dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 115
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2296
  1. #1

    Domyślnie Make your house a home

    Witam wszystkich
    Po 2 latach budowy zaczynamy wykanczac nasza AMBROZJE
    Zapraszam do mojej galerii i dyskusji

  2. #2

    Domyślnie

    Witamyyyyyy i na fotki czekamy

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Aniu, ja też się przywitam
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  4. #4

    Domyślnie Witaj Aniu

    nie wiem, czy mnie pamiętasz z wątku o Ambrozji. U nas prace wykończeniowe właściwie dobiegają końca, mieszkamy juz około 3 miesięcy.Będę zaglądać i kibicować, pozdrawiam, Agnieszka. Kominek piękny

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar kiwi19
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Puławy
    Kod pocztowy
    24-100
    Posty
    47

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem do wiatrołapu
    Załącznik 210103 Załącznik 210104Załącznik 210105

    Nie wiem tylko czy jest to praktycznie rozwiązanie do małego przedsionka.U mnie to rozwiązanie eliminuje wstawienie szafy.

    A co Wy o tym sądzicie?
    W przedsionku na zdjęciu jest okno i oni nie mieli możliwości wstawienia szafy. Osobiście mając do wyboru szafa czy 3 stołeczko - szuflady wolałabym jednak szafę. Po pierwsze do samego sufitu, żeby wetknąć tam jak najwięcej; po drugie nie ma to jak miejsce do powieszenia kurtki. Może jak będe miała 60 lat będę chciała mieć miejsce do siedzenia przy zakładaniu butów. na razie jednak te półeczki do siadania to tak bardziej z geriatrykiem mi sie kojarzą
    aa i znając moją rodzinę cały czas na takiej półeczce leżały by graty, kurtki, bluzy , parasolki i niedojedzona kanapka ze szkoły. Ja głosuję zatem za opcja szafa.
    Ostatnio edytowane przez kiwi19 ; 04-09-2013 o 08:29

  6. #6
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Remika2

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Posty
    345

    Domyślnie

    Witaj Wpadłam i będę zaglądać gdyż zapowiada się bardzo fajnie. Nie obawiaj się podłogi na górze, to meble zagrają tym wnętrzem, dlatego musisz być cierpliwa i konsekwentna. Jeśli chodzi o beton, jeśli w kamieniu jest odcień szarości, to wg. mnie nie ma problemu, żebyś go tam dała. Jednak ja jestem za zasadą nie mieszamy kilku okładzin na ścianie jeśli jest to jedno ponieszczenie. Ale to tylko moje zdanie. Musisz zdecydować sama, zrobić co w duszy Ci zagra. Listwy, ja mimo Twoich wątpliwości byłabym za białymi, listwy zawsze będą zlewały się ze ścianą, a o to właśnie chodzi aby były jak najmniej zauważalne Jedyny problem to szyszczenie z kurzu, ehhh to już inna bajka Nie bój się o mdłość, jeszcze długo będzie Ci się wydawało, że jest mdło, gdyż nie ma mebli i dodatków. Pamiętaj to one grają pomieszczeniem i od niech zależy ostateczny efekt. Dlatego nie masz się czego obawiać!!! HAHA pufki, tez zakupiłam turkusową i tą szarą Jakaś mania na ta pufy!
    Super, niebawem będziesz miała już schodki
    POWODZENIA i GŁOWA DO GÓRY!!!

  7. #7

    Domyślnie

    HEJ Andzia
    bede podgladac

    Jesli chodzi o kominek to podoba mi sie bardzo. Ale sugerowalabym na dole kominka kratke wentylacyjna w kolorze bialym. Nie bedzie tak widoczna jak czarna a w centrum widocznosci bedzie sa wklad kominkowy
    Panele wg mnie ladnie wygladaja, nie dramatyzuj ja mam ciut ciemniejsze i tez sa ok. Poza tym pamietaj to tylko gora domu, goscie nie beda tam zwiedzali i szybko sie przyzwyczaicie do koloru. Szkoda zmieniac

    Listwy zdecydowaie BIAŁE. Jak dla mnie sa najbardziej nowoczesne i pasuja do wszystkich wnetrz. U cebie tez zapowiada sie fajnie wiec proponuje proste biale listwy.

    Jesli chodzi o przedsionek to pomysl bardzo fajny - tylko kto bedzie sprzatal kurz pomiedzy tymi kwadratami? Ulatwiaj sobie zycie ewentualnie mozesz te szafki polaczyc zeby nie bylo szczelin. Ale kurtki lepiej jak nie wisza na wierachu

    Czekam na schody
    Mój Dziennik Budowy i galeria

    W Dąbrówkach - Home Sweet Home

  8. #8
    GOSC12_3
    Guest
    GOSC12_3

    Domyślnie

    Hejka i ja będę zaglądać

  9. #9
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Remika2

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Posty
    345

    Domyślnie

    Witaj Boski masz kominek - już by się chciało przed nim zasiąść w wygodnym fotelu Schody też wyszły super!
    Sądzisz, że uda się Wam wprowadzić w tym roku?

  10. #10

    Domyślnie

    piękny kwarc...co to dokładnie za kamień??

  11. #11

    Domyślnie

    Pięknie. Jesteśmy za jasnymi podłogami, ale cały czas mamy obawy jak to będzie wyglądać. Po takich zdjęciach jak z Twojego domu, od razu lepiej

  12. #12
    GOSC12_3
    Guest
    GOSC12_3

    Domyślnie

    WOW ale masz pięknie. Ciekawe kiedy u mnie będzie widać postępy, na razie to mamy tylko demolkę (wyburzanie ścian, podłóg itd) ehhhhhhh

  13. #13
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Remika2

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Posty
    345

    Domyślnie

    Faktycznie miejsca nie masz za wiele, i jeszcze te włączniki. Dlatego pomysł z wnęką + siedzisko jest ok. resztę zabudujesz szafą, ale najlepiej wyglądałaby biała, żeby nie przytłoczyć pomieszczenia. Nie kupuj gotowca, proszę Pamiętaj tylko, że szafa będzie dosyć płytka. Pytanie, czy będziesz w stanie powiesić w niej np. płaszcz. Poszperaj jeszcze po necie, może znajdziesz fajne rozwiązanie, które będzie dobrze wyglądało. Mam pytanko, czy koniecznie potrzebujesz tam szafę na buty i ciuchy?

  14. #14

    Domyślnie

    Hej Aniu

    Co do wiatrołapu, to znam ten ból - mój też był malutki ale po bojach z branżystą od centralnego ogrzewania, który nie chciał się zgodzić na powiększenie wiatrołapu kosztem kotłowni, wywalczyłam swoje i będę miała więcej miejsca.
    Najważniejsze, żebyś miała gdzie odwiesić kurtki - siedzisko z inspiracji bardzo mi się podoba

  15. #15

    Domyślnie

    Aniu, a możesz wrzucić wymiary holu? Nie rezygnowałabym z wnęki z siedziskiem - wiem, że jest mało miejsca ale to wizytówka domu - ważne żebyś była zadowolona

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Kolejne inspiracje holu:
    Załącznik 216668
    chciałam z góry przeprosić, że tę "ukradłam"
    i równocześnie podziękować

  17. #17

    Domyślnie

    To czekam. Wydaje mi się, że to siedzisko się zmieści

  18. #18

    Domyślnie

    Postaram się wrzucić to później w jakiś program i Ci podrzucę - wydaje mi się, że nie jest źle

  19. #19

    Domyślnie

    Aniu,
    mam ten sam ból z wiatrołapem.
    Widziałas rozwiazanie Venus_m?? jak ona zagospodarowała to pomieszczenie??

    a aaaa włąsnie miałam podpytać.
    w salonie macie jaśniutką fuge.
    Czy to jest zwykła fuga czy epoksydowa??
    Planujecie ją jakoś zaimpregnować zeby się nie brudziła??

  20. #20

    Domyślnie

    Ania, rozrysowałam to sobie na szybko i jak dla mnie w Waszej sytuacji najbardziej pasuje siedzisko jak na tym foto na górze. Zrobiłam sobie też opcję z tym misiem we wnęce ale jakoś za ciężko mi to wyglądało - lepiej byłoby taką wnękę dać pośrodku ale też coś mi nie gra. Za to wersja ławeczką przy drzwiach ma się baaardzo przyzwoicie (jak dla mnie). Gdyby to był mój wiatrołap, zrobiłabym siedzisko wolnostojące i odsunęła je odrobinę od drzwi. Ciekawe, co zaproponują inne dziewczyny? A co planujesz na ścianę po prawej? Może szafka na buty na całą szerokość (u mnie tak będzie)?
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 08-10-2013 o 09:58

Strona 1 z 115

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony