dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 88 z 246
Pokaż wyniki od 1.741 do 1.760 z 4947

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    ...sprawdziłam w domu - mam dwie baterie omniresa i ładnie się sprawują. Coś jeszcze polecacie?
    ooooooo to dobrego wyboru dokonałam
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Dziewczyny, a kupowałyście już może zestaw natryskowy z deszczownicą? Jakiej firmy warto? Szukam na razie na dół (czyli jakiś niedrogi) - sprawdziłam w domu - mam dwie baterie omniresa i ładnie się sprawują. Coś jeszcze polecacie?
    Ja mam w domu dwa zestawy z deszczownica i oba polecam. Oba KLUDI ESPRIT
    Jeden mam z termostatem natynkowy i drugi bez termostatu podtynkowy. Deszczownia super sprawa pod warunkiem ze jest sluchawka takze - nie zawsze ktos chce moczyc wlosy
    Natomiast bez termostatu mozna sie obejsc w zasadzie nie jest mi to do szczescia potrzebne i nie uzywam (maz uzywa)
    Mój Dziennik Budowy i galeria

    W Dąbrówkach - Home Sweet Home

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    a własnie zaczełam sie zastanawiać z jaką ościeżnicą czy jakaś nowośc czy coś

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    a własnie zaczełam sie zastanawiać z jaką ościeżnicą czy jakaś nowośc czy coś
    Bo mi tu praca się zakradła, hehe

  5. #5

    Domyślnie

    A ja ciągle marzę o Grohe Allure ale raczej n marzeniach się skończy. Kohlman też mi się bardzo podoba, tylko nie pamiętam, który.

    Zrobiłam rozeznanie płytkowe z M. Podoba nam się mozaika do dolnej łazienki Zowu koszty, jeśli nam się nie odwidzi. Jadę po młodego i może wieczorem podumam nad rozłożeniem tej mozaiki..

    Obiecałam sobie, że w marcu wybiorę całą ceramikę - zamówię na początku maja ale wybrać muszę już, bo potem się nie wyrobię.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja też wciąż nie mogę przestać myśleć o tym allure do dużej łazienki

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Dlaczego ja nie dostaję powiadomień z fm od wczoraj

    Tez mam taką mniejszą deszczownię z zestawem omniresa. Jest bez pudła.

    Chloe, walcz o ten ciemny sufit. Chłop Ci kompletnie oślepł, jeśli nie widzi, że łazienka po takim prostym zabiegu zrobiła się z górnej półki Namawiaj, rób podchody, w końcu zmięknie
    Mój taki sam, dopiero jak mu czarno na białym pokazuję co i jak wygląda, to mi przyznaje rację. Zero wyobraźni
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Dlaczego ja nie dostaję powiadomień z fm od wczoraj

    Tez mam taką mniejszą deszczownię z zestawem omniresa. Jest bez pudła.

    Chloe, walcz o ten ciemny sufit. Chłop Ci kompletnie oślepł, jeśli nie widzi, że łazienka po takim prostym zabiegu zrobiła się z górnej półki Namawiaj, rób podchody, w końcu zmięknie
    Mój taki sam, dopiero jak mu czarno na białym pokazuję co i jak wygląda, to mi przyznaje rację. Zero wyobraźni
    Pesteczko, na razie stosuję podchody - pokazałam różne ciemne łazienki i nie było veta. Zastanawiam się jeszcze nad trochę jaśniejszymi płytkami na ścianie i wtedy ciemnym suficie i ścianie wprost (może nie czarna czarna ale na pewno ciemna). Teraz czeka mnie pokazanie mu tysiąca mostów i innych cudów na tapetę

    Kurde, poważnie zastanawiam się nad tańszymi płytkami do łazienki. Na same ściany wychodzi mi na oko 27 m, trzeba doliczyć zapas i wiadomo, jaka wesoła wyjdzie sumka. Projektantka się nie ucieszy, nie wspominam nawet, jeśli coś znajdę, to będzie rzut na taśmę.

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    My zrobiliśmy szacher z w prysznicu. dokupiliśmy do Omniresa tani mieszacz z termostatem. Działa. A dla mnie termostat jest niezbędny, bo jak raz nastawię wodę, to mogę sobie odkręcać i zakręcać do woli, bez obawy, że się poleje ukropem lub zimnicą.

    Chloe, przecież nie musisz całej łazienki okładać płytkami. Ja mam nawet podłogę nie całą, bo leży kilka metrów bambusa. Cały mam wyłożony pryszni i na wysokość jednej płytki nad krawędż wanny, ale tylko na 2 ścianach, tzn narożnik wannowy (wanna ma 150 x 150) w sumie w 13m2 łazience poszło 15 m2 trawertynu i kilka metrów bambusowych desek. Rozważam jeszcze położenie desek bambusowych na suficie, ale... to za jakiś czas.

    Tapeta może jedna z tych prawie granatowych ze światłami. Jak wybierzecie, to się pobawię fotką. Pokażę co można zrobić.

    Zdjęcie z 4 lutego, widok z sarniego pastwiska w stronę mojego domu. To ten z dwoma kominami bardziej po lewej Nie jest ostre, bo robiłam iPhonem na zbliżenia. W sumie 5 fotek zmontowałam.

    Kliknij, to będzie większy
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2014-02_04luty-IMG_5983+5985+5987+5989+5991w.jpg
Wyświetleń:	582
Rozmiar:	103,0 KB
ID:	246452
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 06-03-2014 o 00:00
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Pestuś, ale u Was pięknie

  11. #11

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Pestko fajne przestrzenie

  13. #13

    Domyślnie

    Pesteczko, policzyłam kafle do 1,8 m i bez ściany na wprost - gdyby nie to, wyszłoby mi pewnie z 40 m. Łazienka ma 10m, dość sporo metrów idzie na kabinę..

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    Pestuś, ale u Was pięknie
    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Krajobrazy bajka!
    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    Pestko fajne przestrzenie
    To widok z sarniej łąki pod lasem. Widzę to miejsce od siebie z okna na poddaszu. Właśnie z powodu takich przestrzeni kocham to miejsce i nic mi nie przeszkadzają problemy

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Pesteczko, policzyłam kafle do 1,8 m i bez ściany na wprost - gdyby nie to, wyszłoby mi pewnie z 40 m. Łazienka ma 10m, dość sporo metrów idzie na kabinę..
    Chloe, pozwolę sobie wkleić plan i wizualizację części mojej łazienki. Nie chcę pokazywać fotek, bo nie wszystko zrobione i nie ma się czym chwalić, a chcę Cię przekonać, że nie musisz całych ścian wykładać kafelkami.

    Mam na podłodze trawertyn wymieszany z deską bambusową. Trawertyn jest na ścianach kabiny prysznicowej. Ta ścianka od strony sedesu ma 130 cm wysokości i obłożona jest trawertynem od prysznica. Wyżej będzie tafla szkła.
    Ściany pozostałej części łazienki mają trawertyn tylko na wys. jednego kafla, czyli 30 cm. Półka z bambusa wokół wanny to miejsce na doniczki z kwiatami i szpeja kąpielowe. Przy wejściu ma być (jeszcze nie ma, buuuu...) otwarta półka z trawertynu i na jednej ścianie jedna (nie 3 jak na rysunku) wnęka wyłożona w środku trawertynem. To jest te moje 15m2 płyt trawertynowych.
    Reszta ścian będzie malowana jeszcze nie wiem na jaki kolor.
    Też początkowo zakładałam wyłożenie całości trawertynem, ale mi przeszło. Jakoś pomyślałam, że będzie jak na dworcu. Tak bardziej wygląda na pokój kąpielowy, przyjaźniej.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Lazienka-parter-01w.jpg
Wyświetleń:	465
Rozmiar:	76,9 KB
ID:	246807
    G – garderoba; P - łącznik miedzy sypialnią, garderobą i łazienką; K - pomieszczenie gospodarcze.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Lazienka-wejscie-02w.jpg
Wyświetleń:	466
Rozmiar:	55,6 KB
ID:	246808

    Kawałek podłogi w łazience Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2066.jpg
Wyświetleń:	470
Rozmiar:	101,3 KB
ID:	246806
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #15

    Domyślnie

    Pesteczko, chyba myślami Cię ściągnęłam Aż żal, że nie masz wątku, z chęcią obejrzałabym więcej..
    Zastanawiam się, gdzie zrezygnować z kafli, a gdzie obniżyć. Jest jeszcze jedna sprawa - poważnie zastanawiam się nad zmianą kafli z szarych na takie:



    Nie wiem, czy widać - one nie są białe. Myślę o nich poważnie, dlatego że mam je od 2 lat i bardzo lubię te mazaje na nich. Tylko podłoga musiałaby być troszkę ciemniejsza. Ściana na wprost i sufit oczywiście ciemna. Co sądzisz (cie)?

    Nie widać

    Wklejam na chwilę moją:

    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 07-03-2014 o 15:43

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Nie dostawałam do dziś powiadomień z fm

    Bardzo ładne kafelki o ciepłym kolorze. Z powodu tej ciepłości poprę te płyteczki, bo nuży mnie ta ogólna zimna szarość na fm.

    Graficy poruszają się jeśli chodzi o kolory w skali Pantone. Wklejam skróconą tablicę szarości oraz czerni zimnych i ciepłych.
    Może takie porównanie pomoże Ci dopasować kolory

    Nazwa:  PANTONE_grey-ch13.jpg
Wyświetleń: 424
Rozmiar:  40,8 KB


    Na pewno nie musisz wykładać płytkami całej ściany umywalkowej. Masz tam szafkę i lustro, które zajmują powierzchnię ściany.
    Na ścianie z tapetą dałabym kafelki do wysokości gornej krawędzi wanny, ale tylko jeśli bosz się chlapania. Tapetę można wydrukować na odpowiednim do łazienki materiale i wtedy można ją pociągnąć niemal do podłogi. Niemal, bo jeden poziom płytek na ścianach wokół całej łazienki ma sens nawet tylko biorąc pod uwagę przetarcie podłogi mopem.
    Pozostaje ściana z wucecikiem. Tu bym się ograniczyła do wys. zabudowanego stelaż, a wyżej farba.

    To daje poważne oszczędności w płytkach. Może nawet uzyskasz ciekawszy efekt, niż jakbyś całość wykafelkowała.
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 07-03-2014 o 20:02
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Nie dostawałam do dziś powiadomień z fm

    Bardzo ładne kafelki o ciepłym kolorze. Z powodu tej ciepłości poprę te płyteczki, bo nuży mnie ta ogólna zimna szarość na fm.

    Graficy poruszają się jeśli chodzi o kolory w skali Pantone. Wklejam skróconą tablicę szarości oraz czerni zimnych i ciepłych.
    Może takie porównanie pomoże Ci dopasować kolory
    Załącznik 246821

    Na pewno nie musisz wykładać płytkami całej ściany umywalkowej. Masz tam szafkę i lustro, które zajmują powierzchnię ściany.
    Na ścianie z tapetą dałabym kafelki do wysokości gornej krawędzi wanny, ale tylko jeśli bosz się chlapania. Tapetę można wydrukować na odpowiednim do łazienki materiale i wtedy można ją pociągnąć niemal do podłogi. Niemal, bo jeden poziom płytek na ścianach wokół całej łazienki ma sens nawet tylko biorąc pod uwagę przetarcie podłogi mopem.
    Pozostaje ściana z wucecikiem. Tu bym się ograniczyła do wys. zabudowanego stelaż, a wyżej farba.

    To daje poważne oszczędności w płytkach. Może nawet uzyskasz ciekawszy efekt, niż jakbyś całość wykafelkowała.
    Niestety paleta się nie otwiera

    Pesteczko,właśnie o to mi chodzi - chciałabym, żeby ta łazienka nie podlegała tak bardzo modzie. Forum daje naprawdę wiele, szczególnie jeśli czyta się je odpowiednio wcześniej. I cudowne jest to, że można się zakochać i bezkarnie wyleczyć. Po zachłyśnięciu się glamourem wracam do sprawdzonej klasyki, a w kolorach ponownie odnajduję siebie - szary jest piękny ale lubię, jak jest ocieplony.

    Jeśli płytki na ściany te, co powyżej, to jaka podłoga? Teraz mam jasną i przeklinam. Na ścianie za wanną zero płytek, nie mam stracha
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 07-03-2014 o 17:13

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Zawiesił mi się komputer w chwili gdy zapisywałam teraz już widać.

    Myślę, że powinnaś spróbować znaleźć kafelki ze wzorem na podłogę. Nie mocnym, ale niech coś się dzieje. Ja szukałabym w kolorach granatowych i brązowych. Chociaż szary ciapciaty też byłby niezły.
    Ecru + szary
    Nazwa:  Luxurious shower room design.jpg
Wyświetleń: 424
Rozmiar:  34,4 KB

    ładna podłoga
    Nazwa:  DGAMBLA101_full.jpg
Wyświetleń: 426
Rozmiar:  88,8 KB

    Beże a'la kamień
    Nazwa:  villa_von_KROGH-bad marmor.jpg
Wyświetleń: 429
Rozmiar:  87,9 KB
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  19. #19

    Domyślnie

    Pesteczko, myślę o jakimś ciepłym szarym. Ostatnio widziałam piękny o MagdyJ. Sprawdzę, jak wygląda cenowo.

  20. #20

    Domyślnie

    Wręcz przeciwnie - projektantka zaproponowała beton ale chodzi głównie o to, że znowu są zmiany. Dobrze, że nie ma jeszcze rysunków szczegółowych.

Strona 88 z 246

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony