dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 115
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 2296
  1. #41

    Domyślnie

    bombowe!!!
    czyli na pół planujesz podzielić???
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    No i wrzucam jeszcze efekt mojej dzisiejszej pracy w pracy...

    Załącznik 220032
    Bardzo fajnie!

    Ania, doczytałam, że nie mieszkasz w Polsce. Kiedy planujecie wrócić?( jeśli to nie tajemnica )

  3. #43

    Domyślnie

    Jasne rozumiem Pomysły trzeba zbierać..

    A z czego miałaby być siedzisko w wiatrołapie?

  4. #44

    Domyślnie

    Dziewczyny podczytuję Was od jakiegoś czasu i w końcu piszę MAcie świetne pomysły !Sama miałam kłopot ze swoim wiatrołapem , ale dzięki Wam wiem już jak go zaplanować Ania mogę odgapić od Ciebie? Też podzielę mebelki na 2 części , a bez Was jakoś nie wpadłabym na to Dzięki

  5. #45

    Domyślnie

    owcaania
    siedzisko dosyć orginalne Podoba mi się ten pomysł

  6. #46

    Domyślnie

    A takie ciemne schody to nie był zamysł? Generalnie to masz okna orzechowe chyba, nie? schody ciemniejsze...

    Ja już przemiętoliłam temat kolorów... podoba mi się kolorek złoty dąb albo oregon do antracytowego dachu... jednak chciałam kolor obustronny a znowóż kolorystyka okien (jak dla mnie) musi łączyć się z wnętrzem. Więc suma sumarum padło na orzech. Podłoga na parterze, drzwi i chody także będą ciemne... Na górze natomiast planuję jakiś jesion/dąb bielony...i też nie wiem co z drzwiami... ale chyba zrobię jednakowe w całym domu... pokoje będą jasne z mocniejszymi, ciemniejszymi dodatkami.
    W grę wchodzą jeszcze białe drzwi (parter i piętro) ale mój małżonek kręci nosem.. a ja sama nie wiem czy to dobry pomysł... będę ciągle czyścić?:/

    myślałam, że już sobie obcykałaś wszystko w głowie i teraz realizujesz..

  7. #47

    Domyślnie

    Ania, jak dla mnie schody mogą sobie być ciemne, w ogóle bym się tym nie przejmowała - np. sama zastanawiam się, czy jeśli wybiorę antracytowa okna, to może machnę schody w kolorze ciemno szarym?
    Co do drzwi - dobierałabym raczej do podłogi, nie do schodów - schody nie łączą się z drzwiami, a podłoga się z nimi styka.
    Co do różnic w odcieniach, to jest na forum MagdaZZZ - jak zajrzysz do niej, wejdź na jej bloga (ona ma sklep z cudnymi różnościami ale przede wszystkim ma zmysł do łączenia różnych rzeczy). I tam jest jak byk napisane, żeby wlaśnie nie łączyć ze sobą identycznych rzeczy. I ja jej wierzę

    Jedyne, co mnie zastanawia w Twoich schodach - ostatni stopień nie jest za wysoki względem podłogi? A może to tak na zdjęciu wyszło?

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Bronowianka, z kolorami tez myślałam,że wszystko już wiem i schody robiłam pod okna-kolor orzech. Na forum widziałam ostatnio tyle pieknych jasnych schodów w zestawie ze stołami z MD i przepadłam. Mi to sie co chwile zmienia...a moj n. to już tylko przewraca oczami jak słucha moich lamentów.
    Mi na dole najbardziej pasowałyby białe drzwi a u góry jakies w drewnie ciemniejsze. Wdziałyście kiedyś rozwiązanie z różnymi kolorami drzwi na parterze i piętrze?
    Chloe ty to jesteś niezastąpiona z poradami Wczoraj podejrzałam wnętrza Melani i ona ma ciemniejsze schody a podlogi i drzwi na pietrze w jasniejszym odcieniu i wyglada to bardzo dobrze.
    Nie sądzisz, że lepiej byłoby wymienić podłogę w holu na ciemniejszą?
    Zaraz sobie podpatrzę bloga Magdyzzz i mam nadzieje, że rozwieje moje wątpliwości.
    A ponizej fotka odp. na Twoje pytanie

    Jeśli zostawimy to tak jak jest, to chcę przykleić srebrną listwę pomiędzy schodami a podłogą.
    NIe zmieniałabym podłogi, nie ma potrzeby. Co do schodów, faktycznie może listwa się przyda.

  9. #49

    Domyślnie

    Boszzzee na niektórych zdjęciach schody wygladaja na czarne!!!!:

  10. #50
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Remika2

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Posty
    345

    Domyślnie

    owocaania czytam, że pojawiają się dylematy) Jakie to normalne)) Kto z nas nie miał takich dylematów.
    Ja trzymałam się trzech podstawowych zasad.
    1. KONSEKWENCJA - jest chyba najistotniejsza w tej całej "zabawie". Wyszczegaj się "dobrych rad znajomych" - Pamiętaj - nie każdemu podobać się będzie. Ma podobać się TOBIE!!!
    2. Zawsze trzymaj się PIERWSZEJ MYŚLI, każda kolejna jest dobra, ale ta pierwsza najlepsza)
    3. NIE PANIKUJ póki nie widzisz efektu końcowego - ta zasada jest bardzo istotna, z nią było mi najtrudniej
    A teraz o kolorach. Nie bój się ciemnych kolorów, jeśli cała reszta będzie jasna, na pewno nie przytłoczysz pomieszczeń. Wiadomo na ciemny bardziej widać kurz, jednak musimy zadać sobie pytanie, czy wolimy mieć jasne i cieszyć się, że kurzu nie widać, czy mieć ciemne i wiedzieć że go tam nie ma?
    Łączenie kolorów drewna, (oby nie za dużo) też jest poprawne.
    Pozdrawiam ciepło!

    (to pisała "mamusia: ciemnego drewna)

  11. #51

    Domyślnie

    Remika2 zgadzam się z Tobą w 100 %
    I podstawa : Ma się podobac TOBIE . Jeśli się komuś nie podoba to jego problem. Ja też się już przekonałam . Mam malutki domek 100 m (+ ewent. poddasze 100 do zagospodarowania) i już tyle słyszałam krytyki , że szok. Czemu taki mały? a kuchnia taka mała?itp. itd.Mój dom podoba się mnie i mojej rodzinie. Koniec i kropka.
    Ja też jestem zdania Aniu, żebyś nie wymieniała podłogi . Szkoda kasy, czasu i nerwów. Jakoś trzeba to rozjaśnić wizualnie. Ta listwa wydaje się rzeczywiście dobrym pomysłem.
    A na zdjęciach często kolor jest przekłamany, więc może nie jest tak strasznie jak opisujesz?
    Patrz u Remiki2 - punkt 3 !!

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post

    ...o łączeniu kolorów drewna czytałam co nieco na blogu Magdyzzz
    I co - wciągnęło Cię?

  13. #53

    Domyślnie

    dajcie namiar - to i ja poczytam
    choć ja anty drewniana
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    dajcie namiar - to i ja poczytam
    choć ja anty drewniana
    Proszę:
    http://homecreations.pl/ Blog forumowej MagdyZZZ

  15. #55

    Domyślnie

    Ania, na nr 3 choruję już od dawna - ciekawe, czy do momentu urządzania przejdzie nam, czy miłość będzie kwitła?

  16. #56

    Domyślnie

    Ania ja jeszcze z tym siedziskiem
    znalazłam takie coś i sobie o Tobie pomyślałam od razu

  17. #57

    Domyślnie

    Jesli chodzi o konsolki to takze nr 3 u nas tez sa takie do kupienia - podobne - wysylam na privka teraz
    A jesli chodzi o siedziska to ja takze bede takie cos miala, W przyszlym tygodniu bede zamawiac (jak zdaze... )
    i tu cos znalazlam:



    Mój Dziennik Budowy i galeria

    W Dąbrówkach - Home Sweet Home

  18. #58
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar WOJNARKI
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Daleko
    Posty
    108
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Witam Aniu
    wreszcie mogłam obejrzeć Twoje poczynania w wykańczaniu domku. Śliczne schody, pięknie pasują do Twojego domu.

    Może kiedy zdecydujesz się na kolor drzwi na piętrze i je zamontujecie, to nie będzie aż tak widoczne, że kolor schodów różni się od podłogi na piętrze. Faktycznie ostateczny efekt może Ci się spodobać. Nie podejmuj aż tak pochopnie decyzji o przemalowywaniu, jeśli to się wiąze z dużym wydatkiem, zresztą zmiany możesz wprowadzić w każdej chwili, a ciężko potem wrócić do stanu pierwotnego.

    Z tego co widzę, to na piętrze masz na razie tylko dwa kolory drzewa, Moja propozycja to :
    Może postaw jakiś duży wazon w kolorze schodów do tego szafkę też w tym kolorze i okaże się że drzwi i listwy mogą być w kolorze podłogi. Ciemne meble mogą być tam rodzajem wyraźnego akcentu.

    Jeśli chodzi o drzwi to ja zamierzam mieć mieszankę drzwi w domu, przecież będąc na parterze nie widać jakie drzwi są na piętrze.

  19. #59

    Domyślnie

    Gosia siedziska są SUPER, aż ciężko się zdecydować . Widziałam na Twoich wizkach, że planujesz coś w tym klimacie. Zamawiacie to u tapicera czy stolaża?

    Wiem, że jedna z Forumek ma podobne siedzisko w wiatrołapie, ale nie mogę sobie przypomnieć która Może kiedyś przypadkiem jeszcze do niej trafię.

    A to link od Gosi http://allegro.pl/lustrzana-konsola-...624320755.html - i już przepadłam- absolutny numer jeden na mojej liście MUST HAVE Jeszcze nie wiem czy na hol do góry czy na dół, ale gdzieś na pewno wcisnę.

    Ostatnio strasznie choruję na lustrzane meble do sypialni. Podoba mi się kolekcja mebli z NEXTA - lustrzane z dodatkiem złotych elementów, ale kiedy sprawdziłam w sklepie jak chodzą szuflady i jakość - to nie są warte swej ceny nawet w 50%. A kurz i palce widać na maksa.

    Wojnarki schody to niestety moja zmora Strasznie ich nie lubię. W tamtym czasie kupowaliśmy podłogi, kominek, płytki itd ( i wszystko w ciągu 2 tyg, do tego doszły niezbyt miłe okoliczności osobiste - kursowaliśmy między szpitalem a sklepami) ...i chyba mnie zamroczyło od nadmiaru decyzji. Ale tak to jest z budowaniem na odległość. Wiem teraz, że lepiej nie podejmować pochopnych decyzji, a jeśli się coś strasznie podoba to lepiej się wstrzymać i odłożyć kasę.
    Z tymi dodatkami nawiązującymi do ciemne koloru schodów to super pomysł !! Na pewno skorzystam z rady
    Mi też jest coraz bliższa opcja z 2 różnymi kolorami drzwi -tylko, że białe drzwi do kotlowni..... Ciekawe czy od środka mogłyby być ciemne??

  20. #60

    Domyślnie

    kochana, ciesze sie ze moglam pomoc
    co do siedziska to zamawiac bede u tapicera, maja bardzo duzo fajnych realizacji w lokalach restauracjach i hotelach. A jak poszlam i zobaczylam wybor tkanin to mnie zamroczylo - w zyciu nie widzialam takich materialow ja robie z czarnej skory bo takie bedzie mi pasowalo

    a mebli lustrzanych nie proponuje - chcesz ciagle sprzatac? nie chcij byc niewolnikiem wlasnego domu predzej zamow np. biale lakierowane, moge Ci polecic jednego producenta, znalazlam na allegro i Pani fajne fotki mi wysylala i ceny wykonania
    http://allegro.pl/listing/user/listi...&us_id=7371622

    Mój Dziennik Budowy i galeria

    W Dąbrówkach - Home Sweet Home

Strona 3 z 115

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony