dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 216 z 248
Pokaż wyniki od 4.301 do 4.320 z 4947
  1. #4301

    Domyślnie

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    Zdecydowanie, ogladasz za mało reklam !
    Popatrz jak tam babki forsuja swoje pomysły na remont

    Pewnie boisz sie zasugerowac obniżenie kabelków ?
    Mari - to nie to - serce mnie boli na każde rycie w ścianie. Jakieś irracjonalne podejście mam - żal mi domu - nie lubię mu robić takich rzeczy Może gdybym kupiła gotowy, nie byłabym z nim tak emocjonalnie związana

    I jeszcze jedna myśl się kołacze - na pewno jest gdzieś lampa, która będzie idealna do powieszenia w prześwitach okiennych. Forsowałam tę opcję i staram się ją obronić. Czy się uda? Hmmm.. zobaczymy.

    Meliska -jest szansa, że do tej pory nic nie wymyślę

  2. #4302
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    ... I po co mi następne źle dobrane lampy do sypialni?
    Otworzysz sklep z lampami. Asortyment na rozruch będzie jak znalazł

    Ja jestem za niklowanymi. A dlaczego miały by nie pasować?

    A które z Mivieny mówisz? Które? Jakbym ja na ten sklep trafiła w trakcie wykańczania to zupełnie inne miałabym lampy w domu

  3. #4303
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post

    Meliska -jest szansa, że do tej pory nic nie wymyślę
    czyli bedziemy myslec

    moze do tego czasu samo cos wpadnie w oko..tak niespodziewanie jak odpuscisz....
    czesto tak jest..

  4. #4304
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    nie lubię mu robić takich rzeczy
    Nawet nie wiem czy to jeszcze da sie leczyć ..

  5. #4305
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja też mam tak że nie lubie niepotrzebnych dziur robić
    Lampa Julianny mi sie podoba

  6. #4306
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    tak, niektorzy to wrecz powinni zaczac sie leczyc...


    Chloe ja Ciebie doskonale rozumiem i wiem, co masz na mysli
    zawsze mozna znalezc rozwiazanie bez babrania w scianach

    Dzien dobry...Widze, ze Dianka juz zawitala, to moze kawa?

  7. #4307
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    OOOOO kawusia pewnie

  8. #4308
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Wyjatkowo, zgodzę się z Toba Melisko
    Słoneczko nasze kochane

  9. #4309
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Moja intuicja intelektualna nie obliguje mnie do merytorycznej konwersacji z tobą , a biorąc aspekty tego wydarzenia nie będę polemizowała z tobą na ten temat

  10. #4310
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Sama to wymysliłaś ?
    Jajcara !

  11. #4311

    Domyślnie

    Dziewczyny - powiesiłam woal ale nie mam siły, żeby ruszyć po aparat. Może jutro

    Ps. Nie lubię mieć zasłoniętych okien - już wiem to na pewno - duszę się w takich pomieszczeniach - centralnie wytrzymałam 10 minut i firanka powędrowała tam, gdzie jej miejsce - na boki Całkowite zasłonięcie przewiduję tylko gdybym postanowiła ganiać się z M. nago dookoła stołu albo jak teściowa przyjdzie, bo ją z kolei stresują takie okna na przestrzał

  12. #4312
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    To ja sobie grzecznie poczekam na te zdjecia

  13. #4313
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Dziewczyny - powiesiłam woal ale nie mam siły, żeby ruszyć po aparat. Może jutro

    Ps. Nie lubię mieć zasłoniętych okien - już wiem to na pewno - duszę się w takich pomieszczeniach - centralnie wytrzymałam 10 minut i firanka powędrowała tam, gdzie jej miejsce - na boki Całkowite zasłonięcie przewiduję tylko gdybym postanowiła ganiać się z M. nago dookoła stołu albo jak teściowa przyjdzie, bo ją z kolei stresują takie okna na przestrzał
    Hej, Bratnia Duszo od okien bez zasłaniaczy Też się duszę jak pozasłaniane i mam wrażenie zamknięcia w piwnicy. „Straszne” rzeczy przeżyłam wojując o okna z moim J. On miał tak zakodowane, że sąsiedzi będą zaglądać, że nic nie trafiało. Wreszcie kupiliśmy 2 lornetki. Posadziłam go przy oknie i kazałam opowiedzieć co widzi u sąsiadów 150 m od nas. Bliżej nie mamy. Pomogło, bo nie zobaczył nic wystarczająco wyraźnie, ani przez otwarte okna, ani nawet wieczorem, gdy mieli zapalone światło.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  14. #4314
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie


    dobry pomysl z ta lornetka

  15. #4315
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    cześć Chloe - przychodzę w nadziei na zdjęcia, a u ciiicho...No nic, czekam i ja do jutra

    Zwisy będą w sypialni cudne wyglądać - każde, które wybierzesz, ale podpisuję się, że Julianki najpiękniejsze
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  16. #4316

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    ...
    Nie lubię mieć zasłoniętych okien
    ...
    przybij sobie piątaka z Ł
    chciałam zamówić żaluzje to mi wypalił, że on nie chce zasłaniać okien! że nie po to są takie kolosy by teraz je schować... jak chce nas ktoś podglądać to jemu to wisi... mają być odkryte i już... znów mi popsuł system hehe ale w głębi duszy się cieszę
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  17. #4317

    Domyślnie

    Dziewczyny!! zróbcie coś z pogodą w Polsce bo utknęłam na lotnisku i nie mogę dolecieć... ba wylecieć

    Anetka chyba nie mam wyjścia i muszę się wybrać do Ciebie po farbę-moze jakieś kawiszcze?!

  18. #4318
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Czekam na fotki, ja też wole odsłonięte okna.

  19. #4319
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Hej, Bratnia Duszo od okien bez zasłaniaczy Też się duszę jak pozasłaniane i mam wrażenie zamknięcia w piwnicy. „Straszne” rzeczy przeżyłam wojując o okna z moim J. On miał tak zakodowane, że sąsiedzi będą zaglądać, że nic nie trafiało. Wreszcie kupiliśmy 2 lornetki. Posadziłam go przy oknie i kazałam opowiedzieć co widzi u sąsiadów 150 m od nas. Bliżej nie mamy. Pomogło, bo nie zobaczył nic wystarczająco wyraźnie, ani przez otwarte okna, ani nawet wieczorem, gdy mieli zapalone światło.
    Ty to masz pomysły Kasiu

  20. #4320
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Grunt, że podziałało
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 216 z 248

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony