dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 115
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 2296
  1. #21

    Domyślnie

    wg mnie te opcje z inspirek da radę tu zastosować...
    po lewo ławeczka 100cm i reszta 77cm na szafę - tak jak masz na inspiracji pierwszej co catti podkradła
    po prawo szafeczki na buty, bo one płytkie są i się zmieszczą - jak za mało miejsca w szafie to obok półek z butami możesz wieszak jeszcze postawić Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	owca.JPG
Wyświetleń:	190
Rozmiar:	26,3 KB
ID:	217245
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    I jeszcze kwarc z bliska Załącznik 214417
    Szczerze powiem to przekonuję się do niego coraz bardziej. Szczególnie kiedy wieczorem pali się światło bądź rano wpadają promienie słoneczne do pokoju efekt jest rewelacyjny.
    Zdjęcia nie oddają niestety kolorów w rzeczywistości kamień jest jaśniejszy.
    Piękny ten kwarc!Widziałam ostatnio taki w Leroy Merlin. Boski, ale cena też niezła! Jak się nie mylę ok 200 zł za m2.
    Piękny !

  3. #23

    Domyślnie

    U mnie wygląda to tak,jak u Karoliny:


    tu również wersja z siedziskiem pośrodku

  4. #24

    Domyślnie

    w szafę 60cm już wejdą wieszaki
    tu przy drzwiach jak masz 50cm, to właśnie lepiej siedzisko umieścić, to pstryczki by nieprzeszkadzały nic... nad siedziskiem też mogą być wieszaki i wtedy będzie: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	small-apartment-hall-modern-design-ideas-6.jpg
Wyświetleń:	2852
Rozmiar:	65,7 KB
ID:	217407
    chyba większość z nas chce ukryć kurtki z widoku... niestety czasem nie zawsze się tak da...

    musisz sama pomyśleć i zdecydować i będziemy kombinować
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  5. #25

    Domyślnie

    bardzo fajny pomysł na szafę

  6. #26

    Domyślnie

    Jeśli szafa jest za płytka (poniżej 60cm), można zamontować pałąk na wieszaki tak, żeby były ustawione prostopadle do drzwi. Próbowałam znaleźć foto ale jakoś nie mogę

  7. #27

    Domyślnie

    Tak to jest z tymi terminami! Ja drzwi miałam mieć końcem września początkliem października , a tu mi stolarz mówi ,że za 2 tyg dopiero i to się postara!! ehh takie nieszczęsne uroki budowy...

  8. #28

    Domyślnie

    cieszę się, że się podoba
    ja bym dała metr na siedzisko i 77na szafę - by siedzisko było jednak większe - optycznie to powiększy wiatrołap
    przy dzieciach niżej wieszaczki powiesić można by same sobie sięgały
    a chloe jeśli nie znajdzie to ja cyknę swoją szafę i pokażę bo mam właśnie węższą i musiała być rurka w drugą stronę
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  9. #29

    Domyślnie

    tez jestem Twojej szafy, czekamy na fotki

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    w szafę 60cm już wejdą wieszaki
    tu przy drzwiach jak masz 50cm, to właśnie lepiej siedzisko umieścić, to pstryczki by nieprzeszkadzały nic... nad siedziskiem też mogą być wieszaki i wtedy będzie: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	small-apartment-hall-modern-design-ideas-6.jpg
Wyświetleń:	2852
Rozmiar:	65,7 KB
ID:	217407
    za chwilę zostanę zawodową złodziejką
    tę inspirację też muszę zabrać
    wybaczcie

    Cytat Napisał owcaania
    Nie wiem jeszcze, czy lepiej proporcjolnie podzielic na pol ta zabudowe (czyli siedzisko 88,5 cm i szafa 88,5cm) czy lepiej zrobic szersza szafe.
    jestem za tym, żeby siedzisko było szersze od szafy....
    Karolina ma rację (optycznie powiększy to wiatrołap)
    na 60 cm spokojnie wejdą wieszaki...


  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    a chloe jeśli nie znajdzie to ja cyknę swoją szafę i pokażę bo mam właśnie węższą i musiała być rurka w drugą stronę
    No nie mam, gdzieś mi umknęło Wrzuć Karolinka

  12. #32

    Domyślnie

    no to cyknęłam... oto moja szafa - made by tata
    wyjęłam wieszaki, by było widać lepiej
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szafa1.JPG
Wyświetleń:	509
Rozmiar:	44,2 KB
ID:	217705
    tu od dołu cały drążek
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szafa2.JPG
Wyświetleń:	416
Rozmiar:	35,2 KB
ID:	217706
    no i tu głębokość spektakularna hehe (40cm - tu wyszło więcej bo jedną ręką nie miałam jak naciągnąć dobrze )
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szafa3.JPG
Wyświetleń:	412
Rozmiar:	47,4 KB
ID:	217707

    zmierzyłam taką gotową z ikea - ona ma 49cm i drążek normalnie - ale kurki zimowe to by tam na ścisk z drzwiami były - 60cm to idealnie będzie
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    no to cyknęłam... oto moja szafa - made by tata
    wyjęłam wieszaki, by było widać lepiej
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szafa1.JPG
Wyświetleń:	509
Rozmiar:	44,2 KB
ID:	217705
    tu od dołu cały drążek
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szafa2.JPG
Wyświetleń:	416
Rozmiar:	35,2 KB
ID:	217706
    no i tu głębokość spektakularna hehe (40cm - tu wyszło więcej bo jedną ręką nie miałam jak naciągnąć dobrze )
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szafa3.JPG
Wyświetleń:	412
Rozmiar:	47,4 KB
ID:	217707

    zmierzyłam taką gotową z ikea - ona ma 49cm i drążek normalnie - ale kurki zimowe to by tam na ścisk z drzwiami były - 60cm to idealnie będzie
    Zdolny TATA, nie ma co!
    Właśnie o takie ustawienie mi chodziło

  14. #34
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Remika2

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Posty
    345

    Domyślnie

    Hej, widzę że dziewczyny zaangażowały się w pomoc w zaprojektowaniu wiatrołapu, super!. Wiem, że to nie lada problem. Ja miałabym bardzo podobną sytuację. Niestety kosztem kuchni (zabudowa słupkowa z lodówką wysunęła się do przodu) zrobiłam wnękę w wiatrołapie na szafę. Czy teraz bym tak postąpiła, raczej nie! Wolałabym większą i proporcjonalną kuchnię i pewnie miałabym podobne dylematy gdzie umieścić szafę w wiatrołapie))

  15. #35

    Domyślnie

    cieszę się, że mogłam pomóc

    jeśli będziesz mieć gdzieś w salonie drewno to może być biały i drewno... a jak nie to czarny (chyba że ciemny szary, grafit taki, by widać było kontrast z bielą) bym wybrała
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  16. #36

    Domyślnie

    To są i moje dylematy - Aniu - chyba zmałpuję Twoją decyzję, bo też nie wiem, czy drewno, czy szary i takie dylematy mam nie tylko w kwestii wiatrołapu

  17. #37

    Domyślnie

    Witaj owcaania

    Widzę, że u Ciebie sporo się dzieje Będę podglądać ponieważ bardzo intensywnie myślę nad wnętrzami swojej ambrozji A widzę, że preferujesz klimaty zbliżone do moich (póki co w głowie) Na dodatek powiem, że moja druga połówka nie ułatwia mi sprawy.. My jeszcze nie mamy ścianek działowych... ale zlikwidowałam spiżarkę i delikatnie chcemy przesunąć ściankę w stonę kuchni by powiększyć wiatrołap. Na jedej ścianie widzę zabudowę, na drugiej właśnie pikowane siedzisko:
    Takie rozwiązanie podpatrzyłam innych ambrozjowiczów;
    http://img.extradom.pl/spolecznosc/foto/423163/render/foto/resize$600-600-1,text$ewamarek3
    U mnie to siedzisko będzie głębsze.. Ewentualnie jakaś ławeczka gondolka i obok wolnostojący wieszak...

    A masz już jakiś pomysł na kuchnie? Bardzo chciałabym wcisnąć wyspę...ale nie wiem czy ta nasza ambrozja nie jest za mała... też nie chcę zagracić części jadalniano - kuchennej.

  18. #38

    Domyślnie

    Ja dziś poraz kolejny siedziałam w mojej przyszłej kuchni i dumałam...nad jej losem Wiem, że wyspa ją zagraci... dlatego też bliża jestem pomysłowi z półwyspem. Dodatkowo zbudujemy cieniutką ściankę między kuchnią a wykuszem na głębokość mebli aby zasłonić nieco część gdzie będzie płyta indukcyjna. Na pewno nie zrobię barku i nie postawię krzeseł od strony wykusza... bo jest tam za mało miejsca... Gdzieś na forum widziałam, że kszesełka były wsuwane pod blat ale w kierunku u nas pomieszczenia gospodarczego. Tak też pokombinujęw tym kierunku Kolorystycznie u mnie będzie raczej ciemne drewno... bo planuję merbau/ cocbolo i chciałabym czarny granitowy blat...srebrne dodatki. Choć myślę czy części frontów nie zrobię białych. Ale takie kolorki planuję u siebie. Zobaczymy na ile mąż mi pozwoli

  19. #39

    Domyślnie

    Dziękuję za namiar na wątek MarJel Właśnie się zachwycam jej wnętrzami Nie wiem tylko jakie ma wymiary jej kuchnia... jeszcze nie dotarłam do tych info
    Nie mamy jeszcze wybranego wykonawcy.. i pewnie w przyszłym roku się tym zajmiemy.. ale trzeba zdecydować się już teraz aby podprowadzić odpowiednio instalacje... Nie do końca widzi mi się płyta na wyspie... nigdy nie widziałam w realu takiego rozwiązania... nie wiem czy jest praktyczne. A na pewno ścianka od strony jadalni musiałaby być wyższa aby goście niedzielni nie oglądali moich garów kipiących

    Z drugiej strony półwyspy z baraki już mi się opatrzyły... i nie dokońca jestem przekonana... ehhh Nie wiem, po prostu nie wiem....A Ty już masz jakiś projekt? Rozmawiałaś z jakimś wykonawcą? Pisałaś o wstępnej koncepcji, ale nie zrozumiałam gdzie zwoje miejsce znajdzie płyta indukcyjna? Również na ścianie wykuszowej?

  20. #40

    Domyślnie

    Wyspa czy półwysep - oto jest pytanie

    Na forum jest wiele ładnych kuchni z wyspami i płytami na środku. Raczej nie spotkałam się z negatywną opinią, myślę że to kwestia przyzwyczajenia i gustu rzecz jasna.
    Jeśli chodzi o półwysep to podoba mi się w formie poszerzonego blatu (coś jak u Marjelki), szczególnie jeśli tym blatem jest granit.

    Na temat kuchni jeszcze nie rozmawiałam z nikim. Nie jestem pewna czy w przyszłym roku wrócimy już do Polski, a kuchnie wolałabym zrobić przed sama wprowadzką. No ale na pewno zacznę się w to bardziej zagłębiać za parę miesięcy. A tymczasem tylko poszukuję inspiracji i rozwiązań.

Strona 2 z 115

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony