakie wybrać do nas, ale mam jeszcze czas to się nie martwię

    mam takie same parapety co Meliska - jeśli chodzi o kupy... dach nam elegancko obsrywają nie mamy jeszcze gąsiorów skończonych wszystkich i sobie gniazda porobiły - normalnie całą masę mamy ptactwa na dachu... no i obsrały trzeba będzie umyć niedługo bo podobno może nam "wyżreć" blachę... no i Ł chce je zacząć wiatrówką przepędzać

    a wewnętrzne parapety jakie w końcu wybrane???
    Mojej blachy jakoś nie wyżera. Deszcze zdążą zmyć.
    Szpaczory dranie włażą pod gąsiory z boku i tam gniazda robią Nic nie da się na to poradzić.
    Frajda patrzeć jak się tam po spadzie dachu wdrapują. Czasem 2 na raz i boki zrywać jak któryś się nie zmieści i zjeżdża po dachu na ogonie. Jak wyłażą, też robią to metodą zjeżdżania i dopiero jak rozpędu nabiorą to skrzydła rozkładają i fruuuuu...
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    hehehe

    no takie same w znaczeniu że z blachy w kolorze cudnym

    a jak się przyglądam, to Ty masz zagięte pod kątem większym, ja mam na prosto
    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Mojej blachy jakoś nie wyżera. Deszcze zdążą zmyć.
    Szpaczory dranie włażą pod gąsiory z boku i tam gniazda robią Nic nie da się na to poradzić.
    Frajda patrzeć jak się tam po spadzie dachu wdrapują. Czasem 2 na raz i boki zrywać jak któryś się nie zmieści i zjeżdża po dachu na ogonie. Jak wyłażą, też robią to metodą zjeżdżania i dopiero jak rozpędu nabiorą to skrzydła rozkładają i fruuuuu...
    No to dziewczyneczki u nas na pewno będzie blacha i to taki zwyklak zwyklak, bo te bardziej wymyślne albo zaokrąglone albo z podziałką nie mają łączników do okien narożnych. Kolor antracyt ofkors. Mogły być granitowe ale jeszcze na głowę nie upadłam, żeby wydać tyle kasy na coś, co tylko ptak obesra

    W środku najpewniej konglomerat, bo trzeba zamawiać już, a ja nie wiem, czy potem dopasuję do podłogi (gdyby miały być drewniane). Jak będę chciała powzdychać do parapetu, to popatrzę na fotki Karoliny

    Bianco ghiaccio konglomerat


    Bianco carrara marmur


    Cena niemal identyczna. Znowu z powodu okien narożnych mamy koszty - 30% wartości to docinka pod kątem 45 stopni

    Szczerze mówiąc nic mi się nie podobało - wybierając najmniejsze zło składniam się ku ghiaccio
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 16-05-2014 o 16:26

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony