dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 234 z 248
Pokaż wyniki od 4.661 do 4.680 z 4947
  1. #4661
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kejt_R Zobacz post
    Te słońca mi się kojarzą z kościołem i mnie to dosłownie odrzuca. Ale to ze mną chyba coś nie tak
    Chloe, nie będę Ci tu śmiecić. Pozdrowionka
    O tym samym pomyslalam

  2. #4662

    Domyślnie

    Ej Kuleżanki, nie zasmucać mnie, proszę Bo ja do kościoła chodzę bardzo chętnie, a te lustra słoneczne wcale mi się z nim nie kojarzą

  3. #4663
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Motyw słońca był bardzo popularny w czasach Ludwika XIV zwanego Królem Słońce Ozdoba bramy prowadzącej na dziedziniec Wersalu nie jest dokładnie taka jak rama tego lustra, ale temat wspólny.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  4. #4664
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Anetko,
    Sypialnia wyszła bosssko. Dywan cudny. Lampy smaczne. Pewnie dają dużo światła? Korzystasz w plafonu?
    Nie zaskoczy Was, że mnie bliżej do zegara niż do słoneczka .
    Zegary są dostępne w ciągłej sprzedaży. Nie trzeba polować na West, chyba, że tam jakieś specjalne ceny? Taki o średnicy 100 cm wystarczy wpisać w wyszukiwarkę. TUTAJ przykład. Te o mniejszej średnicy są oczywiście tańsze. Zegar nie chodzi głośno. Mogę sprawdzić jak chcesz, bo wydaje mi się, że go wcale nie słychać.

  5. #4665
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Pozwoliłam sobie popanoszyć się w Twojej sypialni

    Na ścianie wzór z dywanu namalowany i do tego 2 ramki art novueau ze zdjęciami.
    Nazwa:  SYPIALNIA_Chloe-3bfcb189e246-1.jpg
Wyświetleń: 343
Rozmiar:  34,0 KB


    Na ścianie quilt z dmuchawcem
    Nazwa:  SYPIALNIA_Chloe-3bfcb189e246-2.jpg
Wyświetleń: 345
Rozmiar:  32,4 KB
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MaryTeQuilt.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	90,8 KB
ID:	313682
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  6. #4666

    Domyślnie

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    Chloe, bardzo udana metamorfoza

    Kejt, no faktycznie...kościelnie ale i na to jest sposób. Przestań chodzic do kościoła
    Hehe, no przestałam, ale widać to trauma na całe życie

  7. #4667

    Domyślnie

    Pestko, a coś delikatniejszego? Może jakaś grafika ? Aranżacja Chloe jest taka lekka, może warto ten stan utrzymać?

  8. #4668

    Domyślnie

    Pesteczko, kobaltowy koc i czarne poduchy już mam Nie chciałabym robić szablonów na tej ścianie, bo na drugiej mam tapetę i wolałabym, żeby była gładka, choć gdyby tapety nie było, wzór wyglądałby super. Myślałam właśnie albo o dwóch obrazkach albo o jakimś akcie nieoczywistym - są takie fajne grafiki sportowców w wersji kobiecej, może to? Choć pewnie nie, bo nie czuję tego na 1000%, więc musi się jeszcze uleżeć

  9. #4669
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Nie wiedziałam o tapecie. Stąd powtórka wzoru z dywanu.

    A zauważyłaś, że podniosłam nieco zagłówek do góry? Nie wiem jak jest skonstruowany Twój, ale zastanowiłabym się nad tym, bo lepiej proporcjami pasuje do łóżka.

    Nazwa:  SYPIALNIA_Chloe-3bfcb189e246-3.jpg
Wyświetleń: 667
Rozmiar:  30,7 KB
    Nazwa:  SYPIALNIA_Chloe-3bfcb189e246-4.jpg
Wyświetleń: 664
Rozmiar:  30,3 KB
    Nazwa:  SYPIALNIA_Chloe-3bfcb189e246-5.jpg
Wyświetleń: 664
Rozmiar:  30,5 KB
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #4670

    Domyślnie

    Widziałam, widziałam Łóżko jest jedną konstrukcją całe jest tapicerowane - nie da rady podnieść, co najwyżej za jakiś czas możemy zmienić nóżki na wyższe, jak młody trochę podrośnie.Myślałam już o tym, ponieważ stoliki nocne są dość wysokie i fajniej byłoby trochę to łóżko wyciągnąć.

  11. #4671
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Nie musisz sie sugerować ale dla mnie bosko by wyglądał jakiś obraz ciekawy. Nawet taki nietypowy w rozmiarach


  12. #4672

    Domyślnie

    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    Nie musisz sie sugerować ale dla mnie bosko by wyglądał jakiś obraz ciekawy. Nawet taki nietypowy w rozmiarach

    Aga, dziękuję - bardzo mi się podoba - żebym tylko znalazła coś równie fajnego

    Widzę, że u Ciebie projekt - wiosna. Tak trzymaj

  13. #4673
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Też mi się podoba taki wielki obraz piękna sypialnia Chloe

  14. #4674
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Jak dla mnie jest za ciężko
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #4675

    Domyślnie

    Mi sie podoba z 4 mniejszymi obrazkami (ins. od Pestki). A jesliby nie bylo tej granatowej tapety to bylabym za powieleniem wzoru na scianie i dywanie (Tak, kocham ten dywam)

    Chloe myslalas juz kto zapozuje na tym akcie?

  16. #4676
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Zamiast takiego dużego intensywnego w kolorach obrazu, powiesiłabym raczej grafikę kreskową, nawet dużą w ładnej ramie i z paspastu jak na rysunek przystało. To mi po prostu bardziej stylem pasuje do megli, dywanu i lamp, i tej ciemnej ściany też

    Maja Berezowska fajnie świntuszyła erotycznie rysując perełki do fraszek naszych wielkich poetów i satyryków. Bardzo je lubię. Mam jej album.
    Nazwa:  Berezowska-1.jpg
Wyświetleń: 516
Rozmiar:  93,2 KB
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  17. #4677

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Mi sie podoba z 4 mniejszymi obrazkami (ins. od Pestki). A jesliby nie bylo tej granatowej tapety to bylabym za powieleniem wzoru na scianie i dywanie (Tak, kocham ten dywam)

    Chloe myslalas juz kto zapozuje na tym akcie?
    A co - jesteś chętna?

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Zamiast takiego dużego intensywnego w kolorach obrazu, powiesiłabym raczej grafikę kreskową, nawet dużą w ładnej ramie i z paspastu jak na rysunek przystało. To mi po prostu bardziej stylem pasuje do megli, dywanu i lamp, i tej ciemnej ściany też

    Maja Berezowska fajnie świntuszyła erotycznie rysując perełki do fraszek naszych wielkich poetów i satyryków. Bardzo je lubię. Mam jej album.
    Nazwa:  Berezowska-1.jpg
Wyświetleń: 516
Rozmiar:  93,2 KB
    Dobre Pesteczko, M. pewnie będzie wolał bez napisów ale pomysł mi się podoba.

    Co do obrazu od Agi, lubię taki styl - gdybym znalazła coś mniejszego, chętnie przygarnę. Ps. zaczęłam rozglądać się po domu, czy coś "naszego"nie będzie pasowało, bo dwa obrazy stoją na podłodze i czekają na wenę

  18. #4678

    Domyślnie

    O MATKO POLKO tylko nie ja

  19. #4679

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    O MATKO POLKO tylko nie ja
    No nie wiem, nie wiem - wydaje mi się, że nadawałabyś się doskonale

    ---
    Dziewczynki, zmieniając temat - jaki kupić olej do pielęgnacji blatów kuchennych? Osmo? Czy coś innego? zapomniało mi się. no i chciałabym, żeby nie był szkodliwy, znaczy się jakiś eko chyba..

    Mrs. Google-Pesteczko?

  20. #4680
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    WOW, a to mi się dostało googlem.

    Osmo polecały dziewczyny forumowe. O Osmo wypowiadali się pozytywnie stolarze, chociaż oni podawali też inne marki.

    No, to sięgamy do moich bookmarków w temacie drewno Raczej powinnaś zastosować olejowosk:
    Fiddes (angielski), drogi, ale ma bardzo dobre oceny i występuje w połysku, półmacie i macie http://www.madrona.pl/olejowoski/twardy-olejowosk-fiddes-hard-wax-oil-bezbarwny-1-l-detail.html
    Woca http://www.abm-parkiety.pl/woca-olej-do-blatow-kuchennych-0-75l.html
    Osmo http://www.osmo.com.pl/pl/top_olej_do_blatow_kuchennych.php

    Bloom to olej http://www.leroymerlin.pl/podlogi-drewniane-boazerie/srodki-do-podlog-z-drewna/oleje-do-drewna/olej-do-blatow-kuchennych-i-lazienkowych-bloom,p116709,l219.html#!oceny
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 22-04-2015 o 19:33
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 234 z 248

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony