dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 94 z 115
Pokaż wyniki od 1.861 do 1.880 z 2296
  1. #1861
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Owieczka, ja jako wynajmujaca codziennie sie cykam, czy moje panny czegos nie zmajstruja...
    jestem w 100% przekonana, ze niestety dla mnie, bede musiala podczas wyprowadzki wymienic caly parkiet (wglebienia, dziurki itp po stukaniu klockami, kredkami) i malowac sciany...(farby tutaj do tanich nie naleza, jezeli musze pomalowac taka sama co jest obecnie)

    tak wiec taki maly remoncik wyniesie mnie jakies 20-30tysi w pln (dobrze ze wyposazenie wnetrz jest nasze) heeelp

    Zmiana grzejnikowa na 6 z plusem

  2. #1862
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    My kaucji nie wplacalismy

  3. #1863

  4. #1864
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Hej. Widzę, że jednak można podrasować estetycznie podłączenie grzejnika. Też mnie czeka taki zabieg ale już wiem, że efekt może być bardzo zadawalający Mam pytanie o TK w Londynie. Do których zaglądasz bo ja jak jestem to odwiedzam dwa niedaleko Oxford S. ale tam nie mają rozbudowanego działu z meblami i rzeczami do domu. Będę na dniach w L na chwilę i chciałam odwiedzić coś większego.

  5. #1865
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Serdeczne dzięki za odpowiedz. Ja czas znajdę tylko chciałabym z mężem pojechać a on to już nie za bardzo będzie miał czas i ochotę na wycieczki Zobaczymy, ja swoje zrobiłam i namiar od dobrej duszy zdobyłam. Boziu jak ja rymuję Pozdrawiam

  6. #1866

    Domyślnie

    Ania, co tam u Ciebie? Skrobnij kilka słów.

  7. #1867

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga11* Zobacz post
    Serdeczne dzięki za odpowiedz. Ja czas znajdę tylko chciałabym z mężem pojechać a on to już nie za bardzo będzie miał czas i ochotę na wycieczki Zobaczymy, ja swoje zrobiłam i namiar od dobrej duszy zdobyłam. Boziu jak ja rymuję Pozdrawiam
    Agi, fakt rymujesz Mam nadzieje, ze pomoglam.

  8. #1868

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Chloe wlasnie sie motywuje by cos skrobnac u Ciebie, Jest pieknie!! Czekam na wiecej !! Podloga....schody..... szafka AH i OH. Jest super! bo bardzo po Twojemu. Nie jest zimno,ani zbyt nowoczesnie, jest akurat !mix klasyki i nowych trendow!

    A co u mnie ??Na polu budowlano-wykonczeniowym - KOMPLETNIE NIC. Odpuscilam sobie, zajelam glowe innymi rzeczami Zdaje sie na przypadek i SPONTAN przy pozostalych etapach.

    Ostatnie 4 dni biegalam po Rzymie - uszzzzz moje biedne nogi !! Jeju musze wam kiedys wkleic zdjecia hotelu w jakim bylismy- "na bogato" - zloto, marmury atlasy na scianach, obrazy na sufitach, ale czulam sie w nim o tak i marzylam by stamtad jak najszybciej uciec. To tylko utwierdza moja milosc do minimalizmu, chlodu z cieplymi akcentami i NEUTRALNEJ BAZY!!!

    A po za tym to duzooo:
    i czekam na decyzje o przyjeciu do koledzu .
    Dzięki Owieczkuśka! Co prawda teraz najtrudniejsze zadanie - zrobić tak, żebym czuła się jak u siebie ale muszę Ci powiedzieć, że dzisiaj weszłąm na budowę i poczułam ją tak do końca - robi się m o j o

    Zazdroszczę tego Rzymu oraz tego, że masz w ogóle czas dla siebie ale obiecałam sobie, że zbliża się mój długi urlop i zamierzam z niego skorzystać.
    A na co chcesz się dostać,jeśli to nie tajemnica? Co za kierunek?

    Brak tu Ciebie - pisz częściej:*

  9. #1869
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Jest maly progresik budowalny mamy ciepelko czyli jest gaz. Wole jednak nie wspominac ile mi wyliczyli rachunkow co miesiac moznaby za to pojechac na wakacje w egotyki.. Brakuje jeszcze tylko wody do szczescia

    superrrr

    łomatko co to tak dużo kaski ?

  10. #1870
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    o w morde

    to ja nie wiem, czy sie cieszyc czy byc w szoku?
    a moze by tak podwojny szok?

  11. #1871
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    sporo... kilka tysiakow Na pewno bedzie nadplata po sezonie ale mimio wszytsko ...duzo kasy
    a nie możecie mieć normalnego rozliczani ze zużytej ilości ?? tak jest chyba najlepiej

  12. #1872

    Domyślnie

    O matko, to nie chcę wiedzieć, jaki dostanę rachunek

  13. #1873
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    to jakos dziwnie, nie spotkalam sie z tym. U mnie jak podpisalam umowę i nie bylo zuuzycia to placilam abonament tylko. Ale od razu wybralam opcje na realne zuuzycie a nie żadne prognozy. Sprawdź jaki macie abonament

  14. #1874
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    dobrze Ivy pisze..ja tez u siebie wolalam za zuzycie pradu placic za rzeczywiste zuzycie niz prognoze.

  15. #1875
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Czyżby ktoś się wybierał?

  16. #1876

    Domyślnie



    ja kocham jaknajwiększe lustra
    ale nie lubię takich odcięć wyraźnych powierzchni (tu by było nad drzwiami) więc dałabym do drzwi tylko

    dokładnie tak samo będzie u mnie - też na umywalkowej będą płytki z podłogi... kiedyś
    powiedz mi bo nie wiem czy już pytałam na jakiej wysokości od podłogi masz zamontowane baterie podtynkowe???


    co do lustra przy konsolce - rzuciłam okiem na rzut i średnio mi wygląda ta miejscówka atrakcyjnie dla takiego lustra... chyba bym wolała powiesić nad konsolą w ładnej ramie
    ale sam pomysł jest mega!!! i żałuję że nie mam takiego miejsca sama

  17. #1877

    Domyślnie

    Karolina nie pamietam dokladnie ale chyba okolo 25cm.

    Tez sie sklaniam ku linii drzwi, chyba jakos lzej to wyglada w lazience u gory.

    A z lustem na dole to jeszcze dumam - wiadomo ze te drzwi sa na codzien zamkniete ale nie chce tam scisku.

  18. #1878

    Domyślnie

    Kochana chyba coś poknociłaś
    bo
    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    ... okolo 25cm. ...
    to raczej niemożliwe by było odpowiedzią na:
    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    ...
    na jakiej wysokości od podłogi masz zamontowane baterie podtynkowe???
    ...






    edit
    jest na wysokości klamki - czyli jakieś 110cm??
    Ostatnio edytowane przez lukasz69karolina ; 06-11-2014 o 16:22

  19. #1879

    Domyślnie

    Hej Owcuśka - do linii opaski drzwiowej No chyba że na ścianie po prawej masz płytki do sufitu, w co wątpię.

    A masz rzucik pomieszczeń?Jedne drzwi widzę, a gdzie jest wejście?
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 06-11-2014 o 16:43

  20. #1880

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    Kochana chyba coś poknociłaś
    bo
    to raczej niemożliwe by było odpowiedzią na:








    edit
    jest na wysokości klamki - czyli jakieś 110cm??
    OMG no raczej ze poknocilam nie wiem czemu ale ubzduralam sobie- ile nad umywalka. Nie podam ci dokladnych cm bo nie ma mnie na miejscu, chyba ze chcesz poczekac pare tyg,.....

Strona 94 z 115

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony