dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 93 z 115
Pokaż wyniki od 1.841 do 1.860 z 2296
  1. #1841
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Owieczka Tapetę nr 8 widziałam na żywo już położoną na ścianie ale nie wiem czy ten sam odcień bo aparat i monitor pewnie nie oddaje prawdziwego koloru a ta tapeta występuje w kilku odcieniach. Mnie się ona podoba

    Żółta ma fajne kształty ale ten kolor nie spodoba się każdemu

  2. #1842

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ślężankaaa Zobacz post
    Jasne że tak Teraz praktycznie w każdym sklepie jest możliwość wzięcia próbki tapet
    nie u mnie w mieście
    w marketach chyba też nie można brać próbek? albo ja nie wiem o tym, bo nie widziałam nikogo kto by tak robił



    Owieczka to na parterze masz - to i ogródek będzie
    powiedz mi z czego są stawiane te ściany???? to to za pustak taki chudy a duży bardzo - czy to nie pustak?

    jak będzie w salonie i cegła i te panele to na tapetkę już miejsce zostaje tylko w sypialni

  3. #1843
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    nie u mnie w mieście
    w marketach chyba też nie można brać próbek? albo ja nie wiem o tym, bo nie widziałam nikogo kto by tak robił
    Właśnie w marketach kompletnie nie robią problemów Dają nawet takie kawały po metrze Po prosty mówisz że chcesz i tyle

  4. #1844
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    ale mam glupawe gadalam z kolega z pracy (tez Polak) i opowiadal mi, ze byl w sobote na slubie jakiejs innej wiary.No to pytam jaka sukienke miala panna mloda? Biala czy czarna ? a on na to sukienka miala swinski kolor - faceci i ich znajomosc kolorow!!
    Chodzi o kolor pudrowy czy jaki?
    A jak ta świnia jest brudna to wtedy brudny róż?

  5. #1845

    Domyślnie

    Slezanko, tylko autor wie co mial na mysli, czy to byla czysta czy brudna swinka

  6. #1846

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Tak aktualnie prezentuje sie moje mieszkanie:
    Widok na wejscie i lazienke

    Widok na kuchnie

    Miejsce na szafe przy wejsciu

    Rzut na salon i pokoj

    I troche pokoju + kierownik


    Scianka dzialowa miedzy pokojem a salonem to scianka TV tam poczatkowo chcialam dac tapete ale ostatnio spodobala mi sie strasznie biala cegielka stegu. Dla okrojenia kosztow dam ja tylko na tej sciance, skosna scianka z drzwiami do pokoju i cala reszta zostanie pomalowana na bialo i szaro. ( Chociaz przeraza mnie biel na scianach w wynajetym mieszkaniu ...) Na pewno nie kupie jakiejs wypasnej jakosciowo farby.

    Patrzac na zdjecie z widokiem na kuchnie widac tam krotka scianke dzialowa( tam gdzie ma byc schowana szafa przy wejsciu) na niej chce przykleic kilka paneli drewnianych

    Tu wklejam zdjecia cegielki i tychze paneli



    No,ale ale ale... mam mostwo tapet i ktoras bym tu wykorzystala chocby nawet do sypialni a moze wy widzicie gdzies mozliwosc wcisniecia tapetki?
    no to startuje:
    Tak to wygladalo ostatnio u mnie na podlodze(fotki w sztucznym swietle- wiec wkleje tez ze sklepu):




    A teraz w sklepie:

    1.



    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


    7.


    8.


    NUMER 7 i 8 RAZEM:


    9. TROCHE FUNKY:



    Dodam jeszcze, ze na podloge chce dac jakis jasny szary gres (do lazienki tez) a do pokoiku panele, chociaz brat przekonuje mnie ze taniej wyjdzie z panelami . Co sadzicie?!
    Meble w calym mieszkanku beda chyba w kolorze dab sonoma (w necie jest tego pelno i kosztuja grosze). Jedynie chce poszalec z krzeslami- 2 eamesy

    Jak macie jakies fajne pomysly to piszcie. Jest tylko jedna zasada, ma byc TANIO Nie chce inwestowac mnostwo kasy w mieszkanie ktore ktos bedzie wynajmowal, ktorym sie nikt nie bedzie przejmowal i zapewne za pare lat bedzie do remontu

    Mi bardzo podoba sie tapeta nr 8, fajnie wygladala by za łóżkiem w sypialni tak jak na tym zdjęciu

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	inspiration-shabby-chic-L-p6r8jM.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	20,0 KB
ID:	279418

  7. #1847

    Domyślnie

    Owieczko, a jaki będzie koszt cegiełki kontra tapeta? Mając na uwadze cel zakupu mieszkania dałabym do, co łatwo zmienić - cegiełkę trudno będzie doczyścić, a gwarantuję Ci, że co parę lat będziesz musiała mieszkanie odświeżyć, no i nie wiadomo, jak się ktoś cegiełką zaopiekuje

    Ponieważ nie lubię typowych angielskich kwiatów, jestem za trzema ostatnimi próbkami

  8. #1848
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    hmmm miałam chyba dostać jakieś foto

  9. #1849

    Domyślnie

    Hello Ivy, wysle dzisaj fotki, od czwratku bylam poza zasiegiem internetu i zasiegu.

  10. #1850
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Hello Ivy, wysle dzisaj fotki, od czwratku bylam poza zasiegiem internetu i zasiegu.
    jest Pani wytłumaczona

  11. #1851

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Owieczko, a jaki będzie koszt cegiełki kontra tapeta? Mając na uwadze cel zakupu mieszkania dałabym do, co łatwo zmienić - cegiełkę trudno będzie doczyścić, a gwarantuję Ci, że co parę lat będziesz musiała mieszkanie odświeżyć, no i nie wiadomo, jak się ktoś cegiełką zaopiekuje

    Ponieważ nie lubię typowych angielskich kwiatów, jestem za trzema ostatnimi próbkami

    Chloe tapeta wyjdzie oczywiscie taniej, troche sie boje tego bialego koloru w wynajmowanym mieszkaniu bo niestety wiem jak ludzie dbaja nie o swoje rzeczy. Z jednej str. chcialabym pieknie urzadzic to mieszkanie a z 2 lepiej tam uciac koszty i ta kase wlozyc we wlasny dom. To juz chyba choroba, ze nie umie sie wybrac byle czego przy urzadzaniu

  12. #1852
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Wiesz, tylko biały wcale nie brudzi się bardziej niż inny jasny kolor na ścianach

    Ale w przypadku tego dylematu to ja bym się w cegiełkę nie pchała bo szkoda by mi było ładować kasę w coś co się nie zwróci. Gdybyś tam miała aktualnie mieszkać to by się zwróciło, wiadomo o co cho... - zachwyt - bezcenne! Ale skoro nie dla siebie to efekt też można uzyskać fajny, tańszym kosztem

  13. #1853
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Jeśli tapetę to tanią. W nich też można przecież znaleźć coś fajnego. A jeśli "stać Cię" na jedynie pomalowanie to jako antyfanka tapet ucieszę się z takiego rozwiązania Choć może jakiś element szaleństwa na gładkich ścianach by się przydał

    Ale doradziłam I wszystko jasne!

  14. #1854

    Domyślnie

    jest też tapeta jak cegła


    31zł/rolka - więc tanio

  15. #1855
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    tapeta plus klej.... wyjdzie pewnie i tak wiecej niz za farbe...
    ja bym pomalowala...
    z tapeta roznie moze byc... mam na mysli osoby tam mieszkajace

  16. #1856
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    No dobra wiem ze macie racje ale w glebi serca chcialabym poszalec, tak tak tak, wiem ze to nie ma sensu. Niech bedzie sciany mazne zwyklymi farbami.
    wszystko zalezy kto tam będzie mieszkal, ale niestety chyba nikt nie szanuje jak własnego
    Łatwiej bedzie przemalować po lokatorach jak bedzie trzeba niż zmieniać , zrywac tapetę ...a może jakies malowane pasy ??

  17. #1857
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Moim zdaniem cegielka jet lepszym pomyslem niz tapeta. Bo nawet jak sie pobrudzi pomalujesz i znow bedzie obledna. Nawet szarogranatowa czy mietowa, czy jakikolwiek inny kolor, ktory sie Tobie przysni. A zrywanie podartej tapety to koszmar...

  18. #1858

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Czyli co postawic na tapete w salonie? Czy po prostu wymazac sciany farba i juz...
    Ja bym tak właśnie zrobiła - docenisz to przy trzecim malowaniu, kiedy nie będziesz musiała oklejać tapety, żeby się nie upaćkała. Może po prostu daj jedną ścianę w innym kolorze?

    Odradzam Ci wnętrzarskie chciejstwa - nie chciałabym być złym prorokiem ale postarasz się, włożysz w coś serce, a potem przyjdziesz i zapłaczesz. Piszę Ci to z doświadczenia.
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 16-09-2014 o 14:58

  19. #1859

    Domyślnie

    noooo faktycznie zmiana na + szczerze to nie sądziłam, że będzie jakaś różnica
    może i ja o tym pomyślę, bo mam taki sam grzejnik na białej ścianie


    a co do wynajmu - no widzisz, dobrze wyszło - równiedobrze mogła kobita urwać kran we własnym mieszkaniu, bo takie rzeczy się zdarzają - ale jednak na wynajmowane nie dba się jak o swoje - choć wg mnie powinno się bardziej nawet

  20. #1860
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    W niedziele pozno w wieczorem zadzownila lokatorka moich rodzicow, ze urwala kran i woda sie leje jak szalona!!
    No i zapal na wielki desgin w wynajmowanym mieszkaniu mi minal
    No widzisz jak czasem niewiele potrzeba, żeby otrzeźwieć? Trochę wody i po sprawie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    A tu wklejam maly update

    BEFORE


    AFTER
    Super!

Strona 93 z 115

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony