dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 101 z 112
Pokaż wyniki od 2.001 do 2.020 z 2237
  1. #2001
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Hmm jak uwielbiam turkus to po Twojej wizualizcji sama nie wiem, ja bym wzięła pod uwagę pomysł Pestki bo ma niesamowite wyczucie i znakomite pomysły i faktycznie taka roleta by wyglądała świetnie

  2. #2002

    Domyślnie

    Hehe, a ja bym dała całą kremową - właśnie taką, jak tło tapety. W dziecięcych pokojach jest tak dużo wzorów i kolorów, że naprawdę nic już nie potrzeba. Teraz żałuję że młodemu nie machnęłam całego pokoju na biało, bo wszystko jest kolorowe.

    Ps. Diano - o takich hokerach mówię



    Chciałabym jakieś ciemne - może czarny, może grafit albo granat; może z jakimś wzorkiem - będę wiedzieć więcej, jak pomaluję serwantkę

    Odezwę się na pewno w każdym razie.

  3. #2003

    Domyślnie

    Tło tej tapety jest białe, przynajmniej u mnie Karola mam rację? Wszystko zależy od reszty pokoju. Jak dla mnie gładka, jednokolorowa, niekoniecznie biała. Jak wrzucę pokoik mojej młodej to też mi mam nadzieję doradzicie jakie dodatki u Dianki zamówić. Tylko musimy najpierw meble skompletować i poskręcać.
    Ostatnio edytowane przez p@nna migotka ; 29-06-2015 o 14:20

  4. #2004

    Domyślnie

    no i teraz zgłupiałam...

    tło tapety jest białe - to co biała roleta z lamówką turkus???? tak będzie najlepiej?

    narazie w pokoju więcej nie ma niż na zdjęciu... dojdzie kiedyś komoda albo regał - na pewno biały i do tego jakieś kolorowe pudełka w kolorach tapety
    to mówicie że duża plama koloru będzie źle wyglądała?
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  5. #2005

    Domyślnie

    Ja też jestem za jasną w kolorze tła tapety. Bez lamówek

  6. #2006

    Domyślnie

    czyli białą gładką...



    kurna moje serce krwawi normalnie, że taka zwykła ciągle skłaniam się ku turkusowi

    a czy te rolety to można zdjąć i uprać? jak się to czyści?
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  7. #2007

    Domyślnie

    Ja myślę, że jednak kolor. Mam tą tapetę w pokoju córki na jednej ścianie. Reszta biała i jakoś kolorowo nie jest. Już wiem, że np narzutę na łóżko muszę dać w kolorze bo jest za jasno. Moim zdaniem turkus byłby ok.
    Karolina a dużo masz w tej tapecie? U mnie jedna, najkrótsza ściana więc może dlatego...
    Ostatnio edytowane przez p@nna migotka ; 29-06-2015 o 16:58

  8. #2008
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tak, w automacie w 30 stopniach, w programie do prania ręcznego czy prania wełny, więc normalnie w pralce można prać.
    Karolina jak Ty lubisz turkus to weź turkus i już, ja myslę że w wizualizacji teraz to co jest na oknie miesza trochę też wizualnie, jakby to wymazać byłoby o wiele lepiej, pozatym zawsze kiedyś możesz kupić inną roletę

  9. #2009

    Domyślnie

    Jak spojrzalam na wizkę od razu pomyślałam że ten turkus zbyt ostry jest. Ja popieram gładką w kolorze tła tapety. Z całą pewnością dojdzie jeszcze mnóstwo dodatków do pokoju które wniosą kolor

  10. #2010
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Diano, proszę poratuj, czy sznurki w rolecie mają jakoś przechodzić przez poziome przeszycia czy tylko przez plastikowe pętelki na dole? Udało się zamontować mechanizm i roletę, ale coś niewłaściwie mi się zwija, gdzie jest błąd?

  11. #2011
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tak przez plastikowe przeszycia też muszą przechodzić one mają tam takie przelotki by je przełożyć, bo jak włożysz tylko w kółka na dole to mechanizm będzie zwijał roletę tylko na połowę.

  12. #2012

    Domyślnie

    Cytat Napisał p@nna migotka Zobacz post
    Ja myślę, że jednak kolor. Mam tą tapetę w pokoju córki na jednej ścianie. Reszta biała i jakoś kolorowo nie jest. Już wiem, że np narzutę na łóżko muszę dać w kolorze bo jest za jasno. Moim zdaniem turkus byłby ok.
    Karolina a dużo masz w tej tapecie? U mnie jedna, najkrótsza ściana więc może dlatego...
    no właśnie, ta tapeta bardzo dużo koloru nie daje jednak... mam tej tapety tylko tyle co na zdjęciu - to już jest koniec pokoju jak łóżko stoi

    Cytat Napisał diana_teresa Zobacz post
    Tak, w automacie w 30 stopniach, w programie do prania ręcznego czy prania wełny, więc normalnie w pralce można prać.
    Karolina jak Ty lubisz turkus to weź turkus i już, ja myslę że w wizualizacji teraz to co jest na oknie miesza trochę też wizualnie, jakby to wymazać byłoby o wiele lepiej, pozatym zawsze kiedyś możesz kupić inną roletę
    też racja z tym przekłamaniem na tym moim malunku - ale w Paint tylko tak umiem
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  13. #2013

    Domyślnie

    Diana jak będziesz miała chwilę wpadnij do mnie i spójrz co wymyśliłam

  14. #2014
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Hehe, a ja bym dała całą kremową - właśnie taką, jak tło tapety. W dziecięcych pokojach jest tak dużo wzorów i kolorów, że naprawdę nic już nie potrzeba. Teraz żałuję że młodemu nie machnęłam całego pokoju na biało, bo wszystko jest kolorowe.

    Ps. Diano - o takich hokerach mówię



    Chciałabym jakieś ciemne - może czarny, może grafit albo granat; może z jakimś wzorkiem - będę wiedzieć więcej, jak pomaluję serwantkę

    Odezwę się na pewno w każdym razie.
    Jakbyś mi przesłała jeden pokrowiec to myślę że bym dała radę, moje meble salonowe też z pokrowcami uszytymi przezemnie

  15. #2015
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał p@nna migotka Zobacz post
    Tło tej tapety jest białe, przynajmniej u mnie Karola mam rację? Wszystko zależy od reszty pokoju. Jak dla mnie gładka, jednokolorowa, niekoniecznie biała. Jak wrzucę pokoik mojej młodej to też mi mam nadzieję doradzicie jakie dodatki u Dianki zamówić. Tylko musimy najpierw meble skompletować i poskręcać.
    Na pewno, tu każda ma zmysł dobierania dodatków, więc pewnie bedzie burza mózgów

  16. #2016
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał waniliana Zobacz post
    Diana jak będziesz miała chwilę wpadnij do mnie i spójrz co wymyśliłam
    biegnę lecę

  17. #2017
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A ja uszyłam tipi do pokoju Ali, tylko teraz musze przemeblowanie u niej zrobić by się zmieściło



  18. #2018

  19. #2019

  20. #2020
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dziękuje

Strona 101 z 112

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony