dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 114 z 248
Pokaż wyniki od 2.261 do 2.280 z 4947
  1. #2261
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Nie zrobilabym pod oknem lozka... tym bardziej ze pokoj jest na pietrze, nie na parterze....
    to jest male dziecko..pomysly do glowy uderzaja glupie..
    chyba ze klamki zdemontujesz

  2. #2262

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Nie zrobilabym pod oknem lozka... tym bardziej ze pokoj jest na pietrze, nie na parterze....
    to jest male dziecko..pomysly do glowy uderzaja glupie..
    chyba ze klamki zdemontujesz
    O tym pisałam Karolinie - gdyby mały nie był taki mały, mogłabym szaleć, a tak nie chcę dostać zawału..

    Mimo to uważam, ze nie ma czegoś piękniejszego dla dziecka, niż łóżko w takim typie:










  3. #2263
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    To tylko luxny pomysł.
    Mozesz to przeciez dowolnie modyfikowac i dostosować do panujacych u małego warunków.
    W miejscu o którym piszesz pustka, mozna by zrobić normalne, wygodne i bezpieczne schody.
    Szafeczka po prawej mogła by zostać.
    Wieszał by tam pizamkę, szlafroczek a za parę lat chował playboya

    Pytasz gdzie radzę postawić...
    No tam, pod oknami.
    Dajesz klamki z kluczykiem i nie wylizie

  4. #2264

    Domyślnie

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    To tylko luxny pomysł.
    Mozesz to przeciez dowolnie modyfikowac i dostosować do panujacych u małego warunków.
    W miejscu o którym piszesz pustka, mozna by zrobić normalne, wygodne i bezpieczne schody.
    Szafeczka po prawej mogła by zostać.
    Wieszał by tam pizamkę, szlafroczek a za parę lat chował playboya

    Pytasz gdzie radzę postawić...
    No tam, pod oknami.
    Dajesz klamki z kluczykiem i nie wylizie
    Klamki i tak będą z kluczykami, bo nasz egzemplarz, to pomysłowy Dobromir - kto wie, co wymyśli..
    Playboya mówisz?
    A widziałaś Luxurię astaroth - gwiazdkę ubijającą masło u Donatana? M. specjalnie do kiosku poszedł i...
    Zawiodłam się, no

  5. #2265
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Napisałaś na vipie, ze podejrzewasz mnie o podgladanie świata.

    No nie wiem....
    Chodzi Ci o tę boską czarnulę z lazurowymi głazami, bufetem jak po niezłym tuningu ?
    Gdybym była lesbijką, to zjadłabym ja na zimno
    Chodzi ci o klip My słowianie ?

    Jesli tak, to nie wiem czym się tu zawieźć...
    Najwazniejsze jest przecież to co człowiek ma w duszy, nie ?
    Tak przynajmniej słyszałam

  6. #2266

    Domyślnie

    I jeszcze szukam takiej szafki (tylko innej, haha)


  7. #2267

    Domyślnie

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    Napisałaś na vipie, ze podejrzewasz mnie o podgladanie świata.

    No nie wiem....
    Chodzi Ci o tę boską czarnulę z lazurowymi głazami, bufetem jak po niezłym tuningu ?
    Gdybym była lesbijką, to zjadłabym ja na zimno
    Chodzi ci o klip My słowianie ?

    Jesli tak, to nie wiem czym się tu zawieźć...
    Najwazniejsze jest przecież to co człowiek ma w duszy, nie ?
    Tak przynajmniej słyszałam
    A słyszałaś, co ona ma w duszy? Po wywiadze z Wojewódzkim myślałam, że chociaż oczy nakarmię ale.. jakaś słaba ta sesja.

  8. #2268
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Szafka taka sama czyli inna...
    Wszystko jasne.
    Czyli jaka ?

    Sesji czy wywiadu nie ogladałam bo tv też nie ogladam.
    Poszperam w necie, moze cos znajdę bo głupio tak obrabiać komuś dupe i tej dupy nie widzieć

  9. #2269

    Domyślnie

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    Szafka taka sama czyli inna...
    Wszystko jasne.
    Czyli jaka ?

    Sesji czy wywiadu nie ogladałam bo tv też nie ogladam.
    Poszperam w necie, moze cos znajdę bo głupio tak obrabiać komuś dupe i tej dupy nie widzieć
    A obejrzyj se - będziesz miała temat na bloga

    Chciałam taki obły kształt, nogi takie rozjechane alebez udziwnień - jasna labo biała. I nie za 200 Funtów

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Ja jestem za < twoja > druga opcja, czyli lozko wzdluz sciany z oknem,zdecydowanie schowane za scianka. Co daje wiecej przestrzeni do zabawy na srodku pokoju.
    A to propozycje ode mnie
    Załącznik 260702
    Załącznik 260703
    Załącznik 260704
    Załącznik 260705
    Załącznik 260706
    No to mam kontrę dla AsiMnie się te domki nie-domki bardzo podobają - prosta konstrukcja, można przyczepić do łóżka w 5 minut i równie szybko zdemontować - mały nakład na krótki okres czasu, a później można zrobić ten małpi gaj

    Jeden głupi pokój, a największy kłopot, bo chce się, żeby było bezpiecznie, praktycznie i ładnie - ładnie dla mamy ale przede wszystkim dla Janka.

  10. #2270

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    A co glowny zainteresowany mowi o swoim pokoju? Jaki ma byc?

    Jeszcze nic, bo nie wie, że się przeprowadzamy Dzisiaj zakończyliśmy roboty ziemne, zasypujemy w środę, zarzucamy kruszywem i mały może zacząć chodzić z nami. Ostatnio był na budowie, gdy zalewali strop nad parterem

    Jak już coś wstępnie wybiorę, pokażę mu kilka tapet i zestawień, żeby sobie wybrał. Teraz ma fazę na czerwony - czerwone lody, czerwone spodnie - mamy tylko jedne i muszę codziennie prać 10 par innych leży nieśmiganych

  11. #2271
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    ...
    No to mam kontrę dla AsiMnie się te domki nie-domki bardzo podobają - prosta konstrukcja, można przyczepić do łóżka w 5 minut i równie szybko zdemontować - mały nakład na krótki okres czasu, a później można zrobić ten małpi gaj
    ...
    Ale że co kontrę, co kontrę Ty, Ty, Ty... Babo jedna, już się kłócić chce! A gdzie ja powiedziałam, że łóżko - domek nie? Ja tylko rozważam jego ustawienie, a nie pomysł tuningu łóżka

  12. #2272
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    A ile lat ma młody ?

  13. #2273

    Domyślnie

    2 lata i 8 miesięcy - mały jeszcze.

  14. #2274
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Eeeeeeee...no to Ci sie okresli...faktycznie

    Gdy Ja usiłowałam dopiąc temat domu, i pytałam dzieci o ich preferencje kolorystyczne, to cycki mnie opadli.
    Synuś, ten najbardziej wyrobiony designersko, wybrał różowy
    Jedna z córek, biały i róż...
    Kolejna córka, tenciowy....
    No i moja krew, czyli ta niby kumata , wybrała szarośc i fioletowymi dodatkami, czymś czarnym i limonką
    Tak mnie siem dziecko okresliło.
    Przezyłam szok i łkałam po cichu...no nie spodziewałam się w tym moim popierniczonym towarzystwie.

    Aaaaaaaaaaaaaaa, zapomniałam dodać, że dla męża, meblościanka z meble Bodzio tudzież BRW, jest szczytem designu.
    Jedynie sprzęt grający ma być z wyższej półki.

    Weź z takimi gadaj o odcieniach czy szewronach.

  15. #2275

    Domyślnie

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    Eeeeeeee...no to Ci sie okresli...faktycznie

    Gdy Ja usiłowałam dopiąc temat domu, i pytałam dzieci o ich preferencje kolorystyczne, to cycki mnie opadli.
    Synuś, ten najbardziej wyrobiony designersko, wybrał różowy
    Jedna z córek, biały i róż...
    Kolejna córka, tenciowy....
    No i moja krew, czyli ta niby kumata , wybrała szarośc i fioletowymi dodatkami, czymś czarnym i limonką
    Tak mnie siem dziecko okresliło.
    Przezyłam szok i łkałam po cichu...no nie spodziewałam się w tym moim popierniczonym towarzystwie.

    Aaaaaaaaaaaaaaa, zapomniałam dodać, że dla męża, meblościanka z meble Bodzio tudzież BRW, jest szczytem designu.
    Jedynie sprzęt grający ma być z wyższej półki.

    Weź z takimi gadaj o odcieniach czy szewronach.
    Dlatego nie ma co pokazywać wszystkich opcji - dwie wystarczą. Ja najchętniej widziałabym pokój z beżową lub szarą bazą plus zieleń i niebieski, Janek najpewniej wybrałby czerwony
    Nawet dzisiaj zamawiałam mu te gumowe trepy (nigdy nie pamiętam nazwy) i dałam do wyboru zielono-niebiesie oraz czerwone - bezapelacyjnie wygrały te drugie. Jeśli gust mu się nie zmieni, będziemy celować w neutralną bazę i czerwień - może z granatem jakimś zszarzałym?

  16. #2276
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Czerwony + granat + jasny szary lub prawie biały i masz marynarską kolorystykę - ślicznie
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  17. #2277
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Pamietaj tylko, że kolorystyka może źle wpływac na dziecko.
    Jeśli masz gościa z kurdystanu, to celuj raczej w kolory spokojne, wyciszające.
    Czerwień działa jak płachta na byka i męczy oczy.
    Ja bym swoim najchętniej walnęła wszystko w czerni, ale obawiam się, że rodzina kojarzyłaby to z domem pogrzebowym.

  18. #2278

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Czerwony + granat + jasny szary lub prawie biały i masz marynarską kolorystykę - ślicznie
    Mnie też się podoba

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    Pamietaj tylko, że kolorystyka może źle wpływac na dziecko.
    Jeśli masz gościa z kurdystanu, to celuj raczej w kolory spokojne, wyciszające.
    Czerwień działa jak płachta na byka i męczy oczy.
    Ja bym swoim najchętniej walnęła wszystko w czerni, ale obawiam się, że rodzina kojarzyłaby to z domem pogrzebowym.
    No właśnie obawiam się tej czerwieni ale co mam dziecku zabraniać, skoro jako nastolatka pomalowałam sobie 3 ściany na czerwono - i mnie to wyciszało Mały świrek jest ale bez ADHD - teraz ma pokój beżowo-lawendowy i bawi się głównie w drugim, gdzie co prawda ściany beżowe ale kolory aż biją po oczach. Oczywiście czerwieni wciąż przybywa

  19. #2279

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    ...Mnie się te domki nie-domki bardzo podobają ...
    mi też
    strasznie jestem zafiksowana na takie łóżka w regale!!
    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    ...

    ...
    może nawet pamiętacie jak usilnie chciałam wcisnąć takie u dziewczyn ale się nie udało
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  20. #2280
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    może nawet pamiętacie jak usilnie chciałam wcisnąć takie u dziewczyn ale się nie udało
    ja nie pamietam
    ale to pewnie bylo wtedy co mnie dlugo na fm nie bylo...wiec moze to byc wybaczone hm?


    Witam poniedzialkowo

Strona 114 z 248

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony