dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Michal28

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Myszków
    Kod pocztowy
    42-300
    Posty
    6

    Domyślnie Pionowa rura CO i płyty k-g

    Wieszam sufit podwieszany z k-g a w rogu idzie instalacja CO, Jak to wykończyć ? Myślałem, żeby to zabudować osobno k-g ale nie wiem czy będzie mi się to podobało albo drugi wariant to dociąć płyty pod wymiar zostawiając 5 mm odstępu i to wykończyć szpachlą a potem akrylem ? Tylko boje się, że mimo to będzie pękało w tym miejscu.....

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130828_090023.jpg
Wyświetleń:	285
Rozmiar:	77,2 KB
ID:	208899

  2. #2

    Domyślnie

    Ja bym zabudował rury od sufitu do podłogi GK i potem zrobił sufit podwieszony. Mam tak rury zabudowane w dwóch miejscach i wygląda wg mnie bardzo dobrze.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    vascom

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-110
    Posty
    15

    Domyślnie

    Akryl będzie strzelał przy tych rurach, przerabiałem taki temat nie raz. Zabudowa na pewno będzie ładniej wyglądała niżeli gole rury z popękanym akrylem.

  4. #4

    Domyślnie

    Witam. Robiłem "cuś takego" a zostało zabudowane: jedną płytą g-k od podłogi do wys. poziomu sufitu podwieszanego (w rogu na skos) z tym że przy podłodze umieściłem mini-kratkę wentylacyjną ok. 5x12 cm i rura oddawała ciepło nad nowy sufit wymuszając cyrkulację powietrza w zabudowie (ociepliłem jedynie zwrotną CO ) a dopiero potem wiszący sufit, w drugim rogu ekran był atrapą i tak powstał salon bez kantów.
    Trzyma się ze cztery okresy grzewcze bo nerwowy inwestor nie zgłosił do teraz uwag.

  5. #5

    Domyślnie

    usunięto kopię
    Ostatnio edytowane przez jm.yarec ; 30-08-2013 o 02:36 Powód: przypadkowa kopia

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Michal28

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Myszków
    Kod pocztowy
    42-300
    Posty
    6

    Domyślnie

    płyta kg to dobry pomysł, można takie coś jeszcze zrobić w ten sposób : rura ma 43 mm, nagładam an to rurke z pcv 45 mm, ucinam jej tylk kilka cm i ją obrabiam na suficie, Ta pcv bedzie miała luz i spoina nie bedzie mi pękała a tez z płytą kg nie musze się bawić. rurka z sufitu nie bedzie mi wystawała.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony