dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 170 z 248
Pokaż wyniki od 3.381 do 3.400 z 4947
  1. #3381
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    O dywaniki Ci chodzi, Mi ? to są obrazki tutaj.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #3382
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    O dywaniki Ci chodzi, Mi ? to są obrazki tutaj.
    Nie o dywaniki Chloe coś robi od dwóch dni i nie chce pokazać... Wygadała się jak Karolajna budki malowała
    .

  3. #3383
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    A ja widziałam
    Myślę, że Chloe dojrzeje do tego by pokazać normalnie jak człowiek na wątku. Ale pewnie przy urządzaniu zobaczymy bez zająknięcia się, że to jej produkcji Myślę, że nikt się nie domyśli jak zobaczy w urządzonym wnętrzu.

  4. #3384
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Chlooooooeeeee
    .

  5. #3385
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    to jawna dyskryminacja
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  6. #3386
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Ja też chcę widzieć. Stanowczo! Bo jak nie to opublikuję Twoje zdjęcie jak śpisz. Bez makijażu!

    -----------------------------------------------------------

    No jasne, że nie mam takiego zdjęcia, ale czymś zaszantażować muszę, nie?

  7. #3387

    Domyślnie

    Wariatki

    Dojrzewam - mogę Wam tylko obiecać, że dam znać, gdy dojrzeję Naprawdę nie ma czego przeżywać
    Asia, nie wiedziałam, że byłam obserwowana

  8. #3388
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Chloe, po Asi wszystkiego mozna sie spodziewac

    Witam gospodynie i osoby tutaj zagladajace

    Anetka, tak jak kocham jesion serduchem swoim tak jakos qrde mam mieszane do niego teraz uczucie co do podlogi
    mam schody, sa piekne, stol, niestety troszke mniej, bo wlasnie przez to, ze jedna noga to prawie biala a druga w polowie jest i kole mnie to w oczy moje zalamalam sie jak to zobaczylam, ale mysle, ze musze pokochac i jakos zyc z tym widokiem...
    O podlodze myslalam jesionowej aleee teraz waham sie... gdyby uzyskac efekt jednolitosci to tak...a maziai niestety u siebie nie przetrawie

    Poza tym jest pieknie!!!!
    szafiszcze lazienkowe wow

    ps., tez bym chciala wiedziec o co chodzi, tzn co narysowalas

  9. #3389

    Domyślnie

    O Boże Dziewczyny jak mnie dawno na FM nie było. Pewnie to dlatego, że skończyło się gadanie a wreszcie zaczęło się coś i u mnie dziać... Chloe, u Ciebie to już prawie koniec. Pięknie. Podłoga boska, zwłaszcza w takich rozmiarach. Pytanie tylko - co ten kominek taki czysty?? Nie był jeszcze używany?? Pozdrawiam Wszystkich!

  10. #3390

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Chloe, po Asi wszystkiego mozna sie spodziewac

    Witam gospodynie i osoby tutaj zagladajace

    Anetka, tak jak kocham jesion serduchem swoim tak jakos qrde mam mieszane do niego teraz uczucie co do podlogi
    mam schody, sa piekne, stol, niestety troszke mniej, bo wlasnie przez to, ze jedna noga to prawie biala a druga w polowie jest i kole mnie to w oczy moje zalamalam sie jak to zobaczylam, ale mysle, ze musze pokochac i jakos zyc z tym widokiem...
    O podlodze myslalam jesionowej aleee teraz waham sie... gdyby uzyskac efekt jednolitosci to tak...a maziai niestety u siebie nie przetrawie

    Poza tym jest pieknie!!!!
    szafiszcze lazienkowe wow

    ps., tez bym chciala wiedziec o co chodzi, tzn co narysowalas
    Melcia, wiesz że ja też miałam stracha z jesionem Zdaję sobie sprawę z tego, że do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz on nie pasuje i gdybym miała położyć tę podłogę u Ciebie, na pewno bym tego nie zrobiła
    U mnie nie będzie tak nowocześnie - nowoczesne są okna, schody i kominek - cała reszta dąży w kierunku natury i przełamanej klasyki. Ściany są neutralne, narożnik dajmy na to ecru, Wszystko gładkie, także u mnie powinno się udać - chciałam, żeby podłogi były żywe - nie wiem, jak to ująć ale jesion bielony u mnie byłby zbyt mdły. Na dąb nie zgadzał się M. więc opcja choć była moim faworytem, upadła.

    Tak jak napisałam - większości może się nie podobać, mogą być wątpliwości ale taki był zamysł i już.
    Nadmieniam, że cieszy mnie to, że wyrażacie swoje zdanie - nic mi po udawanych zachwytach
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 10-10-2014 o 09:06

  11. #3391
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Dlatego u Ciebie moge sie zachwycac, bo teraz zrozumialam jaki jest zamysl wnetrz... zupelnie odmienny niz u mnie...(chociaz i tak nie wiem w jakim ja kierunku ide )
    Raaany bossskie bedzie zarabiscie Chloe!
    jeszcze troszke i meta!

    i to nie jest udawany zachwyt... nie lubie udawac.. lepiej milczec i nie wypowiadac sie,albo napisac szczerze

  12. #3392

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Dlatego u Ciebie moge sie zachwycac, bo teraz zrozumialam jaki jest zamysl wnetrz... zupelnie odmienny niz u mnie...(chociaz i tak nie wiem w jakim ja kierunku ide )
    Raaany bossskie bedzie zarabiscie Chloe!
    jeszcze troszke i meta!

    i to nie jest udawany zachwyt... nie lubie udawac.. lepiej milczec i nie wypowiadac sie,albo napisac szczerze
    Doceniam to, Mel - dzięki

  13. #3393

    Domyślnie

    Podłogi skończone.

    W poniedziałek jadę wybrać i zamówić listwy. W poniedziałek jadę zamówić płot. W poniedziałek mam pomiary okien w celach zamówienie rolet i zasłon.
    Nie lubię poniedziałku...

  14. #3394
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie



    moze ten poniedzialek okaze sie fajnym poniedzialkiem ?



    tez ich nie lubie

  15. #3395

    Domyślnie

    Kuchnia klepnięta - fronty uzależnione kolorem od uchwytów. Dokładnie sprawa wygląda tak, że wybrałam uchwyty w kolorze złamanej bieli i na tej bazie zbudowała się reszta kuchni Blat będzie jesionowy, a co - jak szaleć z drewnem, to po całości.

    Garderoby i szafy omówione - stolarz zajmie się najpierw nimi, żebyśmy mogli "się przeprowadzać". Ta... a kostki jak nie było, tak nie ma - wczoraj lało cały dzień - załamka normalnie Dzisiaj też uroczo.

  16. #3396
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    o, fajnie, ze idzie do przodu. Właśnie z Michałem rozmawialiśmy, że nie mamy żadnych mebli jeszcze - nie zabraliśmy za dużo rzeczy z mieszkania i garderoba by się przydała. Michał mówi przecież mamy garderobę - no mamy ale bez mebli Jedyne przechowalniki to nie skończona jeszcze kuchnia a to za mało. Ale mieszkamy już prawie pół roku Ale ten czas zasuwa

  17. #3397
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    A na kiedy stolarz wykona robotę? Bo mnie ostatnio zbił z nóg terminem 6 tygodni na wykonanie 1 półeczki! Zastanawiam się czy tak wszyscy czy tylko mój taki zarobiony?

  18. #3398

    Domyślnie

    Cytat Napisał asiazett Zobacz post
    A na kiedy stolarz wykona robotę? Bo mnie ostatnio zbił z nóg terminem 6 tygodni na wykonanie 1 półeczki! Zastanawiam się czy tak wszyscy czy tylko mój taki zarobiony?
    Asiu, mój ma terminy na pół roku do przodu zaklepane ale ponieważ jestem umówiona, wszystko może zrobić w ciągu 2 tygodni. Kuchnia będzie robiona dłużej, ok 1,5 miesiąca.

  19. #3399
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Chloe idziesz jak burza
    przestrzeń w salonie cudowna piękny kominek
    podłoga odważna, ale na tej powierzchni pasuje i u Ciebie mi to dobrze wygląda

    nie wiem, czy chwaliłam Cię za zagłówek - jeśli nie to OGROMNE GRATULCJE !!! rewelacyjny podziwiam Cię za taką mistrzowską robotę
    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  20. #3400

    Domyślnie

    Cytat Napisał ~~slonko~~ Zobacz post
    Chloe idziesz jak burza
    przestrzeń w salonie cudowna piękny kominek
    podłoga odważna, ale na tej powierzchni pasuje i u Ciebie mi to dobrze wygląda

    nie wiem, czy chwaliłam Cię za zagłówek - jeśli nie to OGROMNE GRATULCJE !!! rewelacyjny podziwiam Cię za taką mistrzowską robotę

    Dzięki Słonko, miło mi to czytać, szczególnie od tak perfekcyjnej pani domu

    Dzisiaj montują się drzwi - nie dojechałam na budowę ale jutro tam będę i cyknę foty.
    Montaż schodów przesuniemy sobie o jakieś dwa tygodnie - mnie się nie pali, wykonawcy jest to na rękę, a i szansa, że coś się uszkodzi podczas prac maleje

    Listwy przypodłogowe wybrane - jutro obmierzę jeszcze pomieszczenia bez drewnianej podłogi i zamówię takie same do całego domu.

Strona 170 z 248

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony